[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 20-08-2005, 09:52 PM   #1
Sergio
Senior Member

Sergio's Avatar

Sergio is on a distinguished road
Default Dosta je !

Svi sve znamo! Sve nam je jasno!
Ja sam jedan od onih starijih koji pamti na Poljudu HSV,Tottenham ,VFB Stuttgart, Torino itd.a na starom placu Arsenal itd.

U OVAKVOJ MORALNOJ I IGRACKOJ KRIZI HAJDUK JOS NIKAD NIJE BIO!

2 godine sramotimo HR - nogomet u Evropi. Prosle godine smo osvojili prvenstvo(svi znamo s kakvon igrom).Ove godine smo ocekivali pojacanja za CL. Nista od toga!
Trenira nas govno bosansko koje je govorili kako smo mi Titov klub! U upravi side ljudi koji Hajduka ne vole,nego samo svoj dzep.

Uskoro dolazi Maksimir i sigurnih 0:5 za Dinamo!

OVA KOMPLETNA UPRAVA TRIBA OTIC SA TRENEROM ZAJEDNO!!!!

Bolje igrat u 2.ligi sa nasim igracima i trenerom (sa Hajduckim duhom kojeg smo imali desetljecima) nego ovako se sramotit i punit dzepove neprijateljima Hajduka!!!!!
Sergio is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2005, 09:56 PM   #2
zicer
Junior Member

zicer's Avatar

zicer is on a distinguished road
Unhappy

Quote:
Originally Posted by Sergio
Svi sve znamo! Sve nam je jasno!
Ja sam jedan od onih starijih koji pamti na Poljudu HSV,Tottenham ,VFB Stuttgart, Torino itd.a na starom placu Arsenal itd.

U OVAKVOJ MORALNOJ I IGRACKOJ KRIZI HAJDUK JOS NIKAD NIJE BIO!

2 godine sramotimo HR - nogomet u Evropi. Prosle godine smo osvojili prvenstvo(svi znamo s kakvon igrom).Ove godine smo ocekivali pojacanja za CL. Nista od toga!
Trenira nas govno bosansko koje je govorili kako smo mi Titov klub! U upravi side ljudi koji Hajduka ne vole,nego samo svoj dzep.

Uskoro dolazi Maksimir i sigurnih 0:5 za Dinamo!

OVA KOMPLETNA UPRAVA TRIBA OTIC SA TRENEROM ZAJEDNO!!!!

Bolje igrat u 2.ligi sa nasim igracima i trenerom (sa Hajduckim duhom kojeg smo imali desetljecima) nego ovako se sramotit i punit dzepove neprijateljima Hajduka!!!!!

Slazem se u potpunosti.....

Uprava odlazi

Ja nisn bi te srice da gledam sve te velike utakmice u Split,ali kad se sitim prica i pogledam stanje dana dodje mi da zaplacem...
zicer is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2005, 10:06 PM   #3
northh
Member

northh's Avatar

northh is on a distinguished road

dosta i previše
Old 20-08-2005, 10:10 PM   #4
varosanin
Member

varosanin is on a distinguished road

U pravu si u potpunosti. Nisan ni ja bija te sriće da gledan HSV, Totenham, Arsenal, Valenciu, Torino, ali neke san pogleda na videu (HSV, Partizan-Hajduk1:6 1976., Dnjepr 2:0) i nikako mi nije jasno kako se moglo dozvolit da nekad slavni klub i jedan od sigurno 30 najboljih klubova u europi 70-ih i 80-ih padne na ovako niske grane. Bojin se da Hajduk ne doživi sudbinu splitske košarke.
Dabogda da cila uprava noćas pocrkava zajedno sa štimcem!
varosanin is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2005, 10:12 PM   #5
barca_5
Figo je moj idol

barca_5's Avatar

barca_5 is on a distinguished road

potpuno se slazem osim nasih decki(pa ima ih u hajduku i previse i nista ne vreijede ni za kurac)-treba dovesti cjeli prvi sastav iz zadra ili Sibenika pa da vidis sta bi sve decki radili za to sveto ime i za bjelu boju!
barca_5 is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2005, 10:28 PM   #6
argentinac
bilos über alles

argentinac's Avatar

argentinac is on a distinguished road

Bože smiluj nam se ....spasi nas muka......i protjeraj šta dalje možeš ovu gamad iz uprave......ima li kraja ovoj sramoti?
argentinac is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2005, 10:46 PM   #7
barca_5
Figo je moj idol

barca_5's Avatar

kraj je upravo cim smjenimo upravno odbor i trenera,a onkda kad dodu novi ljudi,novi kapital i nove ideje bit ce jak hajduk i bit ce novih pravih igraca8jer gore ne moze)
Old 20-08-2005, 11:27 PM   #8
Belo Horizonte
Senior Member

Belo Horizonte is on a distinguished road

kako nije sram onoga nadovezu rec da u splitu nema talenata , znaci svugdi ih ima samo ih odi nema .

glavno da koji bosanac plati pa igraj
9 godina nisu izbacili igraca , jeba in pas mater svima
Belo Horizonte is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2005, 11:45 PM   #9
zvono
Member

zvono is on a distinguished road

ja ipak mislim da ovom svemu nije kraj.....

jos ce ljudi poputi cire i njegovog "sina"(tko zna mozda mu i jest sin.....voli ciro guziti svasta) pokusat na sve nacine upropastiti splitski hajduk....

nekad tako jak i slavan a sada skroz u govnima....
zvono is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2005, 11:46 PM   #10
nerazuman
Member

nerazuman's Avatar

nerazuman is on a distinguished road

Sad ćemo se mi skupiti i šta će se onda desiti ako se uopće skupimo? Pitam ja vas ko će to koga skupiti i kako ćemo mi poterati te debelokošce iz našeg voljenog kluba. I ja sam tužan, nesritan i živčan ali šta sad, šta ćemo mi sad učiniti!? Evo neka neko da prijedlog! Svi zajedno ovo rasulo promatramo još od prošle sezone i svi smo nešto seruckali a na kraju je sve ostalo isto ako ne i gore. Da bi klub bija jak i da bi naš hajduk bio hajdučki klub u njemu prvenstveno tribaju igrati hajduci a ne pičkice. Klub trebaju voditi ljudi koji vole ovaj klub a ne profiteri za vlastiti džep i vlastiti ugled. I kad bi se to sve posložilo treba dovesti trenera koji u duši voli ovaj klub! I za kraj: ovi mali Niko koliko god je tu iz interesa i koliki god da je dinamovac, i kakvog god da je arogantnog ponašanja trenutno je sa Bartulovićem jedina zvizda vodilja kakvi igrači moraju igrati u NAŠEG AJDUKA. Ne Igore, Branko, Fredi i ostali "dušebrižnici" vašeg, nego NAŠEG AJDUKA. Onog istog kluba u koji su nam se kleli naši očevi i didi i koji su nam usadili taj ponos i tu ljubav prema NAŠEM AJDUKU.
I za kraj, bando jedna, ajte ča iz NAŠEG AJDUKA za sva vrimena!!!
Old 21-08-2005, 12:17 AM   #11
barca_5
Figo je moj idol

barca_5's Avatar

mozda je jedini nacin da se sastanu pametni ljudi iz torcide-rekao sam pametni a ne neki klinci sto nam pale nase obiljezje!i u prostorijama Torcide javno sazvati sve novinare za sve novinarske kuce i dr medije i na par stranica napisati sta nam se sve dogada u ovih par godina(prodaja stipe i srne za 7 mil a u hajduku je predano samo 2,ispadane osd shelburna,dovodenje amatera,Erceg nije potreban u hajduku, ispadanje od madara,i sve drugi hajdukovi promasai i to lijepo napisati8ako neko zna dobrog advokata da strucno napise) i onda procitati novinarima kako je cijela torcida protiv uprave i valjda ce to dati neko rijesenje(i naravno napisati peticiju da se smjeni upravno odbor)!
i ja mislim da sljedecu utakmicu nebi trebali doci ni 1 navijac jer ovo vise nije hajduk,i ako nema navijaca nepostoji onda ni zasto da se igra!nego se okupiti ispred stadiona i donjeti sve transparente kontra uprave!
i mislim da bi to trebao biti kraj!!!

sorry ako grijesim ali nevidim drugog rijesenja
Old 21-08-2005, 12:33 AM   #12
grba
Senior Member

grba's Avatar

grba is on a distinguished road

Triba bi neko otic do stadijona i opalit metak u Stimcevo celo i onda cekat Grgica i Fiorentinija. Jadna nam majka, sto su ovi lopovi napravili od naseg Ajduka!!!!
grba is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2005, 12:38 AM   #13
barca_5
Figo je moj idol

barca_5's Avatar

steta metak trositi na govno!ipak metak dode 5 kn!

Znate zasto stimac nemoze dobiti gripu?pa i virus gripe ima svoje dostojanstvo!!!
Old 21-08-2005, 12:54 AM   #14
james 2
Senior Member

james 2's Avatar

james 2 is on a distinguished road

Ovo je tragedija..........

UPRAVA ODLAZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------

I PAPE I DIDA BILI SU TORCIDA
james 2 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2005, 01:23 AM   #15
gargamel
voli male plave

gargamel's Avatar

gargamel is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Belo Horizonte
kako nije sram onoga nadovezu rec da u splitu nema talenata , znaci svugdi ih ima samo ih odi nema .

glavno da koji bosanac plati pa igraj
9 godina nisu izbacili igraca , jeba in pas mater svima
Normalno je da ces bit ljut i svasta govorit, al nemoj pravit budalu od sebe jer to upravo cinis.
A sad objasni ovo da nisu izbacili igraca zadnjih 9 god. Istina je da su svi pobigli vani al ako za tebe Srna, Pletikosa, Tudor, Seric, Leko, Andric, itd..... nisu pravi igraci bolje ne pisi vise nista.
gargamel is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2005, 10:08 AM   #16
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

Hajduk je rodjen jedanajste,
Ispod murve na placu starome,
Otad živi kao iz nekog sna,
Na ponos svojih vjernih spličana..

A ja, ja volim samo hajduka
I znam da umrijet ću za njega ja,
Nek čuje rijeka i guba purgerska
Najjača je saka spličanska..

Ljudi moji s jednom inicijativom od torcide, moze se puno toga postic. Ali ta inicijativa triba bit jednoglasna i triba se napravit tek kad su svi ka jedan.
Tek tada ce se nas hajduk preporodit.
Nek se da na vidjelo sva financijska situacija u klubu. nek se pokaze koliko smo to zaista duzni, i nek se onda napravi plan koji ce dovest red u nas klub.
Makar to znacilo da 5 godina igramo sa juniorima i ne dovodimo nikoga u klub, makar to znacilo da tih 5 godina ne osvojimo prvenstvo (jer i sami vidimo da je nase prvenstvo palo na niske grane) ali neka nakon tih 5 godina znamo da je hajduk van te financijske krize i neka znamo da je to pocetak nove ere hajdukove legalne dominacije.
neka napokon onda uspijemo bez dugova napravit nesto u europi, jer i sami znamo da se za europu zivi.
ZA HAJDUKA SE TRIBA POTRUDIT!!!!!!!!!!!!!!!!!
Old 21-08-2005, 11:22 AM   #17
Duje_KH
PRODAJMO HRVATSKU

Duje_KH is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by pachanga
Makar to znacilo da 5 godina igramo sa juniorima i ne dovodimo nikoga u klub, makar to znacilo da tih 5 godina ne osvojimo prvenstvo (jer i sami vidimo da je nase prvenstvo palo na niske grane) ali neka nakon tih 5 godina znamo da je hajduk van te financijske krize i neka znamo da je to pocetak nove ere hajdukove legalne dominacije.
neka napokon onda uspijemo bez dugova napravit nesto u europi, jer i sami znamo da se za europu zivi.
ZA HAJDUKA SE TRIBA POTRUDIT!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja ovo potpisujem. Mene ne bi bolila liga za opstanak, ne bi me bolilo da nas svi razbijaju, ali ako to razbijanje IMA CILJ stvaranja jakog i snažnog Hajduka.
Old 21-08-2005, 01:38 PM   #18
ADEMA
urbani

ADEMA's Avatar

ADEMA is on a distinguished road

Ovo je samo dokaz da ljudima uopće nije stalo do hajduka , važno im je vikati ćiro majstore, beštimati sve po spisku igračima , vidjeti 5 komada(debrecen) i otići kući!
Kad bi se cijeli grad digao na noge i rekao UPRAVA ODLAZI , uprava bi morala otići! No, kako sam rekao i VI ste do prije par dana podržavali štimca, pa ste sada protiv, možda i drugim dođe do glave!

"Pazi plastiku!"
"Ne bereš momenat starče."
"Ja sam biiiiL i buuuum se obraaaanil."
"Naaamojte,šef mi ne da,nemam novca"
"Kolko je osta Fljedrerer? Fljederer mi odnia Maltu"
ADEMA is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2005, 01:48 PM   #19
Kacunar
kežval

Kacunar's Avatar

Kacunar is an unknown quantity at this point

UPRAVA ODLAZI!!!MRTAV SI ĆIRO
Old 21-08-2005, 01:50 PM   #20
Vito Corleone
Cosa nostra

Vito Corleone's Avatar

Vito Corleone will become famous soon enoughVito Corleone will become famous soon enough

ako su cigani potirali svoje šerife onda svi mogu...
Vito Corleone is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules