[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 29-08-2016, 04:13 PM   #8061
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

plamus1 is on a distinguished road

Kad je zadnji put igra za bih???
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2016, 04:48 PM   #8062
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

isto kad i Moco za Hrvatsku ... inace do prije 4 miseca je uvik bio u kadru

OK shvatili smo da je tebi Moco bolji, ajde valjda ima jos neko za komentirat
Old 29-08-2016, 07:27 PM   #8063
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

evo ja ću...prodaja TSS-a najboljeg igrača HNL-a i reprezentativca za 2 milje je duplo bolji od prošlogodišnje prodaje najboljeg igrača HNL-a i reprezentativca Caktaša

PS: za one koji misle spominjat klauzulu u ugovoru Caktaša samo ću napomenuti da su klauzulu ugradili isti oni koji su ga i prodali za ćevape

PPS: misliš da je UDBA poslala Tommya da opstruira i dovodi škovace u klub???

PPPS: Gojunov problem nije što je purger(iako za takve u mojoj viziji narodnog Hajduka ne bi bilo mjesta) već što nema sve potrebne uvjete za posao koji obavlja. Meni nije jasno da podržavaš nestručnu osobu i time kompromitiraš cijeli projekt i vjerodostojnost istog jer braniš neobranjivo,pa barem se NH i projekt zalaže za stručnost i ispunjavanje svih mogućih uvjeta...........

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2016, 08:36 PM   #8064
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

1.pitanje rezervirano: koje uvjete? Spominjes ih u 3 posta a nema argumenata? Nije provokacija,stvarno me zanima,jer po onome sto sam ja procitao ima uvjete
Bodule... susic i moco ne igraju iste pozicije,mocinic je zadnji vezni,obrambeno jako dobar,dok je susic klasicna poluspica,sa najgorom fazom obrane osim andrijasevica. Sve u svemu gledajuci susic je igrac poteza,kakvog sad u Hajduku nema,iako mi se cini da Erceg aspirira na to mjesto. Dpvelo ga se besplatno,prodalo za 16-20 mil kn. Jel se moglo vise? Mozda i je a mozda i nije. Kao prvo neznamo koliko je istinita interova ponuda,kao drugo susic je igrao svoj najbolji nogomet prije godinu dana. Kao trece stariji je od mocota. I korisniji igrac,ovisno o nogometu kakav igras,al uglavnom u 60% slucajeva ��
Old 29-08-2016, 09:58 PM   #8065
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
1.pitanje rezervirano: koje uvjete? Spominjes ih u 3 posta a nema argumenata? Nije provokacija,stvarno me zanima,jer po onome sto sam ja procitao ima uvjete
ne posjeduje UEFA PRO licencu i zbog toga je i na službenim stranicama kluba kao voditelj škole uz Gojuna naveden i režić jer on tu funkciju pokriva papirnato,a purger je obavlja u stvarnosti

dakle ili čitate selektivno ili svjesno dopuštate da Vas manipuliraju,čovjek ne zadovoljava uvjete i kao takav ne bi smio biti na toj funkciji i da se slijepo držimo projekta,morala i poštenja trebali bi inzistirati na njegovu odlasku kao i odlasku ili drastičnim sankcijama onima koji su ga doveli i potvrdili
Quote:
Treba reći da Gojun zasad, kao ni njegov prethodnik, nema potrebnu licencu da se formalno vodi kao voditelj škole splitskog kluba, a to je i jedan od razloga zašto je suvoditelj uz Krešimira Režića. Naime propisi HNS-a za tu funkciju zahtijevaju UEFA Pro licencu, a kao što smo prethodno napisali on je vlasnik UEFA A licence što je rang niže, a školovanje je bio privremeno prekinuo zbog odlaska u Saudijsku Arabiju. Međutim obzirom da je ponovno u procesu stjecanje iste očekuje se da će do konca ove godine taj uvjet biti zadovoljen.

Old 30-08-2016, 08:35 AM   #8066
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Gojun je covjek koji je aktivno sudjelovao u stvaranju dinamove generacije 98 ... bolja referenca od toga mu ne treba

UEFA pro ili UEFA A licenca je vadenje masti ... druga stvar je zelimo li mamicevog covjeka na celu omladinske skole Hajduka; ali ako nitko u Hajduku danas nema veze sa Hajdukom zasto bi to onda imao sef omladinske skole
Old 30-08-2016, 12:14 PM   #8067
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Katalinić je čovik koji je aktivno sudjelovao u stvaranju najvećeg Hajdukovog rezultata u europskim natjecanjima....valjda mu je to dovoljna referenca za trenera...pa opet svi znamo da pojma nema i da je Pušnik za njega nogometni laf

nije baš vađenje masti,licemjreno se pozivati na zakone,prava i pravila i šutjeti kao slijepci kada takve stvari krše oni koji imaju "našu" podršku

na kraju krajeva Krstičević je uredio omladinsku školu kao uricu,ali nije htio zatvarati oči nad neradom i kriminalom i zato je POTJERAN

spremaju proadju LORENCA ŠIMIĆA za niti milju eura da bi s tom lovom isplatili sebi plaće i kupili sumnjive polovnjače od kojih će kapnuti pinka

projekt naša dica - naš hajduk ide dalje

Old 30-08-2016, 01:02 PM   #8068
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

Katalinicu svaka cast na proslosti,ali takvi treneri poput njega moraju shvatiti da nogomet napreduje. To ne govorim iz nikakvih antipatija ni simpatija nego je to cinjenicno stanje i realno iz koze nogometasa.
Ako lorenco ode za ispod 3 to je smijesno.
Hvala na informaciji,mail je proslijeden klubu. Vezano za Gojuna.
vidimo se
Old 31-08-2016, 08:35 AM   #8069
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Hajduk - Lokomotiva, Cibalija, Split, Istra 9:0, 12 bodova

Hajduk - dinamo, Rijeka 2:8, 0 bodova

Hajduk - Osijek 1:1, 1 bod

I onda belfast koji qrac se ljutis na mene kada ja kazem da je dobro da smo dobili Osijek ... prvenstvo do sada je pokazalo da je Hajduk velesila za sve ispod njega, a amaterski klub u odnosu na dinamo i Rijeku i sada srecom imamo klub sa kojim cemo se potuc za 3 misto i to je dobro; dobro je da postoji kakva takva zdrava konkurencija, a ne da se cilo prvenstvo igra bez ikakvih ambicija jer znas u startu koje misto ces zauzet
Old 31-08-2016, 10:34 AM   #8070
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

Ja garantiram da je Hajduk startao sa udarnom postavom prptiv Rijeke da u najmanju ruku nebi izgubio
isto tako garantiram da su rog i jonas dobili kartone koje su trebali+da 2 gol dinamo nije dao iz ocitog faula na vlasicu,da bi rezultat bio upola manji. Al eto. Ima jos 30 kola pa cemo viditi ko je u pravu
Old 31-08-2016, 10:40 AM   #8071
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

I usput,osijek je zabio gol iz cistog faula na kalinicu
Old 31-08-2016, 12:39 PM   #8072
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
I usput,osijek je zabio gol iz cistog faula na kalinicu

kad smo kod Kalinića a tebi je to struka,ima li njegove krivnje kod gola židova na Poljudu?

glede kratkoročnih rezultata priča je totalno nebitna,mogla je neka utakmica završiti s više ili manje razlike,realno smo mogli i od Cibalie spušit jer su po meni ako ne bili bolji a u najmanju ruku ništa lošiji od Hajduka.

Jonas je sigurno trebao dobiti crveni,no budimo iskreni i padavičar Said protiv židova je zbog glume i padanja gdje i kako stigne trebao fasovat barem 3 žuta ako ne crveni

uglavnom,dugoročno gledano,sezona je duga,klupa tanka,dovedeni igrači su rekovalescenti ili igrači van standardne forme a i zatečeni kadar je lani zbog loše fizičke spreme bio podložan ozljedama i padu forme kako je sezona odmicala. Obzirom da se tu ništa nije promjenilo očekujem sve lošije igre i rezultate kako sezona bude odmicala.

Tu će biti i onaj psihološki učinak svjesnosti igrača da ne mogu ni gore ni dolje,sve manjoj podršci publike(očekujem da neke utakmice neće gledati više od 3-5 tisuća ljudi) a obzirom da nema više očekivanog prihoda od karata(EL),nema glavnog sponzora,loše se i prodalo igrača a već smo posuđivali lovu za plaće do kraja godine a posebno početkom sljedeće godine(prvi,drugi misec) biti će nezadovoljstva i oko isplate plaća.

Hajduk jednostavno mora ili pronaći stalan i stabilan izvor prihoda ili drastično srezati TROŠKOVE,idealno bi bilo jedno i drugo,a NUŽNO i OBAVEZNO rezati troškove i to ne onaj dio za igrački kadar već sve ostalo, no tu bi se taknulo u osinje gnijezdo i svatko čuva svoju guzicu i uzima plaćicu dok ima od čega uzimati.

Old 31-08-2016, 01:10 PM   #8073
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
I onda belfast koji qrac se ljutis na mene kada ja kazem da je dobro da smo dobili Osijek ...
Zato šta štrapaš bezveze... kad Hajduk ode 10 bodova isprid nečeš doć ovdi i reć da si ispa debil. Isto ka šta si najavljiva da ćemo gledat u leđa Splitu a di je Split danas? Ti češ izignorirat sve i samo češ izvuć nešto drugo po čemu moš drvit do iznemoglosti.

Hajduk je ovo lito zaradija cca 40M kn od ulaznica, UEFE i transfera. Balić je prodan na rate koje tek tribaju doć tako da nevidim neku paniku u krpanju budgeta za sezonu.
Klupa više i nije toliko tanka. Sve pozicije su pokrivene osim desnog beka i jednog krila.

Uzimat rezultate protiv dinama koji je uz dozvolu za ubijanje zabija i prva 3 neregularna gola ili RIjeke kojoj smo mi bili najvažnija utakmica sezone a oni nama nužno zlo između dvi sa židovima i po njima definirat sezonu može samo neko ko traži loše u svemu. Ja očekujem mirnu sezonu bez šokova i panika, igrači koji su dovedeni da popune roster većinom su pokazali kvalitetu i očekujem da ćemo se bez problema nosit sa 7 od 9 klubova a sa ostalon dvojicom bez kompleksa ić po bodove.
Osta je još kale za prodat. Sad ili na zimu ali neočekujem raspad na proliće ka zadnje dvi-tri sezone .
Old 31-08-2016, 01:14 PM   #8074
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
kad smo kod Kalinića a tebi je to struka,ima li njegove krivnje kod gola židova na poljudu?
Sigurno da je mogao bolje reagirat al iz njegove perspektive moram ti reci da je jebeno kad ti buket od 15 igraca prođe ispred tebe,jako je tesko reagirat,gotovo nemoguce,jer ocekujes bar da ce jedan od njih skrenuti loptu,i ides na to pa nekad ostanes zbunjen. Jedina krivica kalinica ove sezone je gol roga iz slobodnog udarca. Realno vrhunski pogođeno,ali je to bio njegov kut. I da je lopta isla 300 puta brze,mora je braniti.
Old 31-08-2016, 02:35 PM   #8075
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

ne sicam se da sam reka da cemo gledat u leda Splitu, ali da sam rekao prije sezonu, dvi da ce nam Split biti konkurencija za 3 misto jesam ... i da bio sam u krivu; evo ako je to ispast debil onda sam ispa

jbga tako bi ja moga rec za tebe da si ispa debil kad si se sprda sa Rijekom koju nismo pobjedili vec 15 utakmica
Quote:
Originally Posted by belfast View Post
... očekujem da ćemo se bez problema nosit sa 7 od 9 klubova a sa ostalon dvojicom bez kompleksa ić po bodove
ispravi me ako grijesim ... dakle jedina razlika izmedu tebe i mene je sto si ti siugran da cemo biti 3, a ja smatram da cemo se sa Osijekom potuci za to 3 misto ... pa onda nismo ti i ja bas toliko daleko
Old 01-09-2016, 09:00 AM   #8076
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

10 stranaca + 2 nasa bosanca ... ovo je neka nova "duga" cesta ; sta je rekao psihijatrija ima jos 30 kola pa cemo vidit
Old 01-09-2016, 09:09 AM   #8077
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
koji će mi kurac crnci po splitu? neka igraju u maksimiru tamo je zoo blizu ... dovode se šiptari i pokušavaju se dovesti crnci iz malija..... e moj HAJDUČE!!!!!
javi se picko ako imas muda ... ajde skupi hrabrosti i reci ovo sam ja napisao

i nemoj se izvlacit na neke jeftine fore da mrzis samo crnce iz Malija, a da su ti ovi iz Gambije OK
Old 01-09-2016, 12:55 PM   #8078
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

moj komentar na sva ovogodišnja(kao i pojačanja posljednjih par sezona) je da bi jedan Frane Vitaić bio jedino istinsko pojačanje i igrački i ljudski i karakterno i zna bi na briškule i trešete bacit,ali kako predstaviti Franu Vitaića kao pojačanje cijelu karijeru je pošten,vrijedan i zahvalan ali prosječan igrač....

Po prvoj i drugoj ligi ima ništa lošije(vjerojatno i puno bolje) dice iz Splita i okolice(Junak,Imotski,Neretvanac,Omiš,Val,GOŠK,Šib enik,Zadar.....) koji bi za manju lovu igrali sa više srca a rezultat bi bio isti ili bolji,osim rezultata i tribine bi bile bolje popunjene.

Old 01-09-2016, 01:01 PM   #8079
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

Najdraže su mi ove priće kako bi naša dica igrala sa više srca i za manje pare.
U to smo se uvjerili milion puta pa sad nerazumimo kao to ovi u klubu nevide. A kako će vidit kad je trener zvezdaš a šef škole purger. oni nikad neće znati što to veže dalmatinske ljude...
Old 01-09-2016, 01:20 PM   #8080
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Milan je želio zaštiti domaće igrače i štih talijanskoga kluba i igrača,nekima se to nije sviđalo i osnovali su INTERNAZIONALE....nažalost kod mog Hajduka se događa suprotno i grupa mrzitelja naše dice ih napada,blati i optužuje da vole klub manje od stranaca.......no svaka sila za vrimena,tako da se ne brinem za budućnost svog Hajduka,onome kome smeta Hajduk s domaćom hrvatskom,dalmatinskom,splitskon dicon neka si osniva vlastite klubove i projekte,a ne uzurpira ono što je preko 100 godina izgrađivano

PS: možda se nismo razumili oko priče o našoj dici,srcu i lovi,ja sam govorio o FRANI VITAIĆU koji je naš,koji igra sa srcem i u Cibalii i u Dugopolju i u Hajduku i za manju lovu od zvijezde Veleza ili Bukve ili(da nabrajam???) a ne od SRĐANU ANDRIĆU koji je točno zboriš,primjer kako i neka naša dica posisaju do zadnjeg novčića "voljeni" klub,no onda si ovako jasan nastup trebao imati kada je to naše lopovsko dite dobilo funkciju da još sisa Hajduka,no on je imao podršku svih odreda,a na Vitaiću ili Jozinoviću bi se iživljavali....to neće još dugo trajati

Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules