[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Zafrkancija

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 30-11-2005, 01:06 AM   #1
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default pegule-regule

evo kratak osvrt na pojavljivanje odbjeglog pegule pred derbi.
ono ka....,jel ga to ipak hajdučko srce još nije izdalo?
hehe,srića da san se sakrija u zafrkancijama a tamo nema moderiranja i pravila su davno zaboravljena.
i zato ja još jedan od glupih postova pišen ovde a i ne smetan okolo svitu.
i da ne koristin tuđe topice i threadove za privatluke( dosta je i jedna forska liga..) ovdi se osvrćen na prijedlog pačangos los lobos pa ako jadrolinija ne zajebe moga bi vas monkul šokirat cilu šetemonu doživljajima sa trajekta, skalica i poljuda..pa povratka....
jel ga to još hajdučko srce nije izdalo ili mu je monkul posla božičnicu...ave cezare morituri solituri
monkul is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2005, 06:20 AM   #2
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

ma nece jadrolinija zajebat.
Monkul ce se popet na ogradu uzet megafon i vodit navijanje.
a ja cu to sve cut na radiju.
Old 30-11-2005, 12:32 PM   #3
barca_5
Figo je moj idol

barca_5's Avatar

barca_5 is on a distinguished road

monkul posto necu moci prisustvovati derbiju daj jednu fotku i za mene uslikaj...onako lijepu neku(poput vase sutkinje-nekog komada samo za mene)
barca_5 is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2005, 04:44 PM   #4
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

neće monkul na ogradu jer bi se razbija ka čkapi nego ce lipo 80 posto gledat sjever a ono malo vrimena šta ostane će gledat utakmicu ( a neću ni toliko ako krene po zlu...al Neće!). Tako me Torcida zajebala i protiv Schalkea 04 - nisan presta buljit u sjever iako su mi posli rekli da je i na terenu bilo zanimljivo.Dobar potez igrača može se doživit i na televiziji ako gledaš prijenos al dobar štimung sa sjevera nema šanse ako nisi na Poljudu. i amen.
a samo za prijatelje u mrskim sjedinjenim državama bi priko razglasa na tuta forcu molava Hendrixa al aj ti navijaj like a rolling stone?
danas je tek srida a meni već srce bam bam......samo je zajeb šta trajekt vozi dvi ure do splita pa šta ćeš radit po trajektu nego se lipo uredit i onda kad se iskrcaš na rivu, eto janjaca i brava.onda staneš na skalice podilit pipu mira sa prijateljima, unerediš onu malu samposlugu,zboksuješ uz put materijal za posli ne zaspat i pravac poljud.
a ako mama uvali malog monkula onda san najeba,ko će ostat s njin živ?prošli put kad je vidija baklje puka je skroz...jebate veselja kad je vidija nonotu u leut baklje nakon par dana - bija je u kazni dva dana, a meni su popili mozak šta san mu pokaza kako se pale baklje..žute i zelene.
monkul is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules