[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Zafrkancija

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 23-09-2005, 01:50 AM   #1
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default zafrk

nema nikoga po forumu za se igrat pa mi pada svašta na pamet...
Pitam se zašto je to tako? Zašto su "velike" televizije i novine sve ama baš sve iz metropole? Imamo, "novi list" u fiume, imamo "glas slavonije" u osijeku,
imamo svugdi po nešto ali usprediti npr.HTV i ATV, ili rtl i nova - pula zaista nema smisla. Sve ja razumin da je tamo puna veća lova i to je to, ali zašto iz bilo koje manje sredine od zgb-a ne dolazi nešto što je veče i jače od bilo čega iz tog zgb-a?. A ne želim umanjiti vrijednosti koje imaju u zgb-u,
daleko bilo...
Jednostavno, čudno mi je to- mislim da u toj evropi recimo nije sva medijska moć baš u Rimu, Madridu, Londonu, Bonnu, Rotterdamu; nego ima i drugih gradova a koji nisu metropole pa iz njih izlazi po nešto "veliko" za te države.
zašto tako nije kod nas? a ne želim se uspoređivati sa istokom i balkanom jer valjda smo to prebrodili...
U čemu je onda problem - u lovi? u ljudima?. Ko je bliži oltaru on bolje čuje misu?u neslobodi? čijoj slobodi? kakvoj slobodi?
A šta bi nan falilo da je centralni dnevnik na televiziji emitiran iz sredine iz kojih dolazimo, šta bi nan falilo kad ne bi morali ovisit o rtl-u ili htv-u oćemo li moć gledat utakmice....
.................................................. .................................................. ...
.................................................. .................................................. ...
ala sam gušta kad su svrbi popušili od galskih petlova, ma gušta sam ne zato jer mi je drago da je susidu crkla krava nego volim kad neko leti, leti visoko, visoko - pa onda kad se strmoglavi napravi takav pljassssss da mu se ceo svet smeje!
monkul is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2005, 01:53 AM   #2
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

[QUOTE=monkul]ne dolazi nešto što je veče i jače od bilo čega iz tog zgb-a?.
DOLAZI " H A J D U K " !!!!!!!
monkul is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules