[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 04-06-2010, 03:37 PM   #201
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

Nisam reko da ovi zasluzuju tolike ugovore, dapace ja bi ih sve potjero i stavio mladice ali ti govorim da on sa 16 godina ne moze ocekivat veci ugovor i da to treba bit najveci ugovor za juniora i to potpisan na 5 godina i cijeli transfer da ide klubu. A on nije kljuc, kljuc su svi mladi igraci i on je jedan od i tako se treba odnosit prema njemu. Nije on ni Kaka ni Messi ni niko, jos uvijek, ja isto mislim da ce uspjet i da ce se isplatit, ja za njega znam od 13 godine kad je za Omladinac zabio nesto 7-8 golova i talenat je sigurno ali takav ugovor mu treba bit cast a ne da se razmislja. I naravno da treba regulirat sve ugovore
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2010, 04:10 PM   #202
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Torpedo is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
a da li bi ispalio kroz zatvorena vrata Vejica,Serica,Buljata,Jerteca,Cernata?!
ako je dobio i tamo ponudu od 60 tisuca eura,sta ce ostat u Hajduku igrat za brokve pored tamo nekog cernata,dajte nemojte me zajebavat
makni ove sa liste,imas za 25 igraca po 60 tisuca eura! a neki ce doci i manje

Oko Livaje više uopće nije stvar u tome koliko on zaslužuje ili ne zaslužuje ... stvar je u njegovom odgoju i ponašanju.

Šta je on? Ko je on? Balavac sa 17 godina?
Jel se to on negdje dokazao , nešto odigra?
Svi ti juniorski rezultati kurca ne vrijede i nisu dokaz ničega. Od 10 tih supertalentiranih juniora ispadne jedan pravi igrač.

A Livaja umjesto da kaže - hvala što mi se pruža prilika , učinit ću sve da se dokažem i izborim svoje mjesto - on - možda i ostanem

Ma mrš u 3pm.

I ko da vidim scenarij - ostat će , dobiti priliku , bahatit se i glumit zvijezdu (što već čini) u još jednoj promašenoj sezoni Hajduka , tribine će ga uzet na zub , a za 3-4 godine Međimurje , Inter , Mrduša Donja ...
Torpedo is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2010, 04:18 PM   #203
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Torpedo View Post
Oko Livaje više uopće nije stvar u tome koliko on zaslužuje ili ne zaslužuje ... stvar je u njegovom odgoju i ponašanju.

Šta je on? Ko je on? Balavac sa 17 godina?
Jel se to on negdje dokazao , nešto odigra?
Svi ti juniorski rezultati kurca ne vrijede i nisu dokaz ničega. Od 10 tih supertalentiranih juniora ispadne jedan pravi igrač.

A Livaja umjesto da kaže - hvala što mi se pruža prilika , učinit ću sve da se dokažem i izborim svoje mjesto - on - možda i ostanem

Ma mrš u 3pm.

I ko da vidim scenarij - ostat će , dobiti priliku , bahatit se i glumit zvijezdu (što već čini) u još jednoj promašenoj sezoni Hajduka , tribine će ga uzet na zub , a za 3-4 godine Međimurje , Inter , Mrduša Donja ...
E baš to!!
Old 04-06-2010, 04:23 PM   #204
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

pazi, ispada da on nama cini uslugu time sto ce "mozda" ostat.
sad kad je skuzio da bi ga na sudu mogli sjebat i da nece samo tako otic, a vjerojatno vise ni inter nije toliko zagrijan, sjetio se i Hajduka.

ja bi mu dao ugovor, ali duplo manji sad
pa nek bira, 2 godine tribina ili to.
Mauser is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2010, 04:43 PM   #205
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

zaboravljate na ljude oko njega i zaboravljate na Hajduka,nama svima je Hajduk vrh vrhova,nikakvi Interi

e sad,pricao sam se perisicem na tu temu i on kaze,sta da ja radim,trazim ih profi ugovor oni se izmotavaju vamo tamo,pa jel bi ti igrao za stipendijski,a vodi ga se na pripreme i najavljuje ka veliku zvijezdu ako se sjecate

nedavno Ivan Leko u Reica kaze,Surjak me zove prije dvi tri sezone,kaze igrat ces za 300 tisuca eura,on sav sretan raskine ugovor,dodje u split i ovi mu da druge uvjete

pa Hajduk je na zimu morao imat s njim potpisan profi ugovor i stvar bi bila rjesena,ali Surjakov to nije posao,jel tako..njegov je gledat u svoju frizuru.i naravno..sad mali,isti slucaj ko i kalinic,perisic,strinic ispada neka pizda jer ga zove Inter,a menager Bogdan zna kako je u Hajduku i ima pravo mislit sta ce malome biti najbolje i kako se radi u Hajduku i zato svi i odlaze,jer nema reda
i sve se radi u zadnji tren,koja budala udje u zadnja dva mjeseca sa najboljim kadetom i s godinu dana ugovorom malom Ticinovicem
pa ja bi mu odma otkaz dao,jebote ,nemozes 30 igraca pratiti i reci ovaj mora potpisat novi ugovor da ga nebi neko uzeo
ista stvar sa sibenikom,njima 3 godine stoji ugovor u ladici di pise potpis na 3 godine,a godina 2010.
pa koji k. onda radis na poslu

i necu nikad biti protiv igraca,menagera(koliko ih god mrzio)-jer neko to dopusta da se tako radi i da neko ucjenjuje klub

da su mu na zimu ponudili 20 tisuca eura mali bi potpisao jer bi tako otisao na pripremesa 16 godina,ali sad kada se zanima Inter,ajmo mu sad ponudit 60 tisuca eura pa neka mu navijaci seru-slucaj Kalinic.
a mi dan danas zamjenu nismo nasli,sta znaci oslabili hajduka
kakvi novci,nama trebaju igraci i to nasi igraci koji ce cjenit ODNOS sportskog direktora,predsjednika prema njemu!
a kada citate nase igrace (bivse9,svi se zale samo na to!
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2010, 05:01 PM   #206
Mrky
Senior Member

Mrky's Avatar

Mrky is on a distinguished road

Koji su to igrači od kurca?? Vraćaš se u Hajduk i tražiš neke pare. Dobro je za mlade igrače koji imaju vrijednost, ali pogledaj ostale, čast veličinama. U inozemstvu slabo prolaze, slabo se čuje za njih, negdi griju klupu, negdi su na tribinama, i sad se na velika vrata vraćaju u Hajduk!! U ovoj situaciji kad ljudi nemaju za kruh (većina) oni se razbacuju nekim ciframa. Jasno mi je da je hajduk profesionalni klub, ali nekakva granica u ugovorima mora postojat. Nek pogledaju u susidstvo i vide primjer Šimića koji igra besplatno!! Jer mu je čast i privilegija vratit se kući i igrat!!
Old 04-06-2010, 05:05 PM   #207
zoranvulic
Senior Member

samo da svatite da Dinamo svoje igrace u lokomotivi placa po 3-5 tisuca eura mjesecno i jos im daje 5 tisuca eura svaka tri mjeseca!
tako da nasi igraci jos igraju po niskoj tarifi u odnosu na kolege iz zagreba
Old 04-06-2010, 05:08 PM   #208
Mauser
Senior Member

ma o kakvom ti ugovor pricas za balavca od 16 godina hebo te!
sta bi morali nudit i djeci od 10 godina ugovore samo zato jer su perspektivni?
sve ide svojim tokom pa tako i ti stipendijski ugovori koji zato i postoje.
kao svi ostali mogu proci i kadetski i juniorski staz i igrat kasnije za cca 12 tisuca kuna mjesecno kao mladi perspektivni igraci a livaja sad odjednom nemoze i njemu se mora podilazit. ma pazi bogati, sad kad je ocito i inter se ohladio od tog posla dobri mu je i nasa ponuda.
i koji ga kurac vise branis, pa lik sam kaze da vec koketira s interom i raznim managerima godinu i po dana, sta cemo vise pricat.
Hajduk mu je dao i predobre uvjete za njegove godine i on tu jos nest sere.
ma nogom u guzicu, 2 godine na tribine i zbogom.
Old 04-06-2010, 05:10 PM   #209
Mauser
Senior Member

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
samo da svatite da Dinamo svoje igrace u lokomotivi placa po 3-5 tisuca eura mjesecno i jos im daje 5 tisuca eura svaka tri mjeseca!
tako da nasi igraci jos igraju po niskoj tarifi u odnosu na kolege iz zagreba
je, al taj dinamo je u proslih par godina zaradio cca 50 mil eura na transferima i jos toliko od grada zagreba.
Old 04-06-2010, 05:13 PM   #210
zoranvulic
Senior Member

zasto svi koketiraju sa stranim klubovima,zasto svi radnici vide spas u inozemstvu,zasto svi juedva cekaju otici iz HNl-a,zasto je 1000 ljudi u zagrebu na utakmica,u splitu 3 tisuce
zasto su trenerima uvijek krivi meteorolski uvjeti,nikad oni
zasto se igraci prodaju po novinama,zato jer to nikome ne odgovara i
POGOTOVO ZAto sta svi zele jak HNL,jak Hajduk,jak Dinamo
da da vjerujem
igraci su krivi
Old 04-06-2010, 05:15 PM   #211
zoranvulic
Senior Member

Quote:
Originally Posted by Mauser View Post
je, al taj dinamo je u proslih par godina zaradio cca 50 mil eura na transferima i jos toliko od grada zagreba.
pa Hajduk ima proracun 13 mil eura!
ako se ne sjecas Hajduk, da te podsjetim ,je izvezao 7 mil eura svoje robe,dobio 50 mil kuna cistog novca od kapitalizacije pa opet nikakve koristi od toga

Hajduk je u dvije sezone imao 160 mil kuna novca na racunu,a sta je napravljeno..da je druga momcad jaca od prve po ugovorima i da dva najbolja mlada igraca nemaju potpisane ugovore i da su pred odlaskom

ma svima hajducko srce za takav rad
Old 04-06-2010, 05:21 PM   #212
Mauser
Senior Member

to je napravila peroseva uprava u koju se svi toliko kunu i hvale ju, samo da se zna.
i nemozes usporedjivat nas i dinamo, barem ne sto se tice placanja i financijske moci.
doduse, i oni su usli u recesiju, ali opet njihovi igraci u svim kategorijama imaju jace ugovore.
ako ne znas da je 700mil kuna >>>>> 160mil kuna onda ti ja nemogu pomoc nazalost.

a ovo za igrace i inozemstvo.
da je tako kako ti kazes onda onda nema nista smisla i mozemo odmah rasformirat klub, jer po tome nema smisla uopce igrat u Hajduku i Hrvatskoj.
oko livaje se digla hajka samo zato jer je inter navodno zagrizao i zbog niceg drugog. ali su naisli na tvrd orah jer se mali sjebo u novinama a i svagi je tu po meni dobro reagirao.
da se nije javio inter nebi nitko ni znao nista i potpisao bi ugovor kao i svi ostali, ali problem je sto sad on misli da je novi milito jebote.
Old 04-06-2010, 05:24 PM   #213
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

gledao danas mlade na Sveticama protiv Alkmara ... broj 6 ... vezni ... visok, plav ... stvarno je dobro igra ... zna li neko mozda ko bi to triba bit?!
Old 04-06-2010, 05:28 PM   #214
zoranvulic
Senior Member

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
gledao danas mlade na Sveticama protiv Alkmara ... broj 6 ... vezni ... visok, plav ... stvarno je dobro igra ... zna li neko mozda ko bi to triba bit?!
nemam nigdje sastav Hajduka tako da neznam,jel kapetan?!
Old 04-06-2010, 05:29 PM   #215
anonymous69
Senior Member

Ako Livaja zasluzuje taj ugovor onda ga treba ponudit i Lendricu, Andrijasevicu i ostalim mladim igracima, ko je taj Livaja uopce i kako on moze diktirat cijenu Hajduku. Uostalom koliko ja znam klub ne smije kontaktirat igraca nego 6 mj prije isteka ugovora, kako su ovi govorili oni vec duze vrijeme kontaktiraju i treba tuzit Intera, malome ponudit ugovor kakav imaju ostali mladi igraci i ponudit mu bonuse na zabijene golove. Ako je on taj on ce zaradit vise nego Cernat, ako se nazabija golova.
Ne raspravljamo o ovim starijima, to je druga tema
Old 04-06-2010, 05:29 PM   #216
zoranvulic
Senior Member

mauser..zasto nije potpisao na zimu ugovor?
Old 04-06-2010, 05:30 PM   #217
zoranvulic
Senior Member

Quote:
Originally Posted by anonymous69 View Post
Ako Livaja zasluzuje taj ugovor onda ga treba ponudit i Lendricu, Andrijasevicu i ostalim mladim igracima, ko je taj Livaja uopce i kako on moze diktirat cijenu Hajduku. Uostalom koliko ja znam klub ne smije kontaktirat igraca nego 6 mj prije isteka ugovora, kako su ovi govorili oni vec duze vrijeme kontaktiraju i treba tuzit Intera, malome ponudit ugovor kakav imaju ostali mladi igraci i ponudit mu bonuse na zabijene golove. Ako je on taj on ce zaradit vise nego Cernat, ako se nazabija golova.
Ne raspravljamo o ovim starijima, to je druga tema
Livaja nije trazio Hajduka lipe jedne! Hajduk mu je sam ponudio ugovor jer su svatili da puse igraca!
Old 04-06-2010, 05:38 PM   #218
anonymous69
Senior Member

Ok ponudio mu je ugovor i na njemu je da ga potpise ili ne potpise i gotova prica. Mislim da je to ugovor za 16 godina vrlo dobar i da bi on trebo bit sretan sto je dobio takav ugovor, a pregovarali su, pa odbijali, pa dizali tako da jest Hajduk ponudio ali odakle Hajduk zna koje je uvjete Inter ponudio ako Livajini nisu postavili neke uvjete.
Mladim igracima treba bit jasno da preko Hajduka mogu stec afirmaciju, mogu postic trensfer u Europu i onda zaradit lovu, a ko misli da ce u Hajduka dic lovu, ni ne treba ostajat. Naravno treba im dat placu da mogu zivit, podmirivat troskove i ako treba hranit obitelj, ali im nije potrebno da sa 18 godina voze bmw, mercedes ... Tome treba stat na kraj jednom za sva vremena, ko ih jebe ako idu za lovom sa 16 onda nemaju odgoja, nemaju sportskog motiva, nemaju pameti. Sam sam bio sportas i znam kako to ide, ako ti sa 16 gledas kolika ti je placa onda si ti obicni materijalista i nemas emocija prema nogometu, klubu i navijacima. E to je veliki problem naseg drustva a ne samo Hajduka.
Old 04-06-2010, 05:42 PM   #219
Mauser
Senior Member

Quote:
Originally Posted by anonymous69 View Post
Mladim igracima treba bit jasno da preko Hajduka mogu stec afirmaciju, mogu postic trensfer u Europu i onda zaradit lovu, a ko misli da ce u Hajduka dic lovu, ni ne treba ostajat. Naravno treba im dat placu da mogu zivit, podmirivat troskove i ako treba hranit obitelj, ali im nije potrebno da sa 18 godina voze bmw, mercedes ... Tome treba stat na kraj jednom za sva vremena, ko ih jebe ako idu za lovom sa 16 onda nemaju odgoja, nemaju sportskog motiva, nemaju pameti. Sam sam bio sportas i znam kako to ide, ako ti sa 16 gledas kolika ti je placa onda si ti obicni materijalista i nemas emocija prema nogometu, klubu i navijacima. E to je veliki problem naseg drustva a ne samo Hajduka.
@ZV
evo, covjek ti je sve rekao, a ti i dalje mlati svoje i brani malog ljigavca.
Old 04-06-2010, 05:43 PM   #220
zoranvulic
Senior Member

apsolutno se slazem,ali i oni imaju oci i vide da su neki igraci zaguseni u hajduku
livaja je vodjen na pripreme,reja ga pohvali i vise nikad ne bude u momcadi a trazimo sidruna radi onog retardiranog Space..pa sta ga nisu mogli tri jebene utakmice provjeriti
i malog lendrica,meni se sere od toga odnosa prema nasim mladim igracima
ticinovic mora zabit 3 odlucujuca gola da bi odigrao koju minutu
je 3 vanserijska talenta nama moraju napraviti svjetsko cudo da bi igrala
jebate,prije bi snasu dobili u barceloni nego u hajduku

da ne zaboravim,jonjic odigra dvi odlicne utakmice i postane 4ti stoper

a to su 4 igraca koja bi trebali imat ugovore na 10 godina!!! i prezentirat hajdukovu skolu

ali onom konju spaci je cop napadac koji krade igracima golove,ma mrs
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules