[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hrvatski sport

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 05-07-2011, 09:19 PM   #1
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road
Thumbs up Kvalifikacije za SP 2014

Quote:
Najvjerovatniji izgled sesira za kvalifikacije

Pot 1: Spain, Netherlands, Germany, England, Portugal, Italy, Croatia, Norway, Greece
Pot 2: France, Montenegro, Russia, Sweden, Denmark, Slovenia, Turkey, Serbia, Slovakia
Pot 3: Switzerland, Israel, Republic of Ireland, Belgium, Czech Republic, Bosnia-Herzegovina, Belarus, Ukraine, Hungary
Pot 4: Bulgaria, Romania, Albania, Georgia, Lithuania, Scotland, Northern Ireland, Austria, Poland
Pot 5: Armenia, Estonia, Finland, Cyprus, Latvia, Moldova, FYR Macedonia, Azerbaijan, Faroe Islands
Pot 6: Wales, Liechtenstein, Iceland, Kazakhstan, Luxembourg, Malta, Andorra, San Marino
Grupa B
Hrvatska
Turska (Zagreb)
Irska (Split)
Skotska (Split)
Armenija (Osijek)
San Marino (Rijeka/Pula/Vinkovci/Varazdin)

Eto takvu bih grupu izabrao i tako bi podijelio domacinstva (da se mene pita), mozda je malo "preambiciozno" Zagrebu dati samo jednu utakmicu (zasluzili su i manje s obzirom na stadion i na dosadasnji status "Wembleya"), no ne vjerujem da ce u ZG ici manje od 2 utakmice, valjda nece opet sve u Metropolu, yebo ih Mile Martic ako opet to naprave
Kao sto sam napisao u drugom topicu, domacinstva se trebaju raspodjeliti odmah, s obzirom na jacinu protivnika, kapacitet stadiona, itd... yebalo ih rasporedjivanje uoci utakmica kao prijasnjih kvalifikacija (dodjeljivanje Zagrebu) sa smijesnim obrazlozenjima (tu se dobro osjecamo, igraci tako zele, tu stalno pobjedjujemo, itd...)
Old 30-07-2011, 11:07 PM   #2
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Hrvatska
Srbija
Belgija
Skotska
Makedonija
Wales

..........................

Hrvatska je izvukla prilicno jaku grupu, "braca" s onu stranu Drine dolaze na Poljud
Old 30-07-2011, 11:25 PM   #3
roby101
Senior Member

roby101 is on a distinguished road

mos mislit

ne bi nan hns da tu utakmicu za nista,to ide u zg=bg 10000000000000%

dobit cemo makedoniju i belgiju ili makedoniju i wales
roby101 is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2011, 01:46 PM   #4
Torcida Kr
Senior Member

Torcida Kr's Avatar

Torcida Kr is on a distinguished road

Mogu samo zamislit kakva bi bila atmosfera kad bi Srbija došla na Poljud...Ali ništa od toga, ovo će se sigurno igrat na Maksimiru.
Torcida Kr is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2011, 04:21 PM   #5
Vipsanius Agrippa
Senior Member

Vipsanius Agrippa's Avatar

Vipsanius Agrippa is on a distinguished road

naravno da će srbi u zg.... prvo imaju 3 000 mjesta više, samim time i love drugo znaju da smo mi bolesnici koji ćemo napravit neku poveću pizdariju srbima
u split belgija i wales
premda bih ja rado u Splitu vidio Tartan Army
Vipsanius Agrippa is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2011, 04:15 PM   #6
roby101
Senior Member

roby101 is on a distinguished road

˝Svojedobno je na Izvršnom odboru načelno dogovoreno kako će se protiv najbolje rangiranog suparnika, te četvrtog igrati u Zagrebu, a kontra drugog i trećeg u Splitu. To bi značilo da Srbija i Makedonija dolaze u Maksimir, a Belgija i Škotska na Poljud. Wales bi valjda još jednom pripao Osijeku.˝
http://sportske.jutarnji.hr/odluka-h...osijek/963270/

eto,ako se iko uopće nada da cemo dobit srbe

EDIT: al kad gledas,mi cemo dobit jace reprezentacije nego oni,belgija je u rangu sa srbijon,mozda i jaca(nedavno belgija dobila srbiju),skotska jaca od makedonije,ali opet,nije isto igrat na poljudu sa srbima i makedoncima,i sa skotima i belgijancima

ali ude li do tad pola dinama u reprezentaciju,onda in eto sve utakmice,na poljud mi ne tribaju ni dolazit
roby101 is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2011, 08:38 PM   #7
Torcida Kr
Senior Member

Torcida Kr's Avatar

Torcida Kr is on a distinguished road

http://www.index.hr/sport/clanak/gro...cu/564526.aspx
Torcida Kr is offline   Reply With Quote
Old 03-08-2011, 01:11 PM   #8
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Quote:
Iako je do početka kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Brazilu preostalo više od godinu dana, načelno se već znaju hrvatski gradovi domaćini koji će ugostiti pet reprezentacija iz skupine A.

Izvršni Odbor HNS-a još prije je neformalno odlučio da će hrvatska reprezentacija utakmice protiv najbolje i četvrto rangiranog suparnika igrati u Zagrebu, na Poljudu će gostovati momčadi drugo i treće rangiranog suparnika, dok će Osijek dobiti utakmicu s najslabije rangiranom reprezentacijom.
Bice tu jos natezanja da i ove meceve dobije Zagreb...
No ako se desi cudo i HNS odrzi ovo sto je "neformalno odluceno" (Belgija i Skotska), to je - to, sasvim zadovoljan protivnicima
Srbija ce biti mec za sabanomedije, urlikanja koliko hoces, vec se pise kako Grobari i Delije dolaze da "sruse", kao sto su dolazili da "sruse Split" kad je gostovao Zenit... taj medijski cirkus nek slobodno ide u ZG...
Belgija i Skotska su dobri protivnici, imali bi prilike vidjeti u gradu Tartan Army, pilo bi se pivo u potocima, u oba slucaja bi stadion bio rasprodan bez ikih problema
Kao sto sam i napisao u uvodnom postu domacinstva bi trebalo rasporediti odmah, nemalo sam se iznenadio vidjevsi da je IO HNS to vec uradio (nesluzbeno)

Ko zna sta ce na kraju stvarno biti, mozda nam uvale bracu u zamjenu za Belgijance i Skote, ka sta bi reka stari Homer - ne vjeruj Danajcima ni kad darove donose
Old 03-08-2011, 02:10 PM   #9
istok1950
Senior Member

istok1950's Avatar

istok1950 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Grizli Adams View Post
mozda nam uvale
Sta se mene tice ostaje ona poruka sa derbija, mi vam nudimo tvrdu kitu.
Ma ne bi ni jednu utakmicu, nek jedu govna gori na obnovljenom Wembleyu.
I mi lako zaboravljamo, utakmicu kontra Gruzije Poljudu nije da HNS nego oni lik sta je ima koncert u ZG.

A i taj Tartan army, ka da dolaze vanzemaljci, koga briga za pijane skote i njihove ruzne pjegave zenetine od 100 kg
istok1950 is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2011, 02:10 AM   #10
Vipsanius Agrippa
Senior Member

Vipsanius Agrippa's Avatar

Vipsanius Agrippa is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by istok1950 View Post
Sta se mene tice ostaje ona poruka sa derbija, mi vam nudimo tvrdu kitu.
Ma ne bi ni jednu utakmicu, nek jedu govna gori na obnovljenom Wembleyu.
I mi lako zaboravljamo, utakmicu kontra Gruzije Poljudu nije da HNS nego oni lik sta je ima koncert u ZG.

A i taj Tartan army, ka da dolaze vanzemaljci, koga briga za pijane skote i njihove ruzne pjegave zenetine od 100 kg
je istina ovo prvo. al brajo tartan je ekipa koja se zajebava, oni su ka mi na način šta mrze sve englesko a vole čudo piti, ja bi njih da se opijem ko nikad dobra su ekipa. a što se tiče njihovih ženki, nije vrag da ne moš ubost neku našu pa gledaš gostujuće navijačice? onda ti je stvarno bolje nataknut neku pjegavu bucu
Vipsanius Agrippa is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2011, 06:47 PM   #11
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

duboko sam uvjeren da repka pod vodstvom krune kurcica, predvodjena sammirom moze izborit drugo mjesto u baraz
Old 23-11-2011, 09:39 PM   #12
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Default Raspored

7. rujan 2012., petak
Wales - Belgija
HRVATSKA - Makedonija, Zagreb
Škotska - Srbija

11. rujan 2012., utorak
Belgija - HRVATSKA
Srbija - Wales
Škotska - Makedonija

12. listopad 2012., petak
Makedonija - HRVATSKA
Wales - Škotska
Srbija - Belgija

16. listopad 2012., utorak
HRVATSKA - Wales, Osijek
Makedonija - Srbija
Belgija - Škotska

22. ožujak 2013., petak
HRVATSKA - Srbija, Zagreb
Makedonija - Belgija
Škotska - Wales

26. ožujak 2013., utorak
Wales - HRVATSKA
Belgija - Makedonija
Srbija - Škotska

7. lipanj 2013., petak
HRVATSKA - Škotska, Split
Belgija - Srbija

6. rujan 2013., petak
Srbija - HRVATSKA
Makedonija - Wales
Škotska - Belgija

10. rujan 2013., utorak
Wales - Srbija
Makedonija - Škotska

11. listopad 2013., petak
HRVATSKA - Belgija, Split
Wales - Makedonija

15. listopad 2013., utorak
Škotska - HRVATSKA
Belgija - Wales
Srbija - Makedonija
Old 23-11-2011, 10:08 PM   #13
Švabo
deutschtürke

Švabo's Avatar

Švabo has a little shameless behaviour in the past

Zagrebu susidi, a nama dobre ekipe.... To je ok

Je da bi bija urnebes da dođe Srbija na Poljud, ali možda i tim bolje da nikad ne saznamo šta bi bilo....... Zadovoljan šta se bar unaprid sve dogovorilo da ne bi opet bilo svaku utakmicu di će se igrat.....
Švabo is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2011, 03:51 AM   #14
svabo87
Slavonijo, tko te nije volio

svabo87's Avatar

svabo87 is on a distinguished road

Evo po nekoj anketi u Srbiji Srbi bi radje u Zagrebu igrali
Kakvi ste vi Splicani samo divljaci da se Srbi vas toliko plase
svabo87 is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2012, 11:48 PM   #15
Mrky
Senior Member

Mrky's Avatar

Mrky is on a distinguished road

Prema pisanju srpskih medija, domaću će nogometnu reprezentaciju preuzeti Siniša Mihajlović koji bi trebao biti na klupi u utakmicama protiv Hrvatske u sklopu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2014.

Hrvati se boje da će Mihajlović u reprezentaciju vratiti Nemanju Vidića i Dejana Stankovića. Boje se i nacionalnog naboja koji bi Mihajlović mogao izazvati, prenosi Alo online i donosi razgovor s Miroslavom Ćirom Blaževićem.

Ma tko ga se boji?! Dobro poznajem budućeg izbornika Hrvatske i znam da će zaustaviti Mihajlovića u kvalifikacijama, rekao je legendarni trener i objasnio: Za takve utakmice hrvatska reprezentacija mora imati najboljeg mogućeg izbornika. Budući da ću to biti ja, poručite Mihajloviću da ću ga 'isprašiti' u Zagrebu i u Beogradu. Neka slobodno spremi svoje haubice i mitraljeze, neće mu pomoći
Old 23-06-2012, 10:33 AM   #16
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Talking Ajmo nasi

Mozemo li na SP?
Bice tesko, ali uzdam se u izbornika, mlad je ali ima "mota", Craig Leveinu je ovo druga sansa da izbori neko takmicenje, sad ili nikad...
Od protivnika Belgija se cini opasnom, Srbija ima dobre igrace ali igre nema, Hrvatska, hm... ne znam bas.....

Ajmooooooooooooooooo
FORZA SCOTLAND
Old 26-06-2012, 04:50 PM   #17
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

samo da četnike dernemo i dosta
Old 05-07-2012, 01:26 PM   #18
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
"Bez obzira na intencije talijana, španjolci su bili determinirani"
by Igor Štimac
Spoj Stimceve elokvencije i intelekta sa Mamicevom eksplozivnoscu, patriotizmom i pozrtvovnoscu, pa pitam ja Vas, gdje je granica ovoj Hrvatskoj, gdje?
Samo nebo i naslov svjetskog prvaka mogu biti granica Hrvatskoj pod vodstvom ova dva nesebicna sportska pregaoca!

Old 06-07-2012, 12:42 PM   #19
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

Prvu utakmicu u karijeri kao izbornik Hrvatske vodit će 15. kolovoza ove godine, 41 dan nakon ustoličenja. Suparnik će mu biti 21. reprezentacija svijeta, a po svemu sudeći debitirat će u Splitu. Povodom proslave 100. godišnjice Saveza Hrvatska će Švicarsku ugostiti na Poljudu, predložio je Izvršni odbor. Naime, s time se moraju složiti Grad i Hajduk, tada će biti službeno. Bit će vrlo zanimljivo vidjeti kako će Štimca dočekati 'njegovi' navijači. (SN)
Old 06-07-2012, 02:07 PM   #20
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

sad se mislin bili ne trošia pare i bojkotira ih,ili bi platia kartu i zdušno im j... m... svima redom....

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules