[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Zafrkancija

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 28-07-2007, 07:48 AM   #61
Faca
bavo Aduk :)

Faca's Avatar

Faca has disabled reputation
Send a message via ICQ to Faca

Mene od svega najviše živcira što Židovi na račun zlodjela koja su se nad njihovim pripadnicima napravili u Europi za vrijeme 2 svj rata (tih zlodjela se ja gnušam i ofc osuđujem) sada prozivaju svakoga koga god hoće i nitko im ništa nemože, a sami su pokazali koliko su genocidni zadnjih 40ak godina kada rade pizarije po Bliskom istoku i da im nitko ništa nemože. Od otimanja ljudi, smaknuča, napadanja svakog za koga misle da im je prijetnja i sl. Samo čekam da zarate sa Iranom pa da bude svega...

Inaće jučer je koncert bio vrlo dobar (neću govorit o ozvučenju i sl nego o samom ambientu). I nakon koncerta zapitah se, pa što ljudi vide toliko loše u Thompsonovim pjesmama i koncertima da prozivaju njega i ljude koji ga slušaju fašistima??? OK Ima hrpa balavaca koji su tek izašli iz pelena i pivaju o jasenovcu i staroj gradišci i sl pjesmice ali večina su sasvim normalni ljudi.

Faca is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2007, 11:31 AM   #62
1josip1
Member

1josip1's Avatar

1josip1 is on a distinguished road

VI STE BUDALE!!!!!!!!
Činjence su takve, uzmimo za primjer Split, da Poljud od hrvatskih pjevača mogu napunit samo Mišo i Thompson...
A to da ima boljih pjevača od njih je možda istina, ali koncerti i broj ljudi je na kraju najvažniji...
A svakome je najbolji onaj ko mu je najdraži...
I zašto naprimjer neko nebi sluša neke narodne i thompsona, ka šta on sluša thompsona tako ne sluša 1000 drugih hrvatskih pjevača, tako i sluša narodne pisme koje mu se sviđaju...
Isto tako je jučer kraj Starog placa prošlo auto sa Bg tablicama i niko ga nije napa...
Isto tako svi ovi pjevači pivaju za svoj novčanik, a tek onda za publiku i dušu, ma šta god oni pričali..
Isto tako meni sad svira Thomsonov novi cd dok ovo pišen...
Isto tako ću ić u Čavoglave...
Isto tako se o ukusima ne raspravlja...
1josip1 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2007, 12:32 PM   #63
hs1911
početnik

hs1911's Avatar

hs1911 will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Faca View Post
Mene od svega najviše živcira što Židovi na račun zlodjela koja su se nad njihovim pripadnicima napravili u Europi za vrijeme 2 svj rata (tih zlodjela se ja gnušam i ofc osuđujem) sada prozivaju svakoga koga god hoće i nitko im ništa nemože, a sami su pokazali koliko su genocidni zadnjih 40ak godina kada rade pizarije po Bliskom istoku i da im nitko ništa nemože. Od otimanja ljudi, smaknuča, napadanja svakog za koga misle da im je prijetnja i sl. Samo čekam da zarate sa Iranom pa da bude svega...
Točno to.Bili su žrtve prije 50-ak godina,nije upitno.Što je najgore i dan danas oni glumataju žrtve iako već desetljećima tlače palestince.o njihovom lobiju da ne pričamo,nma banke koju ne drže. i onda se takvi nađu osuđivat bilo koga.

Neki dan je neka ženska šta je u vijeću hrt-a rekla nešto slično kao i ti i odmah su se javili židovi da je to govor mržnje i slično.a samo je rekla istinu.
hs1911 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2007, 01:35 PM   #64
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

nismo li mi ovdi popadali ka kruške na baketinu????
i sami smo od muzike stvorili politiku...a to nije dobro, virujen da ni MPT nije za to...sami smo od naslova topica "thompson na starom placu" došli do trećeg svjetskog rata, bliskoistočnih sranja a i vratili smo se pedesetak godina unazad umisto da kažemo volimo li thompsona ka muzičara i umjetnika ( ipak su sve to umjetnici...) ili ne.
meni je sasvim ok poslušat thompsona i ne mogu biti phizda kad svi oko mene rade to isto...isto tako i od njih očekujem da ne prave phizdu od mene ako volim poslušat gibbonija ili, sačuvaj me bože - nešto od rokenrola nastalog krajem osamdesetih na području bivše države...
monkul is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2007, 01:52 PM   #65
Švabo
deutschtürke

Švabo's Avatar

Švabo has a little shameless behaviour in the past

ma vi neznate živit ljudi moji, ja ovako imam na kompu:

Gibonnija
Balaševića
TBF
Azru
Thompsona
Sve moguće cajke
Francuski rap
Portugalski fado
Tango i Gotan project
Moralesa i sve poznatije DJ-ove
Scooter
Prodigy
Ramonese
Roling Stonse
Dorse
Elvisa Presleya
Njemačke ratne pjesme
SS-budnice i marševe
Hitlerove govore
Churchilove govore
Sovjetsku himnu
Kazahstansku himnu
Rusku himnu
Rusku podmorničku pjesmu sjeverne flote
Francusku himnu
Beatlese
Abbu
Dina Merlina
Vucu
Mineu
Luku Nižetića
Jolu
Stavrosa
Mišu Kovača
Olivera Dragojevića
Gego i picigin bend
Dalmatinske klape, sve cdove
Kuzma i shaka zulu

I SVE TO SLUŠAM OVISNO O TOME ŠTA MI SE DA SLUŠAT, a vi kompleksaši koji su izričito protiv BILO KOJE vrste glazbe, nemate pojma o ničemu, jer glazba ti je onakva kako se želiš osjećati u datom trenutku.
Neću ja puštati fado, kad bi najraže slavio, i razbijao čaše u pijanom stanjum negu ću upaliti vucu ili ljutu cajku
Neću ja kad je dan godišnjice Vukovara raspaliti milu kitića nego ću otić u crkvu i cijeli dan slušati thompsona
Neću ja kad je jesen slušati Guzice i sise od TBF-a nego, "Priču o Vasi Ladačkom" od Balaševića
Neću ja kad sam s curom slušati himne, nego Gibonnija, fado, tango ili Dragojevića
Neću ja kad je ljeto slušati turobne pjesme nego ću pustit "Alles gut" od TBF-a ili Lito ide mala ili nešto od Gega

AJmo sad me počnite pljuvat jer sam apsolutno normalan i ne zazirem od nijedne vrste glazbe i slušam je kako se osijećam, pljute me radi Thompsona i cajki, radi SS i nacističkih pjesama i komunističke himne, i internacionale, ali ljudi mene to ne dira, jer je to JEBENA GLAZBA, i čim vi shvatite da je to glazba, biti će vam lakše, i prestat ćete se opterećivat metalcima i cajkašima, komunistima i ustašama, seljacima i urbanima.

Ajd sad odoh ručat i na obojenu pa na Ajduka, stojte mi pozdravljeni
Švabo is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2007, 01:59 PM   #66
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

a ako ti uleti virus ode ti ta mjuza u bespuća povijesne zbiljnosti...zato barba monkul sve to i još puno puno punoooo više ima na cedeovima.....jedino me švabo shjeba jer ima marseljezu ..e to nemam al kad je dobra lokva onda bude i : maršonnn, maršonnnnnn....
guten apetiten švabo...ih habe punjenen papriken mit pire..
monkul is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2007, 02:00 PM   #67
Švabo
deutschtürke

Švabo's Avatar

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
a ako ti uleti virus ode ti ta mjuza u bespuća povijesne zbiljnosti...zato barba monkul sve to i još puno puno punoooo više ima na cedeovima.....jedino me švabo shjeba jer ima marseljezu ..e to nemam al kad je dobra lokva onda bude i : maršonnn, maršonnnnnn....
guten apetiten švabo...ih habe punjenen papriken mit pire..
vidi vraga, iman i ja isto za ručak
kad se vratimo ćuftama u sosu onda ćemo bit na konju
sad smo još na paprikama
Old 28-07-2007, 02:28 PM   #68
Anna
moja anuška

Anna is on a distinguished road

[

I SVE TO SLUŠAM OVISNO O TOME ŠTA MI SE DA SLUŠAT, a vi kompleksaši koji su izričito protiv BILO KOJE vrste glazbe, nemate pojma o ničemu, jer glazba ti je onakva kako se želiš osjećati u datom trenutku.

naravno da čovjek treba slušati ono što mu se sviđa. Jer ne čini glazba
čovjeka , i hitler je slušao Wagnera pa ga to nije učinilo profinjenijim
čovjekom.......

ali prava glazba bi tribala zabaviti ljude, zbližiti kulture, a ne
poticati na mržnju i neprijateljstvo...

jer to onda nije glazba...nego politika i to ona najgora
Iako ovdje ni politika nije sama sebi svrha nego zarada...

sad će netko navesti pismu moj did i pitati di je tu politika???

Politika je u pismi Jasenovac, u crnim odorama, u dizanju desnice,
u pokliku za dom, u političkom pamfletu koji potpisuje MPT poslije
prvog koncerta...

čovjek može ponekad pogriješiti, ali se triba ograditi od toga...
MPT to nije učinio...prema tome stoji iza svega....iako baš ne možemo
o svemu javno pričati zar ne?

Iako ne znan čemu stid ako u to vjeruje...?
Old 28-07-2007, 02:32 PM   #69
Švabo
deutschtürke

Švabo's Avatar

Quote:
Originally Posted by Anna View Post
naravno da čovjek treba slušati ono što mu se sviđa. Jer ne čini glazba
čovjeka , i hitler je slušao Wagnera pa ga to nije učinilo profinjenijim
čovjekom.......
da znaš povijest, kao što se predstavljaš da znaš, znala di da je Adolf bio slikar, arhitekt, da je obožavao estetiku, klasičnu umjesnot, da je imao mota kako učiniti nešto lijepim, dakle bio je profinjen, ali je uz to bio luđak
dakle nemoj praviti paralele s provinjenošću i bolesti, jer i najgori fanatik i luđak, tipa recimo Hanibal Lecter, može izgledati profinjeni romantik
Old 28-07-2007, 02:47 PM   #70
Anna
moja anuška

Quote:
Originally Posted by Švabo View Post
da znaš povijest, kao što se predstavljaš da znaš, znala di da je Adolf bio slikar, arhitekt, da je obožavao estetiku, klasičnu umjesnot, da je imao mota kako učiniti nešto lijepim, dakle bio je profinjen, ali je uz to bio luđak
dakle nemoj praviti paralele s provinjenošću i bolesti, jer i najgori fanatik i luđak, tipa recimo Hanibal Lecter, može izgledati profinjeni romantik
ta riječ profinjen možda nije najsretnija ali mi nije pala na pamet bolja...recimo
tu je moglo stajati ...nije ga glazba učinila boljim čovjekom...

ipak mislim da iman pravo praviti paralele pa makar i pogrešne?

a čovjek koji se bavi umjetnošću i ima smisla za umjetnost, ne mora nužno biti profinjen...prije se profinjenost vidii u općem nastupu i odnosu prema drugim ljudima...u tom smislu xxxxxxxxxxxx..

a što se tiče mog znanja povijesti , ono je na nivou moje opće kulture,
iako me više zanima budućnost nego prošlost, ali da znam što je mućak ne moram znati snijeti jaje
Old 28-07-2007, 02:57 PM   #71
argentinac
bilos über alles

argentinac's Avatar

argentinac is on a distinguished road

Quote:
t

a što se tiče mog znanja povijesti , ono je na nivou moje opće kulture,
iako me više zanima budućnost nego prošlost, ali da znam što je mućak ne moram znati snijeti jaje
ako te toliko zanima budućnost onda zaboravi što je netko pjevao ili nije u prošlosti
ljudi sve je jednostavno koga neželi slušat nemora ga slušat ali ja koji ga hoću slušat molim vas ostavite me na miru da ga mogu slušat
Old 28-07-2007, 03:15 PM   #72
BILI ANDJEO
Barba's Backup Boy

BILI ANDJEO's Avatar

BILI ANDJEO will become famous soon enough

Quote:
ali prava glazba bi tribala zabaviti ljude, zbližiti kulture, a ne
poticati na mržnju i neprijateljstvo...
mržnja prema nekome ili nečemu može također zbližiti istomišljenike

"moje lice, duša, tijelo, sve je bijelo bijelo"
"e kada nećeš mirnim putom dobit ćeš čarobnim prutom da se sludiš i već jednom zaljubiš"
"kad si sretan lupi nogama o pod"
i tako je jole rasist, balašević potiče nasilje nad ženama, dok odgajateljice u vrtiću djecu od malih nogu uče demoliranju
Old 28-07-2007, 03:18 PM   #73
Yohnny
Senior Member

Yohnny's Avatar

Yohnny is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by BILI ANDJEO View Post

"e kada nećeš mirnim putom dobit ćeš čarobnim prutom da se sludiš i već jednom zaljubiš"
i tako je jole rasist, balašević potiče nasilje nad ženama, dok odgajateljice u vrtiću djecu od malih nogu uče demoliranju
hahaha

Ajde ostavite se i jole i thompsona i balaškovića. Danas igra Ajduk
Yohnny is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2007, 03:28 PM   #74
1josip1
Member

1josip1's Avatar

1josip1 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by BILI ANDJEO View Post

1josip1 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2007, 06:17 PM   #75
Faca
bavo Aduk :)

Faca's Avatar

Faca has disabled reputation
Send a message via ICQ to Faca

Evo šta je naš dragi Hajdukovac MM napisao o Thompsonu, i moj odgovor na to

Quote:
Originally Posted by Mean Machine
covjek samo pjeva o onome sto se dobro prodaje, a to sta mu je na koncertu20 - 30 ijad neukih seljaka je druga prica.
Quote:
Originally Posted by Faca
Sad lipo idem na Hajduka, baš me zanima dali svi koji idu na Hajduka su neodgojeni huligani koji gledaju samo razbit nekog ili nešto oko sebe... Mislim tako bi se to moglo zaključiti po teoriji relativiteta izvjesnog M.M.

Faca is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2007, 06:56 PM   #76
Anna
moja anuška

Quote:
Originally Posted by argentinac View Post
ako te toliko zanima budućnost onda zaboravi što je netko pjevao ili nije u prošlosti
ljudi sve je jednostavno koga neželi slušat nemora ga slušat ali ja koji ga hoću slušat molim vas ostavite me na miru da ga mogu slušat
pa mislim da onaj tko živi u prošlosti, odnosno bolje rečeno tko
prošlost zloupotrebljava za neke sumnjive interese i ciljeve, upropaštava sadašnjost i stvara nesigurnu budućnost....

i u tom smislu me zanima ova ipak više sociološka
nego kululturološka pojava...

a budućnost možemo izmijeniti prošlost ne...mislim da su i
pokušaji rehabilitacije tog razdoblja gotovi , barem se to vidi
po zadnjim sanaderovim istupima...

a pošto smo u međuvremenu postali jedna od etnički
i vjerski najhomogenijih država u europi.. mislim da sad možemo pivati...
Old 28-07-2007, 07:21 PM   #77
hs1911
početnik

hs1911's Avatar

hs1911 will become famous soon enough

Suzdržat ću se etikete
hs1911 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2007, 07:25 PM   #78
Anna
moja anuška

Quote:
Originally Posted by hs1911 View Post
Suzdržat ću se etikete
ahahhahah...fala, znam koliko ti je to teško
Old 29-07-2007, 07:11 PM   #79
El Chino
Hare Krishna

El Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura about

Ja ne idem na koncerte Thompsona i nikada mi nitko zbog toga nije nametnuo osjećaj krivnje niti sam se ikada osjetio manje vrijednim pripadnikom ovog naroda.

Ja sam isto sinoć s guštom zadnju minutu utakmice zajedno sa 1000 ljudi vikao: UBI SRBINA na na na nan na na na UBI SRBINA...
I isto tako, niti sam ja (a, vjerojatni niti tko drugi tamo) ubio nekog čovjeka zato što je Srbin, niti će to napraviti sutra, u četvrtak ili za godinu dana.

I što je sada zaključak?
Da ja nisam dovoljno dobar Hrvat jerbo ne idem na Thompsona. To pokušavam kompenzirati vikanjem Ubi Srbina. Naravno da neću nikada ubiti srbina, jerbo se treba vratiti na početak priče kada zborim da nisam dovoljno dobar Hrvat.

Zbog čega se uvijek Thomsponovi oportunisti imaju potrebe javiti uoči nekog njegovog koncerta i svemu tome dati politički predznak. Niti on sada daje poruku za koga treba glasati, niti koja je politička opcija najbolje. Niti nagovara ljude da diskriminiraju neku drugu rasu, vjeru, naciju...

Upravo ti nekakvi "osviješteni liberali" koriste njegove koncerte kako bi javno mogli nametnuti ono što u biti oni misle, a nemaju kada i kome kazati. Naime, ono što oni misle...po ničemu nije toliko posebno, uzvišeno ili intelektualno napredno. Što se netko ima javljati s osudama progona, ubijanja ili diskriminacije ljudi na osnov njihove vjere ili narodnosti? Pa gdje to itko otvoreno podržava? Gdje se o takvim stvarima afirmativno govori??

Uvijek se može pronaći bolji način za skretanje pažnje na sebe i svoje kvalitete. Zar da ja mislim o nekoj osobi nešto bolje zato što mi kaže: Thompson je kreten, kao i oni koji ga slušaju, jer su oni za javno spaljivanje srbe.
Dobro znam da za to javno spaljivanje nije niti on, a niti ti koji ga slušaju. Pa prema, tome....nisam ostao impresioniran time što je netko javno istupio govoreći: NE, TO NIJE DOBRO. SRBE SE NE SMIJE JAVNO SPALJIVATI.
Old 29-07-2007, 07:46 PM   #80
Anna
moja anuška

Ja sam isto sinoć s guštom zadnju minutu utakmice zajedno sa 1000 ljudi vikao: UBI SRBINA na na na nan na na na UBI SRBINA...

Pa koji su to srbi jučer igrali???

Jedino oni u ekipi Hajduka...

n ana a na anan nana na

Last edited by Anna; 29-07-2007 at 09:56 PM.
Anna is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules