[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24-11-2014, 09:37 PM   #241
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,314
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI IV KOLO

N.K.JELSA N.K.VARBONJ 2:2
N.K.VRISNIK N.K.SLOGA 2:1
N.K.VATRA N.K.SOŠK 1:3
N.K.LEVANDA N.K.MLADOST 1:3



TABLICA

1.JELSA 4 2 2 0 10 7 3 8
2.SOŠK 4 2 0 2 11 8 3 6
3.LEVANDA 4 2 0 2 10 10 0 6
4.VRISNIK 3 2 0 1 4 5 -1 6
5.VARBONJ 3 1 2 0 6 3 3 5
6.SLOGA 4 1 2 1 8 6 2 5
7.JADRAN 3 1 1 1 8 7 1 4
8.MLADOST 4 1 1 2 7 11 -4 4
9.VATRA 3 0 0 3 3 10 -7 0


RASPORED V KOLA 29 i 30 STUDENOG 2014

N.K.SLOGA-N.K.VATRA nedjelja 30.11.2014 igrališteDolci u14.00h
N.K.MLADOST-N.K.VRISNIK nedjelja 30.11.2014 igrališteEmilLenkoSlavić u14.00h
N.K.VARBONJ-N.K.LEVANDA nedjelja 30.11.2014 igrališteGorica u14.00h
N.K.JADRAN-N.K.JELSA subota 29.11.2014 igrališteDolci u14.00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2014, 03:49 PM   #242
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,314
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI V KOLO
N.K.JADRAN N.K.JELSA 4:2
N.K.MLADOST N.K.VRISNIK 2:4
N.K.SLOGA N.K.VATRA 3:1
N.K.VARBONJ N.K.LEVANDA 2:0



TABLICA

1.VRISNIK 4 3 0 1 8 7 1 9
2.VARBONJ 4 2 2 0 8 3 5 8
3.SLOGA 5 2 2 1 11 7 4 8
4.JELSA 5 2 2 1 12 11 1 8
5.JADRAN 4 2 1 1 12 9 3 7
6.SOŠK 4 2 0 2 11 8 3 6
7.LEVANDA 5 2 0 3 10 12 - 2 6
8.MLADOST 5 1 1 3 9 15 -6 4
9.VATRA 4 0 0 4 4 13 -9 0


RASPORED VI KOLA 05, 06 i 07 PROSINCA 2014

N.K.LEVANDA-N.K.JADRAN petak 05.12.2014 igrališteHvar u14.00h
N.K.MLADOST-N.K.VATRA nedjelja 07.12.2014 igrališteEmilLenkoSlavić u14.30h
N.K.SOŠK-N.K.SLOGA subota 06.12.2014 igralištePelinje u14.00h
N.K.VRISNIK-N.K.VARBONJ nedjelja 07.12.2014 igralištePelinje u14.00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2014, 07:51 PM   #243
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,314
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI VI KOLO

N.K.LEVANDA N.K.JADRAN 3:4
N.K.VATRA N.K.MLADOST 4:0
N.K.VRISNIK N.K.VARBONJ 0:2
N.K.SOŠK N.K.SLOGA 3:0



TABLICA

1.VARBONJ 5 3 2 0 10 3 7 11
2.JADRAN 5 3 1 1 16 12 4 10
3.SOŠK 5 3 0 2 14 9 5 9
4.VRISNIK 5 3 0 2 8 9 -1 9
5.JELSA 5 2 2 1 12 11 1 8
6.SLOGA 6 2 2 2 11 10 1 8
7.LEVANDA 6 2 0 4 13 16 - 3 6
8.MLADOST 6 1 1 4 9 19 -10 4
9.VATRA 5 1 0 4 8 13 -5 3


RASPORED VII KOLA 20 i 21 PROSINCA 2014

N.K.JADRAN-N.K.VRISNIK subota 20.12.2014 igrališteDolci u14.00h
N.K.MLADOST-N.K.SOŠK nedjelja 21.12.2014 igrališteEmilLenkoSlavic u12.45h
N.K.JELSA-N.K.LEVANDA subota 20.12.2014 igralištePelinje u14.00h
N.K.VARBONJ-N.K.VATRA nedjelja 21.12.2014 igrališteGorica u14.00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2014, 02:57 PM   #244
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,314
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI VI KOLO

N.K.JADRAN N.K.VRISNIK 4:0
N.K.MLADOST N.K.SOŠK 1:3
N.K.VARBONJ N.K.VATRA 4:0
N.K.JELSA N.K.LEVANDA 2:4



TABLICA

1.VARBONJ 6 4 2 0 14 3 11 14
2.JADRAN 6 4 1 1 20 12 8 13
3.SOŠK 6 4 0 2 17 10 7 12
4.LEVANDA 7 3 0 4 17 18 -1 9
5.VRISNIK 6 3 0 3 8 13 -5 9
6.JELSA 6 2 2 2 14 15 -1 8
7.SLOGA 6 2 2 2 11 10 - 1 8
8.MLADOST 7 1 1 5 10 22 -12 4
9.VATRA 6 1 0 5 8 17 --9 3


RASPORED VIII KOLA 27 i 28 PROSINCA 2014

N.K.VRISNIK-N.K.JELSA nedjelja 28.12.2014 igralištePelinje u12.00h
N.K.VATRA-N.K.JADRAN subota 27.12.2014 igralištePelinje u14.00h
N.K.SOŠK-N.K.VARBONJ nedjelja 28.12.2014 igralištePelinje u14.00h
N.K.SLOGA-N.K.MLADOST subota 27.12.2014 igrališteDolci u14.00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2015, 02:59 PM   #245
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,314
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI VIII KOLO

N.K.SLOGA N.K.MLADOST 3:1
N.K.SOŠK N.K.VARBONJ 1:1
N.K.VRISNIK N.K.JELSA 2:1
N.K.VATRA N.K.JADRAN 0:5



TABLICA

1.JADRAN 7 5 1 1 25 12 13 16
2.VARBONJ 7 4 3 0 15 4 11 15
3.SOŠK 7 4 1 2 18 11 6 13
4.VRISNIK 7 4 0 3 15 6 9 12
5.SLOGA 7 3 2 2 14 11 3 11
6.LEVANDA 7 3 0 4 17 18 -1 8
7.JELSA 7 2 2 3 15 17 - 2 8
8.MLADOST 8 1 1 6 11 25 -14 4
9.VATRA 7 1 0 6 8 23 --15 3


RASPORED IX KOLA 24 i 25 SIJEČNJA 2015

N.K.LEVANDA-N.K.VRISNIK subota 24.01.2015 igrališteHvar u14.00h
N.K.JADRAN-N.K.SOŠK subota 24.01.2015 igrališteDolci u14.00h
N.K.JELSA-N.K.VATRA subota 24.01.2015 igralištePelinje u14.00h
N.K.VARBONJ-N.K.SLOGA nedjelja 25.01.2015 igrališteGorica u14.00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2015, 10:51 AM   #246
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,314
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI VIII KOLO

N.K.SLOGA N.K.MLADOST 3:1
N.K.SOŠK N.K.VARBONJ 1:1
N.K.VRISNIK N.K.JELSA 2:1
N.K.VATRA N.K.JADRAN 0:5



TABLICA

1.JADRAN 7 5 1 1 25 12 13 16
2.VARBONJ 7 4 3 0 15 4 11 15
3.SOŠK 7 4 1 2 18 11 6 13
4.VRISNIK 7 4 0 3 15 6 9 12
5.SLOGA 7 3 2 2 14 11 3 11
6.LEVANDA 7 3 0 4 17 18 -1 8
7.JELSA 7 2 2 3 15 17 - 2 8
8.MLADOST 8 1 1 6 11 25 -14 4
9.VATRA 7 1 0 6 8 23 --15 3


RASPORED IX KOLA 31 SIJEČNJA 01 VELJAČE 2015

N.K.LEVANDA-N.K.VRISNIK subota 31.01.2015 igrališteHvar u14.00h
N.K.JADRAN-N.K.SOŠK ODGOĐENO
N.K.JELSA-N.K.VATRA subota 31.01.2015 igralištePelinje u14.00h
N.K.VARBONJ-N.K.SLOGA nedjelja 01.02.2015 igrališteGorica u14.30h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2015, 03:02 PM   #247
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,314
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

sastanak predstavnika klubova hvarske nogometne lige
odrŽat Će se 05.02.2015 u 18.00 h u zgradi obĆinskog doma u jelsi




dnevni red


1. Kup otoka hvara

2. Razno
monkul is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2015, 03:04 PM   #248
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,314
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI VIII KOLO

N.K.SLOGA N.K.MLADOST 3:1
N.K.SOŠK N.K.VARBONJ 1:1
N.K.VRISNIK N.K.JELSA 2:1
N.K.VATRA N.K.JADRAN 0:5



TABLICA

1.JADRAN 7 5 1 1 25 12 13 16
2.VARBONJ 7 4 3 0 15 4 11 15
3.SOŠK 7 4 1 2 18 11 6 13
4.VRISNIK 7 4 0 3 15 6 9 12
5.SLOGA 7 3 2 2 14 11 3 11
6.LEVANDA 7 3 0 4 17 18 -1 8
7.JELSA 7 2 2 3 15 17 - 2 8
8.MLADOST 8 1 1 6 11 25 -14 4
9.VATRA 7 1 0 6 8 23 --15 3


RASPORED IX KOLA 07 i 08 VELJAČE 2015


N.K.JADRAN-N.K.SOŠK subota 07.02.2015 igralište Dolci u14.00h
N.K.JELSA-N.K.VATRA subota 07.02.2015 igralištePelinje u14.00h
N.K.VARBONJ-N.K.SLOGA nedjelja 08.02.2015 igrališteGorica u14.30h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2015, 07:05 AM   #249
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,314
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI I KOLA KUPA OTOKA HVARA

N.K.MLADOST N.K.LEVANDA 3:5 (4:6)
N.K.VARBONJ N.K.VATRA 1:2
N.K.JELSA N.K.SOŠK 8:7 (2:2)



TABLICA

1.VARBONJ 8 5 3 0 18 4 14 18
2.JADRAN 8 5 2 1 25 12 13 17
3.SOŠK 8 4 2 2 18 11 7 14
4.VRISNIK 8 4 0 4 16 9 7 12
5.LEVANDA 8 4 0 4 20 19 1 12
6.SLOGA 8 3 2 3 14 14 0 11
7.JELSA 8 3 2 3 17 18 - 1 11
8.MLADOST 8 1 1 6 11 25 -14 4
9.VATRA 8 1 0 7 9 25 --16 3


RASPORED X KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA 07 i 08 OŽUJKA 2015


N.K.JADRAN-N.K.SLOGA subota 07.03.2015 igrališteDolci u14.30h
N.K.JELSA-N.K.SOŠK nedjelja 08.03.2015 igralištePelinje u14.30h
N.K.VARBONJ-N.K.MLADOST nedjelja 08.03.2015 igrališteGorica u14.30h
N.K.LEVANDA-N.K.VATRA subota 07.03.20115 igrališteHvar u14.00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2015, 11:13 PM   #250
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,314
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI X KOLO

N.K.JADRAN N.K.SLOGA 2:2
N.K.VARBONJ N.K.MLADOST 1:1
N.K.LEVANDA N.K.VATRA 3:0
N.K.JELSA N.K.SOŠK 1:2



TABLICA

1.VARBONJ 9 5 4 0 19 5 14 19
2.JADRAN 9 5 3 1 27 14 13 18
3.SOŠK 9 5 2 2 20 11 9 17
4.LEVANDA 9 5 0 4 23 19 4 15
5.SLOGA 9 3 3 3 16 16 0 12
6.VRISNIK 9 4 0 4 11 17 - 6 12
7.JELSA 9 3 2 4 18 20 - 2 11
8.MLADOST 9 1 2 6 12 26 -14 5
9.VATRA 9 1 0 8 9 27 --18 3


RASPORED XI KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA 14 i 15 OŽUJKA 2015
N.K.MLADOST-N.K.JADRAN nedjelja 15.03.2015 igrališteEmilLenkoSlavić u14.00h
N.K.SOŠK-N.K.LEVANDA nedjelja 15.03.2015 igralištePelinje u14.30h
N.K.VATRA-N.K.VRISNIK O D G O Đ E N O
N.K.SLOGA-N.K.JELSA subota 14.03.2015 igrališteDolci u13.00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2015, 09:13 PM   #251
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,314
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI XI KOL
O

N.K.MLADOST N.K.JADRAN 1:3
N.K.SOŠK N.K.LEVANDA 1:3
N.K.SLOGA N.K.JELSA 3:4
N.K.VATRA N.K.VRISNIK ODGOĐENO



TABLICA

1.VARBONJ 9 5 4 0 19 5 14 19
2.JADRAN 10 5 3 2 28 17 11 18
3.LEVANDA 10 6 0 4 26 20 6 18
4.SOŠK 10 5 2 3 21 15 6 17
5.JELSA 10 4 2 4 22 23 -1 14
6.VRISNIK 8 4 0 4 16 9 7 12
7.SLOGA 10 3 3 4 19 20 -1 12
8.MLADOST 10 2 2 6 15 27 -12 8
9.VATRA 9 1 0 8 9 27 -18 3


RASPORED XII KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA 21 i 22 OŽUJKA 2015

N.K.JADRAN-N.K.VARBONJ subota 21.03.2015 igrališteDolci u14.30h
N.K.JELSA-N.K.MLADOST subota 21.03.2015 igralištePelinje u14.30h
N.K.VRISNIK-N.K.SOŠK nedjelja 22.03.2015 igralištePelinje u14.30h
N.K.LEVANDA-N.K.SLOGA subota 21.03.2015 igrališteHvar u14.00h


RASPORED ODGOĐENE UTAKMICE XI KOLA 19 0ŽUJKA 2015

N.K.VATRA-N.K.VRISNIK četvrtak 19.03.2015 igralištePelinje u14.00h


POVJERENIK ZA NATJECANJE

GORDAN DRAGIČEVIĆ
monkul is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2015, 09:26 PM   #252
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,314
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

11.KOLO FNL, rezultati:
HNK JADRAN – NK VARBONJ 0:2
NK LEVANDA – NK SLOGA 5:1
NK JELSA – NK MLADOST 1:0
NK SOŠK – NK VRISNIK 3:2

TABLICA FNL
1.VARBONJ..........10.........6-4-0.......21-5......22
2.LEVANDA..........11.........7-0-4.......31-21....21
3.SOŠK...............11.........6-2-3.......24-17....20
4.JADRAN............11.........5-3-3.......26-22....18
5.JELSA...............11.........5-2-4.......23-23....17
6.VRISNIK...........10..........4-0-6......19-14....12
7.SLOGA..............11.........3-3-5.......20-25....12
8.MLADOST..........11.........2-2-7.......15-28.....8
9.VATRA..............10.........2-0-8.......11-29.....6

RASPORED 12.KOLA FNL (subota/nedjelja 28/29.03.2015)
N.K.VARBONJ-N.K.JELSA subota 28.03.2015 igrališteGorica u14.30h
N.K.MLADOST-N.K.LEVANDA nedjelja 29.03.2015 igrališteEmilLenkoSlavić u15.30h
N.K.SLOGA-N.K.VRISNIK subota 28.03.2015 igrališteDolci u14.30h
N.K.SOŠK-N.K.VATRA subota 28.03.2015 igralištePelinje u14.30h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2015, 07:47 PM   #253
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,314
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI XIII KOLO

N.K.VARBONJ N.K.JELSA 3:0
N.K.SLOGA N.K.VRISNIK 4:1
N.K.SOŠK N.K.VATRA 1:0
N.K.MLADOST N.K.LEVANDA 1:1



TABLICA

1.VARBONJ 11 7 4 0 24 5 19 25
2.SOŠK 12 7 2 3 25 16 9 23
3.LEVANDA 12 7 1 4 32 22 10 22
4.JADRAN 11 5 3 3 28 19 9 18
5.JELSA 12 5 2 5 23 26 - 3 17
6.SLOGA 12 4 3 5 24 26 -2 15
7.VRISNIK 11 4 0 7 15 26 -11 12
8.MLADOST 12 2 3 7 16 29 -13 9
9.VATRA 11 2 0 9 11 29 -18 6


RASPORED XIV KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA 11 i 12 TRAVNJA 2015

N.K.LEVANDA-N.K.VARBONJ subota 11.04.2015 igrališteHvar u14.30h
N.K.VRISNIK-N.K.MLADOST nedjelja 12.04.2015 igralištePelinje u15.00h
N.K.VATRA-N.K.SLOGA nedjelja 12.04.2015 igralištePelinje u13.00h
N.K.JELSA-N.K.JADRAN subota 11.04.2015 igralištePelinje u14.30h





POVJERENIK ZA NATJECANJE

GORDAN DRAGIČEVIĆ
monkul is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2015, 07:20 PM   #254
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,314
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI XIV KOLO

N.K.LEVANDA N.K.VARBONJ 0:3 par-forfe čl.76
N.K.VATRA N.K.SLOGA 0:2
N.K.JELSA N.K.JADRAN 1:0
N.K.VRISNIK N.K.MLADOST 1:2



TABLICA

1.VARBONJ 12 8 4 0 27 5 22 28
2.SOŠK 12 7 2 3 25 16 9 23
3.LEVANDA 13 7 1 5 32 25 7 22
4.JELSA 13 6 2 5 24 26 -2 20
5.JADRAN 12 5 3 4 28 20 8 18
6.SLOGA 13 5 3 5 26 26 0 18
7.MLADOST 13 3 3 7 18 30 -12 12
8.VRISNIK 12 4 0 8 16 28 -12 12
9.VATRA 12 2 0 10 11 31 -20 6


RASPORED XV KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA 18 i 19 TRAVNJA 2015

N.K.SLOGA-N.K.SOŠK subota 18.04.2015 igrališteDolci u12.30h
N.K.JADRAN-N.K.LEVANDA subota 18.04.2015 igrališteDolci u14.30h
N.K.VARBONJ-N.K.VRISNIK nedjelja 19.04.2015 igrališteGorica u14.30h
N.K.MLADOST-N.K.VATRA nedjelja 19.04.2015 igrališteEmilLenkoSlavić u15.15h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2015, 02:42 PM   #255
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,314
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI XV KOLO

N.K.JADRAN N.K.LEVANDA 1:1
N.K.MLADOST N.K.VATRA 4:1
N.K.SLOGA N.K.SOŠK 2:0
N.K.VARBONJ N.K.VRISNIK 2:0



TABLICA

1.VARBONJ 13 9 4 0 29 5 24 31
2.LEVANDA 14 7 2 5 33 26 7 23
3.SOŠK 13 7 2 4 25 18 7 23
4.SLOGA 14 6 3 5 28 26 2 21
5.JELSA 13 6 2 5 24 26 -2 20
6.JADRAN 13 5 4 4 29 21 8 19
7.MLADOST 14 4 3 7 22 31 -9 15
8.VRISNIK 13 4 0 9 16 30 -14 12
9.VATRA 13 2 0 11 12 35 -23 6


RASPORED XVI KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA 25 i 26 TRAVNJA 2015

N.K.VRISNIK-N.K.JADRAN subota 25.04.2015 igralištePelinje u14.30h
N.K.LEVANDA-N.K.JELSA nedjelja 26.04.2015 igrališteHvar u14.30h
N.K.SOŠK-N.K.MLADOST nedjelja 26.04.2015 igralištePelinje u13.00h
N.K.VATRA-N.K.VARBONJ nedjelja 26.04.2015 igralištePelinje u15.00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2015, 08:52 PM   #256
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,314
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI XVI KOLO

N.K.LEVANDA N.K.JELSA 2:0
N.K.SOŠK N.K.MLADOST 2:0
N.K.VATRA N.K.VARBONJ 0:3
N.K.VRISNIK N.K.JADRAN 0:0



TABLICA

1.VARBONJ 14 10 4 0 32 5 27 34
2.LEVANDA 15 8 2 5 35 26 9 26
3.SOŠK 14 8 2 4 27 18 9 26
4.SLOGA 14 6 3 5 28 26 2 21
5.JADRAN 14 5 5 4 29 21 8 20
6.JELSA 14 6 2 6 24 28 -4 20
7.MLADOST 15 4 3 8 22 33 -11 15
8.VRISNIK 14 4 1 9 16 30 -14 13
9.VATRA 14 2 0 12 12 38 -26 6


RASPORED XVII KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA 02 i 03 SVIBNJA 2015
N.K.JELSA-N.K.VRISNIK nedjelja 03.05.2015 igralištePelinje u15.00h
N.K.JADRAN-N.K.VATRA subota 02.05.2015 igrališteDolci u15.00h
N.K.VARBONJ-N.K.SOŠK subota 02.05.2015 igralištePodGoricom u14.30h
N.K.MLADOST-N.K.SLOGA nedjelja 03.05.2015 igrališteEmilLenkoSlavic u15.15h

Last edited by monkul; 29-04-2015 at 09:06 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2015, 07:12 AM   #257
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,314
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI XVII KOLO

N.K.MLADOST N.K.SLOGA 0:2
N.K.VARBONJ N.K.SOŠK 1:1
N.K.JADRAN N.K.VATRA 4:1
N.K.JELSA N.K.VRISNIK 3:1



TABLICA

1.VARBONJ 15 10 5 0 33 6 27 35
2.SOŠK 15 8 3 4 28 19 9 27
3.LEVANDA 15 8 2 5 35 26 9 26
4.SLOGA 15 7 3 5 30 26 4 24
5.JADRAN 15 6 5 4 33 22 11 23
6.JELSA 15 7 2 6 27 29 -2 23
7.MLADOST 16 4 3 9 22 35 -13 15
8.VRISNIK 15 4 1 10 17 33 -16 13
9.VATRA 15 2 0 13 13 42 -29 6


RASPORED XVIII KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA 09 i 10 SVIBNJA 2015

N.K.SLOGA-N.K.VARBONJ subota 09.05.2015 igrališteDolci u14.30h
N.K.SOŠK-N.K.JADRAN subota 09.05.2015 igralištePelinje u15.00h
N.K.VATRA-N.K.JELSA nedjelja 10.05.2015 igralištePelinje u13.00h
N.K.VRISNIK-N.K.LEVANDA nedjelja 10.05.2015 igralištePelinje u15.00h





POVJERENIK ZA NATJECANJE

GORDAN DRAGIČEVIĆ
monkul is offline   Reply With Quote
Old 13-05-2015, 08:42 PM   #258
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,314
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI XVIII KOLO

N.K.SLOGA N.K.VARBONJ 1:2
N.K.SOŠK N.K.JADRAN 1:3
N.K.VATRA N.K.JELSA 2:5
N.K.VRISNIK N.K.LEVANDA 6:1




TABLICA

1.VARBONJ 16 11 5 0 35 7 28 38
2.SOŠK 16 8 3 5 29 22 7 27
3.JADRAN 16 7 5 4 36 23 13 26
4.JELSA 16 8 2 6 32 31 1 26
5.LEVANDA 16 8 2 6 36 32 4 25 (-1)
6.SLOGA 16 7 3 6 31 28 3 24
7.VRISNIK 16 5 1 10 23 34 -11 16
8.MLADOST 16 4 3 9 22 35 -13 15
9.VATRA 16 2 0 14 15 47 -32 6



RASPORED POLUFINALA KUPA OTOKA HVARA 17.svibnja 2015


N.K.VRISNIK-N.K.VATRA nedjelja 17.05.2015 igralištePelinje u14.45h

N.K.LEVANDA-N.K.JELSA subota 16.05.2015 igrališteHvar u17.00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2015, 06:42 AM   #259
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,314
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default FNL prvenstvo 2015-16

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI I KOLO

N.K.JADRAN N.K.JELSA 0:1
N.K.VARBONJ N.K.SOŠK 1:1
N.K.VATRA N.K.LEVANDA 0:4
N.K.VRISNIK N.K.MLADOST 1:0
N.K.HVAR II N.K.SLOGA 0:0



TABLICA

1.LEVANDA 1 1 0 0 4 3
2.JELSA 1 1 0 0 1 3
3.VRISNIK 1 1 0 0 1 3
4.VARBONJ 1 0 1 0 1 1
5.SOŠK 1 0 1 0 1 1
6.SLOGA 1 0 1 0 0 1
7.HVAR II 1 0 1 0 0 1
8.MLADOST 1 0 0 1 1 0
9.JADRAN 1 0 0 1 1 0
10.VATRA 1 0 0 1 4 0


RASPORED II KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA 07 i 08 STUDENOG 2015

N.K.MLADOST-N.K.VARBONJ nedjelja 08.11.2015 igrališteEmilLenkoSlavić u14.00h
N.K.SOŠK-N.K.VATRA nedjelja 08.11.2015 igralištePelinje u14.30h
N.K.HVAR-N.K.JADRAN subota 07.11.2015 igrališteHvar u14.30h
N.K.SLOGA-N.K.LEVANDA subota 07.11.2015 igrališteDolci u14.30h
N.K.JELSA-N.K.VRISNIK subota 07.11.2015 igralištePelinje u14.30h


POVJERENIK ZA NATJECANJE

GORDAN DRAGIČEVIĆ
monkul is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2015, 10:24 AM   #260
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,314
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI II KOLO

N.K.JELSA N.K.VRISNIK 1:0
N.K.HVAR II N.K.JADRAN 1:4
N.K.SOŠK N.K.VATRA 0:0
N.K.SLOGA N.K.LEVANDA 4:1
N.K.MLADOST N.K.VARBONJ 0:4



TABLICA

1.JELSA 2 2 0 0 2 6
2.VARBONJ 2 1 1 0 3 4
3.SLOGA 2 1 1 0 3 4
4.JADRAN 2 1 0 1 2 3
5.LEVANDA 2 1 0 1 1 3
6.VRISNIK 2 1 0 1 0 3
7.SOŠK 2 0 2 0 0 2
8.HVAR II 2 0 1 1 -3 1
9.VATRA 2 0 1 1 -4 1
10.MLADOST 2 0 0 2 -5 0


RASPORED III KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA 14 i 15 STUDENOG 2015

N.K.JADRAN-N.K.SLOGA subota 14.11.2015 igrališteDolci u14.00h
N.K.LEVANDA-N.K.SOŠK subota 14.11.2015 igrališteHvar u12.00h
N.K.VARBONJ-N.K.JELSA nedjelja 15.11.2015 igrališteGorica u14.00h
N.K.VRISNIK-N.K.HVAR II nedjelja 15.11.2015 igralištePelinje u12.00h
N.K.VATRA-N.K.MLADOST nedjelja 15.11.2015 igralištePelinje u14.30h


POVJERENIK ZA NATJECANJE

GORDAN DRAGIČEVIĆ
monkul is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +2. The time now is 11:37 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svaki komentar na forumu je osobni stav pojedinca te se na nikakav način ne može povezati sa Hajduk OnLine stranicom, HNK Hajdukom, administratorima i moderatorima foruma.