[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hrvatski sport

Closed Thread

Thread Tools Display Modes
Old 03-09-2006, 09:33 PM   #1
Faca
bavo Aduk :)

Faca's Avatar

Faca has disabled reputation
Send a message via ICQ to Faca
Default Srna, Olić, Balaban izbačeni iz reprezentacije

Što kažete na potez naših "igračina" i zabavljanje u Fontani do 5.30 ujutro. Normalno da ih je Bilić potira iz reprezentacije, triba ih kaznit samo tako...

Faca is offline  
Old 03-09-2006, 09:40 PM   #2
mcmanaman
englezski armadas

mcmanaman's Avatar

mcmanaman is on a distinguished road

Jos jedan dokaz primitivizma, jebali ih vise ti narodnjaci da ih jebali ... Ali opet sto ocekivat od likova koji nemaju osnovnu zavrsenu.
Old 03-09-2006, 09:51 PM   #3
Divljak
nije vidija SP

Divljak's Avatar

Divljak is an unknown quantity at this point

Quote:
Originally Posted by mcmanaman View Post
Jos jedan dokaz primitivizma, jebali ih vise ti narodnjaci da ih jebali ... Ali opet sto ocekivat od likova koji nemaju osnovnu zavrsenu.

baci pogled malo lijevo
Old 03-09-2006, 09:57 PM   #4
Ricinho
Senior Member

Ricinho's Avatar

Ricinho is on a distinguished road

koje KRETENČINE primitivne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ricinho is offline  
Old 03-09-2006, 10:39 PM   #5
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Nevazno je sta su isli gledat/slusat...

Steta samo sta umisto Srne nije biza Bosnjak pa da stvar bude vrhunska.

Drz se Slavene!
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline  
Old 03-09-2006, 10:42 PM   #6
Mare6
maro, mare, marice...

Mare6's Avatar

Mare6 is on a distinguished road

zaj..ano će biti bez srne, pa i olića makar se uopće ne sjećam kad je taj gol dao.
Katastrofa od neposluha i discipline, makar stavljam sve na kvadrat kad su cajke u pitanju, ali ipak na prvom mjestu je bijeg u noćnim satima iz ČATEŽA u ZAGREB!!!
EJ, koji su to freakovi smislili.
Ipak, na kraju mala doza rezerve - kako ono Balaban reče na Novoj kao "nisam ni bio tamo" ... je li ovo sve provjereno? Valjda, pa bio je sastanak, njih trojice, Bilića i kapetana Nike.
A slike s Večernjaka pokazuju Olu s pivom, Balabana s mikrofonom i Srnu s Red Bullom.
A cimer Niko slatko sanja Portsmouth

Sve će bit dobro ako prođemo Ruse, Marković će vratit pod skute (čitaj baloner) Srnu , možda Olu, a za Balabana uopće nisam više sigurna, ta nikad nije ni igrao, a sad uz Dudu-a i PEtrića... i neće....

/dupliram postove, kad već dupliramo temu/
Old 03-09-2006, 10:51 PM   #7
Vito Corleone
Cosa nostra

Vito Corleone's Avatar

Vito Corleone will become famous soon enoughVito Corleone will become famous soon enough

biliću svaka čast neka ih je potira ako će ih to naučit pameti
Old 03-09-2006, 10:52 PM   #8
Županjac
kupuje sve o `Ajduka

Županjac's Avatar

Županjac is on a distinguished road

Tako i treba nema zajebancije.

www.zlaja.de
Županjac is offline  
Old 03-09-2006, 10:58 PM   #9
skiper
Senior Member

skiper is on a distinguished road

e moj srna "zbog jedne pisme" ... a toliko san te volija i bia uz tebe cak nakon japana.

ma ne triba ga sada primit kad bude mislija zavrsit karijeru u hajduku, eno mu zvezda
Old 03-09-2006, 11:02 PM   #10
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

di ce to rokeru napravit .. hihihi

iako tako svejedno sto su slusali .. ja ih vise ne bi ni zvao ..
a Srna? ma necu nista rec .. pojest cete me ..

bravo za Bilica ..
Old 04-09-2006, 12:18 AM   #11
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Nikad više u repku... Slušat Četnike,a onda Igrat za Hrvatsku... Nemože to tako....
Old 04-09-2006, 12:26 AM   #12
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Slažem se sa onima koji kažu da nije bitno što su slušali nego je bitno to da su utekli iz kampa. Ispada da su npr. otišli na koncert Olivera Dragojevića da onda to nebi bio grijeh!. Grijeh je i moraju platiti.
Mada razumijem bjeg iz kampa jer je kamp ipak u Sloveniji (Srna napucao loptu koje je prešla granicu pa je on i Balaban otišli tražiti a Olić je sasvim slučaujno tamo završio jer nije digao glavu kad je trčao na zagrijavanju).
Old 04-09-2006, 12:39 AM   #13
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

sad se postavlja pitanje oće li skupa sa bišćanom bacit na belu ili briškulu..il će bacit jedan "čoček".
(a da je sve poludilo dokaz je i ona crvena kravata na peristilu - jednom se u ludim godinama opituralo peristil i svaka nova fora nije više nikakva fora..jer jednom se rađaju luđaci koji su mogli opiturat peristil. ovo novo sve je ludilo.)
.........
a vratio bih se na marinu opasku..o niki koji sanja portsmouth (jel to portsmout dolazi od riječi port i mouth - dakle od vrata i usta, a slijedom toga dolazimo do usnena vrata,vrata od usnica,usnica.....nešto vaginalno...da ne kažem malo bliže našem govoru..PIČ.E - ETO DI NAM JE ZAVRŠIJA nIKO, U KLUB ČIJE PREVEDENO IME ASOCIRA NA PI...CE.), EEEE,kako je niko naš fini sin!mogu ga zamislit, kakav je to lipi san kad tako dobro spava i ništa mu taj san ne može oduzeti..niti poziv cimera na provod do zore...
meni je gore palo onaj momenat kad san na vijestima vidi olića di na pitanje novinara LJUTITO odgovara "nemam vam šta za reć!!"..pa čoviće jesu oni ludi ako su se naljutili jer ih je, izbornik kaznio? ako je tako onda stvarno..nemam rijeći.za olića pogotovo, jer san vrlo dobro vidija mu facu dok je to izgovara i nekako sam uvjeren da je diga nos na slavena....užas.
bilo bi najbolje kad ne bih u slijedećih par dana bio osuđen na iscrpne izvještaje medija o njihovom tulumarenju, jer oni su dovoljno kažnjeni izbacivanjem sa utakmice i to je to ( naravno uz uvjet da shvate da su zajebali..inače: ćao đaci!), i ne treba sad se prostituirat do daske sa svim tim..jer:
kad se posereš u gaće nije lipo se time hvalit..nego obriši gujcu i ajd naprid, i moli boga da te malo ko vidio.
a šta se tiće utakmice..srna me nekako najviše zabolio, al ima slaven i za to rješenja, virujen i nadan se.
monkul is offline  
Old 04-09-2006, 12:40 AM   #14
Desetka
Junior Member

Desetka's Avatar

Desetka is on a distinguished road

Dobro je učinija. Bit će nam bolje bez njih u Moskvi, Srna je ionako daleko od one forme kad je bio naš glavni igrač.

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
portsmouth (jel to portsmout dolazi od riječi port i mouth - dakle od vrata i usta, a slijedom toga dolazimo do usnena vrata,vrata od usnica,usnica.....
Port znači luka, nekoć je to značilo grad s lukom, malo ti se talijanski pomiša. Ali Pompey će ove sezone bit hit Premiershipa, s našin Nikom u glavnoj ulozi naravno.

Last edited by pegula; 04-09-2006 at 01:41 AM. Reason: merge posts
Desetka is offline  
Old 04-09-2006, 12:57 AM   #15
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by Desetka View Post
Port znači luka, nekoć je to značilo grad s lukom, malo ti se talijanski pomiša. Ali Pompey će ove sezone bit hit Premiershipa, s našin Nikom u glavnoj ulozi naravno.
zajebavanja nikad ne manjka..ja se toga držim , al ako je porta luka onda su to pogotovo usmine...vrata od porta...opet dođemo na isto asocijacijom ,

niko sretniji od mene..ako mu to i uspije!
niko sretniji od mene...jer njemu je uspilo a ja i dalje tipkan i ne mićen se odavde!
monkul is offline  
Old 04-09-2006, 01:26 AM   #16
GE
slovenac aka "janez"

GE's Avatar

GE will become famous soon enough

A mislim, pa uzbuđujemo se bez veze...Pa nek ljudi slušaju što hoće, a neće valjda bečke dječake ako nam je precednik bosanac, pol repke istočnih korijena a bivši izbornik pošasni član AA...
Sad to što je šef rocker to je već druga priča...Uostalom trebalo je izvesti cijelu momčad na cajke pa nek se raja veseli, podigao bi se i duh momčadi a ništa ne djeluje na duh kao cajke, brate dok ti zasvira pod uhom violina nitko ne može ostati ravnodušan...Kad gledamo koja im se alternativa pružala u Sloveniji, dok vidim te jodlere s harmonkama i Mojcom za mikrofonom želudac mi se okreće...Sad sam bio na Oliveru i moram reći da je čovjek u QCU a on je kao neka krema, hebem ti i ženu koja me namrdala na takav izlet...
Dečke pod hitno vratiti u repku, smjeniti Bilića koji kao izigrava nekog šefa i postaviti za izbornika Štimca, pa da vidiš kako se birtija zatvara...
A Rusi kao ne piju, nije mi ni Gnjus Hidink previše čist onako stalno crven u licu...
Old 04-09-2006, 04:35 AM   #17
Brock Landers
premalo upisa za konkretni podnick

Brock Landers's Avatar

Brock Landers is an unknown quantity at this point

po meni ste puno primitivniji vi jer pljuvate igrače koji su dosta učinili za reprezentaciju...to što slušaju njihova stvar....bar su iskreni,a ima ih što slušaju potajno cajke a lupaju se u prsa kao veliki hrvati...

usput netko je te folk izvođače nazvao četnicima...AJDE ARGUMENTIRAJ SVAKOGA OD NJIH KAD JE UŠAO U ČETNIKE,KAD JE IZAŠAO,GDJE SE BORIO,PLJAČKAO UBIJAO?!
AKO CILJAŠ ŠTO SU TI FOLK PJEVAČI PRAVOSLAVCI ONDA SU PO TOJ TEORIJI I RAČUNICA,RAPAJIĆ ČETNICI....
Brock Landers is offline  
Old 04-09-2006, 04:36 AM   #18
Brock Landers
premalo upisa za konkretni podnick

Brock Landers's Avatar

Brock Landers is an unknown quantity at this point

Quote:
Originally Posted by skiper View Post
e moj srna "zbog jedne pisme" ... a toliko san te volija i bia uz tebe cak nakon japana.

ma ne triba ga sada primit kad bude mislija zavrsit karijeru u hajduku, eno mu zvezda
sa kojeg si ti brda sišao?
Brock Landers is offline  
Old 04-09-2006, 08:32 AM   #19
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Brock Landers View Post
po meni ste puno primitivniji vi jer pljuvate igrače koji su dosta učinili za reprezentaciju...
ako donekle izuzmemo Srnu, Olic? Balaban? hihihihi .. i taj njihov doprinos, ma strasno nesto .. u doslovnom smislu te rijeci

Quote:
to što slušaju njihova stvar..
apsolutno se slazem s ovim, medjutim to nije bitno u ovoj prici, vjerujem ni Bilicu,
narodnjaci su upotrebljeni da bude 'senzacionalnije'
stvar je da je to neprofesionalno ponasanje i to po tko zna vec koji put (ne sad
konkretno njihovo), da su imali slobodno ne bi rijec reka, a vjerujem da je Lane
s ovim potezom ugasio interes svakog velikog kluba, ako je isti uopce postojao ..
Old 04-09-2006, 11:30 AM   #20
Vito Corleone
Cosa nostra

Vito Corleone's Avatar

Vito Corleone will become famous soon enoughVito Corleone will become famous soon enough

Quote:
po meni ste puno primitivniji vi jer pljuvate igrače koji su dosta učinili za reprezentaciju...to što slušaju njihova stvar....bar su iskreni,a ima ih što slušaju potajno cajke a lupaju se u prsa kao veliki hrvati...

usput netko je te folk izvođače nazvao četnicima...AJDE ARGUMENTIRAJ SVAKOGA OD NJIH KAD JE UŠAO U ČETNIKE,KAD JE IZAŠAO,GDJE SE BORIO,PLJAČKAO UBIJAO?!
AKO CILJAŠ ŠTO SU TI FOLK PJEVAČI PRAVOSLAVCI ONDA SU PO TOJ TEORIJI I RAČUNICA,RAPAJIĆ ČETNICI....
Kad završi utakmica mogu se i preselit tamo, al dok su pripreme imaju da spavaju u tu uru i gotovo!

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules