[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Spli'ski đir

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 11-06-2009, 03:25 PM   #1
adrian.assad
Banned

adrian.assad is on a distinguished road
Default Malonogometna amaterska liga - 269.000,00 kn

Zna li tko za ligu koja počinje u cijeloj Hrvatskoj? Navodno se igra tri mjeseca i sudjeluju 10 regija u Hrvatskoj.

Sistem je da se prijavi na portal i da se igra kada ti odgovara i sa kime želiš. Jebeno jer npr. mi ne možemo igrati baš uvijek kada nam se kaže. Možeš igrati samo protiv ekipa iz svoje regije. Na kraju bi trebao biti finalni turnir sa 100 ekipa iz cijele HR . kot bi trebala biti 400 kn a nagradni fond je 93.000,00 kn. Nemreš muljat, a ako neka ekipa zajebava jednostavno sa njom nitko neće gubiti vrijeme, i propadne joj kotizacija i šansa
adrian.assad is offline   Reply With Quote
Old 12-06-2009, 12:43 AM   #2
adrian.assad
Banned

adrian.assad is on a distinguished road

Od ponedjeljka stvar službeno kreće, pa tako i portal amaterka.(com.hr)

Inače liga je INTERSPORT CHALLENGE CUP. U očaju naše malonogometne scene, u kojoj uglavnom sponzorirane ekipe, ekipe kojima je kruh igrati nogomet, imaju mogućnost igrati na regionalnoj razini jake lige i turnire.

Što je sa onih ostalih 95% ljubitelja dobrog hakla koji se svaki vikend nalaze na betonu, oni malo bolje stojeći i na travi, i zaboravljaju sve obaveze igrajući mali nogomet i družeći se sa svojom škvadrom?

Mi nemamo vremena igrati kada nam se kaže i gdje nam se kaže, kao što nemamo para plačati lige od 4 do 5 tisuča kuna. Još platiš, i onda kada ne možeš igrati ti slijede kazne i tako dalje. Čovječe, moraš im i ispričnice nositi ako je večina ekipe bolesno, pa čak i dokaz ako je u pitanju smrtni slučaj !! Znam za takve slučajeve u Zagrebu i Splitu.

Baš iz tih razloga je grupa ljudi pokrenula ovu inicijativu. Radili su na cijeloj stvari godinu dana i sve financirali iz svojih džepova. Imaju viziju nečega što če pokrenuti ulice naših gradova i pružiti šansu i onim pravim ljubiteljima nogometa, koji ga igraju motivirani željom za istim.

Kotizacija je 400 kn što ispada 40 kn po glavi u ekipi. Liga traje tri mjeseca. Sistem ti pruža priliku da igraš onako kao i do sada, samo ovaj put imaš šansu izazvati bilo koju ekipu iz svoje regije ( grada ) za koju nisi ni znao da postoji. Ma zar nije i vama dosadno non stop igrati protiv iste ekipe. Mislim, svaka čast društvu, no nova ekipa nosi i adrenalin i želju za pobjedom. Igraš bolje nego inače jer si nabrijan da dobiješ !

Nastavite igrati i dalje sa istim ekipama, koji put ubacite novu ekipu u termin što će biti vrlo jednostavno učiniti preko portala, i sada ćeš igrati samo sa jednom iznimkom - SVAKA POBJEDA ĆE VAM SE BODOVATI A SVAKI POTVRĐENI PORAZ NAGRAĐIVATI FAIR PLAY BODOM ( ekpa sa največim FAIR play koeficijentom, bez obzira na plasman, nagrađuje se sa 3.000,00 kn ).

ONO ŠTO STE RADILI DO SADA OVA LIGA DIŽE NA VIŠI NIVO ZAČINJUJUĆI GA NATJECATELJSKIM ŽAROM !

Osobno ste kao ekipa vođeni ciljem da prikupite što veći broj bodova kako bi ostvarili plasman među prvih 10 u regiji. Na kraju tri mjeseca, točnije 24.11. taj plasman Vas vodi na INTERSPORT CHALLENGE FINALS - finalni turnir na kojem će u dva dana umiječe odmjerit 100 najboljih ekipa iz Hrvatske.

Ma zamislite samo naboj kada se sretnu purgerske i dalmatinske ekipe, slavonske i primorske... ! Biti će tu i televizija, sponzori, hrana i piće... Stvarno će biti odlična atmnosfera.

GLavni nagradni fond koji nose prve tri ekipe na finalnom turniru je 30.000,00 kn. Više nismo mogli s obzirom da jće fond i svi troškovi lige i turnira ( tereni, suci...) biti podmireni iz kotizacija.

Isto tako, jednom u ta tri mjeseca će biti održan po jedan INSTANT POINT TURNIR u svakoj regiji. Na tom turniru sudjeluju samo ekipe iz regije održavanja turnira. Svaka pobjeda se boduje duplo na tablici, djeli se nagradni fond od 6.000,00 kn i POBJEDNIK TURNIRA OSVAJA DIREKTAN PLASMAN NA FINALNI TURNIR.

evo, potrudio sam se objasniti koliko znam. Želim da ti ljudima to uspije jer ih i poznajem osobno, i znam koliko su živaca, novaca na izradu portalai putovanja i traženja sponzora potrošili u želji da to krene.

Kako nemaju budžet i za oglašavanje, nadaju se i vjeruju da će se i ovim djelom doprijeti do ljudi i da će ljudi znati prepoznati pravu stvar! [:-*]

Računaju na nas !

Ista stvar i u isto vrijeme se održava liga za tenis i košarku ( 3 na 3 ).
adrian.assad is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules