[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hrvatski sport

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 07-10-2005, 03:32 PM   #21
GE
slovenac aka "janez"

GE's Avatar

GE will become famous soon enough

Inače, ako vam treba karta BBBovci organiziraju akciju davanja krvi uz koju dobivate kartu za tekmu. Ako se ovih dana nađete u ZG i treba vam transfuzija tek toliko da znate da možda dobijete i malo "aristokratske krvi". Jedan čovjek reče nakon izvršenog zadatka:"Od uvijek se bojim igli ali za reprezentaciju sam stisnuo zube!"
Drago mi je što živim u zemlji sa toliko junaka....
Old 07-10-2005, 03:45 PM   #22
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

ne iđe se...

dok se god ovi stadion forsira

na štetu ovog

maksimir će me vidit samo na derbiju...
Old 07-10-2005, 09:02 PM   #23
bilbo
Member

bilbo is on a distinguished road

jel ima ova slika u večem formatu? Još malo pa čemo vidit čija majka crnu vunu prede!
bilbo is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2005, 12:04 AM   #24
ADEMA
urbani

ADEMA's Avatar

ADEMA is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Glas etera
Inače, ako vam treba karta BBBovci organiziraju akciju davanja krvi uz koju dobivate kartu za tekmu. Ako se ovih dana nađete u ZG i treba vam transfuzija tek toliko da znate da možda dobijete i malo "aristokratske krvi". Jedan čovjek reče nakon izvršenog zadatka:"Od uvijek se bojim igli ali za reprezentaciju sam stisnuo zube!"
Drago mi je što živim u zemlji sa toliko junaka....

ja ne bi vadio krv za 100 karti, jer mi jednostavno ne bi dali zbog tlaka!
jebi ga neki vade litre krvi,a boje se spavati u mraku dok drugi...da ne duljim..
To veze nema s hrabrosti !

"Pazi plastiku!"
"Ne bereš momenat starče."
"Ja sam biiiiL i buuuum se obraaaanil."
"Naaamojte,šef mi ne da,nemam novca"
"Kolko je osta Fljedrerer? Fljederer mi odnia Maltu"
ADEMA is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2005, 11:46 AM   #25
Lisa_Vž
Junior Member

Lisa_Vž is on a distinguished road

3:0 Srna, KranjČar, PrŠo
Lisa_Vž is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2005, 12:31 PM   #26
bilbo
Member

bilbo is on a distinguished road

pršo je upitan za igru i neče se znati prije početka utakmice oče li zaigrati-koljeno ga zeza!
bilbo is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2005, 09:23 AM   #27
Gile-50
Senior Member

Gile-50 is on a distinguished road

Evo malo s navijačkog aspekta.
Kao što je i bilo očekivano, puno ljudi a samim time i puno turista na SJEVERNOJ tribini. Sjever dolje je još kako tako funkcionirao prvo poluvrijeme, drugo nešto bolje. Za sjever gore ne znam, ali predpostavljam..... Kao i što ste primjetili, koreografije nije bilo, ali bilo je ono ispaljivanje traka i relativno dobra bakljada. Opet je bilo purgerčića koji su svršavali svaki puta kada bi viknuli svinjo debela ili slične dubokoumne parole, ali treba pohvaliti ljude na štangi koji su to odma sasjekli, pa se ta pjesma nije prenjela na cijeli sjever. I još nešto, na dijelu tribine di sam ja bio malo prije početka utakmice nekoliko ljudi se prošetalo tribinom i naredilo ljdima da spreme dinamove šalove, jer ne igra dinamo, već repka! I jebiga, imam 6 rupica na majci zbog retardiranog kretena koji sa svojih 25 godina ne zna zapaliti baklju!
Old 09-10-2005, 01:03 PM   #28
ADEMA
urbani

ADEMA's Avatar

Quote:
Originally Posted by Lisa_Vž
3:0 Srna, KranjČar, PrŠo
oli ni bilo 1-0

"Pazi plastiku!"
Old 09-10-2005, 01:06 PM   #29
adisandoša
young force

adisandoša will become famous soon enough

200-njak ljudi iz st krenilo bez karte neorganizirano...svi ušli...triput se digla zastava torcida brda...pobjeda...
adisandoša is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2005, 03:51 PM   #30
Lisa_Vž
Junior Member

Lisa_Vž is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by ADEMA
oli ni bilo 1-0
bar je srna zabil, makar iz penala
Lisa_Vž is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2005, 04:13 PM   #31
BILI ANDJEO
Barba's Backup Boy

BILI ANDJEO's Avatar

BILI ANDJEO will become famous soon enough

sa nekim boysima iz zagreba eto i mene na sjeveru dolje.

također nebih znao kako je bilo na sjeveru gore ali sjever dolje se dosta dobro "držao".
kako nas je bilo dosta na stadion smo došli skoro dva sata prije početka, i već tada se počelo navijati.
i opet se ponovilo da je atmosfera prije samog početka bila bolja nego prvo poluvrijeme iako je cijelu utakmicu navijanje bilo konstantno i zato ga pohvaljujem.

početkom drugog poluvremena atmosfera jako dobra, na istočnom dijelu sjevera dolje navijanje je odlično vođeno, samo što zapadni dio nije to "znao" pratiti.
za sjever gore neznam ali istok i je također djelovao dosta dobro.
navijanje u drugom poluvremenu najbolje u zanjih par reprezentativnih domaćih utakmica.

također pohvaljujem svako sankcioniranje local-patriotskih pjesama i mislim da su se jučer i boysi dobro iskazali.

bojao sam se da se ne ponove island i malta, ali sve u svemu zadovoljan sam, dosta dobro.
Old 09-10-2005, 07:29 PM   #32
ADEMA
urbani

ADEMA's Avatar

navijanja nije ni bilo ! osim za dom spremni i u boj u boj..
Ali nije ni bitno, idemo u njemačku !

"Pazi plastiku!"
Old 09-10-2005, 07:54 PM   #33
Duje_KH
PRODAJMO HRVATSKU

Duje_KH is on a distinguished road

navijanje osrednje, čak je najbolje bilo sat vremena prije tekme.

inače, aj kao poboljšali su ulaz na sjevernu tribinu za razliku od prošlog kvalifikacijskog ciklusa. sve u svemu idemo u njemačku, a ja u sada u mađarsku.
Old 10-10-2005, 02:01 PM   #34
Vito Corleone
Cosa nostra

Vito Corleone's Avatar

Vito Corleone will become famous soon enoughVito Corleone will become famous soon enough

Utakmica je bila super, no prava drama je bila prije utakmice. nas troje šta smo išli dobili smo skenirane ulaznice za sjever i jebiga nismo mogli uć na tu tribinu (nismo se nadali laserima budući da ih protiv bugara nije bilo). i diš sad? čuli smo da će bit dosta naših uć silom kroz ogradu na jugo-istoku jer im hns nije rezervira karte. kroz taj ulaz si moga praktički mukte uć. neki su upadali u neko dvorište i razbijali ogradu da bi upali u stadion a panduri glume ka da ništa ne vide. a budući da nisu tu kidali karte dobili smo pravu kroz ugradu i napokon upali na istočnu tribinu. za nevirovat svi oko mene dalmatinci pa je bilo skoro pa ka doma. šta se tiče navijanja bilo je nikakvo. sve se svela na očekivano "u boj u boj" i sl. komedija je to što smo tek uru nakon utakmice skužili da smo na svjetskom prvenstvu. no sve u svemu bilo je zanimljivo...
Vito Corleone is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2005, 03:38 PM   #35
GE
slovenac aka "janez"

GE's Avatar

GE will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Vito Corleone
Utakmica je bila super, no prava drama je bila prije utakmice. nas troje šta smo išli dobili smo skenirane ulaznice za sjever i jebiga nismo mogli uć na tu tribinu (nismo se nadali laserima budući da ih protiv bugara nije bilo).
Ej Vito jesi naivan, a što se drugo može očekivati od zemlje koja je postala kandidat za EU nego li usklađivanje sa EU standardima na svakom koraku...
Jesu li laseri bili domaće proizvodnje ili od Ericssona?
Da li je bio zastupljeno barem 30% žena u snagama reda i sigurnosti?
PS:
Govorim ja da će nam ta EU donjet samo štete. Neki kao Vito su već osjetili na svojoj koži...Ali neš ti našeg čovjeka, on se uvijek snađe!!
Vito = care!

I još mali osvrt na utakmicu, gledala se nažalost iz birtije ali nije bilo tako loše, ne znam dal to koga više zanima ali Klasnić opet nije zabio!!!

Last edited by GE; 10-10-2005 at 03:45 PM.
GE is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2005, 04:31 PM   #36
ivannnn
Senior Member

ivannnn's Avatar

ivannnn is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by BILI ANDJEO
sa nekim boysima iz zagreba eto i mene na sjeveru dolje.

također nebih znao kako je bilo na sjeveru gore ali sjever dolje se dosta dobro "držao".
kako nas je bilo dosta na stadion smo došli skoro dva sata prije početka, i već tada se počelo navijati.
i opet se ponovilo da je atmosfera prije samog početka bila bolja nego prvo poluvrijeme iako je cijelu utakmicu navijanje bilo konstantno i zato ga pohvaljujem.

početkom drugog poluvremena atmosfera jako dobra, na istočnom dijelu sjevera dolje navijanje je odlično vođeno, samo što zapadni dio nije to "znao" pratiti.
za sjever gore neznam ali istok i je također djelovao dosta dobro.
navijanje u drugom poluvremenu najbolje u zanjih par reprezentativnih domaćih utakmica.

također pohvaljujem svako sankcioniranje local-patriotskih pjesama i mislim da su se jučer i boysi dobro iskazali.

bojao sam se da se ne ponove island i malta, ali sve u svemu zadovoljan sam, dosta dobro.

pogled iznutra,ok. prvo pitanje-ti si Torcidas ili?? ja kao takav nikad nebi usa na sjever Maksimira. neko bi,al eto ja nebi.
e sad pogled na navijanje od nekog ko je gleda na tv-u (jer na onu rusevinu mogu samo na jug,sta ovaj put nije bilo moguce):
navijanje puno losije nego na vecim utakmicama dinama. mozda jer boysi samo znaju vikat "dinamo Zagreb" i jer pivat ne znaju nista pa se culo uglavnom "u boj u boj"...uglavnom definitivno lose za 35000 ljudi. a mislija san da bi moglo bit dobro s obzirom na prvih pola sata. boysi nam prigovaraju da navijamo ovisno o dogadajima na terenu a cini mi se da su oni ovaj put navijali upravo tako.
ali stvarno san ocekiva puno puno bolju koreografiju...oni to znaju. zapravo,razocaran san. ona "kockasta" cerada ispod sjevera nije mogla bit duplo duza,da se ne vide one skele?? utakmice na Poljud!
al eto, idemo u Njemacku!!!
ivannnn is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2005, 05:58 PM   #37
adisandoša
young force

adisandoša will become famous soon enough

pa šta sve svaljujete na boyse...jeli igra možda dinamo...koji vam je kurac...
pa šta ste vi mislili...da će bit Bog zna kakvo navijanje...

KOJI BOYSI,KOJI DINAMO,KOJI VAN JE KURAC...OVO JE REPREZENTACIJA!!!
adisandoša is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2005, 07:47 PM   #38
Vito Corleone
Cosa nostra

Vito Corleone's Avatar

Vito Corleone will become famous soon enoughVito Corleone will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Glas etera
Ej Vito jesi naivan, a što se drugo može očekivati od zemlje koja je postala kandidat za EU nego li usklađivanje sa EU standardima na svakom koraku...
Jesu li laseri bili domaće proizvodnje ili od Ericssona?
Da li je bio zastupljeno barem 30% žena u snagama reda i sigurnosti?
PS:
Govorim ja da će nam ta EU donjet samo štete. Neki kao Vito su već osjetili na svojoj koži...Ali neš ti našeg čovjeka, on se uvijek snađe!!
Vito = care!

I još mali osvrt na utakmicu, gledala se nažalost iz birtije ali nije bilo tako loše, ne znam dal to koga više zanima ali Klasnić opet nije zabio!!!
čitaj: ulaznice san dobija mukte...
Vito Corleone is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2005, 10:02 PM   #39
BILI ANDJEO
Barba's Backup Boy

BILI ANDJEO's Avatar

BILI ANDJEO will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by ivannnn
pogled iznutra,ok. prvo pitanje-ti si Torcidas ili?? ja kao takav nikad nebi usa na sjever Maksimira. neko bi,al eto ja nebi.
e sad pogled na navijanje od nekog ko je gleda na tv-u
ne zanimaju me tvoji razlozi nedolaska ali kao takav kakvim si me opisao ne moram se tebi opravdavati.
šta ćeš me sad ti koji nisi ni bio na utakmici zajebavati šta sam bio na sjeveru ??

maksimir je stadion koji ne pripada dinamu, već gradu, sjever tribina koja ne pripada boysima, a igrala je reprezentacija.
i da si bio znao bi šta se radilo na tom sjeveru i kakva je bila struktura ljudi na njemu i nebi sada ovdje pizdio.

i slijedeći put kada reprezentacija bude u maksimiru eto mene na sjeveru...
Old 05-06-2007, 03:27 PM   #40
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

tako je.....
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules