[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hrvatski sport

Closed Thread

Thread Tools Display Modes
Old 06-09-2006, 03:58 PM   #41
maith an fear
Senior Member

maith an fear's Avatar

maith an fear is on a distinguished road

inače mi gospodin Pukanić nije visoko na ljestvici 'najsimpatičnijih' osoba, ali ovaj njegov komentar je jako kvalitetno sročen, pa evo:

"...Kada se pogleda te jadne, nepismene nogometaše, kada se pogleda Olićeva i Balabanova frizura, kada se vide one njihove torbice, pederuše od Vuittona ili Guccija oko ramena, jasno je da osim u opskurne birtije oni i ne mogu doći na druga mjesta. Dolazak na svako drugo, imalo pristojnije i kulturnije mjesto u njima izaziva nelagodu. To nije njihov svijet. Samo u zadimljenim krčmama, uz harmoniku i janj*etinu, s pevaljkama razdrljena dekoltea i mrkih redara-štemera koji im se uvlače u dupe, naši “fudbaleri” se osjećaju slobodno i u svome ambijentu. Nije to samo problem njih trojice, to je problem većine hrvatske nogometne elite, čete neobrazovanih primata, kojima je vrh uspješne karijere frizirani, crni mercedes i isto tako silikonom frizirana misica ili neka druga isto tako polupismena starleta. Fotografiranje za žute novine s djecom u naručju, pored bazena ili u raskošnoj kuhinji njihove vile, im je potvrda društvenog statusa. Sve zajedno jad i bijeda..."

http://www.nacional.hr/articles/view/27458/
maith an fear is offline  
Old 06-09-2006, 10:21 PM   #42
mcmanaman
englezski armadas

mcmanaman's Avatar

mcmanaman is on a distinguished road

Pravi tekst, svaka cast, ono pravo licemjerje na djelu, kako se samo usudjuju drzat ruku na srcu kad himna svira prije tekme a zalazit u ta narodnjacka srpska smeca. To je to, nedostatak obrazovanja.
Old 06-09-2006, 10:30 PM   #43
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Činjenice... Bravo Pukaniću.. Onaj Olić nezna ni pričati....
Old 06-09-2006, 10:56 PM   #44
qwert
purger hajduckog srca

qwert's Avatar

qwert is on a distinguished road

ma šta nezna?a tko ide u školu hrvatskog jezika...
Old 07-09-2006, 02:26 AM   #45
Brock Landers
premalo upisa za konkretni podnick

Brock Landers's Avatar

Brock Landers is an unknown quantity at this point

pukaniću jebem ti mater židovsku!
Brock Landers is offline  
Old 07-09-2006, 02:30 AM   #46
Brock Landers

Brock Landers's Avatar

Quote:
Originally Posted by mcmanaman View Post
Pravi tekst, svaka cast, ono pravo licemjerje na djelu, kako se samo usudjuju drzat ruku na srcu kad himna svira prije tekme a zalazit u ta narodnjacka srpska smeca. To je to, nedostatak obrazovanja.
šta glumiš ti?sprsko smeće,jeli?
sine da živiš 10 života nećeš prezentirati našu zemlju u svijetu kao ova 3 lika...
glavno da se sad pljuva po njima,a kad su davali golove volio si ih više od rođenog oca.
po tvojim postovima se vidi da si nabrijan na sve vjere,rase,nacije tako se može zaključit da si obični kompleksaš.

ajde-SAD MI JEBI MATER ČETNIČKU,KOMUNISTIČKU,BALIJSKU ITD.
Brock Landers is offline  
Old 07-09-2006, 11:31 AM   #47
Faca
bavo Aduk :)

Faca's Avatar

Faca has disabled reputation
Send a message via ICQ to Faca

Pjesmica:

Evo zore evo dana, evo Boska Balabana.
Na izmaku noc je crna, iz birtije se vraca Srna.
Malo pravo malo krivo, evo stiže Olic Ivo.

Kod Cire smo bili djeca,
pa se nama slusa Ceca!
Kod Slavena kruha nema,
on bi slušo Pearl Jama!

Vidje Srne kako peva,
il' ko fol samo zeva.
Nije sam, lane moje,
I kolege tu su,
njih je troje.

Prsti Ceca, prsti Brena,
To je prava karantena.

I rataric i pastiric
u frulicu Mitar Miric.

Faca is offline  
Old 07-09-2006, 03:33 PM   #48
Brock Landers

Brock Landers's Avatar

da si gledao "boogie nights" znao bi da brock nije peder...
Brock Landers is offline  
Old 07-09-2006, 04:13 PM   #49
GE
slovenac aka "janez"

GE's Avatar

GE will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Brock Landers View Post
sine da živiš 10 života nećeš prezentirati našu zemlju u svijetu kao ova 3 lika...
Majke ti ga i uzorima rvacke, ako su nam Olić, Bole i Srna prezenteri rvacke selim odma u Sloveniju...
Old 07-09-2006, 04:33 PM   #50
Brock Landers

Brock Landers's Avatar

Quote:
Originally Posted by GE View Post
Majke ti ga i uzorima rvacke, ako su nam Olić, Bole i Srna prezenteri rvacke selim odma u Sloveniju...
tako se kaže... u svakom slučaju dali su neke važne golove za repku...
olić mada ga ne volim-gol bugarima za prolaz na EP 2004+ostalo
balaban-asistencija za bokšića za odlazak na SP 2002+ostalo
srna da ne govorimo.

što je momak što ih zove srbima napravio za hrvatsku?
Brock Landers is offline  
Old 07-09-2006, 04:35 PM   #51
vviikkii
Junior Member

vviikkii is on a distinguished road

Krenimo redom..
Vecina navijaca se ljuti kad novinari ispale seriju clanaka predstavljajuci navijace u negativnom kontekstu i na takav nacin stvaraju javno misljenje o njima kao najvecem problemu naseg drustva..
Mediji stvore sliku o necemu i naravno ljudi to puse..
I upravo je tako ovih dana vecina ljudi prihvatila sliku o Srni&CO kao izdajnicima i najvecim negativcima kojima treba zabranit daljnje igranje za reprezentaciju i sl..
Izdajice, ha, ha, zamisli..
Pa po tome ja Baka Sliskovic najveci izdajnik u povijesti Hajduka..
Miki Rapaic, izdajnik jeli?
Miki je NOC PRIJE "Legije" do 5 uri kljuca za sankom i sutra "sam" isprasija poljake kuci..
Baka je ponekad polupijan igra utakmice, sam je izjavija..
Da skratim..
Nikoga oni nisu izdali, nikome nista nisu ukrali i nikoga privarili..
Srna je svojim golovima vise milijuna donija u HNS nego sve one glavonje na celu sa Markovicem zajedno..
Nisu Balabanova i Oliceva frizura odraz naseg drustva ka sta Puki kaze nego to sta je od njihovog izlaska nastala veca afera od toga sta Sanader i drustvo okrecu milijune na PLIVI..
Zalosno i tuzno, al to je pravi odraz naseg drustva..
Da Srna lakira nokte ka Beckham, nosi odjela i cita knjige, razumim da bi onda bija prihvatljiviji redikulu ka sta je Pukanic al pravim navijacima bi tribalo biti vazno samo ono sta Srna daje na terenu.
A on stvarno ostavlja srce i nista drugo nije vazno osim toga...
vviikkii is offline  
Old 07-09-2006, 04:53 PM   #52
BILI ANDJEO
Barba's Backup Boy

BILI ANDJEO's Avatar

BILI ANDJEO will become famous soon enough

slažem se sa postom iznad, novinari, kao i političari itekako su dvolični. ovdje ne aludiram na sve, ali zaista više nemoš vjerovati ničemu šta pročitaš.

što se tiče nogometnog trojca, zgriješili su i kažnjeni su, nevidim čemu daljnja rasprava oko toga.
živo mi se jebe ko koju glazbu sluša i gdje izlazi, neka svatko uživa po svome.

a o zagrebačkim klubovima i lokalima dalo bi se knjigu napisati, daleko je to od istine koja se piše po novinama.
ironično da se napadaju lokali sa narodnom glazbom dok sa druge strane se prezentiraju lokali čiji vlasnici su...
neznam, ko ima nešto za reći neka mi kaže ili pita na privat.

i opet ponavljam zajebite novine, medije u kojima će npr. za mjesec dana niko kranjčar ponovo biti glavna zvijezda...
BILI ANDJEO is offline  
Old 07-09-2006, 07:34 PM   #53
drugi
Bez trećeg

drugi's Avatar

drugi will become famous soon enoughdrugi will become famous soon enough

srna, olic, balaban - profesionalizam na hrvatski nacin
drugi is offline  
Old 07-09-2006, 11:12 PM   #54
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

ajme..ljudi moji dragi i pošteni !!!
kako lako padate, ka kruške.......
jesu ova trojica napravila kršenje discipline u reprezentaciji? jesu...., e jel to za nekoga izdaja domovine, srbarluk, zajeb kolegama iz reprezentacije..svatko od nas ima pravo da misli šta god hoće..al da raspravljam o tome ovako kako se počelo ovdi ..nema šanse.napravili su pizdariju i kvit!
lipo je slaven reka...mladi su i nadam se da su shvatili kakvu su pizdariju napravili i da ću moći računati na njih u idućim utakmicama, i da će zaslužiti moje povjerenje i pažnju ne zbog stvari koje nemaju veze sa nogometom nego dobrom formom...
a i slaven je malo puka..ima i pravo jer je novinarstvo počelo polako prelaziti svaku granicu...u stvari davno je i prošlo a krivac za to nisu novinari nego mi koji kupujemo, čitamo, komentiramo sranja koja nam serviraju.
monkul is offline  
Old 07-09-2006, 11:58 PM   #55
Divljak
nije vidija SP

Divljak's Avatar

Divljak is an unknown quantity at this point

samo malo jel vi svi ljudi stvarno mislite da je ovo prvi puta da je netko otišao iz karantene u hrvatskoj reprezentaciji i onda još malo
.......pa to je normalna pojava, pa mi smo balkan, ejjjjjjjjjjjj.......
još od ćirinih šinova iz 98, koji si obično dolazili taman na utakmicu da nitko nije znao ni di su bili a ni šta su radili..

....a i ovo sad bi se prešutilo da nije bilo tučnjave, pucanja i novinara, opet to nitko nebi ni znao, kao i mnogo puta do sad, a i šta vi mislite da slaven nije znao znao da njih nema, tu su isto gluposti, pa ne možeš ti otići iz karantene samo tako (to sam na vlastitoj koži osjetio)

tako da nemojte se previše uzrujavati, toga je bilo i biti će, jedino što i zamjeram je to što su bili na jebenim cajkama (čujem da Srbija slaže novu ekipu) i zapravo se sve to ne bi dogodilo da nisu bili na cajkama, jer tamo gdje nema cajki odlaze normalni ljudi i nema mafijaša, seljačina i teških primitivaca
Old 08-09-2006, 12:28 AM   #56
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Stvarno su poneki već pretjerali!!
Ključajte ovo molim vas!

Svi ste/smo znali da Srna sluša cajke i da to voli i NITKO doasd to nije spominjao,Srna vam/nam je svima bio car jer je dao važne golove i jer ja Hajdukovac,a sad odjednom većini nevalja,izdajica je,srbin i šta ti ja znam!!
Isto tako kao što kaže jeremija napravili su pizdariju i kažnjeni su i dokurca!
Meni je veći grijeh to što su otišli iz karantene nego što su slušali cajke!
Jel vi mislite da nebi iasto ovako pljuvali po njima i da su otišli u kino gledat Supermana?

LOCK!
Old 08-09-2006, 01:48 AM   #57
zvono
Member

zvono is on a distinguished road

pa halo narode,
ova trojka i oni su ljudi kao svi drugi, deckima dodijalo vise u kampu, a da ga jebes kome nebi,
velika je pogreska napustiti kamp, ali sta se desilo desilo, kaznjeni su i to
a ove narodnjake nemora znaciti da su srbi, ima i bosanaca sto pjeavju narodnjake ,
nek slusaju sta god hoce, dok oni (srna i olic) daju sve od sebe na terenu, to znaci da vole hrvatsku, i da svoju dusu ostavljaju na tim jebenim terenima po cijelom svijetu, a sta slusaju nek slusaju,
eto, svi nogometasi su roboti iz raja, koji slusaju sta im se kaze, jesu qrac, NORMALNI SU ONI LJUDI ko ja i ti i ostali, a jos kada se napijes, samo da ti se zabaviti, al ajd se ti zabavi uz olivera, mozs malo sutra
zvono is offline  
Old 08-09-2006, 10:26 AM   #58
mcmanaman
englezski armadas

mcmanaman's Avatar

mcmanaman is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Brock Landers View Post
šta glumiš ti?sprsko smeće,jeli?
glavno da se sad pljuva po njima,a kad su davali golove volio si ih više od rođenog oca.
po tvojim postovima se vidi da si nabrijan na sve vjere,rase,nacije tako se može zaključit da si obični kompleksaš.

ajde-SAD MI JEBI MATER ČETNIČKU,KOMUNISTIČKU,BALIJSKU ITD.
Ja nisam nikakav kompleksas prijatelju, Srna je genijalan igrac, on nas je i odveo na SP, nisam spominjao njihovu nogometnu stranu nego disciplinsku, izbornik je gazda, car, diktator i oni njega moraju slusat!! A ovo sto sam rekao o cajkama da su "srpsko smece" nije nikakvo vrijedjanje nego cinjenica. I nemoj mi da sam nabrijan na sve vjere i rase jer me ne poznajes i ne znas moje politicke stavove koji nemaju veze sa nacistickim pizdarijama, mozda ce te ovo zacudit ali za mene su svi ljudi na ovom planetu isti, koje god vjere i nacionalnosti bili.
Old 08-09-2006, 12:39 PM   #59
malizlato
Safet Sušić - centrafor

malizlato's Avatar

malizlato is on a distinguished road
Send a message via ICQ to malizlato Send a message via Skype™ to malizlato

Ama ljudi moji....kratko i jasno...igrači su zajebali....dobili po džepu i Bilić ih spizdio doma...kraj priče.

Slijedeća tekma i svi bi trebali biti ponovno u pogonu...nije nitko budala odreći se igrača radi jedne pizdarije.

Događalo se i događa se i većim imenima od tih pa opet igraju

Diz ar d vojadžis of staršip HAJDUK on his kontinuing mišn...tu stej alajv end tu survajv...tu bi kontinjud...prheps
malizlato is offline  
Old 08-09-2006, 12:42 PM   #60
qwert
purger hajduckog srca

qwert's Avatar

qwert is on a distinguished road

Quote:
I nemoj mi da sam nabrijan na sve vjere i rase jer me ne poznajes i ne znas moje politicke stavove koji nemaju veze sa nacistickim pizdarijama, mozda ce te ovo zacudit ali za mene su svi ljudi na ovom planetu isti, koje god vjere i nacionalnosti bili.
A sta ćeš drugo ka manjina reć pičko jedna? Tebi su svi isti? Lažove jedan dabili lažove!

Protiv ostalih pripadnika nacionalnih manjina:
Quote:
Pa ajde sad ti budi normalan uz ovu spodobu, pahuljko je legenda, ali pazi sad ovo. On toliko pizdi po Bosancima a sad je otiso na selo a na selu vatra na +40... hmmm i di je to ako ne negdje u Bosni , naso Bosancina pizdit po Bosancima, pa Qwertinho Sarajlijo vrati se brzo sa radnickim
Protiv slobode tržišta i slobodnog prometa roba i kapitala:
Quote:
i jebo te mekdonalds
Na vjerskoj osnovi:
Quote:
Ma jaran pravi ovaj qwert, taliban, da mi ga je vidit na plazi kako prodaje sladoled gostima s onin turbanom na glavi i 120 kila zive vage, pravi antiturizam a sigurno je ljubazan s gostima pogotovo s domacima...
E mekdonalds koji si ti bolesnik. Tebi ne smetaju ove seljačine šta iđu gledat cake jer si ti isti takvi. Mičimiseodatle datenevidin.
Ma pratin ja tebe i čitam. Joj kad te se dočepam nećetipastnapamet više pravdat ove izdajnike. Dat ću ti ja Milu Kitića!

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules