[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15-01-2013, 03:34 PM   #201
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,113
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

REZULTAT ZAOSTALE UTAKMICA IX KOLA

N.K.HVAR N.K.MLADOST 10:2



TABLICA

1.HVAR 9 8 1 0 42 7 25
2.JADRAN 8 6 0 2 22 11 18
3.JUŽNJAK 8 5 2 1 14 5 17
4.LEVANDA 8 5 1 2 18 12 16
5.VRISNIK 9 4 2 3 13 19 14
6.VARBONJ 8 3 2 3 14 12 11
7.MLADOST 8 3 1 4 18 23 10
8.JELSA 8 2 1 5 8 19 7
9.SOŠK 7 1 2 4 8 11 5
10.VATRA 8 0 1 7 6 25 1
11.SLOGA 7 0 1 6 3 22 1



RASPORED X KOLA 19 i 20 SIJEČNJA 2013

N.K.SOŠK-N.K.VARBONJ nedjelja 20.01.2013 igralištePelinje u14.00h
N.K.LEVANDA-N.K.SLOGA subota 19.01.2013 igrališteHvar u14.00h
N.K.JADRAN-N.K.JUŽNJAK subota 19.01.2013 igrališteDolci u14.00h
N.K.MLADOST-N.K.VATRA nedjelja 20.01.2013 igrališteEmilLenkoSlavić u14.00h
N.K.JELSA-N.K.HVAR subota 19.01.2013 igralištePelinje u14.00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2013, 10:39 AM   #202
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,113
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA



REZULTATI UTAKMICA X KOLA

N.K.MLADOST N.K.VATRA 3:4
N.K.JELSA N.K.HVAR 1:3
N.K.LEVANDA N.K.SLOGA 1:2 N.K.JADRAN N.K.JUŽNJAK 0:1
N.K.SOŠK N.K.VARBONJ ODGOĐENO


TABLICA

1.HVAR 10 9 1 0 45 8 28
2.JUŽNJAK 9 6 2 1 15 5 20
3.JADRAN 9 6 0 3 22 12 18
4.LEVANDA 9 5 1 3 19 14 16
5.VRISNIK 9 4 2 3 13 19 14
6.VARBONJ 8 3 2 3 14 12 11
7.MLADOST 9 3 1 5 21 27 10
8.JELSA 9 2 1 6 9 22 7
9.SOŠK 7 1 2 4 8 11 5
10.VATRA 9 1 1 7 10 28 4
11.SLOGA 8 1 1 6 5 23 4


RASPORED ZAOSTALIH UTAKMICA IX i X KOLA 23 i 30 SIJEČNJA

N.K.SLOGA-N.K.SOŠK srijeda 23.01.2013 igrališteDolci u14.00h
N.K.SOŠK-N.K.VARBONJ srijeda 30.01.2013 igralištePelinje u14.00h


RASPORED UTAKMICA XI KOLA 26 i 27 SIJEČNJA

N.K.JUŽNJAK-MLADOST nedjelja 27.01.2013 igrališteHvar u14.00h
N.K.SLOGA-N.K.JADRAN nedjelja 27.01.2012 igrališteDolci u14.00h
N.K.VARBONJ-N.K.LEVANDA subota 26.01.2013 igrališteGorica u14.00h
N.K.VRISNIK-N.K.SOŠK nedjelja 27.01.2013 igrališteDolci u14.00h
N.K.VATRA-JELSA subota 26.01.2013 igralištePelinje u14.00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2013, 09:01 PM   #203
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,113
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA



REZULTATI UTAKMICA XI KOLA

N.K.JUŽNJAK N.K.MLADOST 2:0
N.K.SLOGA N.K.JADRAN 0:3
N.K.VARBONJ N.K.LEVANDA 4:0 N.K.VRISNIK N.K.SOŠK 1:3
N.K.VATRA N.K.JELSA 2:1


TABLICA

1.HVAR 10 9 1 0 45 8 28
2.JUŽNJAK 10 7 2 1 17 5 23
3.JADRAN 10 7 0 3 25 12 21
4.LEVANDA 10 5 1 4 19 18 16
5.VARBONJ 9 4 2 3 18 12 14
6.VRISNIK 10 4 2 4 14 22 14
7.MLADOST 10 3 1 6 21 29 10
8.SOŠK 8 2 2 4 11 12 8
9.JELSA 10 2 1 7 10 24 7
10.VATRA 10 2 1 7 12 29 7
11.SLOGA 9 1 1 7 5 26 4


RASPORED ZAOSTALE UTAKMICE IX KOLA 30 SIJEČNJA

N.K.SLOGA-N.K.SOŠK srijeda 30.01.2013 igrališteDolci u14.00h

RASPORED UTAKMICA XI I KOLA 02 i 03 VELJAČE
N.K.VRISNIK-LEVANDA subota 02.02.2013 igralištePelinje u14.00h
N.K.SLOGA-N.K.MLADOST nedjelja 03.02.2012 igrališteDolci u14.00h
N.K.VARBONJ-N.K.JADRAN subota 02.02.2013 igrališteGorica u14.00h
N.K.JUŽNJAK-N.K.JELSA nedjelja 03.02.2013 igrališteHvar u14.00h
N.K.VATRA-HVAR nedjelja 03.02.2013 igralištePelinje u14.00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2013, 01:34 PM   #204
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,113
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA



REZULTATI UTAKMICA XII KOLA

N.K.VRISNIK N.K.LEVANDA 2:2
N.K.SLOGA N.K.MLADOST 1:0
N.K.VARBONJ N.K.JADRAN 0:2 N.K.JUŽNJAK N.K.JELSA 0:1
N.K.VATRA N.K.HVAR 1:1


N.K.SLOGA-N.K.SOŠK 1:1 ZAOSTALA

TABLICA

1.HVAR 11 9 2 0 45 9 29
2.JADRAN 11 8 0 3 27 12 24
3.JUŽNJAK 11 7 2 2 17 6 23
4.LEVANDA 11 5 2 4 21 20 17
5.VRISNIK 11 4 3 4 16 24 15
6.VARBONJ 10 4 2 4 18 14 14
7.MLADOST 11 3 1 7 21 30 10
8.JELSA 11 3 1 7 11 24 10
9.SOŠK 9 2 3 4 12 13 9
10.VATRA 11 2 2 7 13 30 8
11.SLOGA 11 2 2 7 7 27 8




RASPORED ZAOSTALE UTAKMICE X KOLA 10 VELJAČE 2013
N.K.SOŠK-N.K.VARBONJ nedjelja 10.02.2013 igralištePelinje u14.30.h

RASPORED UTAKMICA XIII KOLA 16 i 17 VELJAČE

N.K.HVAR-JUŽNJAK subota 16.02.2013 igrališteHvar u14.30h
N.K.JELSA-N.K.SLOGA nedjelja 17.02.2012 igralištePelinje u14.30h
N.K.MLADOST-N.K.VARBONJ nedjelja 17.02.2013 igrališteEmilLenkoSlavic u14.30h
N.K.JADRAN-N.K.VRISNIK subota 16.02.2013 igrališteDolci u14.30h
N.K.LEVANDA-SOŠK nedjelja 17.02.2013 igrališteHvar u14.30h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2013, 11:28 AM   #205
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,113
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA



REZULTATI UTAKMICA XIII KOLA

N.K.HVAR N.K.JUŽNJAK 2:0
N.K.JELSA N.K.SLOGA 1:0
N.K.MLADOST N.K.VARBONJ 5:0 N.K.JADRAN N.K.VRISNIK 3:1
N.K.LEVANDA N.K.SOŠK 2:3



TABLICA

1.HVAR 12 10 2 0 47 9 32
2.JADRAN 12 9 0 3 30 14 27
3.JUŽNJAK 12 7 2 3 17 8 23
4.LEVANDA 12 5 2 5 23 23 17
5.SOŠK 11 4 3 4 19 15 15
6.VRISNIK 12 4 3 5 17 27 15
7.VARBONJ 12 4 2 6 18 23 14
8.MLADOST 12 4 1 7 26 30 13
9.JELSA 12 4 1 7 12 24 13
10.VATRA 11 2 2 7 13 30 8
11.SLOGA 12 2 2 8 7 28 8




RASPORED UTAKMICA XIV KOLA 23 VELJAČE
N.K.SOŠK-JADRAN subota 23.02.2013 igralište Pelinje u12.30h
N.K.VRISNIK-N.K.MLADOST subota 23.02.2012 igralište Pelinje u14.30h
N.K.VARBONJ-N.K.JELSA subota 23.02.2013 igralište Gorica u14.30h
N.K.SLOGA-N.K.HVAR subota 23.02.2013 igrališteDolci u11.45h
N.K.JUŽNJAK-VATRA subota 23.02.2013 igrališteHvar u14.30h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2013, 09:45 PM   #206
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,113
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA



REZULTATI UTAKMICA XIV KOLA

N.K.SOŠK N.K.JADRAN 4:2
N.K.VRISNIK N.K.MLADOST 4:0
N.K.VARBONJ N.K.JELSA 0:3 N.K.SLOGA N.K.HVAR 0:7
N.K.JUŽNJAK N.K.VATRA 1:2



TABLICA

1.HVAR 13 11 2 0 55 9 35
2.JADRAN 13 9 0 4 32 17 27
3.JUŽNJAK 13 7 2 4 18 10 23
4.SOŠK 12 5 3 4 23 17 18
5.VRISNIK 13 5 3 4 21 27 18
6.LEVANDA 12 5 2 5 23 23 17
7.JELSA 13 5 1 7 15 24 16
8.VARBONJ 13 4 2 7 18 26 14
9.MLADOST 13 4 1 8 26 34 13
10.VATRA 12 3 2 7 15 31 11
11.SLOGA 13 2 2 9 7 35 8




RASPORED UTAKMICA XV KOLA 02 i 03 OŽUJKA

N.K.VATRA-SLOGA nedjelja 03.03.2013 igralištePelinje u14.30h
N.K.HVAR-N.K.VARBONJ nedjelja 03.03.2013 igrališteHvar u14.30h
N.K.JELSA-N.K.VRISNIK ODGOĐENO
N.K.MLADOST-N.K.SOŠK nedjelja 03.03.2013 igrališteEmilLenkoSlavic u14.30h
N.K.JADRAN-LEVANDA subota 02.03.2013 igrališteDolci u14.30h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2013, 10:27 AM   #207
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,113
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA



REZULTATI UTAKMICA XV KOLA

N.K.MLADOST N.K.SOŠK 1:3
N.K.HVAR N.K.VARBONJ 4:1
N.K.JADRAN N.K.LEVANDA 1:2 N.K.VATRA N.K.SLOGA 2:3
N.K.VRISNIK N.K.JELSA 13.03.2013. / 15,oo



TABLICA

1.HVAR 14 12 2 0 59 10 38
2.JADRAN 14 9 0 5 33 19 27
3.JUŽNJAK 13 7 2 4 18 10 23
4.SOŠK 13 6 3 4 26 18 21
5.LEVANDA 13 6 2 5 25 24 20
6.VRISNIK 13 5 3 5 21 27 18
7.JELSA 13 5 1 7 15 24 16
8.VARBONJ 14 4 2 8 19 30 14
9.MLADOST 14 4 1 9 27 37 13
10.VATRA 13 3 2 8 17 34 11
11.SLOGA 14 3 2 9 10 37 11




RASPORED UTAKMICA XVI KOLA 09 i 10 OŽUJKA


N.K.LEVANDA-MLADOST nedjelja 10.03.2013 igrališteHvar u14.30h
N.K.SOŠK-N.K.JELSA nedjelja 10.03.2013 igralištePelinje u14.30h
N.K.VRISNIK-N.K.HVAR subota 09.03.2013 igralištePelinje u14.30h
N.K.VARBONJ-N.K.VATRA subota 09.03.2013 igrališteGorica u14.30h
N.K.SLOGA-N.K.JUŽNJAK nedjelja 10.03.2013 igrališteDolci u14.30h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2013, 02:10 PM   #208
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,113
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA



REZULTATI UTAKMICA XVI KOLA

N.K.LEVANDA N.K.MLADOST 4:2
N.K.SOŠK N.K.JELSA 1:1
N.K.VRISNIK N.K.HVAR 0:3 N.K.VARBONJ N.K.VATRA 1:0
N.K.SLOGA N.K.JUŽNJAK 1:4


TABLICA

1.HVAR 15 13 2 0 62 10 41
2.JADRAN 14 9 0 5 33 19 27
3.JUŽNJAK 14 8 2 4 22 11 26
4.LEVANDA 14 7 2 5 29 26 23
5.SOŠK 14 6 4 4 27 19 22
6.VRISNIK 14 5 3 6 21 30 18
7.JELSA 14 5 2 7 16 25 17
8.VARBONJ 15 5 2 8 20 30 17
9.MLADOST 15 4 1 10 29 41 13
10.VATRA 14 3 2 9 17 35 11
11.SLOGA 15 3 2 10 11 41 11




RASPORED UTAKMICA XVII KOLA 16 i 17 OŽUJKA

N.K.JUŽNJAK-VARBONJ nedjelja 17.03.2013 igrališteHvar u14.30h
N.K.VATRA-N.K.VRISNIK subota 16.03.2013 igralištePelinje u14.30h
N.K.HVAR-N.K.SOŠK subota 16.03.2013 igrališteHvar u14.30h
N.K.JELSA-N.K.LEVANDA nedjelja 17.03.2013 igralištePelinje u14.00h
N.K.MLADOST-N.K.JADRAN nedjelja 17.03.2013 igrališteEmilLenkoSlavić u14.30h


RASPORED ZAOSTALE UTAKMICE XV KOLA 13 OŽUJKA 2013

N.K.JELSA-N.K.VRISNIK srijeda 13.03.2013 igralištePelinje u15.00h

Last edited by monkul; 12-03-2013 at 12:34 AM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2013, 08:35 PM   #209
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,113
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA



REZULTATI UTAKMICA XVII KOLA

N.K.JUŽNJAK N.K.VARBONJ 2:0
N.K.VATRA N.K.VRISNIK 3:0
N.K.HVAR N.K.SOŠK 6:1
N.K.JELSA N.K.LEVANDA 1:1
N.K.MLADOST N.K.JADRAN 2:5
N.K.JELSA N.K.VRISNIK 7:0 zaostala XV kolo

TABLICA

1.HVAR 16 14 2 0 68 11 44
2.JADRAN 15 10 0 5 38 21 30
3.JUŽNJAK 15 9 2 4 24 11 29
4.LEVANDA 15 7 3 5 30 27 24
5.SOŠK 15 6 4 5 28 25 22
6.JELSA 16 6 3 7 24 26 21
7.VRISNIK 16 5 3 8 21 40 18
8.VARBONJ 16 5 2 9 20 32 17
9.VATRA 15 4 2 9 20 35 14
10.MLADOST 16 4 1 11 31 46 13
11.SLOGA 15 3 2 10 11 41 11




RASPORED UTAKMICA XVIII KOLA 23 i 24 OŽUJKA

N.K.JADRAN-JELSA subota 23.03.2013 igrališteDolci u14.00h
N.K.LEVANDA-N.K.HVAR subota 23.03.2013 igrališteHvar u14.30h
N.K.SOŠK-N.K.VATRA nedjelja 24.03.2013 igralištePelinje u15.00h
N.K.VRISNIK-N.K.JUŽNJAK nedjelja 24.03.2013 igralištePelinje u13.00h
N.K.VARBONJ-N.K.SLOGA nedjelja 24.03.2013 igrališteGorica u15.00h

Last edited by monkul; 19-03-2013 at 10:00 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2013, 02:34 PM   #210
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,113
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA



REZULTATI UTAKMICA XVIII KOLA

N.K.JADRAN N.K.JELSA 1:2
N.K.LEVANDA N.K.HVAR 1:1
N.K.SOŠK N.K.VATRA 5:0
N.K.VRISNIK N.K.JUŽNJAK 2:3
N.K.VARBONJ N.K.SLOGA 2:1

TABLICA

1.HVAR 17 14 3 0 69 12 45
2.JUŽNJAK 16 10 2 4 27 13 32
3.JADRAN 16 10 0 6 39 23 30
4.SOŠK 16 7 4 5 33 25 25
5.LEVANDA 16 7 4 5 31 28 25
6.JELSA 17 7 3 7 26 27 24
7.VARBONJ 17 6 2 9 22 33 20
8.VRISNIK 17 5 3 9 23 43 18
9.VATRA 16 4 2 10 20 40 14
10.MLADOST 16 4 1 11 31 46 13
11.SLOGA 16 3 2 11 12 43 11




RASPORED UTAKMICA XIX KOLA 06 i 07 TRAVNJA

N.K.SLOGA-N.K.VRISNIK nedjelja 07.04.2013 igrališteDolci u15.00h
N.K.JUŽNJAK-N.K.SOŠK nedjelja 07.04.2013 igrališteHvar u14.30h
N.K.VATRA-N.K.LEVANDA subota 06.04.2013 igralištePelinje u15.00h
N.K.HVAR-N.K.JADRAN subota 06.04.2013 igrališteHvar u14.30h
N.K.JELSA-N.K.MLADOST nedjelja 07.04.2013 igralištePelinje u15.00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2013, 03:54 PM   #211
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,113
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA



REZULTATI UTAKMICA XIX KOLA

N.K.HVAR N.K.JADRAN 8:0
N.K.VATRA N.K.LEVANDA 3:3
N.K.JUŽNJAK N.K.SOŠK 3:4
N.K.SLOGA N.K.VRISNIK 1:2
N.K.JELSA N.K.MLADOST 3:2

TABLICA

1.HVAR 18 15 3 0 77 12 48
2.JUŽNJAK 17 10 2 5 30 17 32
3.JADRAN 17 10 0 7 39 31 30
4.SOŠK 17 8 4 5 37 28 28
5.JELSA 18 8 3 7 29 29 27
6.LEVANDA 17 7 5 5 34 31 26
7.VRISNIK 18 6 3 9 25 44 21
8.VARBONJ 17 6 2 9 22 33 20
9.VATRA 17 4 3 10 23 43 15
10.MLADOST 17 4 1 12 33 49 13
11.SLOGA 17 3 2 12 13 45 11




RASPORED UTAKMICA XX KOLA 13 i 14 TRAVNJA
N.K.MLADOST-N.K.HVAR nedjelja 14.04.2013 igrališteEmilLenkoSlavić u14.30h
N.K.JADRAN-N.K.VATRA subota 13.04.2013 igrališteDolci u15.00h
N.K.LEVANDA-N.K.JUŽNJAK subota 13.04.2013 igrališteHvar u14.30h
N.K.SOŠK-N.K.SLOGA nedjelja 14.04.2013 igralištePelinje u13.00h
N.K.VRISNIK-N.K.VARBONJ nedjelja 14.04.2013 igralištePelinje u15.00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2013, 09:30 PM   #212
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,113
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Raspored za XXI kolo Hvarske lige

Subota 20.04.2013, igralište Pelinje - NK Vatra / NK Mladost - 14,30
Subota 20.04.2013, Križna Luka - NK Južnjak / HNK Jadran -14,00
Subota 20.04.2013, Križna Luka - NK Hvar / NK Jadran - 16,30
Nedjelja 21.04.2013, Vrbanj - NK Varbonj / NK SOŠK - 15,00
Nedjelja 21.04.2013, Dolci - NK Sloga / NK Levanda - 15,00

OBAVIJEST

Pozivaju se predstavnici klubova na sastanak predstavnika klubova koji će se održati u subotu, 20.04.2013., u Hvaru - gradska Loggia. Sastanku će nazočiti i predsjednik Županijskog nogometnog Saveza gosp. Alojzije Supraha.

Dnevni red:
1. izvlačenje parova za Kup
2. razno
monkul is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2013, 12:24 AM   #213
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,113
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI UTAKMICA XXII KOLA

N.K.LEVANDA N.K.VARBONJ 2:0
N.K.MLADOST N.K.JUŽNJAK 1:2
N.K.JADRAN N.K.SLOGA 5:0
N.K.JELSA N.K.VATRA 3:2
N.K.SOŠK N.K.VRISNIK 1:1

TABLICA

1.HVAR 20 17 3 0 82 12 54
2.JUŽNJAK 20 13 2 5 36 19 41
3.JADRAN 20 12 0 8 47 32 36
4.SOŠK 20 9 5 6 47 31 32
5.LEVANDA 20 9 5 6 41 34 32
6.JELSA 20 9 3 8 32 34 30
7.VARBONJ 20 8 2 10 27 36 26
8.VRISNIK 20 6 4 10 26 48 22
9.VATRA 20 4 4 12 26 50 16
10.MLADOST 20 4 2 14 35 54 14
11.SLOGA 20 3 2 15 13 62 11




RASPORED UTAKMICA I KOLA KUPA OTOKA HVARA

A) N.K.SLOGA-N.K.LEVANDA nedjelja 05.05.2013 igrališteDolci u15.00h
B) N.K.JUŽNJAK-N.K.JADRAN nedjelja 05.05.2013 igrališteHvar u15.00h
C) N.K.JELSA-N.K.VARBONJ nedjelja 05.05.2013 igralištePelinje u15.00h

II KOLO

1) N.K.MLADOST-POBJEDNIK C
2) POBJEDNIK B –N.K.VATRA
3) N.K.HVAR -POBJEDNIK A
4) N.K.SOŠK-N.K.VRISNIK

POLUFINALE

POBJEDNIK 2 – POBJEDNIK 4
POBJEDNIK 3 - POBJEDNIK 1

FINALE
monkul is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2013, 09:29 AM   #214
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,113
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default Sezona 2013-14

HVARSKA NOGOMETNA LIGA



TABLICA

1.SOŠK 0 0 0 0 0 0 0
2.VRISNIK 0 0 0 0 0 0 0
3.LEVANDA 0 0 0 0 0 0 0
4.VARBONJ 0 0 0 0 0 0 0
5.SLOGA 0 0 0 0 0 0 0
6.JELSA 0 0 0 0 0 0 0
7.VATRA 0 0 0 0 1 0 0
8.MLADOST 0 0 0 0 0 0 0
9.JADRAN 0 0 0 0 0 0 0


RASPORED I KOLA 12 i 13 LISTOPADA 2013

N.K.VARBONJ-N.K.VATRA nedjelja 13.10.2013 igrališteGorica u14.30h
N.K.LEVANDA-N.K.MLADOST nedjelja 13.10.2013 igrališteHvar u14.30h
N.K.VRISNIK-N.K.JADRAN nedjelja 13.10.2013 igralištePelinje u14.30h
NK SLOGA -NK JELSA odgođeno
monkul is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2013, 09:57 AM   #215
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,113
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default Hvarska nogometna liga 2013-14 - raspored

Kolo 1
Vrisnik - Jadran (SG) 2:4
Hvar Levanda - Mladost (S) 3:0
Hvar Varbonj - Vatra 0:0
Sloga (DnH) - Jelsa 0:5
Kolo 2
Vatra - Sloga (DnH) 0:0
Sućuraj Mladost (S) - Varbonj 1:2
Stari Grad Jadran (SG) - Levanda 6:1
SOŠK - Vrisnik 1:0
Kolo 3
Hvar Levanda - SOŠK 1:2
Hvar Varbonj - Jadran (SG) 0:2
Sloga (DnH) - Mladost (S) 1:1
Jelsa Jelsa - Vatra 2:2
Kolo 4
Sućuraj Mladost (S) - Jelsa 0:3 b.b
Stari Grad Jadran (SG) - Sloga (DnH) 3:0
SOŠK - Varbonj 3:0
Vrisnik - Levanda 1:2

Kolo 5
Hvar Varbonj - Vrisnik 1:1
Sloga (DnH) - SOŠK 0:4
Jelsa Jelsa - Jadran (SG) 2:4
Vatra - Mladost (S) 4:3

Kolo 6
Stari Grad Jadran (SG) - Vatra 3:0
SOŠK - Jelsa 2:1
Vrisnik - Sloga (DnH) -:-
Hvar Levanda - Varbonj 4:0
Kolo 7
Sloga (DnH) - Levanda 1:4
Jelsa Jelsa - Vrisnik 5:0
Vatra - SOŠK 1:5
Sućuraj Mladost (S) - Jadran (SG) 3:2

Kolo 8
SOŠK - Mladost (S) 5:1
Vrisnik - Vatra 2:1
Hvar Levanda - Jelsa 1:4
Hvar Varbonj - Sloga (DnH) 6:0

Kolo 9
Jelsa - Varbonj -:-
Vatra - Levanda -:-
Mladost (S) - Vrisnik -:-
Jadran (SG) - SOŠK -:-
Kolo 10
Jadran (SG) - Vrisnik -:-
Mladost (S) - Levanda -:-
Vatra - Varbonj -:-
Jelsa - Sloga (DnH) -:-
Kolo 11
Sloga (DnH) - Vatra -:-
Varbonj - Mladost (S) -:-
Levanda - Jadran (SG) -:-
Vrisnik - SOŠK -:-
Kolo 12
SOŠK - Levanda -:-
Jadran (SG) - Varbonj -:-
Mladost (S) - Sloga (DnH) -:-
Vatra - Jelsa -:-
Kolo 13
Jelsa - Mladost (S) -:-
Sloga (DnH) - Jadran (SG) -:-
Varbonj - SOŠK -:-
Levanda - Vrisnik -:-
Kolo 14
Vrisnik - Varbonj -:-
SOŠK - Sloga (DnH) -:-
Jadran (SG) - Jelsa -:-
Mladost (S) - Vatra -:-
Kolo 15
Vatra - Jadran (SG) -:-
Jelsa - SOŠK -:-
Sloga (DnH) - Vrisnik -:-
Varbonj - Levanda -:-
Kolo 16
Levanda - Sloga (DnH) -:-
Vrisnik - Jelsa -:-
SOŠK - Vatra -:-
Jadran (SG) - Mladost (S) -:-
Kolo 17
Sućuraj Mladost (S) - SOŠK -:-
Vatra - Vrisnik -:-
Jelsa - Levanda -:-
Sloga (DnH) - Varbonj -:-
Kolo 18
Varbonj - Jelsa -:-
Levanda - Vatra -:-
Vrisnik - Mladost (S) -:-
SOŠK - Jadran (SG)

Last edited by monkul; 19-12-2013 at 10:28 AM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2013, 12:00 PM   #216
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,113
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default 2.kolo 2013-14

[CENTER] HVARSKA NOGOMETNA LIGA






TABLICA

1.LEVANDA 1 1 0 0 3 0 3 3
2.JADRAN 1 1 0 0 4 2 2 3
3.VATRA 1 0 1 0 0 0 0 1
4.VARBONJ 1 0 1 0 0 0 0 1
5.JELSA 0 0 0 0 0 0 0 0
6.SOŠK 0 0 0 0 0 0 0 0
7.SLOGA 0 0 0 0 0 0 0 0
8.VRISNIK 1 0 0 1 2 4 -2 0
9.MLADOST 1 0 1 0 0 3 -3 0








RASPORED II KOLA 18, 19 i 20 LISTOPADA 2013

N.K.VATRA-N.K.SLOGA nedjelja 20.10.2013 igralištePelinje u14.30h
N.K.MLADOST-N.K.VARBONJ nedjelja 20.10.2013 igrališteEmilLenkoSlavić u15.30h
N.K.SOŠK-N.K.VRISNIK subota 19.10.2013 igralištePelinje u14.30h
N.K.JADRAN-N.K.LEVANDA petak 18.10.2013 igrališteDolci u15.45h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2013, 10:21 AM   #217
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,113
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

2.KOLO


REZULTATI 2.kolo:

HNK JADRAN - NK LEVANDA 6-1
NK VATRA - NK SLOGA 0-0
NK S.O.Š.K - NK VRISNIK 1-0
NK MLADOST - NK VARBONJ 1-2


TABLICA

1. HNK JADRAN 2...2-0-0...10-3.. 6
2.NK VARBONJ 2...1-1-0..2-1..4
3. NK LEVANDA 2...1-0-1...4-6..3
4. NK S.O.Š.K 1...1-0-0...1-0..3
5. NK VATRA 2...0-2-0..0-0..1
6. NK SLOGA 1...0-1-0..0-0..1
7. NK JELSA 0...0-0-0..0-0..0
8. NK VRISNIK 2...0-1-1..2-5..1
9. NK MLADOST 2...0-1-1..1-5..1


RASPORED 3.kola (26. i 27. 10.2013)

NK LEVANDA - NK S.O.Š.K, subota 26.10.2013 -14,30 sati, Križna Luka Hvar
NK VARBONJ - HNK JADRAN, nedjelja,27.10.2013 -14,30, Vrbanj
NK SLOGA - NK MLADOST, nedjelja,27.10.2013 - 14,30, Stari Grad - Dolci
NK JELSA - NK VATRA, nedjelja,27.10.2013 -14,30, Jelsa -Pelinje

NAPOMENA!!! REZULTATI I TABLICA SU NESLUŽBENI - RASPORED JE SLUŽBEN (po ovlaštenju Povjerenika Lige)

Last edited by monkul; 28-10-2013 at 03:38 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2013, 07:48 PM   #218
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,113
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA


REZULTATI UTAKMICA III KOLO


N.K.SLOGA N.K.MLADOST 1:1
N.K.LEVANDA N.K.SOŠK 1:2
N.K.JELSA N.K.VATRA 2:2
N.K.VARBONJ N.K.JADRAN 0:2





TABLICA

OU P N P POS PRI GR BoD

1.JADRAN 3 3 0 0 12 3 9 9
2.SOŠK 2 2 0 0 3 1 2 6
3.VARBONJ 3 1 1 1 2 3 - 1 4
4.VATRA 3 0 3 0 2 2 0 3
5.LEVANDA 3 1 0 2 5 8 -3 3
6.SLOGA 2 0 2 0 1 1 0 2
7.JELSA 1 0 1 0 2 2 0 1
8.MLADOST 3 0 1 2 2 6 -4 1
9.VRISNIK 2 0 0 2 2 5 -3 0


RASPORED IV KOLA 03 STUDENOG 2013

N.K.MLADOST-N.K.JELSA nedjelja 03.11.2013 igrališteEmilLenkoSlavić u12.15h
N.K.JADRAN-N.K.SLOGA nedjelja 03.11.2013 igrališteDolci u14.30h
N.K.SOŠK-N.K.VARBONJ nedjelja 03.11.2013 igralištePelinje u12.45h
N.K.VRISNIK-N.K.LEVANDA nedjelja 03.11.2013 igralištePelinje u14.30h


RASPORED ZAOSTALE UTAKMICE I KOLA 06 STUDENOG 2013

N.K.JELSA-N.K.SLOGA srijeda 06.11.2013 igralište Pelinje u 14:30
monkul is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2013, 10:22 AM   #219
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,113
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA


REZULTATI UTAKMICA IV KOLO


N.K.MLADOST N.K.JELSA 3:0 par-forfe čl.59
N.K.JADRAN N.K.SLOGA 3:0
N.K.SOŠK N.K.VARBONJ 3:0
N.K.VRISNIK N.K.LEVANDA 1:2





TABLICA

OU P N P POS PRI GR BOD

1.JADRAN 4 4 0 0 15 3 12 12
2.SOŠK 3 3 0 0 6 1 5 9
3.LEVANDA 4 2 0 2 7 9 - 2 6
4.MLADOST 4 1 1 2 5 6 -1 4
5.VARBONJ 4 1 1 2 2 6 -4 4
6.VATRA 3 0 3 0 2 2 0 3
7.SLOGA 3 0 2 1 1 4 -3 2
8.JELSA 2 0 1 1 2 5 -3 1
9.VRISNIK 3 0 0 3 3 7 -4 0


RASPORED V KOLA 10 STUDENOG 2013


RASPORED V KOLA 09 i 10 STUDENOG 2013

N.K.VARBONJ-N.K.VRISNIK nedjelja 10.11.2013 igrališteGorica u14.30h
N.K.SLOGA-N.K.SOŠK nedjelja 10.11.2013 igrališteDolci u14.30h
N.K.JELSA-N.K.JADRAN subota 09.11.2013 igralištePelinje u14.30h
N.K.VATRA-N.K.MLADOST nedjelja 10.11.2013 igralištePelinje u14.30h

Last edited by monkul; 07-11-2013 at 07:30 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2013, 06:47 PM   #220
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,113
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA


REZULTATI UTAKMICA V KOLO


N.K.VATRA N.K.MLADOST 4:3
N.K.JELSA N.K.JADRAN 2:4
N.K.SLOGA N.K.SOŠK 0:4
N.K.VARBONJ N.K.VRISNIK 1:1





TABLICA

OU P N P POS PRI GR BoD

1.JADRAN 5 5 0 0 19 5 14 15
2.SOŠK 4 4 0 0 10 1 9 12
3.VATRA 4 1 3 0 6 5 1 6
4.LEVANDA 4 2 0 2 7 9 -2 6
5.VARBONJ 5 1 2 2 3 7 -4 5
6.JELSA 4 1 1 2 9 9 0 4
7.MLADOST 5 1 1 3 8 10 -2 4
8.SLOGA 5 0 2 3 1 13 -12 2
9.VRISNIK 4 0 1 3 4 8 -4 1


RASPORED VI KOLA 18 i 19 STUDENOG 2013

N.K.LEVANDA-N.K.VARBONJ subota 18.11.2013 igrališteHvar u14.30h
N.K.SOŠK-N.K.JELSA nedjelja 19.11.2013 igralištePelinje u14.30h
N.K.JADRAN-N.K.VATRA subota 18.11.2013 igrališteDolci u14.30h
N.K.VRISNIK-N.K.SLOGA ODGOĐENO
monkul is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +2. The time now is 03:57 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svaki komentar na forumu je osobni stav pojedinca te se na nikakav način ne može povezati sa Hajduk OnLine stranicom, HNK Hajdukom, administratorima i moderatorima foruma.