[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 06-11-2010, 08:12 PM   #1
zaba
Senior Member

zaba is on a distinguished road
Default Vlasnik Hajduka

Ludom i preludom srićom došli smo do nekih informacija u vezi izgledne privatizacije Hajduka....
Naime, jedan od naših sasvim slučajno bio je u društvu jednog visokoutjecajnog člana jedne zapadne korporacije.... koja je inače poznata kao ulagač u sportske klubove.... vrlo jaka korporacija....

U nevezanom razgovoru spomenuo se Hajduk...naš se malo pafalio kako zna dosta o klubu....a ovaj ka da je čeka....pa počela pitanja šti ti misliš jel bi se to isplatilo kupiti....uložiti....pa Hajduk je ipak prije bia pravi klub itd.
Naš se prika raspriča o turizmu, navijačima, stadionu....
Ovaj mu se nasmije i kaže znam da vas je politika shebala....moji iz firme i ja idemo na Hajduk - Zenit... čujemo se poslin....oko dojmova...neki kontakti postoje pa ćemo vidit jel se da nešto i dogovoriti...
ne moran napominjat da je ovi naš osta paf....

Jučer mu se javija sms-om o prvin dojmovima ... kaže da su oduševljeni stadionom, navijačima, gradom ....ipak im nije jasno zašto su navijači zviždali kad se vidjelo da su Rusi druga dimenzija...

Stadionu je dobrano potrebno ušminjkavanje, ne toliko izvana koliko iznutra, atletska staza ide vanka ako se dogovore...obavezno ide ća....
Torcida in je ludilo....detaljnije se čujemo kad se vratimo....kraj sms-a

Mislin da znamo tko in je veza i sa kime su dogovarali....dalje za sada ne smim, ali želin da znate kako se i izvan granica Hrvatske itekako zanimaju za privatizaciju Hajduka....Moglo bi tu biti vrlo veselo ....

P.S.Ovo sam pronašao na drugom forumu...navodno su informacije istinite u potpunosti...
zaba is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2010, 08:43 PM   #2
Torcida Kr
Senior Member

Torcida Kr's Avatar

Torcida Kr is on a distinguished road

Ajde dobro, lipo je čut da Hajduk nije skroz zaboravljeno ime u Europi.
Torcida Kr is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2010, 09:55 PM   #3
istok1950
Senior Member

istok1950's Avatar

istok1950 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zaba View Post
P.S.Ovo sam pronašao na drugom forumu...navodno su informacije istinite u potpunosti...
U ovu priču ne bi povirovalo ni dite od 5 godina, toliko o tome.
A ako u Kerumovom mandatu grad Split proda svoje dionice, to će bit Andabaku i Rimcu, uopće ne sumnjam.
Moja prognoza ovakve Hajdukove privatizacija je od početka bila propadanje kluba i amaterizacija kroz 5-6 godina.
istok1950 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules