[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 07-04-2007, 04:47 PM   #21
drazen
Krećo Hakija

drazen's Avatar

drazen is on a distinguished road

izvini suzo ali ako policija generalizira sve navijače na osnovu par hooligana i idiota onda i mi imamo pravo generalizirati sve "policajce" na osnovu ovih par debila koji bezrazložno djecu udaraju....

tako je svugdje po svijetu pa i ovdje u BiH

više puta sam nazočio policijskoj brutalnošću (i u BiH i u HR), ako iz grupice od 20-tak osoba doleti kamenica ili neki drugi predmet policija nikada (barem ja to nisam doživio) ne pokušava pronaći i identificirati osobu (krivca za nerede) nego krene na hoo-ruk pa što bude.....

žao mi je ako si se uvrijedio/la gore napisanim ali isto tako se i ja uvrijedim kad u tisku čitam da su svi navijači hooligani.........

Mila majko znaj volim ja tebe i ČELIKa više nego sebe..................
drazen is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2007, 04:48 PM   #22
Mago
Senior Member

Mago's Avatar

Mago is on a distinguished road

Gdje su im značke dok interveniraju?[/B] Ako je policajac u uniformi ne treba značke!!!I zapamti - navijači imaju pravo bit nasilni. "Bravo" i ti si mi neki human rights i tako dalje, pa šta je tebi,..... Vi niste navijači, nema mjesta emocijama, vrućoj glavi, afektu. Vaše ponašanje je regulirano zakonom i propisima - izvolite ih poštivat. Ruku na srce i policajac je samo čovjek, i ona ima emocije, glavu, adrenalin,....itd. a što se policajaca tiče u pravu si da mora radit po propisima i zakonu, a nešto si zaboravijo da mora i svaki građanin RH pošivati zakone!!!!!! jel tako!!! a što se mene tiče, onaj koji ne poštiva zakon bio on policajac ili civil za njega nema više nikakvih prava, jer on je svoja prava izkoristijo u onom trenutku kad je prekršijo zakon!!
Mago is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2007, 05:34 PM   #23
BlackBloc
Senior Member

BlackBloc's Avatar

BlackBloc will become famous soon enoughBlackBloc will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Mago View Post
Gdje su im značke dok interveniraju?[/B] Ako je policajac u uniformi ne treba značke!!!I zapamti - navijači imaju pravo bit nasilni. "Bravo" i ti si mi neki human rights i tako dalje, pa šta je tebi,..... Vi niste navijači, nema mjesta emocijama, vrućoj glavi, afektu. Vaše ponašanje je regulirano zakonom i propisima - izvolite ih poštivat. Ruku na srce i policajac je samo čovjek, i ona ima emocije, glavu, adrenalin,....itd. a što se policajaca tiče u pravu si da mora radit po propisima i zakonu, a nešto si zaboravijo da mora i svaki građanin RH pošivati zakone!!!!!! jel tako!!! a što se mene tiče, onaj koji ne poštiva zakon bio on policajac ili civil za njega nema više nikakvih prava, jer on je svoja prava izkoristijo u onom trenutku kad je prekršijo zakon!!
ti si nepismen, slabo kužiš što se htjelo reć nekim upisima, i neciviliziran isto koliko i oni zbog kojih se zgražamo. Jesi ti pandur, možda, ha? Majmune jedan podli, ti
ćeš određivat tko ima kakva prava..
I ubojice imaju jebena prava, čak i kad ih osude, a kamoli mladić koji leži na podu, pendreče ga oklopljeni kriminalci, a ni ne zna se je li kriv il nije...
Jebem te glupog, da te jebem... Jao, što se širite agenti kupljeni, mater vam jebem prodanu...

Banirajte me, boli me kurac više...
Old 07-04-2007, 09:21 PM   #24
ULTRAS DI SPALATO
Senior Member

ULTRAS DI SPALATO's Avatar

ULTRAS DI SPALATO is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zagor View Post
@suza: dali ce biti ikakvi postupaka protiv tvoje kolege nakon ovoga svega? Ono, jesi ti u mogucnosti da pokrenes nesto?
NECE SVOJ NA SVOGA BEZ BRIGE
Old 07-04-2007, 09:48 PM   #25
wasp
Junior Member

wasp is on a distinguished road

Evo Suzo par lakih pitanja na koja ćeš nadam se odgovoriti:

1.Jesu li ovim prebijenim ljudima brutalnim pendrečenjem bez ikakvog razloga prekršena osnovna ljudska i građanska prava zajamčena Ustavom?

2.Kako komentiraš postupke svojih kolega i iz koje su PU,koji pri brutalnom pendrečenju jednog građanina usput mu psuju majku tovarsku?

3.Da li građanin napadnut od strane nekoliko naoružanih specijalaca može upotrijebiti vatreno oružje u cilju nužne obrane?

4.Koji zakon omogućuje kršenje Ustava?

Da vidimo Suzo koliko si kompetentan,izvoli odgovoriti ako uopće znaš odgovore.
wasp is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2007, 10:21 PM   #26
NeoWhite
Senior Member

NeoWhite's Avatar

NeoWhite is on a distinguished road

To ti je bar lako...
1. Jesu
2. Osudujem
3. Ne
4. Nikakav
Ne triba ti suza za ovo....
Old 07-04-2007, 11:57 PM   #27
Đovani
Junior Member

Đovani's Avatar

Đovani is on a distinguished road

Slušajte, suzu ne okrivljujte. I ja san bija na utakmici, i mene su napleskali pendrekon, al ne pravin bauk oko toga iako bi možda i triba.
Znate šta, vidija san ja navijače koji su gađali policiju kamenjima. Pa jebate da san ja policajac, uzeja bi pendrek i dobro opalija po njima, pa in nebi više palo napamet da gađaju. Ne branin policiju, dapače, žaj mi je nedužnih ljudi koji su popili batine bez ikakvog razloga, i koji su se našli u krivo vrime na krivon mistu, al znajte ljudi da dok je huligana koji izazivaju neće ni pandurima bit teško potegnit pendrekon. Zato nan je bolje ne izazivat njih, pa ćemo vidit oće li bit bolje.
Đovani is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2007, 12:05 AM   #28
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by bili anđel View Post
. Pa jebate da san ja policajac, uzeja bi pendrek i dobro opalija po njima, pa in nebi više palo napamet da gađaju.
al znajte ljudi da dok je huligana koji izazivaju neće ni pandurima bit teško potegnit pendrekon. Zato nan je bolje ne izazivat njih, pa ćemo vidit oće li bit bolje.
A jesi se ti pozdravija s mozgom

nitko tamo nije slučajno,nije policija tamo da reagira na provokacije,a kamoli da ih radi,a ni to im nije strano...

Huligani volio ih ti,ja ili ne imaju pravo radit sranja i za to će biti sankcionirani,ali čovječe policija to ne smije radit ma kakva provokacija bila,udarit nedužnog građanina RH od strane policije je stvar koja nam se direktno sere na Ustav a time i na sve građanske slobode

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2007, 12:21 AM   #29
Đovani
Junior Member

Đovani's Avatar

Đovani is on a distinguished road

Ma jasno je meni da oni ne smiju udarat ljude, i da huligani imaju pravo provocirat, a policija ne odgovarat na provokacije, ali sve je ovo previše zakuvano. I policija nije smila onako reagirat i tuć ljude, al jebeš ti taj ustav i to sve.... Pa jesi vidija koliko godina dobiješ kad ubiješ čovika... dobro ovo san bezveze reka, al u nas je zakon takav da je to postalo sve normalno, ljudi se više zakona ne boje jer znaju da im niko ne može ništa. I to je sve kriva država. Ja ne podržavan nikakvo nasilje, sramota je da se navijači i policajci moraju klepat i obračunavat ko životinje, pa za to postoje pravni putevi. Al izgleda da u nas to ne pali...
Nakon svega, ne nalazin još uvik pravo rješenje kojin bi se ovo stanje moglo riješit... stvarno još uvik ne vidin izlaza....
Đovani is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2007, 01:54 AM   #30
Anna
moja anuška

Anna is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zagor View Post
@suza: dali ce biti ikakvi postupaka protiv tvoje kolege nakon ovoga svega? Ono, jesi ti u mogucnosti da pokrenes nesto?
kod nas kao prvo nitko za ništa ne odgovara...osin onoga što je priveden jer je
zašarao klupu
za ovakve stvari bi trebalo suspendirati šefove, pa čak i Kirina, a
uglavnom nitko ne odgovara ili se privremeno skloni nekoga dok
ne prođe buka u javnosti...
a premlaćvanja su postala učestala stvar, stalno o tome čitamo
u novinama...žalosno je kad oni koji bi tribali brinuti o sigurnosti građana,
sami tu sigurnost ugrožavaju, i postaju nasilnici s dozvolom..
Old 08-04-2007, 02:19 AM   #31
Švabo
deutschtürke

Švabo's Avatar

Švabo has a little shameless behaviour in the past

Edo Maajka
Trpaj

Hajmo svi u maricu
vozi nas u stanicu
tamo znaju da nas tuku
prosli su obuku
(2x)

Cujem toki-voki
njih dvojica idu do mene
kazu dokumenta
sta nas gledas tako majmune
isprazni dzepove
zasto su ti oci crvene

Vidim cepove mora da mi saras vozove
sta ti je covjece, rekoh
nisam bolan ja nego neko drugi
nije bitno ja uzivo sam u pljugi
dje je trava, dje je sit
dje je skank, dje je spid

Govori dje je, osjetio sam jedan
aha tamo naso sam mu rizle
aha mora imat hasa ako ima papire
Edo cire, dao ti je Mire onaj iz Holland
mirisu nam vrhovi, govori dje je bolan

Skini patike, carape, skini majice
imal' sta, nema nista da prorade palice
bacio je garant blizu ove klupice
pravi mi se pametan
hajmo s njim do stanice

Ref.
Trpaj, trpaj u maricu sve nas trpaj
(4x)

Ne furam gun, pa zasto me tuku
ne kradem lovu, pa zasto me tuku
ne uzimam mito, pa zasto me tuku
neka me za kitu povuku

Ovaj garant ima baklju
ovaj ne moze uc
ima sal i transparente
zato hajmo ga tuc, cekaj

Tu su novinari, reporteri
mozemo najebat
neka medjusobno zakuhaju
a onda ih razjebat

Bas mi se mlate ionako nam ne daju plate
davno je proso prvi, bice krvi
ko u Samoboru, za vrijeme HDZ-a
dje su tad bile kamere od HTV-a dje

Trpaj, kad za njihove nisi htio glasat
trpaj e to nisi smio kazat
trpaj, kad na ulicu izadje nas puno
trpaj, trpaj, jer ne znaju sta bi drugo

Dobro vece, rece, vece
daj vozacku, dokumenta
lijevi, desni zmigavac
i duga, kratka svijetla
imo si 5 na sat iznad ogranicenja
10 ojra i care dovidjenja

Ref.

Ovako
Ho-ruk, nek vuku
ho-ruk, neka me vuku
ho-ruk, neka me vuku
ho-ruk, za kitu

Ho-ruk, vuci bolan
(3x)

Zovi pojacnje, malo vas je
malo vas je, malo vas je
zovite pojacanje jebote

Ref.
Švabo is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2007, 02:35 PM   #32
kubura
Member

kubura's Avatar

kubura is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to kubura

Smeće ,a ne policija.Udru nevina ćovika pa misle da su napravili posa.Čuvari(ne)reda!-eto to je policija.mater in deren padursku?
Old 08-04-2007, 02:42 PM   #33
wasp
Junior Member

wasp is on a distinguished road

Pitanja su postavljena isključivo Suzi i molio bi druge članove foruma da ne odgovaraju na njih.
Količina neznanja običnog naroda tj građana o svojim pravima je zaprepaščujuće niska što pokazuje i pokušaj NeoWhitea da odgovori na pitanja.
wasp is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2007, 03:03 PM   #34
Faca
bavo Aduk :)

Faca's Avatar

Faca has disabled reputation
Send a message via ICQ to Faca

Ja još uvjek stojim pri tome da policija nije trebala reaigrati kako je reagirala, naročito kornjače iz drugi uprava, a ne Splitske jer su ti bili najžešći u mlačenju navijača poslje utakmice.

Ali dobro je ovdje napisano zbog 100tinjak huligana svi navijači se smatraju huligani, provokatori, izazivači nereda i sl, pa zašto se onda buniš kad se i policajci zbog određenog broja huligana među vama generaliziraju? Zašto nisi digao glas kad se se navijači generalizirali?

Da su svi policajci kao ti, ili da su svi navijači kao ja nebi bilo nikada problema, ali nisu...

Faca is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2007, 03:11 PM   #35
drazen
Krećo Hakija

drazen's Avatar

drazen is on a distinguished road

to i ja govorim non-stop Faca
pa mene opet sinoć ovdje trpaju u maricu poslije utakmice na Bilinom Polju jer sam 3 dečka od ukupno 19 godina zaklonio odpijanih budala

Mila majko znaj volim ja tebe i ČELIKa više nego sebe..................
drazen is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2007, 09:17 PM   #36
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Osobu sa snimke molimo da događaj prijavi policiji te da sa sobom ponese liječničku dokumentaciju. Nakon što se utvrde sve okolnosti, poduzet će se potrebne mjere - ustvrdila je Kraljević-Gudelj.
Citat iz Slobodne

ekvivalent ovome bi bilo da zamole osobu sa snimke kako pali baklju da se sama prijavi........

Zar se takve stvari ne gone po službenoj dužnosti???????

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2007, 10:34 PM   #37
Mago
Senior Member

Mago's Avatar

Mago is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by BlackBloc View Post
ti si nepismen, slabo kužiš što se htjelo reć nekim upisima, i neciviliziran isto koliko i oni zbog kojih se zgražamo. Jesi ti pandur, možda, ha? Majmune jedan podli, ti
ćeš određivat tko ima kakva prava..
I ubojice imaju jebena prava, čak i kad ih osude, a kamoli mladić koji leži na podu, pendreče ga oklopljeni kriminalci, a ni ne zna se je li kriv il nije...
Jebem te glupog, da te jebem... Jao, što se širite agenti kupljeni, mater vam jebem prodanu...

Banirajte me, boli me kurac više...
bravo bravo bravo pa pogledaj se kako se ponašaš.....i ti češ meni o civilizaciji, ponašaš se kao caveman
Mago is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2007, 11:11 AM   #38
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by banirani View Post
policajac u uniformi ne treba značke!!!
ovo nije odgovor direktno magaretu .. vec samo ispravak napisane gluposti ..
osoba u uniformi bez znacke nije sluzbena osoba! .. naravno to se ne odnosi
na interventnu te specijalnu policiju, i dok mi je kod specijalne to sasvim razumljivo
kod interventne bi se o tome dalo raspravljati ..

Quote:
Originally Posted by BlackBloc View Post
Banirajte me
.. e bas necu ..

Last edited by pegula; 09-04-2007 at 11:27 AM.
pegula is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2007, 11:34 AM   #39
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

suzanaoko has a spectacular aura aboutsuzanaoko has a spectacular aura about
Send a message via AIM to suzanaoko

Quote:
Originally Posted by Faca View Post
Ja još uvjek stojim pri tome da policija nije trebala reaigrati kako je reagirala, naročito kornjače iz drugi uprava, a ne Splitske jer su ti bili najžešći u mlačenju navijača poslje utakmice.

Ali dobro je ovdje napisano zbog 100tinjak huligana svi navijači se smatraju huligani, provokatori, izazivači nereda i sl, pa zašto se onda buniš kad se i policajci zbog određenog broja huligana među vama generaliziraju? Zašto nisi digao glas kad se se navijači generalizirali?

Da su svi policajci kao ti, ili da su svi navijači kao ja nebi bilo nikada problema, ali nisu...
nađi jedan post di su navijači generalizirani, nađi jedan dio u radu di se tako odnosim prema njima, valjda bi nekoga ili nešto trebalo upoznati ili se barem raspitati pa onda komentirati, zdravlju barem ne škodi, iako slažem se ovako je puno lakše, opleti po svima, budi IN, tjerajmo vodu na mlin onima kojima ovo sve odgovara..........
uostalom pogledaj intervenciju talijanske ili španjolske policije na tribini pa je usporedi s našom na sjevernoj tribini, ponavljam, ova snimka iza utakmice je ZA SVAKU OSUDU, i sigurno će biti istražena kao i svi drugi propusti koji su se dogodili taj dan......

i šta kažeš tražimo one koji su postavili ovakve stolice, a da ne osuđujemo one koji ih pale, jadna nam majka kad ti koji si navodno neproblematičan navijač ovako razmišljaš, mogu mislit kako razmišljaju oni koji ih stvarno pale.......
Old 09-04-2007, 01:59 PM   #40
Žele
Neuhapšeni 1950

Žele is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by suzanaoko View Post
nađi jedan post di su navijači generalizirani, nađi jedan dio u radu di se tako odnosim prema njima, valjda bi nekoga ili nešto trebalo upoznati ili se barem raspitati pa onda komentirati, zdravlju barem ne škodi, iako slažem se ovako je puno lakše, opleti po svima, budi IN, tjerajmo vodu na mlin onima kojima ovo sve odgovara..........
uostalom pogledaj intervenciju talijanske ili španjolske policije na tribini pa je usporedi s našom na sjevernoj tribini, ponavljam, ova snimka iza utakmice je ZA SVAKU OSUDU, i sigurno će biti istražena kao i svi drugi propusti koji su se dogodili taj dan......

i šta kažeš tražimo one koji su postavili ovakve stolice, a da ne osuđujemo one koji ih pale, jadna nam majka kad ti koji si navodno neproblematičan navijač ovako razmišljaš, mogu mislit kako razmišljaju oni koji ih stvarno pale.......

e moj suza
nece mi cudno ako i Kirin ovo pohvali opet ....... a od istrage nece biti nista cisto nacisto samo ste to kao rekli ali kolege su kolege.....a nitko nije imao namjeru palit stolice stolice .... one su stolice pune benzina!
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules