[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 20-08-2014, 08:34 AM   #21
Grabovac
Senior Member

Grabovac's Avatar

Grabovac is on a distinguished road

Čitajući malo članke po netu, vidim da kaže Strinić kako su im otišla dva, a treći neigra, napadača...odnosno to su 3 igrača koja su zabila više od pola golova (ili kako je već pisalo). S druge strane to neznači da oni sad nemaju nekog drugog da ga uvalja (što sam, što uz pomoć naše obrane).
Ja sam uvjeren da mi ovo prolazimo. Te neke priče, bolji za klasu i slično...koji qrac je ta klasa, što je mjerilo? Puno lošije ekipe su znale dobit puno bolje, nema tu pravila ko je jači, a ko nije...može se samo dat neka veća šansa jednoj ekipi.

Ja bi bio zadovoljan minimalnim porazom bla bla...ja ne pušim te priče. To mi je u rangu sa onim kad nogometaš kaže da idu probat izvuć povoljan rezultat, barem nerješeno ili šta ti ja znam...pa majku mu, kao sportaš uvijek moraš težit pobjedi. Tako i ja očekujem od ove utakmice, pobjedu. E sad, koliko su nam šanse, to je nešto drugo. Ali nebi potpisao minimalni poraz, pa makar bio 10:9...samo pobjeda. Ako uzmemo u obzir da će se naši usrat od neznam čega, kao da nikad nisu igrali na punom Poljudu, i da će sigurno primit jedan gol jer smo takvog mentaliteta, kao, imamo povoljan rezultat iz prve, zabijemo jedan i to je to....pusti te priče u qrac...samo pobjeda!

1:2 za nas...oni zabijaju jer su eto, "domaćini", a mi jer grizemo i idemo glavom na kopačku.
Gotal, Kouassi...za njih, šta ja znam...glupo mi reć Strinić, ostale neznam
Old 20-08-2014, 09:26 AM   #22
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Hajduk ovo prolazi... kako? neznam al prolazi! ajmo Bjeli!!!!!
Old 20-08-2014, 10:29 AM   #23
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

treba im uvenjat gol pa makar i tri primili.
2:1 odma potpisujem.

za nas naravno
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2014, 12:15 PM   #24
danmrak
Junior Member

danmrak is on a distinguished road

bok svima u studiju i reziji imam jedno pitanje u vezi rezervacije ulaznica za dnjipro
poslao sam zahtjev za rezervaciju preko naseg hajduka pa me zanima jel se placa pri preuzimanju ili ce se morati ranije jer zivim daleko daleko od Splita pa cu vjerojatno moci tek na dan utakmice doci pa me zanima opcenito procedura ako je vec netko prije rezervirao
p.s.s tek sam sad napravio registraciju kao član i 95 posto sam sigurna da sam od 2011 placao uredno clanarinu i sad vidim da mi za 2012 pise da nisam platio
jel moguce da je u igri ovih 5 posto ili postoji mogucnost greske jer imam sve one clanske iskaznice od 2011,12,13,14
danmrak is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2014, 12:18 PM   #25
danmrak
Junior Member

danmrak is on a distinguished road

a za danas glava kaze nece biti dobro, ali srce kaze danas svi igraju nogomet lopta je okrugla, a ni Maglica ne moze toliko promasivati koliko ga Artema velicanstveni moze prisiljavati da zabije
danmrak is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2014, 12:30 PM   #26
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by danmrak View Post
a za danas glava kaze nece biti dobro, ali srce kaze danas svi igraju nogomet lopta je okrugla, a ni Maglica ne moze toliko promasivati koliko ga Artema velicanstveni moze prisiljavati da zabije
Pusti Glavu nek on govori za agregat
Old 20-08-2014, 12:31 PM   #27
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
bok svima u studiju i reziji imam jedno pitanje u vezi rezervacije ulaznica za dnjipro
poslao sam zahtjev za rezervaciju preko naseg hajduka pa me zanima jel se placa pri preuzimanju ili ce se morati ranije jer zivim daleko daleko od Splita pa cu vjerojatno moci tek na dan utakmice doci pa me zanima opcenito procedura ako je vec netko prije rezervirao
p.s.s tek sam sad napravio registraciju kao član i 95 posto sam sigurna da sam od 2011 placao uredno clanarinu i sad vidim da mi za 2012 pise da nisam platio
jel moguce da je u igri ovih 5 posto ili postoji mogucnost greske jer imam sve one clanske iskaznice od 2011,12,13,14
nazoves Odjel za snošaj sa članstvom i sve nedoumice riješiš...

Telefon: +385 (21) 585 230 i +385 (21) 585 231
Od ponedjeljka do petka radimo od 08:30 do 19:00 sati
Subotom od 08:00 do 12:00 sati
Nedjelja 20.7. od 10:00 do 21:00 sati
Na dan utakmice radimo 6 sati prije početka ut.
clanstvo@hajduk.hr
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2014, 12:31 PM   #28
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Quote:
1.

rezervacije se vrše na način da članovi moraju izvršiti rezervaciju ulaznica na mail clanstvo@hajduk.hr ili preko članskog sučelja nakon čega će im Odjel za članstvo poslati broj žiro-računa za uplatu novca. Ulaznice moraju preuzeti u Odjelu za članstvo.

znači rezerviraš, pa platiš i onda te karto lipo čekaju u kuverti na Poljudu.
Ili ako si slučajno u Splitu,odeš do Poljuda sa članskom/pretplatom i kupiš kartu.

I uz to nemoraš ulazit mukte i činit štetu Hajduku

2.

to ti je vjerojatno neka greška,ako si redovito plaća. Ja mislim da je i meni tako nešto bilo pa se s vrimenom popravilo. Ali ti je najbolje njima poslat mail pa će ti se i to riješit
Old 20-08-2014, 01:52 PM   #29
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Jedan od rijetkih bivših kojem je Hajduk često u mislima (i na facebook zidu)
Name:  Untitled.jpg
Views: 276
Size:  14.8 KB
Old 20-08-2014, 05:04 PM   #30
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

danas samo pametno i netribamo se bojat. nadam se da obrana nece primat glupe golove a napad ce svoje odradit... mogu se oni tjesit da su bolji ali po prve ekipe in ne igra a po ekipe sta igra je bilo izrugivano u Hajduka.
samo hrabro Bijeli...

p.s. ovo mi je post broj 999, znači neće bit zlo nego naopako
Old 20-08-2014, 06:29 PM   #31
Sergio
Senior Member

Sergio's Avatar

Sergio is on a distinguished road

Ajmo Bili! Dusu triba ostavit na terenu! Igramo za 25 miljuna kuna i dolazak(povratak) Ibre! 90 minuti ginut na terenu pa ce bit dobro!
Sergio is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2014, 06:42 PM   #32
Sergio
Senior Member

Sergio's Avatar

Sergio is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by aleština View Post
To sam vidio, zato i pitam.
Da je ovakvo nešto napravljeno kod nas, doživotno bi nas izbacili iz bilo kakvih evropskih natjecanja.
E sad, kako su kaznili neke klubove ( Dynamo, Slovan....) a ove ne, možemo li raditi teorije zavjere, urote ???

I bez toga oni su izuzetni favoriti.....ovako mi sve skupa liči na jedan poguranac......
Ma ne samo to , nego zanimljivo je da se Davis Cup nece igrat u Kievu nego u inozemstvu zbog rata.
Ali Uefa ima svoja pravila i interese
Sitite se samo Panathinaikosa!

http://www.daviscup.com/en/news/182859.aspx

http://www.tennis.com/pro-game/2014/.../#.U_TFTSk6lEY

Last edited by Sergio; 20-08-2014 at 06:57 PM.
Sergio is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2014, 09:04 PM   #33
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

za prvo poluvrijeme treba kaliniću podić spomenik. za nastavak kada je i tudor vidio da nam je sredina propuh, puno bolje, čak bi reko da smo imali bolje prilike od ovih. gol sušića, pa vršajević sebičan, plus čisti penal na maglici kod rezultata 1-1. da smo zabili za 1-2 to je to.

nije mi jasna količina nervoze i straha u prvom dijelu, a o nekim igračima i njihovoj igri bolje da šutim. ali moram reć da su caktaš i milić katastrofa odigrali, dugo nisam vidio tako usranog igrača kao caktaša u prvom dijelu, a i moramo se prestat čudit zašto avdiju prodajemo za samo 700 000 eura. njegova faza obrane je katastrofa, a napad je sve na istu shemu. iskustvo i požrtvovnost mu nemogu osporit, ali ostalo jako loše za jedan veći rang od hnl-a

sve u svemu, mislim da u uzvratu imamo solidne šanse, ali ne na juriš i igru kao protiv sahtjara, nego na principu drugog poluvremena. nisu ni ovi neki bauk, to smo vidli u nastavku i neka to bude zvijezda vodilja za uzvrat.

p.s. sudac pederčino šugava
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2014, 09:10 PM   #34
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

šteta
Old 20-08-2014, 09:15 PM   #35
Gastone
Senior Member

Gastone's Avatar

Gastone is on a distinguished road

jutros bi svi potpisali ovaj rezultat, al sada..... nakon one sanse caktasa, nakon nedosudjenog penala, samo reci steta.....
ipak na poljudu uz ovakvog kalinica, i, nadam se, bez andjelkovica.... imamo fine sanse za prolaz....
Gastone is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2014, 09:18 PM   #36
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

Penal na Maglici
Old 20-08-2014, 09:35 PM   #37
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

šteta, šteta, šteta, al ako se sitimo prvog poluvremena i da nas još ćeka jedna cila utakmica dobro je - bit će bolje. Mora!!
Prvo poluvrijeme Kaliniću dignit spomenik, u drugom jebiga.... poveli ludilo.... pa naš njihov Kalinić između naša dva ugurava balun... Striniću proradio gen pa radi čisti penal, sudac svira qurcu a ne penal... zatim svi odlično čujemo Tudora kako viće na Vlašića da pokrije al jbga, prvi put šalje brazilca u Pauline na desetku a drugi put jednostavno kasni a naša tri sviraju qurcu u naših 16 i puštaju čovika da se nasloni i da nam drugi gol...ne smi se to događat i valjda će im Tudor napumpat glave šta je dobro a šta nije.... - uglavnom vidi se da su ovi i taktički i igrački viši rang, naša mladost ka da se na momente pogubi, usere šta li al eeee da je svira penal dva dva bi bilo odlično a i ovako je dobro jer šanse imamo, garant ih imamo... hoće li u četvrtak biti naš dan vidit ćemo, svi bi volili, teško će bit ali zašto ne??!!!!! nisu ovi vanzemaljci.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2014, 10:01 PM   #38
wili
Member

wili is on a distinguished road

Steta za penal, ali nije bilo lose. Kalinicu svaka cast za intervencije. Na poljudu prolazimo. Naprijed Hajduk!
wili is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2014, 10:59 PM   #39
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Preveliki strah,prevelika nervota i preveliki respekt. Ne treba ih se bojat ako su bolji, neka oni to dokažu na terenu. S ovakvim Kalinićem i sa manje straha i nervoze imamo šanse u uzvratu. Šteta što nismo duže držali vodstvo i šteta što smo ga gutnili pred sam kraj utakmice. Da, bolji su,ali i snjima se može igrat.Smanjit nepotrebno izgubljene lopte i samo čvrsto.
Old 20-08-2014, 11:00 PM   #40
h4zarD
Junior Member

h4zarD is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by HSTZ View Post
ali moram reć da su caktaš i milić katastrofa odigrali, dugo nisam vidio tako usranog igrača kao caktaša u prvom dijelu, a i moramo se prestat čudit zašto avdiju prodajemo za samo 700 000 eura.
U potpunosti se slažem sa time da bih dodao kako je Mezga odigrao milijun puta bolje i kvalitetnije od Anđelkovića - mirnoća u prvom dodiru sa loptom i ne prima ju da se odbije 3m prema nazad i tek onda pogleda gdje su mu suigrači.

Maločina igra glavom me fascinira već duže vrijeme ... jbg igramo sa time što imamo i kada se sve zbroji - napokon dobro stojimo na terenu i igramo nogomet ...
h4zarD is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules