[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hrvatski sport

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 01-06-2008, 08:58 PM   #21
whitegirl
Želina mala

whitegirl's Avatar

whitegirl is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by El Chino View Post
Jebe se meni da li se dvorana radi za europsko, svjetsko ili svemirsko prvenstvo. Boli me qrac radi li se ona za košarku, rukomet, nogomet, klizanje ili skokove u vodu...

Onog trena kada su navijači počeli pjevati pjesme s televizijskih reklama....
Onog trena kada su navijači počeli svršavati na pjesmuljke "HIP HOP buntovnih bendova" koji pjevaju na otvaranjima trgovačkih centara....
Onog trena kada je postalo kul da na jednoj tribini bude deset odvojenih redova navijača...
Onog trena kada su navijači počeli nositi vikinške kape, karlovačko klobuke, konzum majice i zastavice iz večernjeg lista...

Eto, tog trena su za mene navijači izgubili onaj izvorni smisao.

Ti i ja sport i navijanje doživljavamo očito na sasvim drugačiji način.
Zbog toga sam i kazao da je navijanje jučer u Višnjiku bilo fantastično po svim današnjim kriterijima.

E, a meni je žao što su kriteriji postali takvi kakvi jesu...

I žao će mi biti što više neću slušati Kalelargu iz Jazina. Krivo mi je što neću gledati bijeli mravinjak na tribini. Tužan sam što više neće biti euforičnih zagrljaja penzionera i klinaca.
Sve to će zamijeniti prije navedena vrsta navijača.

Iako su Zadrani sretni što su dobili veliku i prekrasnu dvoranu. Raspitaj se kod onih starih, vjernih, košarkaških fanatika...
Hoće li im svemirski semafor, svjetleće reklame, ulašteni stolci, komocija i komfor biti jednako srcu dragi kao i ove male, neugledne Jazine.
e ovo si jako lijepo rekao...nisam doživjela nikad atmosferu kakva je nekad bila,ali sam vidjela na televiziji,slikama...i meni nema smisla ovakvo navijanje kad se pjevaju pjesme sa reklama na tribini.ako netko hoće to slušati i pjevati nemam ništa protiv,meni su osobno neke od tih pjesama dobre,ali nisu za tribinu.a i što će navijačima lijepi novi stolci kad ionako stoje?
Old 01-06-2008, 09:01 PM   #22
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by Fikser View Post
Evo i na košarci se ori jazinama oooo oooo oooo oooo
Kad im je Konzum spoMzor
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2008, 09:13 PM   #23
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Jebe se meni da li se dvorana radi za europsko, svjetsko ili svemirsko prvenstvo. Boli me qrac radi li se ona za košarku, rukomet, nogomet, klizanje ili skokove u vodu...

Onog trena kada su navijači počeli svršavati na pjesmuljke "HIP HOP buntovnih bendova" koji pjevaju na otvaranjima trgovačkih centara....
Onog trena kada je postalo kul da na jednoj tribini bude deset odvojenih redova navijača...
Onog trena kada su navijači počeli nositi vikinške kape, karlovačko klobuke, konzum majice i zastavice iz večernjeg lista...

Zbog toga sam i kazao da je navijanje jučer u Višnjiku bilo fantastično po svim današnjim kriterijima.

I žao će mi biti što više neću slušati Kalelargu iz Jazina. Krivo mi je što neću gledati bijeli mravinjak na tribini. Tužan sam što više neće biti euforičnih zagrljaja penzionera i klinaca.

Iako su Zadrani sretni što su dobili veliku i prekrasnu dvoranu. Raspitaj se kod onih starih, vjernih, košarkaških fanatika...
Hoće li im svemirski semafor, svjetleće reklame, ulašteni stolci, komocija i komfor biti jednako srcu dragi kao i ove male, neugledne Jazine.
... rece moderator na navijackom internet forumu
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2008, 09:30 PM   #24
Fikser
Senior Member

Fikser's Avatar

Fikser is on a distinguished road

Quote:

Potpisujem.Iako nikad nisam to doživio naslušao sam se priča. Al šta si zapeo toliko za te klobuke i odvojene redove u dvoranama? Aj mi na ovo konkretno odgovori - jel će tebi smetat čovjek koji ima karlovačko klobuk na glavi i ofarbanu facu s kockicama a navija istom žestinom kao i ti cijelu utakmicu? Ma evo nek i večernjakovom zastavicom maše jebala ga ona! Evo upravo pjevaju Kalelargu

Last edited by Fikser; 01-06-2008 at 09:44 PM.
Fikser is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2008, 09:44 PM   #25
El Chino
Hare Krishna

El Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura about

1) Čovjek kojeg ja doživljavam kao normalnog neće na utakmicu ići raditi budalu od sebe i "klovniranjem" privlačiti pažnju na sebe. Idem na utakmice zato što mi je gušt. Zato što živim za taj sport/klub, a ne zato da me kamera snimi ili da drugi pokazuju prstom na mene.

Svaki sport nam uništavaju razni "Agrokori ili pivovare", i onda da ih još reklamiram na svojoj glavi, smatrajući da je to kul.

Uostalom, koliko ti znaš ljudi koji redovito idu na utakmice, a da nose klobuke i mažu lice ratničkim bojama?

2) Odvojene tribine me živciraju zato što od sportskih tribina rade kazališnu smotru. Ako idem na utakmicu, onda idem navijati...a, ne uživati u komforu. Ne želim imati 5 ljudi pored sebe, pa onda 5 metara praznine, pa opet 5 ljudi, pa pet metara praznine.
Da sam želio komfor, da mi nitko ne skače ispred mene, da nitko skupa sa mnom ne skače kada padne gol/koš....onda bi ostao kući gledati ispred TV-a.
Ovako sam došao podijeliti svoje gušte s ljudima, a "oni" nas odvajaju...kako bi "neki" mogli uživati u komforu.

Pitaj stalne posjetitelje Jazina...kome smeta zbijena tribina? Kome smeta gužva? Kome smeta maloprije zapaljena baklja i euforija na tribini?
Old 01-06-2008, 10:07 PM   #26
Fikser
Senior Member

Fikser's Avatar

Fikser is on a distinguished road

Quote:
1) Čovjek kojeg ja doživljavam kao normalnog neće na utakmicu ići raditi budalu od sebe i "klovniranjem" privlačiti pažnju na sebe. Idem na utakmice zato što mi je gušt. Zato što živim za taj sport/klub, a ne zato da me kamera snimi ili da drugi pokazuju prstom na mene.

Svaki sport nam uništavaju razni "Agrokori ili pivovare", i onda da ih još reklamiram na svojoj glavi, smatrajući da je to kul.

Uostalom, koliko ti znaš ljudi koji redovito idu na utakmice, a da nose klobuke i mažu lice ratničkim bojama?

2) Odvojene tribine me živciraju zato što od sportskih tribina rade kazališnu smotru. Ako idem na utakmicu, onda idem navijati...a, ne uživati u komforu. Ne želim imati 5 ljudi pored sebe, pa onda 5 metara praznine, pa opet 5 ljudi, pa pet metara praznine.
Da sam želio komfor, da mi nitko ne skače ispred mene, da nitko skupa sa mnom ne skače kada padne gol/koš....onda bi ostao kući gledati ispred TV-a.
Ovako sam došao podijeliti svoje gušte s ljudima, a "oni" nas odvajaju...kako bi "neki" mogli uživati u komforu.

Pitaj stalne posjetitelje Jazina...kome smeta zbijena tribina? Kome smeta gužva? Kome smeta maloprije zapaljena baklja i euforija na tribini?
Jebiga sport je postao biznis i ne možemo mi tu ništa. Znam da više nikad na Poljudu neću vidit 55000 ljudi nakrcani jedan na drugom koji navijaju skupa, al protiv toga se više ne može i gotovo. O tome je više glupo raspravljat.
Old 01-06-2008, 10:26 PM   #27
shaka_zulu
Ku-Klux-Klan

shaka_zulu is on a distinguished road

danas se diže panika zbog jazina koji će otić u povjest,al moramo bit svjesni da se danas u sportu sve vrti oko sponzora i love...pa Liverpool napušta Anfield (koji je hram nogometa i navijača i po meni najlegendarniji stadion na svitu) i gradi veći stadion samo zbog čiste zarade...oču reć da danas niko ne mari za običnog navijača i cilj je samo zaradit šta više para...al moramo bit svjesni da jednostavno bez sponzora nemožeš preživit i nismo mi athletic bilbao (makar bi nam bolje bilo da smo ka i oni )
shaka_zulu is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules