[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hrvatski sport

View Poll Results: Euro 2012.?
za 4 25.00%
protiv 8 50.00%
ne znam 4 25.00%
Voters: 16. You may not vote on this poll

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 30-09-2006, 11:33 PM   #21
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by majstor s mora View Post
Jedino bi volija da dobijemo euro jer bi nam tada obnovili stadion, jer ovako će stat još 20 godina. Za ostalo me nije ni briga.
i ja bih volio kad bih dobio eura..bar 3 tisuće misečno...a da se ne moran umorit..
hmm, vrag je taj euro...
monkul is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2006, 09:21 AM   #22
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Nista od EURO2012?

EUROPSKI nogometni savez (UEFA) odlučio je pomaknuti konačnu odluku o domaćinu Europskog nogometnog prvenstva 2012., za koje se zajednički natječu Hrvatska i Mađarska, sa 8. prosinca ove godine na travanj iduće godine.
To je odluka sa sastanka Izvršnog odbora UEFE u Ljubljani, a u obrazloženju stoji da se "kandidatima želi dati dodatno vrijeme da osnaže svoje kandidature i odgovore na uvjete UEFE, koja se na taj korak odlučila poučena iskustvima sa prošlog prvenstva u Portugalu 2004. i odvijanjem procesa priprema za predstojeće prvenstvo u Švicarskoj i Austriji 2008".
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2006, 11:41 AM   #23
majstor s mora
Senior Member

majstor s mora's Avatar

majstor s mora is on a distinguished road

Šta bi to sad tribalo značit? Da su oni neodlučni jer su svi podjednako spremni i ne mogu se odlučit ili da niko nije ništa napravija i da ništa ne valja pa onda produžuju da se popravi situacija?
Old 05-10-2006, 01:20 PM   #24
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

ne..to bi trebalo značiti da nisu htjeli direktno poljake,ukrajince, mađarone i hrvate škartat..nego ono, ka....dat im malo vrimena da stanu na balun, da okrenu javno mnijenje u korist eura 2012 pa onda dogodine glasovanjem odlučiti da evropsko prvenstvo dobije italija....
ajde bar ćemo biti mirni neko vrime od haenesovih nebuloza o velikoj prilici za eklamu hrvatske i izgradnju velebnih još i ljepših stadiona koje ćemo ostaviti našim prapra unucima da se igraju (akcija stadion)..a u ovo vrijeme odmora od eura 2012 napokon će gospon marković, srebrić i ostatak vrhovnog sovjeta nogometnog saveza moći se posvetiti HRVATSKOJ NOGOMETNOJ LIGI, SUĐENJU U NJOJ, I RAZVOJU MLAĐIH KATEGORIJA E DA BI TI NAŠI PRAPRA UNUCI ZNALI ŠTOGOD BARATAT SA BALUNOM A NE DA SE TO SVEDE NA PLAY STATION...
Old 05-10-2006, 03:39 PM   #25
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Šime Luketin:

"Europsko nogometno prvenstvo zaista nije nešto u što bi se trebalo uložiti toliki novac u Hrvatskoj, iako se puno priča o velikim posrednim pozitivnim efektima. U nas se često pristupa takvim planovima bez kvalitetne analize, pa tako ni sad nismo imali prilike vidjeti uvjerljivu procjenu tih dugoročnih efekata po kojima bi se ulog isplatio. Država se inače prvenstveno zaklinje u podršku razvoju znanja, a ovaj slučaj to ipak nije.
Niti sam hrvatski nogomet ne bi, onoliko koliko se priča, profitirao od Europskog nogometnog prvenstva. Dobili bi nove stadione, no pitanje profesionalnog sporta u Hrvatskoj je znatno složenije i teško da se može riješiti u našim okolnostima, gdje niti najveći klubovi financijski ne funkcioniraju normalno. Možda će država osigurati određene pretpostavke za razvoj sporta u budućnosti, ali ne smijemo olako pomisliti da se to može riješiti jedino s gradnjom stadiona.
Nažalost, vrlo često se odluke o tome donose prema interesu pojedinih manjih grupa u društvu. Pokazat ćemo se brzopletima i nepromišljenim, jer malo tko i spominje nedostatak preciznije studije o realnim očekivanjima. Pričamo, dakle, o nečemu što jako puno košta, a o čemu nitko ne priča analitično. Profesionalni sport je zaista specifično područje, vrlo je upitno što on točno donosi kroz određena ulaganja. Kod nas se pokazalo da uspijevaju gotovo isključivo individualni, obiteljski projekti, kakve reprezentiraju Kostelići, Ivaniševići, Vlašići... To je umnogome upravo zbog sprege politike, odnosno privatnih interesa i sporta."
Old 05-10-2006, 08:36 PM   #26
majstor s mora
Senior Member

majstor s mora's Avatar

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
Šime Luketin
Javija se pravi...........
Old 06-10-2006, 03:40 PM   #27
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Default banirajte markovića

Vlatko Marković će još dugo vladati hrvatskim nogometom. 'Prohtjelo mi se ostati još šest-sedam godina.' Ne brine ga sve veća oporba. 'Ti likovi misle da lopta skače zato što je u njoj žaba.'

Vrijeme je kvalifikacijskih dvoboja, pa je i pojačana prisutnost čelnog čovjeka HNS-a u taboru reprezentacije. Posjet Čatežu je iskoristio za druženje s Bilićevim stožerom, igračima, ali i novinarima. Osvrnuo se na predstojeće utakmice, a posebno je izrazio bojazan od susreta s Andorom.

"Jednu ćemo dobiti, i to onu drugu. Prva je nezgodna, najnezgodnija. Andore se bojim više od Engleske! I zbog toga što mi nemamo momčad koja nekoga može zgaziti u početnih pet minuta. Srećom, uvjerio sam se da Slaven Bilić i suradnici poduzimaju sve kako bi spriječili iznenađenje", rekao je Marković i dodao da je Hrvatska sama sebi najveći protivnik u skupini.

"Bojim se, naime, kako ćemo se postaviti protiv tzv. malih. Engleska je apsolutni favorit, slijedimo mi i Izrael, a bit će zabavno i s Makedonijom jer Katanec zna posao. Rusija nije prepreka. Da nam se nije dogodilo 'ono' s trojicom bjegunaca, u Moskvi bismo osvojili sva tri boda", nastavio je predsjednik HNS-a.

Aktualna je i tema reizbora. Sredinom prosinca održat će se Izborna skupština HNS-a, a Marković još uvijek nema namjeru napustiti fotelju predsjednika. "Prohtjelo mi se ostati još šest-sedam godina. Uostalom, prije osam sam izjavio da ću otići kada to budem htio", samouvjeren je Vlatko kojeg oporba uopće ne zabrinjava.

"Koja oporba?! Ona koja je ostavila 27 milijuna kuna duga, ona koja bi se tako rado ugnijezdila u Kući nogometa i pod svoje uzela bankovne račune, pa brže-bolje 'proćerdala' sve ono što smo mukotrpno stekli. Zar ti likovi, antisportski jer ih je pola oslobođeno vojske, a pola doista misli da lopta skače zato što je u njoj žaba, smatraju da je vođenje ove institucije tek slikanje i šminkanje", naljutio se Marković.

Ideju o nasljedniku ima, a on bi trebao doći iz redova Vatrenih. "Naravno da nasljednika želim iz tih redova, zar to ne naglašavam od prvog dana. Bit će onaj koji zna kako nogometaš diše i koji ima žicu za zaradu. Svejedno mi je kako će se zvati. No, ta funkcija zahtijeva maksimalnu angažiranost", rekao je Marković u razgovoru za Sportske novosti.

bio je onaj neki film di je tip uvik govorija : "ja san iznenađen i uvređen..."
a ja ni jedno ni drugo...samo sam tup od ljudske gluposti i polako dolazim do zaključka da je ljudska vrsta najgora od svih životinjskih vrsta na kugli zemaljskoj.dokaza ima...
Old 06-10-2006, 07:35 PM   #28
majstor s mora
Senior Member

majstor s mora's Avatar

Još se javija jedan pošteni. Pitaj ga di je sakrija karte za Njemačku. Govno bosansko.
Old 06-10-2006, 11:39 PM   #29
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by majstor s mora View Post
Još se javija jedan pošteni. Pitaj ga di je sakrija karte za Njemačku. Govno bosansko.
zašto ja da ga pitan???
nemam ja ništa snjime i hvala Bogu neka tako i ostane...
Old 07-10-2006, 12:28 AM   #30
hs1911
početnik

hs1911's Avatar

hs1911 will become famous soon enough

Taj Marković je prepotentna seljačina,misli da je Bogom dan,kad priča imaš dojam da njega nema, Hrvati ne bi znali šta je nogomet....

Valjda će priroda učinit svoje uskoro
hs1911 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2006, 08:35 AM   #31
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

hihihi .. a kako nitko nije prenio da je uefa pokrenula postupak protiv hns zbog brutalnosti prema engleskim navijacima,
ali da su u pitanju baklje imali bi barem dva topica o tome

Zanima me samo hoce li markovic i srebric i sad od geodete traziti da se pod hitno privedu i kazne krivci

naravno ako nije u pitanju samo jos jedna urota zlih sila europe protiv male drzave koja svima smeta ,
a kad se kaze da nasa policija nije spremna, sposobna, kako kome draze, za EP onda se ljutimo ..
pegula is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2006, 09:31 AM   #32
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Ispravak krivog navoda:
UEFA ne vodi postupak zbog brutalnosti nego zbog lose organizacije, ali isto tako vodi postupak i protiv engleskog nogometnog saveza zbog ponasanja njihovih navijaca koji su htjeli uci na jug bez ulaznica.
Zalosno je sta je svima zanimljivije slusati zalopojeke najvecih huligana (Engleza) i njihovih "objektivnih" medija od realnog sagledavanja s(r)tanja u kojem se nalazi voljeni nam Maksimir i ZG/HNS organizacijske nesposobnosti.
Trebali bi svi skupit nesto love da se konacno napravi taj stadion na kojem ne znamo za poraz

P.S.
--------------------------------
HRVATSKI GRIJESI
1. Bacanje predmeta na teren
2. Zakrčeni prolazi na tribinama
3. Paljenje baljki na tribinama

ENGLESKI GRIJEH
1. Nedolično ponašanje navijača
Old 26-10-2006, 10:17 AM   #33
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Quote:
Trebali bi svi skupit nesto love da se konacno napravi taj stadion na kojem ne znamo za poraz
Za mrvu jubavi?
Old 26-10-2006, 02:02 PM   #34
majstor s mora
Senior Member

majstor s mora's Avatar

Quote:
To je dobra ideja
Old 26-10-2006, 08:31 PM   #35
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

suzanaoko has a spectacular aura aboutsuzanaoko has a spectacular aura about
Send a message via AIM to suzanaoko

Quote:
Originally Posted by pegula View Post
hihihi .. a kako nitko nije prenio da je uefa pokrenula postupak protiv hns zbog brutalnosti prema engleskim navijacima,
ali da su u pitanju baklje imali bi barem dva topica o tome

Zanima me samo hoce li markovic i srebric i sad od geodete traziti da se pod hitno privedu i kazne krivci

naravno ako nije u pitanju samo jos jedna urota zlih sila europe protiv male drzave koja svima smeta ,
a kad se kaze da nasa policija nije spremna, sposobna, kako kome draze, za EP onda se ljutimo ..
Ne ljutimo se pegula, samo bi prvo tribalo pročitat zbog čega je pokrenut postupak, a to po njima nije brutalnost hrvatske policije.
Ponovit ću opet, kada budu rušili ograde u Engleskoj i za to dobivali bajadere, onda nek i u Lipoj našoj ruše sve šta im se nađe na putu.........
Reakcija je bila primjerena situaciji (pričam o ovome na jugu) i to je sve šta ja o tome imam reći!
Old 03-02-2007, 11:59 AM   #36
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Vlatko

Kod nas nema kriminala u nogometu, nema nasilja. To su veliki problemi za sve ostale kandidate, a kod nas toga jednostavno nema.
bez komentara
Old 03-02-2007, 06:41 PM   #37
Žele
Neuhapšeni 1950

Žele is on a distinguished road

jebeš to prvenstvo jebeš Markovica jebeš Zagreb Dalmacija jedinstvena
Old 04-02-2007, 09:22 AM   #38
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

Quote:
Originally Posted by Žele View Post
jebeš to prvenstvo jebeš Markovica jebeš Zagreb Dalmacija jedinstvena
Old 04-02-2007, 09:32 AM   #39
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Nevaja se drugome nasladjivat, ali mislim da smo u izvrsnoj poziciji za konacno dobit EP. A to nije samo dobar nogomet u HR nego i nova infrastruktura i odredjeni polet svega oko sporta, a valjda ce i domaci nogomet nesto profitirat od toga.
Doduse imamo mi jos tri derbija do odluke o domacinu
A mi smo vrhunski majstori za autogolove
Old 04-02-2007, 11:51 AM   #40
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

čitam malo komentare po forumima nakon ovog tragičnog događaja u Catanji i jednostavno tužno je čitati komentare gdje se pojedinci naslađivaju nečijoj smrti, pa bila ona čak povezana i sa omraženom policijom, jer veličati smrt naspram života izraz je smo vlastite frustracije, jada i bijede..........
No nećemo sumnjati u Njegovu odluku zašto ovaj, a ne onaj, možda nas želi naučiti da u životu gledajući različite ljude moramo znati razlikovati dobro od zla, i poručiti da je ta borba vječna!
kao šta sam i u tragičnoj smrti navijača u Parizu izrazio svoje žaljenje, tako ću i u ovoj tragičnoj smrti napisati R.I.P.

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules