[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28-02-2016, 11:40 AM   #17921
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,217
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

U tijeku su akcije za organiziranje DPH otok Hvar (DPHH), uskoro oćekujemo i osnivačku Skupštinu.
Ideja vodilja je povezivanje svih navijača i prijatelja HAJDUKA S CIJELOG OTOKA HVARA!
Pozivamo Vas svih da širite ovu informaciju kako bi dokazali da nas ima, a o "tehničkim detaljima" same Skupštine biti će te obaviješteni putem društvenih mreža, oglasnim tabelama u SVIM mjestima otoka!!


HŽV
DPHH
monkul is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2016, 10:50 PM   #17922
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,217
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Jelsa u posljednjim minutama utakmice spasila bod protiv Varbanja - konačno 1-1, Jadran pobjedio Slogu 2:0....Mladost se raspucala...Hvar nastavlja sa pobjedama.

slijedeće kolo FNL:
SOŠK - Sloga
Levanda - Mladost
Vatra - Jelsa
Varbonj - Hvar
Vrisnik - Jadran

U MEĐUVREMENU TREBALE BI SE ODIGRATI DVI ZAOSTALE UTAKMICE..NAVODNO U ČETVRTAK. (JELSA - JADRAN, SOŠK-VARBONJ)
Attached Images
 

Last edited by monkul; 28-02-2016 at 11:44 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2016, 07:53 AM   #17923
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,217
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

RASPORED ZAOSTALE UTAKMICE XI KOLA

N.K.SOŠK-N.K.VARBONJ četvrtak 03.03.2016 igralištePelinje u14:30h

RASPORED XIII KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA

N.K.SOŠK-N.K.SLOGA nedjelja 06.03.2016 igralištePelinje u15:00h
N.K.LEVANDA-N.K.MLADOST subota 05.03.2016 igrališteHvar u14:00h
N.K.VATRA-N.K.JELSA subota 05.03.2016 igralištePelinje u15:00h
N.K.VARBONJ-N.K.HVAR nedjelja 06.03.2016 igrališteGorica u14:30h
N.K.VRISNIK-N.K.JADRAN nedjelja 06.03.2016 igralištePelinje u13:00h

Last edited by monkul; 01-03-2016 at 05:47 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2016, 02:38 PM   #17924
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,217
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

12.kolo Forske nogometne lige odigrano je ovaj vikend uz jednu odgođenu utakmicu, onu između SOŠK-a i Levande. Hvar je na svom terenu u Križnoj Luci pobijedio Vrisnik 4:0, Mladost se u Sućurju raspucala protiv posljednje plasirane Vatre, Mladostaši su napunili mrežu Vatrenih sa 7 golova, Jadran je u susretu gradskih rivala bio bolji od Sloge rezultatom 0:2 golovima Marija Lušića i Domagoja Planjara.
U derbiju dvije vodeće momčadi FNL u Jelsi, Varbonj je do pred sam kraj imao rezultat 0:1 golom Marina Matkovića (46.min), da bi u 88.minuti golom s 11. metara Jelsi donio bod Ivan Mišković i time Jelsu, 6 kola prije kraja forske nogometne lige zadržao na 6 bodova razlike od drugoplasiranog Varbanja.I Jelsu i Varbonj ovaj četvrtak očekuju odigravanja neodigranih utakmica iz pretprošlog kola FNL, Jelsa dočekuje Jadrana, dok se Varbonj sastaje sa SOŠK-om.

Na tablici FNL Jelsa je vodeća sa 29 bodova, drugi je Varbonj sa 23, a treći Jadran sa 20. Na četvrtom mjestu usamljena je Mladost sa 18 bodova, slijede Levanda i SOŠK sa po 15 bodova ( SOŠK sa dvije utakmice manje, Levanda jednu), Sloga je na 7. mjestu sa 13 bodova, osmi Vrisnik ima 11 bodova, probuđeni Hvar zahvaljujući dvije uzastopne pobjede došao je do 10, dok posljednja Vatra na svom kontu ima 4 boda.
U slijedećem 13-om kolu FNL sastaju se:
SOŠK - Sloga
Levanda - Mladost
Vatra - Jelsa
Varbonj - Hvar
Vrisnik - Jadran

Vrijedan rezultat postigli su i nogometaši NK Hvar, uspješno prebrodivši dva kola Županijskog Kupa. Prvo je Hvar u Vranjicu nakon jedanaesteraca (1:1 / 6:7) izborio prolaz dalje, da bi u slijedećem kolu protiv trećeligaša Val-a iz Kaštela na isti način nakon jedanaesteraca osigurao u Hvaru susret protiv sinjskog Junaka. Val je imao 2:0 do 39. minute kada Antonio Božiković smanjuje na 2:1, dok konačnih 2:2 u regularnom dijelu postavlja u 77. minuti Joško Kovačević. Ove dvije utakmice odigrane su po teškom, blatnjavom terenu tako da Hvarani s nestrpljenjem očekuju utakmicu protiv Junaka, prizivajući Vakulu da i za tu utakmicu prognozira kišu. Pred nastavak sezone u prvoj županijskoj ligi Hvaru su ove utakmice Kupa pokazale koliko mogu i u susretu protiv Postira ovaj vikend nadaju se nastavku pozitivnog niza...

U sportskoj dvorani Pelinje u tijeku je i završnica malonogometnog turnira Jelsa 2016. Nakon utakmica po skupinama i odigranih četvrtfinalnih susreta, ovaj vikend u polufinalnim susretima sastaju se DVD Jelsa i MNK Majta, te MNK Lampedusa protiv MNK Vodenjača. Vodenjača je u četvrtfinalu pobijedila 6-5 boljim izvođenjem penala ekipu Galapagosi, Lampedusa je pobijedila Tartajun 5-0, DVD Jelsa je sa 3-1 pobijedila kolege iz DVD-a Hvar, dok je Majta mjesto u polufinalu osigurala nakon bolje izvođenih penala protiv Gube, 4-2 (1:1)

Zakljucujemo sportske teme sa otoka Hvara još jednom pobjedom rukometaša RK Jelse u subotu na Korčuli protiv istoimenog ligaša, pobjeda Jelšana 23-29 i time su Jelšani stigli do 12 osvojenih bodova u 2.HRL-jug
Attached Images
 

Last edited by monkul; 02-03-2016 at 02:54 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2016, 05:57 PM   #17925
psihijatrija
Šta da?
 
psihijatrija's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: SJEVER
Posts: 6,654
psihijatrija will become famous soon enough
Default

bi uzeo ko roguljica na posudbu.
nemojte se ljutiti sto vas uspoređujem s njim
__________________
Lažna propaganda novinarskih lica,servirana od strane domacih izdajica,pokvaren sistem i "legende kluba" što prodaju čast za šaku kuna,već više od stolječa ništa novo,prošli smo gore,proći će i ovo.
SAD ILI NIKAD,ZA VELIKI HAJDUK!
psihijatrija is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2016, 07:34 PM   #17926
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,217
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
bi uzeo ko roguljica na posudbu.
nemojte se ljutiti sto vas uspoređujem s njim
bila bi to ista priča ko sa maglicom na otoku..
monkul is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2016, 07:10 PM   #17927
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,217
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

SoŠk - varbonj 0:1
monkul is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2016, 07:22 PM   #17928
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,217
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

1. JELSA............11........9-2-0.......17-4......29
2.VARBONJ........12........8-2-2.......24-7......26
3.JADRAN..........11........6-2-3.......24-7......20
4.MLADOST........12.......5-3-4.......17-13.....18
5.LEVANDA........11.......4-3-4.......22-17......15
6.SOŠK.............11.......3-6-2.......14-12......15
7.SLOGA...........12......3-4-5........13-18......13
8.VRISNIK........12.......3-2-7........11-25.....11
9.HVAR II.........12.......3-1-8........14-25.....10
10.VATRA.........12.......1-1-10.......6-34.......4


Tablica nakon danas odigrane zaostale utakmice između SOŠK-a i Varbanja 0-1
monkul is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2016, 11:13 AM   #17929
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,217
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

http://www.otok-hvar.com/hr/vijesti-...azno-kuca-1827
malo pišemo...
monkul is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2016, 05:03 PM   #17930
windfucker
Senior Member
 
windfucker's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 159
windfucker is on a distinguished road
Default

Vatra-Jelsa 0:0
windfucker is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2016, 07:58 PM   #17931
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,217
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

rezultati 13.kola FNL

Vatra - Jelsa 0:0
Varbonj - Hvar 3:0
Levanda - Mladost 1:2
Vrisnik - Jadran 2:3
Sloga - SOŠK (odgođeno)

Jelsa - Jadran 0:0 (zaostala utakmica odigrana 10/03)

1. JELSA............13........9-4-0.......17-4......31
2.VARBONJ........13........9-2-2.......27-7......29
3.JADRAN..........13........7-3-3.......27-9......24
4.MLADOST........13.......6-3-4.......19-14.....21
5.LEVANDA........12.......4-3-5.......23-19......15
6.SOŠK.............11.......3-6-2.......14-12......15
7.SLOGA...........12......3-4-5........13-18......13
8.VRISNIK........13.......3-2-8........13-28.....11
9.HVAR II.........13.......3-1-9........14-28.....10
10.VATRA.........13.......1-2-10.......6-34.......5

raspored slijedećeg kola:

Kolo 14:

Sloga - Vrisnik
Jadran - Varbonj
Hvar - Vatra
Jelsa - Levanda
Mladost - SOŠK

Last edited by monkul; 10-03-2016 at 08:54 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2016, 06:38 PM   #17932
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,217
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Neslužbeno, potvrđeno je da se zaostala utakmica Jelsa-Jadran igra u četvrtak u 15,00 sati.

Last edited by monkul; 07-03-2016 at 11:46 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2016, 06:49 PM   #17933
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,217
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Thumbs up Fnl

http://www.otok-hvar.com/hr/vijesti-...-kola-fnl-1828

Zahvaljujemo svakom portalu koji pokazuje zanimanje za objavljivanje vijesti o nogometu na našem otoku...
monkul is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2016, 09:29 PM   #17934
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,217
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

RASPORED ZAOSTALE UTAKMICE X KOLA

N.K.JELSA-N.K.JADRAN četvrtak 10.03.2016 igralištePelinje u15:00h

RASPORED XIV KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA

N.K.VRISNIK-N.K.SLOGA nedjelja 13.03.2016 igralištePelinje u15:00h
N.K.HVAR II-N.K.VATRA subota 12.03.2016 igrališteHvar u14:00h
N.K.JELSA-N.K.LEVANDA subota 12.03.2016 igralištePelinje u15:00h
N.K.MLADOST-N.K.SOŠK nedjelja 13.03.2016 igrališteEmilLenkoSlavić u15:00h
N.K.JADRAN-N.K.VARBONJ subota 12.03.2016 igrališteDolci u14:00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2016, 11:47 PM   #17935
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,217
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

u srijedu NK Hvar nastavlja takmičenje u prvoj županijskoj ligi, susret protiv Postira utakmica je koja se trebala odigrati ovaj vikend ali je odgođena zbog loših vremenskih uvjeta.
sritno foranima!!!
monkul is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2016, 06:52 PM   #17936
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,217
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

NK Hvar na gostovanju u Postirama poražen 3:0. 1.ŽNL
monkul is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2016, 07:15 PM   #17937
windfucker
Senior Member
 
windfucker's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 159
windfucker is on a distinguished road
Default

jelsa-jadran 0:0
windfucker is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2016, 06:00 PM   #17938
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,217
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

nogometplus/forska liga!!!

Jadran - Varbonj 2:0
Jelsa - Levanda 2:1
Hvar - Vatra 3:1
Mladost - SOŠK 1:0
Vrisnik - Sloga 0:6

Last edited by monkul; 13-03-2016 at 05:14 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2016, 10:20 PM   #17939
pelinje1
Senior Member
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 248
pelinje1 is on a distinguished road
Default

Osvrt na malonogometni turnir jelsa.....
Najveca zalost je raspad sastava young boysa jer bi u inom sastavu vec ove god imali sta rec ....
Igrac turnira po menu robert batos,prrdstava u cetvrtfinalu u kojoj je osramotio josipa radovanovica ljigija ,mala skola nogometa ,ujedno i najbolja utakmica turnira .....galapagosi jako dobri ali njihov mentalitet u kojem podcjenjuju protivnike je jasno vidljiv.....majta ovisi o jednom igracu ,cibaricu....
Iznenadila me dvd jelsa,jako dobra i pametna igra i naslov prosle god nije bio slucajnost to je sad jasno...
Lampedusa u jakom sastavu zasluzeno uzela turnir,zagalo u finalu vrhunski ,luketin im je dao dimenziju koja im je falila....
Dvd hvar uzasan i njihovo vrime je proslo
A igra koju prezentiraju sve momcadi je sve samo ne lip i gledljiv ali sta je tu je .....
pelinje1 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2016, 01:57 PM   #17940
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,217
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

sad se malonogometaši neka pripreme za još jedan turnir..onaj na terenima Hotela Helios u stećaju... Stari Grad 2400.
monkul is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +2. The time now is 05:03 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svaki komentar na forumu je osobni stav pojedinca te se na nikakav način ne može povezati sa Hajduk OnLine stranicom, HNK Hajdukom, administratorima i moderatorima foruma.