[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 21-10-2014, 11:09 AM   #1
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about
Default 13. kolo, 25.10.2014., HAJDUK – LOKOMOTIVA

ovo je sto bi se ono reklo utakmica koja vridi duple bodove ... igramo sa direktnim konkurentom za misto na tablici, a drugi ide u Rijeku ... poklope li se rezultati evo Hajduka na +6 i puno ce se lakse disat u borbi za trece misto u HNLu pogotovo sto nakon Lokomotive idu dvi lakse utakmice

kavatap jesan li blizu nekog rekorda ... ovo mi je vec 4 utakmica za redom; optimista sam pa virujem da bi na kraju moga imat cak 7, a s obzirom da igraju i nerjesena zasto stat i na tome

Idemo ko Vatreni 98e do treceg mista
Old 21-10-2014, 12:13 PM   #2
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

glatka pobjeda!
Neka ti meni oboriš moj niz od lani... platim ti pivu ako to napraviš (hajdučku naravno i doručak ti platim Hajdučki namaz i obavezni jogurt) a nakon toga ti platim rundu na aparatima u Lava!
Lani sam držao konce od 14.09 i pobjede nad mrskim neprijateljom do poraza od mrskog neprijatelja u kupu 04.12.
Ukupno 81 dan, i na kontu 12 utakmica bez poraza!
Old 21-10-2014, 12:32 PM   #3
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

ufff 12 ... to bi znacilo preziviti dinamo, Split i Rijeku

bojim se da nista od toga, al poziv prihvacam ... alkohol ti slabo pijem pa cu ja jedan Pipi hajducki, dorucak uvik, a i za kocku ti bas nisam pa mozda da popust iskoristis negdi di cemo nesto dobro pojist
Old 21-10-2014, 08:11 PM   #4
Grabovac
Senior Member

Grabovac's Avatar

Grabovac is on a distinguished road

Ja kontam da je ovo pobjeda...malo ćemo se mučit, ali ćemo pobjedit.
Nego, što je sa onim Brbićevim, "kažnjavate sve, a ne samo huligane, pustite ljude na utakmicu..." hoće li se svemogući smilovat i pustit ljude na utakmicu ili je ipak pred praznim tribinama?
Old 23-10-2014, 08:59 PM   #5
siroki-brig
Senior Member

siroki-brig is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to siroki-brig

evo bez poblike protiv din2

bilo bi ludilo organizirat utakmicu hajduka II neton nakon sto se odigra protiv lokomotive (sat vremena poslije) i naravno lagano pohodit utakmicu!!!!!!!!!!!
siroki-brig is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2014, 09:06 PM   #6
volin bilo
Junior Member

volin bilo is on a distinguished road

Bili bi bilo pederski da ja sad tražin od Hajduka da me se obešteti (pretplatnik sam) zato jer ja neću gledat dvi utakmice radi majmuna? I di su sad Islamović,Marko Masa...ili onaj ćoravi glasnogovornik Gruja...? Koji kurac se sad ne jave.... A i Brbić će mi dat sliku ko pičkica jeben li ga blidoga.... kako san ljuuut aaaaaaaaa
volin bilo is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2014, 09:37 PM   #7
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

zašto bi ti Hajduk išta bio dužan zbog toga?
Šta nisi odgovorne tražia nakon utakmice?
Old 23-10-2014, 09:52 PM   #8
volin bilo
Junior Member

To je posal pandura, sudova i uprave Hajduka da traže i kazne debila a ne moj. A ja ka dugogodišnji pretplatnik očekujen bar ispriku.... A jesmo li se borili i izborili za Kodeks za čiste račune za Naš Hajduk za Nadzori odbor itd. Itd... I sad kad Hns čeka samo jedan krivi korak desi se sranje od majmuna
Old 23-10-2014, 10:08 PM   #9
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

znači ti očekuješ ispriku od Kluba za nešto šta su napravili drugi.
100 puta prožvakana tema. Klub je tražio da se odgodi utakmica, hns nije dao, tražili da se igra u zadru, policija s pravom nije dala i šta sada?
ako tko treba tražit ispriku od koga to je Hajduk od navijača tj pojedinaca!
Traži ispriku od policije jer nije uhvatila odgovorne i od suda što im neće to naplatiti!
Old 23-10-2014, 10:27 PM   #10
volin bilo
Junior Member

Opet ti....ja san kupija kartu,neka me se obešteti a uprava Hajduka neka se naplati od majmuna ili policije.
Old 23-10-2014, 10:33 PM   #11
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

više od "legendi"kluba volim legende sa tribina.
Old 23-10-2014, 10:39 PM   #12
volin bilo
Junior Member

A ja legende sa foruma. Laku noć
Old 23-10-2014, 10:57 PM   #13
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Originally Posted by kavatap View Post
ako tko treba tražit ispriku od koga to je Hajduk od navijača tj pojedinaca!
potpisujem
Old 24-10-2014, 01:11 AM   #14
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by volin bilo View Post
Opet ti....ja san kupija kartu,neka me se obešteti a uprava Hajduka neka se naplati od majmuna ili policije.
Aj posalji broj racuna, skupit cemo par bocuna i obestetit ce te se

Nego kako su samo pretplatnici bili na toj utakNici di su nam nadili (najprije oni koji su poceli pa ove postenjacine sta su jedva docekale) sad bi svi trebali obesteti postenu aleštinu koja nema pretplate. Predlazem odma ukidanje svih pretplata onima koji su bili u Dugopolju dok se ne sazna ko je kriv

U stvari svima ukinit pretplate, bar za iduce dvi
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 24-10-2014, 12:15 PM   #15
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

http://tribina.tportal.hr/invites/Qm9iaWth.l6rixFUy/

Dragi navijači,

ovom prigodom vas želimo upoznati s aktivnostima Hajduka koje se odnose na ponašanje navijača na utakmicama. Ponosni smo na činjenicu da imamo najvjerniju i najbrojniju navijačku skupinu, no istovremeno smo prisiljeni ukazati na pojedince koji neželjenim ponašanjem rade golemu štetu sebi, drugim navijačima i svojem Hajduku.

Svjesni smo mnogih izazova s kojima ćemo se susresti u nastojanjima da dođemo do što šireg navijačkog puka kojima želimo prenijeti poruku Kluba. No, krenut ćemo od prvog edukativnog materijala kojeg možete naći tribina.hr. Nama kao Klubu je izrazito žao svih navijača, gledatelja i pretplatnika koji zbog kazne neće moći prisustvovati utakmicama MAXtv Prve lige protiv Lokomotive i Osijeka, stoga smo im pronašli alternativni kanal preko kojeg će moći gledati svoj Hajduk. U suradnji s navedenim internetskim portalom osigurali smo 1.500 VIDEO prijenosa subotnje utakmice s Lokomotivom (19 sati)!

Predstavljamo edukativni materijal u kojem će svaki navijač trebati odgovoriti na anketno pitanje i odrediti koji sve od ponuđenih odgovora izražavaju stav Kluba. Oni koji točno odgovore na pitanje dobit će dovoljno Vingd bodova za kupovinu VIDEO prijenosa s Lokomotivom. Na ovaj način želimo iskazati maksimalan napor da se približimo svim navijačima te nagraditi one među vama koji su prepoznali naša nastojanja za fair i korektnim navijanjem na našim utakmicama.

Vaš Hajduk

Koraci:
1. Koristeći svoj internet preglednik otvorite web stranicu http://tribina.tportal.hr/invites/Qm9iaWth.l6rixFUy/
2. S desne strane pritisnite tipku PRIJAVI SE
3. Otvorit će vam se pop-up prozor u kojem možete odabrati način prijave (odaberite jedan)
- Preko postojećih računa: Facebook, Twitter, Google, Yahoo
- Unosom svoje privatne e-mail adrese
Nakon toga slijedite upute za završetak registracije.
4. Nakon prijave u gornjem izborniku će se pojaviti opcija MARKET koju morate pritisnuti
5. Odaberite oglas: Za budućnost našeg Kluba i odgovorite na anketno pitanje.
- Ako ste točno odgovorili zaradili ste dovoljno Vingd bodova za kupovinu prijenosa
6. Pritisnite opciju na gornjem izborniku PRIJENOSI i odaberite utakmicu Hajduk - Lokomotiva

Etto, odite preko ovog linka http://tribina.tportal.hr/invites/Qm9iaWth.l6rixFUy/ i registrirajte se i gledajte stream bez pucanja i zastajkivanja.
Old 25-10-2014, 10:06 PM   #16
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

loše, loše, loše!
Mili svaka čast na zadnjim minutama ali do toga apsolutno nula.
Nije mi jasno što je sudac sudio kod poništenog gola Maglice. Čini mi se čista situacija...
Old 25-10-2014, 10:49 PM   #17
SamoHajduk
Senior Member

SamoHajduk's Avatar

SamoHajduk is on a distinguished road

ka šta se već zna od prije (mi navijači, a očigledno struka ne) neki igrači bi mogli malo prić i na tribinu dok ne dođu na ono šta bi Hajduk triba predstavljat, tako da jozu i malog crnog bi mogli zarotirat, uz to da se jozi uruči i ispisnica, caktaš eventualno ka neka zamjena zadnjih par min, bradarić čvrsta klupa u nedostatku boljih, maloča - neznan šta napisat, mezga triba proć pripreme (al ne kod peyeka ) i tako to..
malokua balića vukovića z milića gurat i možda bi moglo nešto i bit od nas uz spremnog artema. naravno da triba mislit i na desnog beka na vrime jer lito je blizu a mi smo tu bez ozbiljnog igrača, očito je da ove dvi zamjene to nisu..
SamoHajduk is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2014, 11:54 PM   #18
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

ajde ako nista drugo barem sam ja jos u igri

Milovic kod prvog gola ... run Forest run
Old 26-10-2014, 01:23 AM   #19
gotovINA
TOČI EURO 95

gotovINA's Avatar

gotovINA is on a distinguished road

Caktaš - katastrofa
Maloča & Jozo - da je imalo pameti odavno bi dobili papire
Bradarić - kriminalno. Anđelković kakav god da je bio prije, taman je ulovio nešto žestine, protiv Kazahstanaca, Dnjipra doma i Dinama bio jedan od boljih naših. Od Dinama nadalje, dakle od 01.09. čini mi se da je samo protiv Belupa bio u prvih 11 a Bradarić igra stalno i što je najvažnije igra KRIMINALNO
Gotal - ni sjena onog igrača s početka sezone

Ova petorica ne smiju više igrat u prvih 11, Gotal, Caktaš i Bradarić dok se ne saberu a Maloča i Jozo po meni ne bi nikad više trebali obući sveti dres jer su to igrači za županijske lige.

Artem i Maloku

Ako kojim slučajem prođemo Maksimir neokrznuti mogao bi Bodul dočekat proljeće
gotovINA is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules