[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 07-09-2016, 08:45 AM   #8121
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by belfast View Post
NH radi jedino moguće.
Sve ostalo je kaubojština.

Usrid mandata doć i reć: Stipe iz marketinga ne radi dovoljno dobro, oćemo smjenu.

Kako bi to privatnik ustrojia, drugčiji oblik sociosa, politika?
Kaubojština,lipo bome,a od 1 navijača u NO-u 90-ih se valjda očekivalo da tamo sve zatuće lopaton,obzirom da to nije uradio eto on(i) su uništili Hajduk da bidan i danas još pati.
Dvostruk mjerila ili??? Jer i tada su navijaci radili jedino moguće puštali Stipu da radi i glasali na kraju mandata,kako je njihov glas piza 1 bod toliko je odluka mogao donijeti.

Da usrid mandata je dužnost NO-a pozvati Upravu da objasni zašto taj i taj dio kluba ne funkcionira po planovima,ako u određenom(kratkom) roku Uprava taj problem ne riješi NO je tu da odere perje i Stipi i Upravi,a ako je problem u NO-u tu su vlasnici ili predstavnici vlasnika koji u svakom trenutku MOGU I MORAJU reagirati.

Privatnik bi to ustrojija kako ga volja i što nama ima pucat kurac kako bi to privatnik.
Znaš ljudi žive u portunu i šta koga boli kurac kako Stipe troši svoju plaću,ali kada je Stipe predstavnik stanara i troši lovu zgrade onda ima do zadnje lipe da opravdava troškove.
Dakle privatnik ne mora NH jednostavno mora ili kako bi rekao veliki Starčević

"tko se hrani kruhom naroda, ima narodu računa davati"

a ja ne znam koliki je dug bio 2012g a koliki 2016g.(točnije ja znam,vi ne znate ili skrivate)
koliki su troškovi bili za plaće 2012 i 2016
koliko se ulagalo u infrastrukturu 2012/2016
kada se planira ulagati u momčad,infrastrukturu(ne se naslikavat sa maketom kampa od stiropora ko Brljo)
da li su orijentacija Hajduka NAŠA DICA ili glumljenje željezničkog kolodvora ...ako su naša dica u kojem vremenskom okviru će se to dogoditi

ima li Hajduk namjeru biti konkurent za naslov prvaka
ili barem biti bolji od Rijeke
u kojem vremenskom roku???

možete li kazati u 2 ili 5 ili 8 godina ćemo uraditi to,to i to,ako jedno od toga ne napravimo sami odlazimo i ja slova neću prigovoriti

ovako s floskulama o trudu,dobrim željama,davanju svega od sebeto može trajati beskonačno

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2016, 11:27 AM   #8122
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

Evo Bodule, pročita san tvoj stav. Sve je to lipo napisano za onoga ko želi privatizaciju. Za nas koji smo protiv, realno ništa ne znači. Pročita san i ovaj plan restrukturiranja Badela i sve obveze koje ponuđač mora ostvarit ali nigdi nepišu koje su sankcije ako ih ne ispuni. Piše da je i ponuđač obvezan zadržat sve radnike minimalno 2 godine. Zamisli da to piše u Hajdukovom javnom pozivu Pa Vokri bi poludija...
Ti misliš da bi se javili mnogi potencijalni ulagači, ja virujen da nebi... da bi osta samo Tommy i eventualno još jedan kvazi za novine da ispadne kako ih je bilo više. Druga stvar je šta grad u vlasništvu ima samo 56% dionica i u slučaju privatizacije složit ćemo se da bi triba zadržat minimalno 25%+1 dionicu pa eventulni novi vlasnik može uzet max 30tak posto i triba otkupljivat od malih dioničara ka Tommy...
Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
Kaubojština,lipo bome,a od 1 navijača u NO-u 90-ih se valjda očekivalo da tamo sve zatuće lopaton,obzirom da to nije uradio eto on(i) su uništili Hajduk da bidan i danas još pati.
Dvostruk mjerila ili??? Jer i tada su navijaci radili jedino moguće puštali Stipu da radi i glasali na kraju mandata,kako je njihov glas piza 1 bod toliko je odluka mogao donijeti.
Kad 5 mandata ima grad (Sdp), 5 mandata županija(HDZ), (2 dph?) i 1 Torcida onda taj jedan piza puno više nego šta ti ovdi prikazuješ.
Ali valjda je bilo važnije pokrit sjever sa transparentom Pašalićeve stranke nego žugat zašto hajdukovo dite Mate Bilić ima ugovor 60:40 u korist igrača a danas je problem Brankovih navodnih 5%.

Quote:
Da usrid mandata je dužnost NO-a pozvati Upravu da objasni zašto taj i taj dio kluba ne funkcionira po planovima,ako u određenom(kratkom) roku Uprava taj problem ne riješi NO je tu da odere perje i Stipi i Upravi,a ako je problem u NO-u tu su vlasnici ili predstavnici vlasnika koji u svakom trenutku MOGU I MORAJU reagirati.
Apsolutno se slažem. I to se napravilo. Predstavnici su reagirali, izabrali su novi NO koji je smjenija upravu i izabra novu.

Quote:
Privatnik bi to ustrojija kako ga volja i što nama ima pucat kurac kako bi to privatnik.
Znaš ljudi žive u portunu i šta koga boli kurac kako Stipe troši svoju plaću,ali kada je Stipe predstavnik stanara i troši lovu zgrade onda ima do zadnje lipe da opravdava troškove.
Dakle privatnik ne mora NH jednostavno mora ili kako bi rekao veliki Starčević
Slažem se i sa ovim (jebate šta mi je danas). S tim da bi imenicu privatnik zaminja sa "VLASNIK". Vlasnik Hajduka može šta ga je volja i nama tu može samo pucat kurac. Može uložit u ekipu i igrat 2 europske lige zaredom a može priselit klub u kamp i dignit cijene karata za 300% i uz represiju potirat ono malo navijača. A to je i pozitivan primjer u odnosu na druge koje imamo samo u našoj lizi.

Quote:
a ja ne znam koliki je dug bio 2012g a koliki 2016g.(točnije ja znam,vi ne znate ili skrivate)
koliki su troškovi bili za plaće 2012 i 2016
koliko se ulagalo u infrastrukturu 2012/2016
kada se planira ulagati u momčad,infrastrukturu(ne se naslikavat sa maketom kampa od stiropora ko Brljo)
da li su orijentacija Hajduka NAŠA DICA ili glumljenje željezničkog kolodvora ...ako su naša dica u kojem vremenskom okviru će se to dogoditi

ima li Hajduk namjeru biti konkurent za naslov prvaka
ili barem biti bolji od Rijeke
u kojem vremenskom roku???

možete li kazati u 2 ili 5 ili 8 godina ćemo uraditi to,to i to,ako jedno od toga ne napravimo sami odlazimo i ja slova neću prigovoriti

ovako s floskulama o trudu,dobrim željama,davanju svega od sebeto može trajati beskonačno
Misliš ovako:
Mišković 2013.
Quote:
Kažete da titula nije u planu ove godine, ali jeste je ukalkulirali u ove tri koje slijede?

"Rekao sam kako prvu Rijekinu titulu prvaka želimo proslaviti na novom stadionu 2016.
realno, ti bi gazdu da ti maže oči...
Old 07-09-2016, 01:49 PM   #8123
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Kad 5 mandata ima grad (Sdp), 5 mandata županija(HDZ), (2 dph?) i 1 Torcida onda taj jedan piza puno više nego šta ti ovdi prikazuješ.

I to se napravilo. Predstavnici su reagirali, izabrali su novi NO koji je smjenija upravu i izabra novu.

Vlasnik Hajduka može šta ga je volja i nama tu može samo pucat kurac.

Misliš ovako:
Mišković 2013.

realno, ti bi gazdu da ti maže oči...

a je je,barem je matematika egzaktna i opće je poznato da 2+1 naprema 5+5 političkih o svemu odlučuje i da to puno više piza nego kad imaš 7 od 9

Predstavnici su izabrali novi NO jer se nitko osim LJPV-a iz starog nije kandidira.
Taj NO je podržao pa naknadno smjenio upravo,dakle u roku od pola godine,dakle moglo se mijenjati ljude koji su 4 godine dopuštali Andrićevo i Grogijevo orgijanje,odnosno Brljino orgijanje.

Uglavnom da razjasnimo radi istine,od početka se slažeš da je Grogi promašaj a 4 godine sustav je funkcionirao na način:

- grogi uništava
- uprava ga podržava
- NO podržava upravu na osnovu godišnjeg izvještaja
- navijači podržavaju NO na GS-u

baš se pitam tko je kriv što je Grogi uživao 4 jebene godine

TAKO JE vlasnik Hajduka može šta oće i nama može pucati kurac,
ja bi tija da za Hajduk igraju naša dica ali VLASNIK je odlučija preko onih koji upravljaju imovinom vlasnika da mu PUCA KURAC za našu dicu i šta sad.

Glede Miškovićeve izjave iz 2013g. i neodgovaranja na upit u kojem vremenskom roku Vi mislite urediti Hajduk,ne smatraš li malo licemjerno da VI NE ŽELITE VREMENSKE OKVIRE a imate obraza od drugih tražiti vremenske okvire???

Quote:
Ukoliko smatrate potrebnim, što KONKRETNO kanite poduzeti po pitanju svega navedenog i u kojem vremenskom okviru?
ovo je iz upitnika političkim strankama

Old 07-09-2016, 03:28 PM   #8124
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
a je je,barem je matematika egzaktna i opće je poznato da 2+1 naprema 5+5 političkih o svemu odlučuje i da to puno više piza nego kad imaš 7 od 9
Pa ako se 5 SDPovaca zbog svjetonazora neće složit sa 5 HDZovaca onda taj jedan nebitni glasić može bit jebeni jezičak na vagi.

Quote:
Predstavnici su izabrali novi NO jer se nitko osim LJPV-a iz starog nije kandidira.
ŠBBKBB

Quote:
Taj NO je podržao pa naknadno smjenio upravo,dakle u roku od pola godine,dakle moglo se mijenjati ljude koji su 4 godine dopuštali Andrićevo i Grogijevo orgijanje,odnosno Brljino orgijanje.
Ako ćemo gledat samo NO biran od strane navijača, odnosno glasove tih 7 nadzornika, Brblji ni u prvom krugu nije dana podrška i to omjerom 4:3.
Santini je tija bit suzdržan ali kako se mora odlučit, ipak se priklonija LJPV, KOsoru, Tommyu i Jaki kojima su očito odgovarali i Grogi i Brbljo.
kasnije je i on prominija ploču i uprava je smjenjena.

Quote:
Uglavnom da razjasnimo radi istine,od početka se slažeš da je Grogi promašaj a 4 godine sustav je funkcionirao na način:

- grogi uništava
- uprava ga podržava
- NO podržava upravu na osnovu godišnjeg izvještaja
- navijači podržavaju NO na GS-u

baš se pitam tko je kriv što je Grogi uživao 4 jebene godine
A kako ćemo razjasnit radi istine kad pišeš laži?

Koje 4 godine? Jedino ako češ im zbrojit staž...

Vučević je posta SD u 1. misec 2014 otiša u 4. 2016
Andrić posta šef OŠ u 3 misec 2014 otiša u 5 2016.

Quote:
TAKO JE vlasnik Hajduka može šta oće i nama može pucati kurac,
ja bi tija da za Hajduk igraju naša dica ali VLASNIK je odlučija preko onih koji upravljaju imovinom vlasnika da mu PUCA KURAC za našu dicu i šta sad.
Pa ništa, ja samo neželin da dođemo u situaciju di ćemo se pitat: šta sad?
jer Tommy oće nešto šta mi mislimo da nije dobro...

Quote:
Glede Miškovićeve izjave iz 2013g. i neodgovaranja na upit u kojem vremenskom roku Vi mislite urediti Hajduk,ne smatraš li malo licemjerno da VI NE ŽELITE VREMENSKE OKVIRE a imate obraza od drugih tražiti vremenske okvire???
Ne smatram. jer mi smo tu vječno a stranka eventualno jedan mandat
Uostalom, čemu ti vremenski okviri ako će se kršit. eto, miško je zada sebi neki vremenski okvir i šta sad? Oće otić ča? Jeli tebi drago šta je ima neki vremenski okvir? I šta sad kad je probija rok?

Samo stoj na svijetlu i doći će kraj tami...

Last edited by belfast; 07-09-2016 at 04:14 PM.
belfast is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2016, 05:04 PM   #8125
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:

Ne smatram. jer mi smo tu vječno a stranka eventualno jedan mandat
Uostalom, čemu ti vremenski okviri ako će se kršit.

ne mogu više...umirem a čini mi se i da se UDBA umišala

PS: i rimsko carstvo je mislilo da je vječno..vrh si...vrh ste...a s vrha su padovi najteži

Old 07-09-2016, 09:16 PM   #8126
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

nova kost je bačena.........sad il nikada

http://www.index.hr/sport/clanak/tom...ca/918011.aspx

Old 08-09-2016, 08:36 AM   #8127
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

belfast kako izgleda morat cu se na kraju sloziti s tobom ... Tommy je definitivno jedan od grobara Hajduka

evo jedna mala crtica iz kluba ... svi smo culi kako protivnici, pa i nasi komentiraju stanje travnjaka

Od preuređenja travnjaka prošlo je tek dvije godine. U obnovu travnjaka uloženo je više od četiri milijuna kuna. Iz Austrije je dopremljena specijalna trava, a što je od svega ostalo može se vidjeti - igra se na pijesku!

evo taman da se potrosi prva rata
Old 08-09-2016, 11:48 AM   #8128
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:

ne mogu više...umirem a čini mi se i da se UDBA umišala

PS: i rimsko carstvo je mislilo da je vječno..vrh si...vrh ste...a s vrha su padovi najteži
ajde drago mi je da san te nasmija
sad zamisli kako je meni kad vidim da ti je (nakon svih zabluda koje san ti osporija) glavni argument o neispravnosti ovog puta mišljenje o licemjerju anonimnog forumaša na forumu koje prati 4 čovika.

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
belfast kako izgleda morat cu se na kraju sloziti s tobom ... Tommy je definitivno jedan od grobara Hajduka

evo jedna mala crtica iz kluba ... svi smo culi kako protivnici, pa i nasi komentiraju stanje travnjaka

Od preuređenja travnjaka prošlo je tek dvije godine. U obnovu travnjaka uloženo je više od četiri milijuna kuna. Iz Austrije je dopremljena specijalna trava, a što je od svega ostalo može se vidjeti - igra se na pijesku!

evo taman da se potrosi prva rata
nebi komentira dok ne izađu s detaljima. Ali drago mi je da su uvjerili Tommya i mislin da ako su uspili njega uvjerit u ispravnost ovog puta da ipak ima nade i za vas dvoje...
Old 09-09-2016, 10:46 AM   #8129
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Udruga gradana (ima ih jos u Hrvatskoj ) kupuje dionice Hajduka od Tommya sa hajdukovim parama ... iako treba biti iskren i reci da je sve po zakonu kao sto je i kod npr. Lokomotive sve po zakonu, kao sto je uostalom i cijela privatizacija 90ih "odradena" po zakonu ... moral, etika, pravednost su vec neke druge kategorije; ovdje ih nema

ali ovaj cirkus Kolorado nema smisla vise ozbiljno komentirat, triba naprosto sve okrenit na zajebanciju kao sto je i poceo mladi Mamic sa svojom izjavom

U slučaju da Hajduk potom osvoji neka prvenstva ili uđe u Ligu prvaka ...
Old 09-09-2016, 12:21 PM   #8130
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
Udruga gradana (ima ih jos u Hrvatskoj ) kupuje dionice Hajduka od Tommya sa hajdukovim parama ...
ahahahaha... sićan se, ne tako davno kad bi se vata na ove vaše konstrukcije i gubija vrime na objašnjavanje. ali vama nema spasa...

daj još...
https://www.youtube.com/watch?v=y3aq5kw_Jm8
Old 09-09-2016, 12:32 PM   #8131
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

ajde samo odgovori koliko si ti kao clan udruge Nas Hajduk dao za te dionice ili koliko planiras dati i na koji nacin

jos cu jednom rec cestitam na vrhunskom poslovnom potezu kao sto ce uostalom svatko objektivan rec da zdravko mamic radi izvrstan posa ... samo vas molim da odje*ete sa pricama o moralu, postenju, eticnosti i "dugoj cesti"
Old 09-09-2016, 12:40 PM   #8132
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

neću ti odgovorit na ništa više jer nema smisla... odgovorin ti na jedno a ti odma izvučeš drugo. pa ti izbijen i taj argument i eto tebe odma sa sljedećom konstatacijom... i tako unedogled.
stvorija si neki svoj imaginarni svit pa eto živi u njemu...
Old 09-09-2016, 12:46 PM   #8133
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

tako nesto bi i ja napisao da nema argumenata , a jedino sta ti izbijas ode cilo vrime je zdrav razum ... sretno ti bilo buduci vlasnice Hajduka kojeg je to kostalo ravno 0 kuna ... zelim ti svu sricu, a kao i mamic Hajduku da osvoji neka prvenstva ili uđe u Ligu prvaka
Old 09-09-2016, 01:14 PM   #8134
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Hvala puno, sretno i tebi u tvom svijetu. Nadam se da češ ponovo pronaći sreću i da nečeš skroz okrenit leđa Našem Hajduku.
Old 09-09-2016, 01:36 PM   #8135
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

ne mogu okrenuti leda necemu sto nikada nisam podrzavao ... s obzirom da je izabran put dinama, Lokomotive i njihovog nacina poslovanja i ostaloga blata na terenima HNLa moram priznat da i NK Hajduk ostaje samo lipo sjecanje ... zato gaditi sve ono lipo sto je bilo sa ovime sto imamo sada i sto sljedi

8263 posta ... nije ni malo
Old 09-09-2016, 03:07 PM   #8136
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

ova monstruozna transakcija(ako se dogodi) je najveće pljačka Hajduka još od nadana i rožića valjda

članovima NO i većinskog vlasnika savjet,pamet u glavu,po zakonu ste tu da štitite interese vlasnika(građana,grada Splita) i ako dopustite financijsku štetu HNK Hajduku s ciljem pribavljanja nepripadajuće materijalne i financijske koristi nekoj udrugi činite KAZNENO DJELO a netko će jednom i to pitanje potegnuti.

u udruzi postoji raskol(model 1,model 2) jedni navijaju za Hajduk i tim ljudima kapa do poda,drugima je važnija udruga,što poštujem i razumijem ALI NE HAJDUKOVIM NOVCEM...nabavite novac i dogovorite se s Mamićem.

Boysi se vračaju,a koliko čujem imaju vrlo zajebane ekipe i masu.... suzo bjež u penziju
ne treba biti genije,nezadovoljni mi,nezadovoljni oni...par godina (izuzev dogovorenih susreta) je bilo mirno..društvo u rasulu,korupcija i kriminal cvjetaju,a tribine,ne samo kod nas nego općenito bi prve reagirale na anomalije u društvu.......

ova sezona obećava u svakom pogledu

Old 09-09-2016, 03:48 PM   #8137
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Belfaste prestani odgovarat zivota ti,nema nikakvog smisla. Nojevima ne ide glava iz pijeska nikada
Old 09-09-2016, 05:12 PM   #8138
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

da prafraziram generala Gotovinu:
Privatizacija je prošlost, okrenimo se budučnosti...

za manje od uru igramo u Zaprešiću...

postave:

INTER: Čović, Bosec, Filipović, Komorski, Čeliković, Mazalović, Polizzi, Puljić, Šarić, Blažević, Ottochian.
HAJDUK: Stipica, Juranović, Nižić, Ćosić, Memolla, T. Bašić, Savvas, Vojković, Kožulj, Tudor, Futacs.

rezultat 1:3,
Čeliković 35 (jer nam mora zabit naš)
Kožulj, 28 Futacs, 43 Futacs 77
Old 09-09-2016, 05:50 PM   #8139
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
Čeliković 35 (jer nam mora zabit naš)

a nemoš ni očekivat da naš zabije za nas kad su svi furešti...jel tako

Old 17-09-2016, 08:54 PM   #8140
jsucic5
Senior Member

jsucic5's Avatar

jsucic5 is on a distinguished road

4:0 i sva 4 gola postigli napadači. Ovo je bilo vrijedno toga da se ulogiram i napišem bravo

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules