[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Zafrkancija

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 04-04-2006, 10:06 AM   #1
Stripy
Desanka

Stripy's Avatar

Stripy is on a distinguished road
Question brale_st, vrati se pederu ili plati uslugu!

Dragi forumaši,
Otvaram ovaj Thread i posvećujem članu brale_st koji se kao nekakav papak povukao s foruma. Izgleda da je njegovo izbivanje posljedica moga inzistiranja da mi plati za pošteno odrađeni posao iako je (njegovom krivicom) trajalo vrlo, vrlo kratko. Ali pokojnome konju se ne gleda u zube i čist račun duga ljubav. Red je bio da mi plati, ali dobro.

Brale_st, starija ekipo, ako čitaš ovo u ilegali, ostavi nekakav znak, pusti balon, reci hay. Tvoja stripica će ti oprostiti nesporazum u plaćanju i neće nikome ispričati kako si svršio gotovo jednako brzo kao i rekorder Raspašoj.
Zanimljivo je da ste se oba povukli s foruma, ali to nije dobro! Nećete s odgađanjem i nesučeljavanjem s vašim problemčićem ništa riješiti. Trebate biti istrajni i naći nekoga profesionalca da vam pomogne u odgodi a ne bježati s foruma.
Evo tu na forumu ima par starih jaraca koji imaju drugu vrstu problema pa se uredno i dalje javljaju - bez srama zbog toga. Pegula, barba, suzanaoko i monkul znaju da ja nikome neću kazati za njihove probleme pa na našem povjerenju gradimo izvrstan odnos (čitaj snošaj).

Pozivam te brale_st da se vratiš na forum jer ti je tu mjesto i tu pripadaš. Obećajem da ću šutiti o onome o čemu se ne priča, ali te trebam upozoriti da se ne skrivaš iza ekrana jeć ćeš svoj problem i agoniju samo produbiti. Nije rješenje u onanisanju nego u zdravom snošaju (ako je problem novca dogovorit ćemo se) pa ti i tu želim izaći u susret.

E da su svi kao brale_st stripica bi u pola sata napunila dnevnu normu, a ovako treba gubiti po dva sata za svakog od starih jaraca za pripremu i onda ništa. Ali barem plate, što je je je...

brale_st vrati se.
Walker je brz, ali Walker nikad ne odustaje!

Molim vas da svojim upisom podržite ovu inicijativu za povrat našeg člana na forum jer se isto može i vama dogoditi.
Stripica će vam platiti...
Stripy is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2006, 11:31 AM   #2
digitron
Šime

digitron's Avatar

digitron will become famous soon enough

Naime, previše je znao o Walkeru. Morao je nestati...
digitron is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2006, 02:02 PM   #3
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

brale_st stvarno si picka ako nisi platio. Moga si se pogadjat za manju cijenu, ali samo tako otic, mislim, nije ti u redu.

Ako te ja vidim nece te ni walker spasit.

Stripice zlato, samo popravi zube i nadoc ce i norma lakse. Lako ti je s brale_st i Raspasojem oni ne biraju i napeto im je, ali imaj malo obzira pa investiraj stagod dobiti u odrzavanje, a ne samo u robu siroke potrosnje
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2006, 02:09 PM   #4
zagor
sinjanin

zagor's Avatar

zagor is on a distinguished road

@stripy: u buducnosti budi pametnija i naplacivaj prije, pa sta ponudis ponudis...
Old 04-04-2006, 02:28 PM   #5
GE
slovenac aka "janez"

GE's Avatar

GE will become famous soon enough

1. Možda je brale bi razočaran uslugom pa kao nezadovoljna mušterija iskoristio pravo da ne plati...premda mislim da naša Stripy ne nosi na posao knjigu žalbe...teško joj ta knjižurina stane u malu torbicu.
2. Možda nije ispostavila račun a ako je tako brale ima svo pravo da ne plati...

Po mojem skromnom sudu mislim da se radi o pjesmici - Ne vrijediš tol'ko dušo, precjenila si se...

P.S.
Jao Stripy kad te se porezna dočepa, sva pušenja ovog svijeta ti neće pomoći!
Old 04-04-2006, 02:30 PM   #6
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

baRBa vam je lipo reka šta je bit problema

Quote:
Originally Posted by baRBa
Stripice zlato, samo popravi zube i nadoc ce i norma lakse.
Old 04-04-2006, 02:37 PM   #7
Stripy
Desanka

Stripy's Avatar

Quote:
Originally Posted by Bodul
baRBa vam je lipo reka šta je bit problema

Razočarana sam s tobom Bodule
A posebno što si mi se ti došao javit, ti koji si i prošli put tražio da se obučem u Ronaldihna.
Old 04-04-2006, 02:42 PM   #8
GE
slovenac aka "janez"

GE's Avatar

GE will become famous soon enough

Jedva čekam godišnje forumsko okupljanje, kakve li će spodobe izaći na svijetlo...

Oglas od Stripy u novinama....

Stripy kakvu je sreo Brale

Last edited by GE; 04-04-2006 at 03:01 PM.
GE is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2006, 03:01 PM   #9
drazen
Krećo Hakija

drazen's Avatar

drazen is on a distinguished road

ma plati joj ................

Mila majko znaj volim ja tebe i ČELIKa više nego sebe..................
drazen is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2006, 03:01 PM   #10
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by Stripy
Razočarana sam s tobom Bodule
A posebno što si mi se ti došao javit, ti koji si i prošli put tražio da se obučem u Ronaldihna.
Ronaldinho, a ne Reiziger
Žene i nogomet; kad nešto nije jedno za drugo onda nije
Old 04-04-2006, 05:26 PM   #11
Tina
UVIK KONTRA BARBE!

Tina's Avatar

Tina is on a distinguished road

pa kažu da sam ja luda...
Old 04-04-2006, 05:38 PM   #12
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

svi su ludi
Old 04-04-2006, 05:45 PM   #13
Tina
UVIK KONTRA BARBE!

Tina's Avatar

Tina is on a distinguished road

ovaj forum je u kurcu skroz... nije nikad bio baš ono al sad je otiša u kurac skroz.... i neka je bit će još i gori... ne bila ja LUDA
Old 05-04-2006, 11:00 AM   #14
Stripy
Desanka

Stripy's Avatar

brale_st,

Što se ne javiš p.cko jedna škrta? Mislila sam da ćeš se javiti nakon moga poziva i javnog oprosta duga koji je tu ne mojom krivicom. Lijepo sam se odrekla svojih potraživanja, a ti ništa.

Znam da su napaljenci Bodul i GE i ovu temu sasr.ali, ali njih treba ignorirati i prihvatiti ruku pomiranje. Evo: Mir, mir nitko nije kriv.

Evo, unatoč teškoj gospodarskoj situaciji i potrebama da se sačuva i ovo malo obrtništva, od mene još jedan iskorak, Tebi, jer Ti to zaslužuješ: Ne trebaš mi vraćati onaj neiskorišteni balončić od prošlog puta. Neka ti ostane! Ustvari iskoristi ga da se sam naučiš kako se i sa koje strane postavlja. Možda je tvoj problem u nježnim dodirima mojih prstića. Uvježbaj se i bit će sve OK.

Javi se brale_st. Ne možeš ni zamisliti koliku podršku ti šalju mnogi s ovog foruma koji mi se javljaju na P.M.
Old 05-04-2006, 02:35 PM   #15
digitron
Šime

digitron's Avatar

Nije sve onako kako se čini. Zna Stripy posa... Triba samo vidit koliko su mušterije zadovoljne. Valjda će se javit i brale_st p.cka peder sve u jednom i razjasnit. Ukoliko je brale p.cka peder to ga činim transvestitom ali se ne može utvrdit iz čega u šta. I kako Stripy za nekoga koga naziva pi.kom pederom, očekiva da će obavit misiju koja isključuje jedno i drugo . Možda tu leži problem jer očito da ne stoji. Možda bi brale moga tražit odštetu za nastale duševne i ostale vrsti boli....
Old 05-04-2006, 03:24 PM   #16
Stripy
Desanka

Stripy's Avatar

Quote:
Originally Posted by digitron
Ukoliko je brale p.cka peder to ga činim transvestitom ali se ne može utvrdit iz čega u šta. I kako Stripy za nekoga koga naziva pi.kom pederom, očekiva da će obavit misiju koja isključuje jedno i drugo . Možda tu leži problem jer očito da ne stoji. Možda bi brale moga tražit odštetu za nastale duševne i ostale vrsti boli....
Brale_st je p.čka po karakteru jer se na javlja na opetovane pozive, a peder je sve dok se samozadovljava iza ekrana umjesto da se uspravno sučeli.

Što se tiče tužbe i odštete neka samo pokuša odgovaram protutužbom s oštetnim zahtjevom zbog nepoštivanja preduzetih ugovornih obveza i otuđivanja dijela osnovnih sredstava rada. O posljedicama na moju psihu (u dnevoj sobi) i tijelo će porota odlučivati. Imam i svjedoke koji će posvjedočiti o stripici prije i poslije nemilog događaja.

Samo čekam da pokuša s podizanjem tužbe. Ovdje jamčim da bi mu i ovo podizadnje kratko trajalo.
Old 05-04-2006, 03:52 PM   #17
digitron
Šime

digitron's Avatar

Očito je nemili događaj ostavio trenutno jače posljedice na bralu jer se nikako ne javlja. Ili se osjeća povrijeđenim ili mu nije ugodna rasprava o njegovoj kompetentnosti na određenim područjima. S druge strane Stripy očito nije ni do novca ni do podizanja optužnice, sve to nju ne zadovoljava, jer je očito da inzistira barem na ponovnoj komunikaciji među njima. Stoga se može zaključit da je riječ o ljubavi, doduše zasad jednostranoj i opsesivnoj jer Stripyca želi bilo kakvu komunikaciju pa makar i preko "nišana", a brale ne uzvraća. Možda je upravo to razlog ovakvog razvoja događaja. Možda je brale zaključio da je Stripy opsesivna i digao ruke i (gotovo) sve i netragom nestao. A možda je ipak Walker... U svakom slučaju ili brale osobno ili Walker u njegovo ime bi tribao izaći u javnost s priopćenjem o njihovom viđenju događaja da se ova farsa završi. Pretpostavljam da bi s time i Stripy bila zadovoljena (barem mentalno) i mirno bi se mogla posvetit ostalim mušterijama znajući da za sobom ne vuče neke neriješene situacije i kao takva bi uvjeren sam bila predanija i koncentriranija na svom radnom mjestu što će se odraziti na zadovoljstvo kako nje tako i klijentele, doduše trenutno nezadovoljne. S razlogom?...
Old 05-04-2006, 04:44 PM   #18
Stripy
Desanka

Stripy's Avatar

Digitrone hvala ti što si sve izračunao i poredao kako treba.

Zamalo si pogodio u bit problema o čemu se nisam usudila pisati barem ne ovdje na forumu - javnom zborištu. Čak ni nakon naprasno prekinute komunikacije i izbivanja s foruma našeg braleta o tim drugim dimenzijama problema neću pisati, barem ne u ovoj rečenici.
Kako je ovo već druga rečenica želim se ovdje pojadati i potvrditi da je riječ o opsesivnosti i podizanju profesionalnog ondosa na neki gospodarstveniku neprimjeren nivo. Život ljude nauči da u nekim stvarima nema emocija ma koliko bi to u određenim djelatnostima bilo za očekivati. Naravno da recepcionar uvali osmijeh, konobar se nakloni, zubarica uvali koljeno i sl.
Meni nije smetalo da mi brale_st donese ružu, kupi bombonjeru, počasti me pićem, izvede gledat Dinamov trening ali kad bi ja htjela odradit svoj dio posla to mi je bilo onemogućeno. U početku sam mislila da je problem kao i kod Raspašoja šta sam imala kod sebe samo XXL balone, kupila sam i jedan S paket, ali ni to nije pomoglo. Manjih, na našem tržištu nema pa sam braletu preporučila da pita Raspašoja da i njemu nabavi one talijanske. Nije čovjek to htio i gotovo. Ja Raspašoja nisam htjela tražit jer bi pomislio da muljam s još kojim riječaninom što bi mu teško palo.
Kad smo se brale_st i ja konačno znali opustiti on bi mi pričao o tome kako ima aparton na moru s pogledom na neku prometnu cestu i stajalište autobusa i da je najbolje kad turistkinje izlaze iz busa. Znojne, rumene i zapovane...
E sad bi ja to sve znala pretrpit, jer posao mi je i da slušam i tako bi to trajalo dok vagimetar uredno odbrojava.
Nego, da se vratim na večer prije odlaska s foruma. Kaže mi brale_st da ima iznenađenje za mene i da bi htio da podjem s njim do njegovih roditelja na ručak. E to, mislim se, nije pametno. Rekla sam sebi da grupnjaci ne dolaze u obzir pa diskretno kazem ja njemu: Brale, zlato to je nešto izvan djelatnosti i nema na cjeniku, a bojim se da mi posred čina ne uleti kakva kontrola. Nedaj bože porezna ili tako nešto.
Ma kakvi, kaže brale, sve je pod kontrolom bit ćemo samo s mojim roditeljima i želim te upoznat s njima, a poslije šta bude.
Mislim se ja: e nema poslije, pa se opet izvlačim...
Kaže brale da mu je otac obeća dat auto ako mu dovede curu da je vidi a prije njegova rođendana u nedilju.
Ma kakvo auto ja sam tu radi rađe nadji si manekanku ili novinarku ako ćeš je vodat po večerama i ostalim iventima. Nema u gospodarstvu pauza za zejebanciju, odbrusim ja njemu.

I tad je brale otiša i nije se više javio. Nema ni njega ni Walkera, da ga j.beš.

I sve je to bilo u redu dok nisam u njegovu profilu vidjela da mu je rođendan u nedilju i da me ne mulja. Žao mi ga da ne naleti na kakvu drozgu koja će zbog vožnje autom upropastit to slatko stvorenje. Pomozite ljudi ako znate di je brale_st ili ako možete nekako doć do Walkera, javite...

Brale javi se IĆI ĆU U NEDJELJU KOD TVOJIH RODITELJA I ČESTITAT ĆU TI ROĐENDAN NA NAJEBOLJI MOGUĆI NAČIN!
Old 06-04-2006, 11:41 AM   #19
digitron
Šime

digitron's Avatar

Stripy meni se čini da si ti za*ebala stvar. čovik ti je nudio širenje posla na neka nova tržišta, a ti si odbila i on te vjerojatno prihvatio kao neperspektivnu. A sigurno je zna da ćeš odbit "roditeljski objed" na neradni dan. On se ustvari samo poigrao sa tobom. Još ti nije ni platio. Na ovom primjeru se vidi da žene kad ih odbijaš jednostavno polude i postanu opsesivne. Na osnovu ovoga bi se moglo zaključit da je brale možda Walker!!?? Ili je možda moguće da je Walker bio ljubomoran na njega!!!!??? Puno pitanja...
Old 06-04-2006, 11:53 AM   #20
Stripy
Desanka

Stripy's Avatar

Nije brale_st lud. Jako dobro je znao da je meni najveća rađa dok je drugima neradni dan. Pa nisu ni njegovi ludi, znaju oni kad će organizirati nedjeljni ručak. Eeeee ne može se bježati starijem od pameti, neće valjda nedjeljni ručak organizirati utorkom navečer? Pa nisu poludili, tad je Naša mala klinika na TV.
Osim toga, znaju oni da ako se cura pojavi u nedjelju na ručku ne radi ni u Keruma niti je zanatlija. Žele oni svome braletu samo dobro. A i ja isto. Ma sve bih ja prigorila samo da znam da brale_st nije n.jeba od Walkera.

Brale_st javi se i sve ti je oprošteno.
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules