[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hrvatski sport

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 07-09-2014, 12:11 PM   #421
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Dobio sam sve odgovore i zahvaljujem. potvrdio si ono što sam mislio. Dobili su od Dinama besplatno igrače,samo što će nakon prodaje Kramarića i Dinamo napokon nešto zaraditi od Rijeke i silnih transfera.

A ovo
Quote:
pogotovo kada u Rijeci imamo zivi primjer onoga di je sad Hajduk moga bit da je nastavio zapoceto 2008; s time da su iza Rijeke tek nepune dvi godine kvalitetnog rada da ne bude greske
mi tupimo več 3 godine-bivše uprave nisu dobro radile,ova pokušava od same nule (čak i ispod nule) pokrenuti neki kurac ati ih stavljaš u isti koš sa perošom,Svagušom i ostalima. peroš je doveo Buljata i Jerteca,potrošio pare od privatizacije, Svaguša podebljavao ugovore... da je tada bila odgovorna uprava onda bi mi bili tamo gdje je sad kako ti kažeš Rijeka. pa moraš priznat d a s obzirom na zatečeno stanje blagajne Brbić radi odličan posao i stvari se polako (doduše jako polako) pomiču prema gore. dugovu vračeni, marketing je proradio,nešto se zaradi i od ulaznica,pretplata,članarina... dosad toga nije baš toliko bilo. tako da nije fer samo pljuvati po Brbiću i njegovom poslu. Da, i mene boli kad vidim da nismo ni na 50% pobjeda, kad izgubimo od dinam 2:3 u nadoknadi ali sam spreman istrpit još godinu dvije pa ako se mi i nakon toga budemo samo održavali na pozitivnoj nuli i ja ću se priključiti opciji prdaje, ali nikako opciji biti filijala dinama.
Neš ti pameti, Dinamo dao pola ekipe,sve dobri igrači,stvari se pokrenul,došao rezultat,Volpi ubo koji euro i sad Rijeka šakom i kapom kupuje Samardžiće iz šerifa,Moisesa iz vrag zna odakle. U biti,i oni dovode besplatne igrače a kao imaju para za kupat se u njima dok mi dovodimo redikule.
Old 07-09-2014, 05:43 PM   #422
SamoHajduk
Senior Member

SamoHajduk's Avatar

SamoHajduk is on a distinguished road

majstor zna bolje od keka, za kojeg tvrdi da radi izvrstan posao.. nije mi jasno, ako plače trener da je izgubija jednog od glavnih igrača, ka šta san čuja i od dosta riječana, ne ne, on zna bolje i pametnije..

pa šta se ti ne ponudiš hajduku sa svojim znanjem da stvoriš atomski hajduk, ima dinamo još igrača koji nisu stigli otić u filijalu I, II i III.. uvik ima mista za postat još jedan od GNK-a. Gnk bodul split...

...ne nije spezia II hahhaha, zato je otiša di nego u speziu hahah...
nema smisla uopće raspravljat

Lijepi pozdrav
SamoHajduk is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2014, 07:21 PM   #423
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

nema na cemu Bobika ... moze onda i odgovor na moje pitanje
Quote:
da je Males prihvatio ponudu Hajduka bi li i onda pisao da ga je "glava poklonio"
by the way slazemo se za Perosa i Svagusu ... sto se Brbica tice ti kazes da radi odlican posao pa da te pitam jos nesto ... ti ako se ne varam radis u firmi koja se bavi proizvodnjom; da dobijete novoga sefa i on iznese svoje planove za sljedece tri godine i ostvari manje od 50% onoga sto je najavio i obecao bi li i za njega tvrdio da radi "odlican posao" ... ja ti kazem da taj nebi docekao ni kraj prve godine, a kamoli trece ... ista prica je i Brbic ... ti iznosis svoj subjektivni dojam ja cinjenice, a cinjenice su ono sto su Brbic i NO stavili na papir, a nisu ispunili ... iskreno razumijem ljude ka sta je npr. barba koji radi u drzavnoj firmi i ne razumije pojmove ka sta su odgovornost i ispunjavanje ciljeva na radnom mistu, al se ne mogu nacudit ljudima koji dolaze iz privatnog sektora, a puse ove "hajducke" price

al evo ti kazes da im dajes jos godinu-dvi iako mi bas nije jasno na cemu temeljis svoj optimizam ... by the way Rijeka je bila u puno puno goroj situaciji nego Hajduk kada ga je preuzeo ovaj NO i Brbic i pogledaj di je stigla za samo dvi godine

imas pravo doveli su Samardzica i Moisesa bez odstete isto ka mi Bukvu i Iluridzea ... sto pokazuje da su ne samo financijski mocniji nego i puno sposobniji bez obzira sto je Brbic prominio vec 4 sportska direktora u 2 godine

@SamoHajduk pa i Anceloti je bio nezadovoljan odlascima Di Marije i Alonsa to je potpuno normalno iz njegove trenerske perspektive ... onoga trenutka kad je Rijeka u direktnim dvobojima sa dinamom uzela Kup i Superkup sve teorije o filijali dinama pale su u vodu (iako i tu teoreticari zavjere sire pricu pa kazu da su to mrvice; pa pitam takve ako su Rijeci poklonili Kup i Superkup u direktnim dvobojima zasto svojoj prvoj filijali Lokomotivi nikad nisu poklonili ni bod ) ... isto tako redikulozne teorije o filijali Spezije pale su u vodu onoga trenutka kad su krenula velika ulaganja u infrastrukturu i kad se najavila izgradnja novog stadiona iako kavatap posteno kaze da ce u to virovat tek kad krene gradnja

Pozdrav

Last edited by Bodul; 07-09-2014 at 07:40 PM.
Bodul is offline   Reply With Quote
Old 08-09-2014, 02:08 PM   #424
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Prošle godine, na osnovu procjene nadležnih policijskih postaja, za policijsko osiguranje utakmica Hajduk je Ministarstvu unutarnjih poslova (MUP) platio 900.000 kn, dok je GNK Dinamo platio 350.000 kn, a HNK Rijeka 200.000 kn iako su potonja dva kluba igrali skupine Europske lige.
http://www.nogometplus.net/nogometpl...x#.VA2N5aN5Fw0
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 08-09-2014, 02:38 PM   #425
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

da je Maleš prihvatia našu ponudu, ne nebi bilo govora o poklonu glave, ali ovjde nije samo Maleš, već Kramarić,Krstanović,Tomečak,Pokrivač,Alispahić,Rub en Lima, ako sam koga zaboravio nek mi ne zamjeri

Quote:
imas pravo doveli su Samardzica i Moisesa bez odstete isto ka mi Bukvu i Iluridzea ... sto pokazuje da su ne samo financijski mocniji nego i puno sposobniji bez obzira sto je Brbic prominio vec 4 sportska direktora u 2 godine
Gornja izjava su kruške i jabuke. Mogu ja ovog trena dovest još 8 igrača za 0 kn, ali to će biti igrači za igrat na male branke između dvi garaže u spinutu. Koliko su plaćeni naša dva a koliko njihova dva, tj koliko pizaju na nogometnoj tržnici....
Doveo je i Bayern Lewandovskog bez odštete... zašto nije pošao u Rijeku? Na to ti dođe ova tvoja gore. Imaju love za dat igraču 150k po sezoni, mi nemamo end of story... naravno da kupe sa vrha kace igrača bez odštete, a mi kupimo sa dna tj šta ostane i nadamo se Kouassiu ili Gotalu.
Old 08-09-2014, 03:40 PM   #426
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

opet je ostalo bez odgovora kako igrac koji sam odlucuje za koga ce potpisat moze biti neciji poklon?!

primjer Malesa je samo tipican za teoreticare zavjere di stvari tumacis kako tebi pasu ili ih ne tumacis kao npr. osvajanje Kupa i Superkupa u direktnim dvobojima sa dinamom ... dakle vecina je cistih papira bez obveza prema dinamu prihvatila za sebe najbolju ponudu (odbijala izmedu ostalih i ponude Hajduka), a za neke je placena odsteta ... dakle Tomecak, Pokrivac i Kramaric su bili direktni pregovori klubova kao npr. u slucaju Andrijasevica ... ovi drugi igraci su u trenutku potpisa mogli di su tili pa su odlazili u Rijeku za tisucu dvi eura vise i na cudenje trenera Tudora ... ovih tisucu dvi eura razlike ti je odma odgovor da i te kako mozes usporedivat igrace koje bez odstete dovode Rijeka i Hajduk za razliku od Lewandovskog i Bayerna

i da te odmah podsjetim da je tih tisucu dvi eura jednom i prevagnulo na Hajdukovu stranu kada je "Mali princ" potpisao

4 sportska direktora u dvi godine od kojih je na jednog bacen ne mali novac su ti izmedu ostalog dobar odgovor kako neko dovede Moisesa, a neko Illuridzea

nego sta nisi ti pristalica one teorije zavjere da je Rijeka filijala Spezie, a ne dinama
Old 08-09-2014, 03:54 PM   #427
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Originally Posted by kavatap View Post
Imaju love za dat igraču 150k po sezoni, mi nemamo end of story...
jos jedno matematicko pitanje ... koliko je Illuridzeovih 10.000 eura mjesecno x 12 mjeseci ... naravno pod uvjetom da je toliko i ostao ... dodaj Bukvu i evo ti vise od 150k

by the way da ne bude sve kritika ... to je jedan od rjetkih pluseva ove Uprave ... sto potpisuju takve ugovore da ih vrlo jednostavno mogu raskinuti sa ovim poluproizvodima koje dovode nakon sto im ovi uzmu 3-4 misecne place ... naravno po meni je jos uvik puno veci problem sto ih uopce i dovode, al ajde da i pohvalimo malo
Old 09-09-2014, 07:51 AM   #428
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
nema na cemu Bobika ... moze onda i odgovor na moje pitanje

by the way slazemo se za Perosa i Svagusu ... sto se Brbica tice ti kazes da radi odlican posao pa da te pitam jos nesto ... ti ako se ne varam radis u firmi koja se bavi proizvodnjom; da dobijete novoga sefa i on iznese svoje planove za sljedece tri godine i ostvari manje od 50% onoga sto je najavio i obecao bi li i za njega tvrdio da radi "odlican posao" ... ja ti kazem da taj nebi docekao ni kraj prve godine, a kamoli trece ... ista prica je i Brbic ... ti iznosis svoj subjektivni dojam ja cinjenice, a cinjenice su ono sto su Brbic i NO stavili na papir, a nisu ispunili ... iskreno razumijem ljude ka sta je npr. barba koji radi u drzavnoj firmi i ne razumije pojmove ka sta su odgovornost i ispunjavanje ciljeva na radnom mistu, al se ne mogu nacudit ljudima koji dolaze iz privatnog sektora, a puse ove "hajducke" price

al evo ti kazes da im dajes jos godinu-dvi iako mi bas nije jasno na cemu temeljis svoj optimizam ... by the way Rijeka je bila u puno puno goroj situaciji nego Hajduk kada ga je preuzeo ovaj NO i Brbic i pogledaj di je stigla za samo dvi godine

Pozdrav
S obzirom na uvjete koje su zatekli, s obzirom na već spomenutu neravnopravnost u ligi po svim kriterijima, s obzirom na stanje u gospodarstvu i državi općenito, rade odličan posao. Ja neznam što je to točno Brbić obečao ali smatram da u ovim uvjetima u kojima on radi izvlači maximum.
Moja firma nije najbolji primjer za uspoređivati s ičime pa ću bolje da šutim jer sam već zbog interneta i dugog jezika bio na crnoj listi.

Pa jel ti msiliš da će doći neki gazda,iskeširat pare u Hajduk i onda svake godine samo trpat lovu unutra na pojačanja? Hajduk se trenutno SAM financira, Rijeku malo Volpi,malo Mamić.
I na tome temeljim optimizam tj. nadu da će bit bolje. Pretplate,članovi, sppnzori,klupsko pivo (kojeg i ja popijem ponekad iako sam pred 3 godine prestao konzumirat alkohol ). I ne kažem da će to tako biti i zato kažem da im dajem još koju godinu da vidimo jel se može ili ne. Ako ne, onda neka gradonačelnik (tko god to tada bude) proda diJonice i idemo kupovat pojačanja.

Nego, ovdje je zapravo riječ o Ligi 10 koja je btw dobra priča ali je totalno neravnopravna u odnosu na nas. Mi sve plačamo nekoliko puta skuplje nego ostatak elitnog društva. Evo ti jedan stari primjer toga-Hajduk je zbog navijača koji su vrijeđali Mamića transparentom dobio kaznu 30 000 kn. I nitko nikad prije (a ni kasnije nije ni neće biti kažnjen iako se na maximiru SVAKU utakmicu usmeno vrijeđa istog. (točka 2 članka 86) "Kako stoji u obrazloženju, ovaj prekršaj kažnjiv je po Disciplinskom pravilniku HNS-a iz članka 86. točka 1. i 2. 1. Tko javno vrijeđa, omalovažava ili diskriminira drugog na rasnoj, uključujući i boju kože, nacionalnoj, regionalnoj, vjerskoj, jezičnoj ili svjetonazorskoj osnovi, kao i tko ističe simbole ili geste koji označavaju nesnošljivost kaznit će se: 2. Klub čiji navijači usmeno, gestama ili pisanim transparentima vrijeđaju igrače, klub, nogometni savez, nogometne djelatnike ili gledatelje na osnovi iz stavka 1. ovog članka ili ističu simbole iz stavka 1. ovog članka kaznit će se: – novčanom kaznom od najmanje 30.000,00 kn. U težim slučajevima, uz novčanu kaznu može se izreći i kazna igranja do dvije utakmice na svom igralištu bez prisutnosti gledatelja.

O tome ti ja pričam.
Old 09-09-2014, 10:16 AM   #429
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

ajde vecinu smo apsolvirali ... i Rijeku, i neravnopravnost, i "nas" nacin upravljanja ili ti neupravljanja klubom ... sad bi se samo vrtili u krug

mozda samo jedan novi detalj - Hajduk se trenutno SAM financira

Novi travnjak i drenaža stižu na Poljud, nakon što je stadion Hajduka već ranije ovog ljeta dobio i brojače na ulazima, video nadzor ... Tu je ključna uloga grada Splita, većinskog vlasnika kluba ... Grad je financijer 3,2 milijuna kuna vrijednog posla oko promjene travnjaka koji je u punom jeku, ali je imao i ključnu ulogu u baš svim spomenutim zahvatima na stadionu, ukupno vrijednima oko milijun eura

tu je naravno i prica oko kredita di je grad uskocio Hajduku jer je Brbic i tu potpuno krivo procjenio situaciju kada je naivno tvrdio da ce klub sam vratiti taj kredit u zadanom roku

i da sada ne bude greske ovo gori je potpuno normalno ... naravno da ce vecinski vlasnik financirat klub, ulagat u infrastukturu itd. ... pitanje je samo mozemo li naci boljeg vlasnika od grada Splita na celu sa jucer Kerumom, danas Baldasarem, sutra nekim trecim politicarem i mozemo li naci uspjesniju upravu od aktualne s kojom Hajduk ne da tone u prosjecnost nego je tamo vec stigao

ja sam uvjeren da moze ... odgovor na to dobili bi vrlo jednostavno
Quote:
neka se raspise natjecaj za prodaju dionica Hajduka uz jasna pravila tj. da se trazi jasan program restrukturiranja, konsolidacije, ulaganja, razvoja itd. ... javni natjecaj je najbolje moguce rjesenje za Hajduk jer si zadao jasne okvire sta ocekujes i za ocekivat je vise ponuda od kojih ces onda izabrat najbolju ... javni natjecaj koji jasno definira prava i obveze tog potencijalnog ulagaca ... pa ako se nitko ne javi idemo dalje nastavit kao i do sada
ja sam siguran da bi se nasli mnogi potencijalni ulagaci ... neki od njih bi vjerujem i zadovoljili trazene uvjete ... a razlog zasto se nece raspisati taj natjecaj je vrlo jednostavan ... grad tj. politicari gube Hajduk kao nesto s cime mogu manipulirat u dnevno politicke svrhe, razne fiktivne udruge gube svoj utjecaj u klubu koji danas imaju, ljudi kao Andabak gube vlast u klubu koju danas drze preko svojih pijuna sa minornih 5% dionica ... to ti je sva istina, sve drugo je "Nas" jeftini populizam
Old 09-09-2014, 10:36 AM   #430
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Vjerovatno bi se moglo,al ja sam priklonjen ovoj opciji (trenutno) po kojoj nema jednog glavonje koji je gazda. Ponavljam, možda se sutra predomislim ali zasad od mene imaju podršku.
Janeway over and out!
Old 09-09-2014, 10:52 AM   #431
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

posteno ... dilema je tu ... imati jednu macku ili kao sada par sitnih miseva koji kolo vode
Old 10-09-2014, 11:19 AM   #432
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

moram se jbga posut pepelom

... u kolovozu smo platili posljednju ratu za Moisesa. Čudesan igrač, nije onaj "klasični Brazilac", koji luta Europom, Juričić ga je dugo pratio i – pogodio.

a mislim da i kavatap malo pretjeruje u glorificiranju Rijeke kada ih usporeduje sa Bayernom ... ipak su ovo vise "hajducke" brojke

budžet za ovu sezonu 9.000.000 eura s Europskom ligom ... najveći ugovor bruto između 120 i 130 tisuća eura. Bogate su nagrade pa neka izvole zaraditi!
Old 14-09-2014, 01:25 AM   #433
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

http://www.jutarnji.hr/pamic-bez-naj...cera-/1219744/
Quote:
Na pitanje zašto nije igrao Dejan Radonjić igrač Dinama koji je na posudbi u Istri, trener Pamić je rekao:

- Nemamo što skrivati. Radi se o džentlmenskom sporazumu između Zdravka Mamića i gospodina Šprajcera. Zbog toga Radonjić nije igrao ali koliko znam Zdravko Mamić je rekao da u slijedećim utakmicama neće biti problema.
Old 23-09-2014, 03:16 PM   #434
MučkoĐubre
MučkiProvokator

MučkoĐubre's Avatar

MučkoĐubre is on a distinguished road

http://www.tportal.hr/vijesti/crnakr...ka-Mamica.html
MučkoĐubre is offline   Reply With Quote
Old 24-09-2014, 03:11 PM   #435
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Došlo je do promjene propozicija za Hrvatski kup, pa tako od sljedećeg kola više nema preuzimanja parova, nego se nakon šesnaestine finala sastavlja nova tablica prema koeficijentima klubova i na taj način će biti određeni parovi u sljedećoj fazi. Od sada klub s najvećim koeficijentom ide na klub s najlošijim koeficijentom, drugi s najboljim na drugog s najlošijim...

katastrofa... je da ovo ide na ruku Hajduku, al je*es ovakvo kup natjecanje
Old 24-09-2014, 03:42 PM   #436
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Koji smo mi po toj tablici?
Old 24-09-2014, 03:54 PM   #437
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

drugi ... ma u qrcu je to; car kupa i je da nekakva Sloga iz Dola ili tako neki klub dogura sto dalje

znaci Ponikve npr. izbace dinamo ceka ih Hajduk, izbace Hajduk idu na Rijeku ... cemu
Old 24-09-2014, 04:18 PM   #438
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Zato da ih se kazni ako izbace Dinamo.
Old 28-09-2014, 11:05 PM   #439
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Nego, da čujemo komentare o žutom kartonu Muse na naredbu Ivkovića pred utakmicu s Dinamom. Ako sam ja dobro shvatio Tomeka, on je bodove već prekrižio.
Ma znam da ih je odavno prekrižio ali sad je to i javno priznao. Jel to nije lakrdija!?
Old 28-09-2014, 11:45 PM   #440
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

https://www.facebook.com/video.php?v=343420985839002

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules