[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 16-06-2016, 05:04 PM   #7901
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
ne znas; ne znam niti ja ... samo logicki zakljucujem na temelju videnoga, izjava trenera, predsjednika uprave, clanova NOa za razliku od tebe

izjava trenera Hajduka ti je indirektno odgovor i na tvoju konstataciju oko Kolendica ... ti tvrdis da on samo provodi izbore za NH dok trener Hajduka javno izjavljuje da je on jedan od ljudi koje treba ubedivati u to koje igrace dovesti i zasto; a sam je bio prisutan i na tiskovnoj u kojoj se razgovaralo o (ne)provodenju zakona o sportu sto znaci da je i tu sudjelovao ... u tom slucaju treba razgovarati o njegovim kompetencijama kao prijemnika u autoservisu
Super ti je logika...
I ja logički zaključujem ne temelju izjava na temelju videnoga, izjava trenera, predsjednika uprave, clanova NOa i nikad nisam čuja ili pročita ni jedan put da je itko od bivših izjavija da je NH utjeca na bilokakvu odluku oko dovođenja igrača.
Moja logika kaže ako njih 10-15 bivših, šta članova NO (a bilo ih je 7), šta sportskih direktora (a bilo ih je 3), šta trenera (a bilo ih je 6) šta predsjednika uprave (a bilo ih je 2) nije nikad ništa slično izjavija vjerojatno se tako nešto nije ni dešavalo. Moja logika kaže da se Pušnik malo zaletija obzirom da je tek doša prije desetak dana u klub sa specifičnom situacijom di mu se predstavlja skroz jedan drugčiji model s kojim nema iskustva.

Logika mi kaže da NH stvarno misli upravljat Hajdukom kako ti misliš da upravlja onda bi na bjanko papir koji im je Kerum da da napišu svoje prijedloge za članove No oni to i napravili a ne forsirali demokraciju i izbore. Logika mi isto tako kaže da su mogli između sebe nać nekog podobnog i kvalificiranog da se prijavi na natječaj pa preko poslušnog NO progurat svog kandidata a ne riskirat sa nekim anonimnim Kosom i trenreom iz Dravograda koji je valjda poznat po tome da neda nikome da mu se miša u ekipu.

moja logika kaže i da si ti vjerojatno u nekakvom ovisničkom odnosu (bilo radnom ili sponzorskom) kod tommya i guraš njegove ideje. od svih ljudi šta štrapaju oko NH Tommy je valjda najzločestiji i jedini s neskrivenim interesom da se ovaj sustav neodrži.

Za Kolendića san ti reka šta san ima... Čovika neznam niti znam šta bi ti o njemu konkretno reka.

Quote:
Imam jos jedno pitanje za tebe ako moze ... ti ako se ne varam redovito ides na Cakule pa me zanima jeli Brbic stvarno prezentirao viziju, plan i program od 500 stranica na jednoj od njih ... nekako sumnjam da bi tako nesto samo izjavio bez podloge s obzirom da tamo bude 100ak i vise ljudi
Varaš se. Bija sam na 2 i na ni jednoj nije bija Brbić.
Old 16-06-2016, 06:43 PM   #7902
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

kavatap ti znas da ja ne drzim stranu ni Pusnika ni Brbica ... trul je sustav, a kad je sustav trul ljudi su nebitni ... u konkretnom slucaju Kos i/ili clanovi NOa bi mogli presic da nesto kazu iako je i sutnja indikativna

belfast sve je vise tih izjava u zadnje vrime di se neko zaletija

moje ideje su tu puno prije Tommya pa ti to jbga ne drzi vodu; jedino ako ja nisam prije pripremao teren za njegov ulazak u klub

i zasto mislis da je ekipi iz NH lako naci nekog kvalificiranog u svojim redovima kada im je clan upravnog odbora kojeg salju na tiskovne prijemnik u servisu
Old 16-06-2016, 08:30 PM   #7903
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Za sad sluzbeno kozulj,erceg,cosic.
Odlazak Velasqueza.
Odlicno za sad. Sad jos bekove i cistu spicu. Bravo zabranca i pusnika. Sve u tisini.
Alfi i rejo na aparatima
Old 16-06-2016, 08:33 PM   #7904
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Usput s press konferncijom mogu naglasiti da imamo trenera s MUDIMA. EPPUR SI MUOVE
Old 16-06-2016, 09:29 PM   #7905
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
Usput s press konferncijom mogu naglasiti da imamo trenera s MUDIMA. EPPUR SI MUOVE
taj trener s mudima se doslovno izasrao po bezmudim prethodnicima

Želiš li možda naglasiti da su Brljo,Grogi und co. bili bezmudi neradnici kako je njihovu ostavštinu prezentirao trener s mudima?

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2016, 09:48 PM   #7906
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Bravo zabranca i pusnika.

Quote:
šta čemo novce od dionica,trošit na doveđenje ljudi koji do prije 20 dana nisu niti čuli za Hajduk!!!!?????? GDJE VAM JE PONOS PIČKETINE??????????

P.S.2 MRZIM ŽIDOVE,SRBE,SLOVENCE,CIGANE,RUSE,FRANCUZE,ENGLEZE,PEDERE, NARKOMANE,CRNCE,ARAPE,AMERE,OBAMU,DINAMO,VLATKU POKOS,SIR,I KAPULU I JOŠ PUNO TOGA!!!!!

eh kako se samo vrimena minjaju....rekla bi moja pokojna baba "godina duga,pamet druga"....meni si osobno bio draži dok si bio protiv dovođenja ljudi koji nisu niti čuli za Hajduk,ali tvoje je pravo da sad hvališ Branca i zvezdaša Pušnika.....

CIJENA PONOSA???

mrziš li i navijace Zvezde??
ili slovence koj navijaju za srbe

Last edited by rezervirano; 16-06-2016 at 10:16 PM.
Old 16-06-2016, 11:08 PM   #7907
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

s Grogijem uvijek zabavno

Quote:
Mario Tomljanović, sa suradnicima Kineziološkog fakulteta, što se tiče svih testiranja na najvišem mogućem nivou je odradio posao i ima sve podatke i sve zapisano.
Quote:
Što se tiče podataka o igračima tu je Saša Bjelanović koji je i meni trebao biti glavni skaut s koordinatorom Vikom Lalićem i koji apsolutno svu evidenciju praćenja igrača ima zapisanu i posjeduje je.
Tomljanović i Bjelanović posjeduju sve podatke........ a Hajduk idioti????

U normalno posloženom klubu podatke bi imao klub,a pristup podacima određeni ljudi,ali.....

Ne nije šala ovo je izjavio Grogi
Quote:
Zašto im ruši cijenu i ubija volju ovakvim pristupom!? - kazao je Vučević.
da to je isti onaj čovjek koji za svog igrača(Jozinovića) kaže

Quote:
Njegov povratak je korak natrag za sve nas, ja bih to nazvao krpanjem.
ili (Maloča)
Quote:
Takav mi igrač ne treba u svlačionici, dok sam ja tu on neće biti u momčadi
al to je Grogi i njegova je sreća što nikad nije bio legenda pa je zadovoljavao sve uvjete NH mase

Old 19-06-2016, 11:08 AM   #7908
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

http://dalmatinskiportal.hr/sport/ha...fikacija/13326

To je budućnost iz koje bi mi trebali crpiti igrače za prvu momčad,to je ostavština koju će teže i sporije biti popraviti nego katastrofalno financijsko stanje nakon odlaska financijskog maga Brblje i stručnjaka bezmudog i Andrića.....ali projekt naravno ima smisla jer smo nakon 4 godine uništavanja izabrali novi NO koji je eto otjerao ovu stoku nesposobn

Quote:
Nakon ovoga će se momci Tonća Žilića jako teško vratiti u Prvu ligu, iako su u kvalifikacije ušli kao favoriti.

Old 19-06-2016, 03:52 PM   #7909
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

polako doc ce i taj nerad na naplatu za koju godinu ... i to ti je jedan od razloga zasto se prodaje prica kako nista domace ne valja pa nam je glavno pojacanje junior Splita
Old 19-06-2016, 08:20 PM   #7910
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

http://dalmatinskiportal.hr/vijesti/...astelima/13356

ni ne sumnjam da će optuženi za ovo zlodjelo biti orjunaši i "bosančine" koje su se naselile u Kaštela,ali zapitajte se da li ima odgovornosti i u Vama koji imate jedan plan,jednu viziju,jedan cilj promislite da li uistinu prbiližavate Hajduk narodu ili ga udaljavate od istog i tko i s kojim ciljem to radi.

a podjele su tek počele(a onaj koji će za podjele osuđivati onu drugu stranu je uzročnik i generator istih...)

Old 20-06-2016, 10:49 AM   #7911
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
s Grogijem uvijek zabavno

Tomljanović i Bjelanović posjeduju sve podatke........ a Hajduk idioti????

U normalno posloženom klubu podatke bi imao klub,a pristup podacima određeni ljudi,ali.....
....................

al to je Grogi i njegova je sreća što nikad nije bio legenda pa je zadovoljavao sve uvjete NH mase
Pušnik je reka da ima podatke unazad godinu dana od kad su tu Tomljanović i Burić. Ali nema unazad 4-5 godina dok su bili Tudor, Krstičević i slični kojima ni ured nije triba, a di će neki folder sa mjerenjima igrača.
Normalno, novinari odma zovu Tomljanovića i Burića, mute vode i tebi daju municiju za štrapanje.

Aj molim te definiraj šta to čini legendu? Je li to tvoj subjektivni dojam ili ima neki parametar po kojem se to miri? Realno, Vučević ima više službenih utakmica u Hajduku od Rapaića, al eto on nije Legenda a Miki je.

(nemogu virovat da me dovodiš u situaciju da branim Vučevića, a malo likova iz naše povijesti mi je mrsko ka on).

Quote:
http://dalmatinskiportal.hr/vijesti/...astelima/13356

ni ne sumnjam da će optuženi za ovo zlodjelo biti orjunaši i "bosančine" koje su se naselile u Kaštela,ali zapitajte se da li ima odgovornosti i u Vama koji imate jedan plan,jednu viziju,jedan cilj promislite da li uistinu prbiližavate Hajduk narodu ili ga udaljavate od istog i tko i s kojim ciljem to radi.

a podjele su tek počele(a onaj koji će za podjele osuđivati onu drugu stranu je uzročnik i generator istih...)
Da, približavamo... 38000 članova a nije još litnje ludilo ni počelo. Zapitaj se kome to neodgovara i zašto želi radit podjele među navijačkim pukom.
Old 20-06-2016, 11:21 AM   #7912
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Originally Posted by belfast View Post
Ali nema unazad 4-5 godina...
realno koji ce mu to qrac ... Hajduk i ovako svake sezone promini skoro pa cilu momcad

Hajduk prva utakmica sezone prije dvi godine

Stipica - Milic, Maloca, Milovic, Vrsajevic - Bradaric, Caktas, Vlasic - Kouassi, Gotal, Maglica

Last edited by Bodul; 20-06-2016 at 11:31 AM.
Bodul is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2016, 12:13 PM   #7913
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
realno koji ce mu to qrac ... Hajduk i ovako svake sezone promini skoro pa cilu momcad

Hajduk prva utakmica sezone prije dvi godine

Stipica - Milic, Maloca, Milovic, Vrsajevic - Bradaric, Caktas, Vlasic - Kouassi, Gotal, Maglica

istina... eli eto, valjda da imamo privid da smo organizirani klub, šta još uvik nismo...
Old 20-06-2016, 12:28 PM   #7914
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
... 38000 članova a nije još litnje ludilo ni počelo.

kako da ne, od Nove čovik nije moga kartu za utakmicu kupit u slobodnoj prodaji....na tribini čovik na čoviku

Nabijen na qrac sve one koji misle da članarina od 100 kuna čini hajdukovca....NE,NE ČINI ka šta domovnica ili članska od HDZ-a ne čini od čovika Hrvata

jel Vama može doći iz guzice u glavu da postoje ljudi(ma da je i samo jedan) koji su otukli uz i za Hajduk puno više od mnogih danas glasnih koji ne žele MALI I JADNI HAJDUK kakav je sada i da im predavanja i odluke o tome što čini hajdukovca neće određivati papci koji nisu bili punoljetni na zadnjoj Hajdukovoj tituli??(dakle današnji tridesetogodišnjaci i mlađi)

Old 20-06-2016, 12:54 PM   #7915
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
kako da ne, od Nove čovik nije moga kartu za utakmicu kupit u slobodnoj prodaji....na tribini čovik na čoviku

Nabijen na qrac sve one koji misle da članarina od 100 kuna čini hajdukovca....NE,NE ČINI ka šta domovnica ili članska od HDZ-a ne čini od čovika Hrvata

jel Vama može doći iz guzice u glavu da postoje ljudi(ma da je i samo jedan) koji su otukli uz i za Hajduk puno više od mnogih danas glasnih koji ne žele MALI I JADNI HAJDUK kakav je sada i da im predavanja i odluke o tome što čini hajdukovca neće određivati papci koji nisu bili punoljetni na zadnjoj Hajdukovoj tituli??(dakle današnji tridesetogodišnjaci i mlađi)
I ko im brani da se aktiviraju i bore za veći i moćniji Hajduk? Ko im brani da se udruže, napišu nekakav program kako bi to postigli, skupe istomišljenike kojih je kako ti pišeš nemali broj? ko im brani da dođu prid poglavarstvo grada i kažu: ova fantomska udruga će upropastit klub, molimo da nam date mandat da ga vratimo na stare slave... U konačnici, ko im brani da iznjedru kvalitetnijeg kandidata od brbljavog i Kosa i prijave ga na natječaj za predsjednika pa pokušaju prominit stvari iznutra? ko im brani da lutaju po poslovnom svitu ili arapskim poluotokom i izlobiraju nekog biznismena koji će kupit klub?

ovako te navijačke Legende se po ničemu ne razlikuju od igračkih. Side po kafićima i samo grintaju u stilu. brale di su oni bili kad san ja bija... brale ja iman 4 beograda... šta misliš da ti papci nebi prošli isto šta si i ti proša da su se ranije rodili? Ko da tebi moj pokojni dida dođe i kaže, šta se ti javljaš, di si ti bija 1950 kad se torcida osnovala a on bija na Pjaci i nosija broketu na rukama...

Ja san nešto mlađi od tebe (bar iman dojam ovako po pisanju) ali san dovoljno star da znam kakva je bila tribina 90tih i koliko sranja se desilo jer su neki navijači prešutno odobravali neke stvari za misto u loži... tada smo bili valjda jedina grupa kojoj je predsjednik umisto na ogradi sidija u loži ali šta ja to iman spominjat, di san ja bija kad su oni bili...
Old 20-06-2016, 02:18 PM   #7916
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
ali san dovoljno star da znam kakva je bila tribina 90tih i koliko sranja se desilo jer su neki navijači prešutno odobravali neke stvari za misto u loži... tada smo bili valjda jedina grupa kojoj je predsjednik umisto na ogradi sidija u loži ali šta ja to iman spominjat, di san ja bija kad su oni bili...

ja iz prve ruke znan da ljudi jako bliski "projektu" imaju besplatnih ulaznica za zapad ko u priči

a ti isti šta su s ograde došetali do lože opet su česti gosti službenog Poljuda i također bliski projektu,ma koliko o tome nitko ne pričao

nikada nije niti će dobro završiti uplitanje navijača u rad kluba...90-ih je to bio katastrofalni promašaj a i sada je već se može jasno kazati

Old 20-06-2016, 02:29 PM   #7917
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
ja iz prve ruke znan da ljudi jako bliski "projektu" imaju besplatnih ulaznica za zapad ko u priči

a ti isti šta su s ograde došetali do lože opet su česti gosti službenog Poljuda i također bliski projektu,ma koliko o tome nitko ne pričao

nikada nije niti će dobro završiti uplitanje navijača u rad kluba...90-ih je to bio katastrofalni promašaj a i sada je već se može jasno kazati
Slobodno predloži alternativu... a možeš i imena svih tih ljudi koji uživaju te povlastice. Ja nisan toliko blizak ni ljudima u klubu ni u NH niti ih znam na osobnoj razini da bih imao uvid u te stvari.
Old 20-06-2016, 02:49 PM   #7918
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
... a možeš i imena svih tih ljudi koji uživaju te povlastice.
na Ćakuli ili Skupštini se moglo pitati tko je IMENOM I PREZIMENOM odobrio "kompenzaciju" za izvedene radove (koje radove?) na stadionu s vrlo traženim kartama za Hajdukove domaće europske utakmice.

Isto tako slobodno pitajte na Ćakuli ili Skupštini tko i koliko besplatnih ulaznica dobija po utakmici

to je svakako sigurnije nego virovat svakakvin budalama s foruma

Old 20-06-2016, 03:47 PM   #7919
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
na Ćakuli ili Skupštini se moglo pitati tko je IMENOM I PREZIMENOM odobrio "kompenzaciju" za izvedene radove (koje radove?) na stadionu s vrlo traženim kartama za Hajdukove domaće europske utakmice.

Isto tako slobodno pitajte na Ćakuli ili Skupštini tko i koliko besplatnih ulaznica dobija po utakmici

to je svakako sigurnije nego virovat svakakvin budalama s foruma
Nikad nisan reka da si budala sa foruma. Pitanje je legitimno i na mistu. takve stvari se nesmiju dešavat. Mislimd a je to pitanje neko bija i postavija na čakuli prije Libereca ali odgovor nisan upantija... Možda bi ga tribalo ponovit.
Old 20-06-2016, 06:51 PM   #7920
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
Možda bi ga tribalo ponovit.
Tu situaciju je davno trebalo potpuno razjasniti i pronaći krivca koji je morao za tu muljažu ODGOVARATI....obzirom da iz kluba nitko nije tražio ničiju odgovornost kao ni iz udruge NH koja bi trebala služiti kao korektiv takvih devijatnih situacija u klubu za mene su SVI ZAJEDNO U TOJ PRIČI IMALI PRSTE U PEKMEZU i svi odreda su krivi i nemaju moje povjerenje.

Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules