[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 12-08-2015, 12:34 AM   #1
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough
Default 6.kolo,15.08.2015 Rujevica: Rijeka-Hajduk

1:2
Kale-velasquez-nizic-milovic-milic-caktas-balic-jefferson-maloku-vlasic-Zolja!
Strijelci:vlasic i bradaric ag
nas 300. Da nas puste 2000 bilo bi i toliko
sudac smece.
Ajmo bijeli!!
Old 15-08-2015, 11:22 AM   #2
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Bod bi bio dobar. Ajmo bijeli ale!
Old 15-08-2015, 04:16 PM   #3
Sergio
Senior Member

Sergio's Avatar

Sergio is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bobika View Post
Bod bi bio dobar. Ajmo bijeli ale!
Dobri moj Bobika,popij jednu sljivu i otrizni se!
Protiv ove filijale smradova i ulizica nas nikad nesmi bod zadovoljit!!
Sergio is offline   Reply With Quote
Old 15-08-2015, 10:21 PM   #4
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Sergio View Post
Protiv ove filijale smradova i ulizica nas nikad nesmi bod zadovoljit!!
Protiv nikoga al to je već dublji problem navijača očvrslih na šamarčine voljenog kluba posljednjih 15-ak godina.

A večeras čak ni ja ne znam što bi rekao .
Iako će većina biti zadovoljna bod(ićem) na "teškom" gostovanju u Rijeci,obzirom da smo mi Hajduk i obzirom da smo više od pola utakmice imali igrača više,moralo je bolje.

Jesam već spominjao da Nižiću nije mjesto u Hajduku? Samo dobrom voljom suca nije dobio u više navrata drugi žuti,pred kraj utakmice u najizglednijoj šansi Rijeke poslan po ćevape(Milović uletio i spasio stvar).

Žef sve manje izgleda kao pojačanje,samo mu treba dati vremena da to potvrdi. Opet puno pogrešnih dodavanja,a posebno upečatljivo je bilo oko 35. minute za kontru iz koje smo skoro dobili gol,da bi se zaustavila kontra Nižić je zaradio žuti. Uglavnom on je samo potvrda da bolje izgledamo s defanzivnim veznim,no po meni ne baš i pojačanje....al dajmo mu vremena.

Argentinac je tek došao,premalo za ozbiljnu ocjenu,onako na prvu valjda je svima jasno da se ne radi o extra klasi,a ako je tako onda je logičnije zadržati svog mladog igrača koji igra za sitniš nego spašavati karijeru tuđem igraču na posudbi. Prekršaj kod crvenog potpuno nepotreban,al treba bit realan i kazati kako je očito da nije išao na onako oštar faul već se vidilo da se poskliznuo i baš pomeo igrača.
(jel ono netko strahovao od Mikanovićevih crvenih )

Kiš nevidljiv,al ako igraš s njim u postavi onda moraš imati igru koja dovodi balun u 16 metara ne 20 ne 25,ne na bokove nego u 16 il ga ostavi na klupu.

Vlašić i Balić danas slabiji,Vlašić i nervozan,al kao što sam rekao na početku sezone biti će još njihovih lošijih partija i oscilacija ali njih mogu i hoću istrpiti i podržati al oni koji dolaze sa strane MORAJU bit barem duplo bolji od naših mladih i NE SMIJU griješit.

Caktaš je stvarno odlican i to je već konstanta.

Juranović dobar,svidio mi se njegov večerašnji nastup.

Možda je još prerano al ja još ne vidim "trenerovu ruku" u igri momčadi,sve je to meni kilavljenje kao i lanjskih sezona uz malo sreće i dobar rezultat u Europi,al sve su to bljeskovi pojedinaca....

E da,još samo da jeben sve po spisku(baren do trečeg kolina) onom idiotu od mate maleša jer me nevjerojatno živciraju onakvi tupasti panjevi koji "ginu" protiv Hajduka.
Igrali su večeras i Tomasov i Radošević utakmicu protiv Hajduka,a maleš je baš ginuo....jad

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 15-08-2015, 10:55 PM   #5
Sergio
Senior Member

Sergio's Avatar

Sergio is on a distinguished road

http://www.index.hr/sport/clanak/mis...na/775841.aspx

"Čestitam igračima, stručnom stožeru i Armadi, koji su pokazali da smo kulturan grad, da se ponašamo kulturno i ne padamo na glupe fore. To je sramota za hrvatski nogomet!", rekao je Mišković za Radio Rijeka koji je utakmicu gledao u Nigeriji s poslovnim partnerima.

"Organizirali smo prijenos za područje cijele Afrike

Nadam se da Misko nije opet organizira prijenos za Afriku . Jer ako su vidili Maglicu,imat ce traume cilu noc !

Last edited by Sergio; 15-08-2015 at 11:06 PM.
Sergio is offline   Reply With Quote
Old 16-08-2015, 10:33 AM   #6
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

Klub koji je potpisao ugovor s đavlom zali se na suđenje.
Kalinic-konacno siguran,to ce bit to nadam se
Velasquez- odlican do kartona,steta
Juranovic- neznam sta bi rekao,2.utakmicu za redom meni najbolji
Milovic-dize se iz utakmice u utakmici,na kraju spasio cisti gol
Nizic-neki kazu los,ja kazem dobar. Siguran,bez kardinalnih gresaka.
Jefferson-opet mu se gleda igra s loptom,al ne gleda se koliko je puta zatvorio jugovca, i kompaniju. STRASNO POJACANJE
Vlasic-medu losijima na terenu,al sta je,tu jd jbg. Ne moze ni on stalno biti top
Balic-nema snage jednostavno,i dobro da ga je vadio.
T.s.s-najbolji u vezi.
Kis-nista
Maglica-ajme
Billy-solidan
Buric i presa-naklon do poda,podsjetio me na anderssona i one "with the little bit more respect".
Sad proc libereca i uzet 6 bodova protiv osijeka i intera i na konju smo!
Old 16-08-2015, 10:34 AM   #7
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

I da. Neki su rekli da nisu zadovoljni bodom. Mi 12 utakmica,oni 8 do sada. U istom periodu. Nemojte to zaboraviti,iako je moglo bolje s igracem vise..
Old 16-08-2015, 04:21 PM   #8
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

prije utakmice zadovoljan bodom.... sad imam feeling da se moglo do 3 boda.... kiš je bio loš, i maglica također... idemo dalje, rođo je uhvatio 4 boda na ova dva gostovanja, jedva čekam da otvori za osijek
Old 16-08-2015, 07:05 PM   #9
gotovINA
TOČI EURO 95

gotovINA's Avatar

gotovINA is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post

Argentinac je tek došao,premalo za ozbiljnu ocjenu,onako na prvu valjda je svima jasno da se ne radi o extra klasi,a ako je tako onda je logičnije zadržati svog mladog igrača koji igra za sitniš nego spašavati karijeru tuđem igraču na posudbi. Prekršaj kod crvenog potpuno nepotreban,al treba bit realan i kazati kako je očito da nije išao na onako oštar faul već se vidilo da se poskliznuo i baš pomeo igrača.
(jel ono netko strahovao od Mikanovićevih crvenih )
https://www.youtube.com/watch?v=typN...youtu.be&t=121
gotovINA is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules