[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Zafrkancija

View Poll Results: Serator godine
baRBa 3 8.57%
pegula 0 0%
El Chino 8 22.86%
psihijatrija 3 8.57%
rezervirano 0 0%
Faca 0 0%
Bodul 0 0%
anna 13 37.14%
Tina 1 2.86%
suzanaoko 7 20.00%
Voters: 35. You may not vote on this poll

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 22-12-2008, 03:29 PM   #61
Tina
UVIK KONTRA BARBE!

Tina's Avatar

Tina is on a distinguished road

sinnko šta je previše previše je. dobro ti je bodul reka,aj se ličit negdi drugo, ovde si dopizdila i bogu i čoviku. jesan ti ja nabila 10 glasova? ja sam javno rekla da si po meni najveći serator na ovom forumu,šta i jesi. jer si svakom loncu poklopac. čak i kad nemaš pojma o nečemu, ti se obavezno moraš oglasit pa makar i sa nekom gluposti.
dalje, moga se pisanja i načina komunikacije ostavi i ne prozivaj me bez ikakvog razloga, jer ponavljan ti, nisan ti ja nabila 10 glasova. Sama si otvorila ovu temu, valjda si i sama svjesna da ljude najviše živciraš. prije svega,ovo je forum o hajduku,a sa tim se povezuju više manje i navijači, o kojima ti nemaš apsolutno nikakve veze,al bitno da se na svaku temu javljaš. i da, ovo san ja odavno govorila, ovo nije nikakva hajka na tebe, nit je ovo moje mišljenje o tebi nekakva novost, tako da te još jedan put molin da se mene okaniš i ne prozivaš me ko glavnog krivca šta ti ljude iritiraš.
Old 22-12-2008, 03:40 PM   #62
digitron
Šime

digitron's Avatar

digitron will become famous soon enough

kao nepristran promatrač, definitivno barba.
Old 22-12-2008, 04:27 PM   #63
Anna
moja anuška

Anna is on a distinguished road

[QUOTE=Tina;165038]]

tih deset glasova ne znače više od tvojih deset u drugoj anketi

inače...ja nisam znala što ti misliš...da je tako ne bih pokušavala s tobom kontaktirati...

a ne vidim razloga da ne komentiram tvoje pisanje ako ti već komentiraš moje...nisam ja postavila anketu, niti sam tražila da budem u njoj, niti sam glasovala u toj anketi...
samo sam tražila da bude javna, da barem mogu odgovoriti...

o navijačima sam malo pisala, uglavnom u šaljivom tonu, pa ako netko ne razumije šalu ili je od toga operiran ja mu nisam kriva...pisala sam najviše na DND i na politici i to jedino na ovom forumu, pa iako je hajdukov forum, tu postoje i te teme...
ne znam zašto mi spočitavaš količinu pisanje ,ako već sama na drugom forumu imaš desetinu tisuća postova na svim mogućim temama???

ili se ti baš u sve razumiješ??

a što se tiče liječenja...tu ću te poštedjeti for all time's sake

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Old 22-12-2008, 06:30 PM   #64
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Anna View Post
i da... da ne zaboravim..ima još jedna kategorija kao crew..a to su nepismeni kojima je čitanje svakog posta dužeg od par riječu prepunih pravopisnih grešaka, kakve sami pišu, tipa " jebeš kALINIčA ", teži intelektualni napor ...

iako to ne isključuje obožavanje tomsona, čak i implicira :P
šta tebi smeta???? si ti normalna??? šta te briga šta misle ljudi koje neznaš!!! jebote irud daj meni sve te glasove,jebe mi se!!!! ja sam te recimo iz zajebancije stavio jer nisi stavila malduka u krug kandidata... isus bog šta tebve brine!!! ja sam stvarno mislio da si pametnija!!!??? i usput,ovaj post samo dokazuje koliko si blesava i koliko generaliziraš neke stvari!!!! i sve što ti je tina napisala dobro ti je napisala!!!!!

Last edited by psihijatrija; 22-12-2008 at 06:52 PM.
psihijatrija is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2008, 10:25 PM   #65
crew
Anin

crew's Avatar

crew is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Anna View Post
i da... da ne zaboravim..ima još jedna kategorija kao crew..a to su nepismeni kojima je čitanje svakog posta dužeg od par riječu prepunih pravopisnih grešaka, kakve sami pišu, tipa " jebeš kALINIčA ", teži intelektualni napor ...

iako to ne isključuje obožavanje tomsona, čak i implicira :P
pa neče me valjda jugonostalgic(jel ide č ili ć???)arka učiti pravopisu....okomila si se na mene zato što sam glasao za tebe.da,največČČČa seratorica si na forumu.

Last edited by crew; 22-12-2008 at 10:46 PM.
crew is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2008, 12:11 AM   #66
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

Quote:
Originally Posted by crew View Post
pa neče me valjda jugonostalgic(jel ide č ili ć???)arka učiti pravopisu....okomila si se na mene zato što sam glasao za tebe.da,največČČČa seratorica si na forumu.
Old 23-12-2008, 12:47 AM   #67
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

ajme majko.. ANNA????

Spektakularno samoubojstvo u Zadru

Zadar Zadarska policija oko 19:45 pronašla je beživotno tijeo,mlade,24-godišnje Zadranke. Kako očćevici tvrde mlada Zadranka bacila se sa 3. kata svoje zgrade.
Iako to nije njezin stan,mlada Zadranka,je navodno zatražila od susjede čćašu vode,koja je ostavila otvorena vrata dok je htjela natočćiti vode. Tada se mlada Zadranka zaletjela i kroz zatvoreno staklo,od balkona,bacila se sa 15 metara visine. Prolaznici su u jednom trenutku mislili da se radi o snimanju nekog akcijskog filma,no ubrzo ih je zatekao jako ružan prizor,beživotno tijelo mlade Zadranke koja je ostavila oproštajno pismo,vrlo čćitko i pismeno:

Nisam mogla više trpjeti zlostavljanja ljudi koji se kriju pod nickovima:
argentinac, Bodul, crew, drugi, gotovINA, Konjak, psihijatrija, rezervirano, Tina, Vito Corleone
Psiho,ti si me najviše razočarao,trebao si spavati kod mene za vrijeme Dvoranskog Prvenstva Hrvatske,da sam živa,izabrala bi El China,vidiš on nije glasao za mene.
Dosta mi je života, ZDRAVO!!!

Iz još nepotvrđenih izvora saznajemo,da je riječć o samoubojstvu radi foruma: www.hnkhajduk.com/forum i rubrike "serator godine".

USKORO OPŠIRNIJE

preuzeto sa www.zivotzaforum.com

Last edited by psihijatrija; 23-12-2008 at 06:42 AM.
Old 23-12-2008, 12:55 AM   #68
fetivi-dalmatinac
Senior Member

fetivi-dalmatinac's Avatar

fetivi-dalmatinac is on a distinguished road

Dobra je ova baza, šta je je. Samo si moga stavit neki originalni izvor(net,index,šta ja znan...) jer ti link ne radi
Old 23-12-2008, 01:14 AM   #69
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

psiho....ali "veoma" - nije li to njihova rijech?????

veoma mnogo sam voleo tu devojku..

vrlo mnogo sam volija tu malu...

................
vidiš razliku?
monkul is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2008, 01:51 AM   #70
crew
Anin

crew's Avatar

crew is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
thompsone,šta se ti smiješ?
Old 23-12-2008, 06:41 AM   #71
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
psiho....ali "veoma" - nije li to njihova rijech?????

veoma mnogo sam voleo tu devojku..

vrlo mnogo sam volija tu malu...

................
vidiš razliku?
a gdje je to veoma???? starče pa ti ni ne vidiš više...
Old 23-12-2008, 09:37 AM   #72
El Chino
Hare Krishna

El Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura about

Psiho, mislim da si ipak malčice pretjerao
Old 23-12-2008, 11:44 AM   #73
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

kakvo skupljanje bodova,gori si od bilo kakvog političara...
nisam pretjerao nasmijat če se i ona kad vidi
Old 23-12-2008, 09:16 PM   #74
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

može jedino zaplakat od muke kad vidi......
al neće jer ja ću bit u kafani, pa ma kakav ona državni neprijatelj bila imat će punu čašu i šapat utjehe...

i bilo ko drugi potlačeni...u bilo kojem obliku i od bilo koga.
Old 23-12-2008, 09:18 PM   #75
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Talking

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
a gdje je to veoma???? starče pa ti ni ne vidiš više...
vidi ovaj starac i više nego triba...

i nemoj sudit po godinama staža, da ti ne bude suđeno.
Old 26-12-2008, 07:25 PM   #76
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Thumbs down jadnolinija

definitivni serator godine je kapetan Jadrolinijinog katamarana na liniji Split-Bol-Jelsa. Čovik (beštija a ne čovik!!) je lipo iz Splita krenuo u 16,00, iako mu u redu plovidbe piše: 16,30...iako na putničkim kartama piše polazak:16,30!!

i šta 'š sad?? svih dvadesetak ljudi šta ostadoše na splitskoj rivi po ovo *ebene bure mogu samo lajatz na misec, zvat Jadroliniju u Rijeku i *ebat im sve po spisku, zvat Jadrana Marinkovica pa plakat u eter, zvat državni inspektorat pa te otpile jer koji ih kurc zoveš, a sveci su??!!, može se i pod murvu u luna park pa potrošit ono malo love šta je ostalo na vrtuljak ili ona dva čekića (bez srpa...) šta se njišu naprid nazad, pa skroz gore da se mozak izokrene, ili uć u stravičnu kućetinu pa se trest od straha.......ili na ćevape sa kajmakom...ma na sve se može a najbolje bi bilo nazvat 92 pa ostavit poruku "bomba je u katamaranu na liniji toj i toj"...ali hebiga, ne rade kisoci u blizini pa se ne može kupit novi simpa ili vip broj za nazvat anonimno, a da zoveš iz tel. govornice sumnjivo je - otkrili bi suzani marljivi CSI-ajovci, jer kakve sam sriće neka bi budala stvarno bila u trajektu sa dinamitom pa bi bio i ja zločinaćka organizacija - a neš ti mene kriminalca: ni č i ć neznam stavit di pripada a da ću bombe stavljat po katamaranima??!....iako bila bi zadovoljština potpuna da bar taj kapetan katamarana ostane bez jedno dvi-tri plaće il da mora na vesla sa katamaranom prema otocima, pa nek krene ujutro akohoće u 6 iz Splita...možda dođe do navečer, a ja ću Petrom Hektorovićem, najlipšim i najboljim trajektom te državne, monopolističke i nehumane firme koja sebe naziva Jadrolinijom, a u stvari je JADNOLINIJA.............

a da ne pričamo o bolnici na Križinama - di te dočekaju sa doslovno: "koji su qrac doša, ol nisi moga ćekat do ponedjeljka...ma svi ste vi otočani isti..lažljivi..." i onda će mi netko reć zašto za svaki qrc iden u zagreb po likarima...jedino medicinske sestre naše su naše i nema prigovora, lipe,šesne, umiljate, plave.....zgodnije od najzgodnije sestre iz metropole. ...
Old 27-12-2008, 05:49 PM   #77
bodulica
zauzeta

bodulica's Avatar

bodulica is on a distinguished road
Send a message via MSN to bodulica

u sto se ovo pretvorilo majko mila?!
Old 28-12-2008, 12:17 AM   #78
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by bodulica View Post
u sto se ovo pretvorilo majko mila?!
u PKLATOVE.....
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules