[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Navijački kutak

Closed Thread

Thread Tools Display Modes
Old 21-10-2005, 03:33 PM   #21
Bili 11
kanadska lican u srca

Bili 11's Avatar

Bili 11 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by brale_st
Ma govna govna govna!

Čoviče već dva dana san toliko ljut i ispižđen. Ovo su stvari koje i od mene, starog prdonje, mogu stvorit huligana. Nije mi teško zamislit se kako stolicama gađam svečanu ložu u kojoj side Vlatko, Srebrić i oni tip sa Hloverkine emisije. Pa nek se Vlatko Marković žali kako navijači ne misle na interes hrvatskog nogometa.

Govno jedno najobicnije.

Normalno on nije ni vrijedan da ga se spomene...
Old 21-10-2005, 03:44 PM   #22
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Htjedoh reci da mozemo pizdit s pravom i:

1) istrest na nekome ko je ni kriv ni duzan (na forumu, tribini, necijem autu, na zeni i dici, punici, slucajnom sudioniku u prometu...)

2) napravit nesto kreativno (slat mailove, peticije, radit slije, transparente), bez obzira sta se (vjerojatno) nece nista prominit, ali se tada sigurno nece dogodit ovo pod 1.

U svakom slucaju s "gospodom" treba gospodski...
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline  
Old 21-10-2005, 03:47 PM   #23
brale_st
starija ekipa

brale_st's Avatar

brale_st is on a distinguished road

Sa gospodom triba gospodski.
A sa "gospodom" triba "gospodski".
Old 21-10-2005, 03:59 PM   #24
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Sa gospodom triba gospodski.
A sa "gospodom" triba "gospodski".
Ma, to sam i mislio...
Oni se pretvaraju da su gospoda, a ustvari su navodno gospoda, ali zato bi oni koji navodno nisu gospoda trebali pokazati da su ustvari gospoda pa bi se vidilo ko su gospoda, a ko nisu gospoda - odnosno su navodno gospoda
baRBa is offline  
Old 21-10-2005, 04:04 PM   #25
brale_st
starija ekipa

brale_st's Avatar

Ma OK Barba, ti si u pravu, ovakvim destruktivnim pristupom ka šta je moj nećemo ništa postić ali stvarno san ljut ka pas.

Međutim mislin da se ni tvojin pristupom neće ništa postić, nije valjda da misliš kako neko u HNS-u ne zna da reprezentacija toliko dugo nije igrala u ST? Ili da će se neko u svečanoj loži zacrvenit jer ćemo ga podsjetit da je Hrvatska malo veća od kruga od 50km oko Zagreba?

Ma uostalom zato i jesan ljut ka pas jer osjećam da jednostavno ništa ne mogu učinit. Da bi čovika neke stvari takle on mora imat obraza. Vlatko i družina su bezbroj puta dokazali da obraza nemaju.
Old 21-10-2005, 04:16 PM   #26
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Quote:
Ma OK Barba, ti si u pravu, ovakvim destruktivnim pristupom ka šta je moj nećemo ništa postić ali stvarno san ljut ka pas.

Međutim mislin da se ni tvojin pristupom neće ništa postić, nije valjda da misliš kako neko u HNS-u ne zna da reprezentacija toliko dugo nije igrala u ST?
Ma ova nazovi ideja je brainstorming za napravit neki djir i ismijat ove fosile u HNS. Naravno da oni imaju obraz ka djon i da ih nece hebat 3% ali razmisljam bolje se zabavit i udarit na kreativu nego se istrest kako rekoh na krivi nacin.

Osim toga i parola "Uprava odlazi" nije donila nekog rezultata ali je puuuuno bolja nego da se porazbijaju sva stakla na i oko Poljuda.
Takva destrukcija i odgovara ovim indijancima u HNS-u i klubovima jer samo u takvom okruzenju mogu raditi ono sta rade i doci do izrazaja. Najveca je parodija da su oni koji bi trebali dovesti reda s rukama do lakta u pekmezu.

E sad svi mi mozemo okretat ledja od nogometa i setat parkom, ic u kazaliste, ali HOCU gledat dobar nogomet ka i 99% ljudi ovdje. E pa mozemo iz zahebancije i djira napravit neku bazu da ovi obrazi od djona barem malo porumene od stida...
baRBa is offline  
Old 21-10-2005, 04:32 PM   #27
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

"Gledatelja je premalo, prema mojem tumačenju prvenstveno zato što televizija prijenosima atraktivnih europskih utakmica odvlači publiku sa stadiona. Međutim, i tome ćemo uskoro nagaziti na rep." - izjavio je Marković 18.05.o.g.

"Vazno je da je racun saveza u plusu, ko sljivi gledatelje u HNL" ili tako nesto slicno je takodjer nedavno izvalio

ALOOOO

Odluce da IGRAJU u GORICI radi manjeg pritiska na igrace!!!!!!!!!!!

Pa to je hrvatski proizvod: ZA BOLJI NOGOMET - MANJE GLEDATELJA!
Tu je mozda klica za neku zajebanciju i istreznjenje emocija?

Ali, nazalost u medjuvremenu se ide u Osijek, pa ako uleti slabiji rezultat onda ce se, bojim se, opet sablaznjavat svi moguci socijolozi, novinari i politicari jer nemozes svima objasnit da nevalja bit nadrkan i istrest se na krivom mistu. A posebno kad je to u interesu onih koji su krivci za stanje svijesti HORMONACA .

P.S. Danas sam negdi procita da je KORUPCIJA razlog SIROMASTVA; mislim na temu Afrike; ali isto vrijedi i za kvalitetu nogometa...
baRBa is offline  
Old 21-10-2005, 04:43 PM   #28
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by niko007
a zašto bi Poljud dobia tu utamicu ipak u Velikoj Gorici nismo izgubili a kad igramo na Poljudu redovito gubimo a šte će budale jadne ovo je isto bila želja naših reprezantativaca pogotovo Bušića Bartolovića Marčića i eostale ekipe iz Hajduka a piše da je to bila i želja stručnog stožera a ako je onda
A nije li mlada reprezentacija onomad na Poljudu baš u sličnoj situaciji izborila prolaz na Europsko prvenstvo?Protiv Portugala,ak se nevaram. (Mislim da je Balaban pri kraju utakmice lobao golmana za prolaz).
Old 21-10-2005, 08:02 PM   #29
Vito Corleone
Cosa nostra

Vito Corleone's Avatar

Vito Corleone will become famous soon enoughVito Corleone will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by DUJE IVANIĆ GRAD
Moj Vito, pa do sada je i bilo samo u Maksimiru, nisi mi baš razumljiv.
Nema nam druge nego čekati kada smradovi i gube iz HNS-a pocrkaju i dođu mlađi. Upravo sam čuo da Vlatkec ima i klijet u blizini Čateža, a na tom mjestu se toliko inzistira ka da je badava. Vlatkec, Vlatkec a nije loše nešto i sa strane ubosti, a oni Pavlović će valjda krepat uskoro. A o svemogućem Srebrenku nećemo ni pričat. Njegove sposobnosti su nadaleko poznate, po Evropi se prića o jednom strašno sposobnom funkionaru iz Hrvatske. Koji svojih pedeset funkcija nikome ne da, jer kada bi netko radio dvi umjesto njega brzo bi se skužilo da manje krade i da je sposobniji od konja.
Pozdrav svim navijačima bilih ma gdje bili!!!!!!!!
pročitaj malo bolje šta san napisa...
Vito Corleone is offline  
Old 21-10-2005, 08:36 PM   #30
IRSKAMOSTAR
Junior Member

IRSKAMOSTAR's Avatar

IRSKAMOSTAR is on a distinguished road

Nažalost Split ostade bez utakmice, a ti majmuni u savezu misle da će lažima da igrači žele Goricu nekako smanjiti gnijev ljudi koji se osjećaju zakinuti što Split nije dobio ovu utakmicu.Ne znam zašto ovaj gore spominje neke gluposti oko Torcide, vjerovatno ne zna ni on sam.Ipak i u Zagrebu se događaju neredi i izgredi, i ne može ni to biti razlog.Kako se može uopće porediti prepun Poljud koji diše za Hrvatsku i tamo neka matineja u Gorici odma iza podne.Krupne stvari se dešavaju u savezu, ali nažalost niko ne reagira sem nas navijača.
Još mogu reći da mi se gade svi ti kreteni iz saveza, jer ovo je tako idiotski potez, koji je mogla smisliti samo luda glava, a takvih je i previše u savezu.Svi pišu o jedinstvu Hrvata, a uparavo taj lopovski savez stvara razdor između naših navijača.Stvarno je favoriziranje Zagreba i okolice prevršilo svaku mjeru.Pa Hrvatska je je i Split, Viknovci, Osijek, Rijeka ništa manje vrijedna od metropole.Ti ljudi vole i žive za Hrvatsku, i tako uskraćivat te ljude da ugoste reprezentaciju je kretenizam.Mislim da ću ići i u tu Goricu, ali jednostvano sam očajan zbog svih tih poteza koji ne idu u prilog Hrvatskom nogometu.
Old 26-10-2005, 01:54 PM   #31
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Voljom jednog od dragih moderatora obrisan je? moj thread (http://www.hnkhajduk.com/forum/showt...6220#post26220) s akcijom kao rezultatom ove diskusije, pa vas ovdje, u duhu prethodnog razgovora, pozvam da potpisete GOSPODSKU peticiju sa podrskom "gospodi"

www.navijaci.com/pet
baRBa is offline  
Old 26-10-2005, 02:09 PM   #32
brale_st
starija ekipa

brale_st's Avatar

Onaj baRBin thread je obrisan zato šta čovik nije dovoljno dobro predstavija svoju akciju. Preporučam aministratoru da pogleda sadržaj na linku pa će se skužit da se zapravo ne radi o onome šta je baRBa stavija u svoj sažetak.

Akciju podržavam i potpisujem.

A tebi baRBa preporučam da napraviš novi sažetak svoje akcije. Onaj prvi je stvarno bija nerazumljiv i vodija je u krivom smjeru.
Old 26-10-2005, 02:28 PM   #33
zagor
sinjanin

zagor's Avatar

zagor is on a distinguished road

mislim da je pomalo dovoljno tih "akcija" od barbe!

u medjuvremenu svi znamo za njegovu stranicu, i koga zanima neka tamo navraca... pa se tako i moze sudjelovati na akcijama!

@BaRBa:
stavija si u svoj potpis link i tekst o stranici...
i mislim da je time sve receno! Osobno cu od sada sve tvoje upise brisat koje nisu iskljucivo vezano uz Hajduk ilitiga ove stranice! nitko ti nebrani stavit svoj link u potpis, ali nije ovo forum koji se iskljucivo bavi akcijama na tvojin stranicama!

ukoliko netko ima pitanja u vezi ovoga, neka se obrati administraciji u forumu o stranici! http://www.hnkhajduk.com/forum/forumdisplay.php?f=13

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules