[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 02-03-2018, 11:09 AM   #18141
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Obzirom na vremenske /ne/prilike svi klubovi domaćini zamoljeni su od strane Povjerenika da na vrijeme /krajnji rok je subota 8,oo sati ujutro/ obavijeste Povjerenika da li je teren pogodan za odigravanje utakmice.

Naši klubovi koji su sudjelovali u Kupu NS ŽSD, a nerijetko i na utakmicama naše forske lige, - vidjeli su brži i efikasniji način unošenja Zapisnika sa utakmica u Comet. Takvim načinom unošenja Zapisnika i izbjegava se između ostalog da Povjerenik dobije Zapisnik sa pojedine utakmice i nekoliko dana nakon što je utakmica odigrana. Za unošenje podataka netom nakon završene utakmice potrebno je imati mogućnost spajanja na internet i ulaska na stranice Cometa. Laptop i internetska veza! Takav način unošenja Zapisnika je ono što nas sve zajedno u forskoj ligi ćeka i kao obveza - da li ste se "naoružali" za takav način?
monkul is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2018, 10:43 PM   #18142
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Nakon što nam protekli vikend vrijeme nije dopustilo odigravanje prvog kola nastavka forske nogometne lige, vjerujemo u povoljnije vremenske uvjete ovaj vikend...

RASPORED X KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA 10 i 11 OŽUJKA 2018

N.K.JADRAN-N.K.LEVANDA subota 10.03.2018 igralište Dolci u14.00h

N.K.MLADOST-N.K.VATRA nedjelja 11.03.2018 igralište EmilLenkoSlavić u14.45h

N.K.VRISNIK-N.K.JELSA nedjelja 11.03.2018 igralište Pelinje u14:00h

N.K.SOŠK-N.K.VARBONJ subota 10.03.2018 igralište Pelinje u14:30h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2018, 10:27 AM   #18143
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Exclamation

Temeljem Odluke o načinu odobravanja i kriterijima dodjele financijske pomoći koju je IO HNS-a donio na sjednici 29.01.2018. godine svi zahtjevi koji se podnose HNS-u odsada se podnose isključivo putem županijskog nogometnog saveza.
Pojedinačni zahtjevi klubova, koji budu poslani bez znanja županijskog saveza neće biti uvaženi.
Ovo je još jedna od mogucnosti, kako naših klubova pojedinačno tako i cijele naše otočke lige da dobijemo sredstva prijeko potrebna za još bolje funkcioniranje lige.
Nogometni Savez ŽSD pomoći će svakom projektu i ideji sa otoka kako bi se dobila sredstva od krovne nogometne organizacije.
Nemojte se ustručavati napisati molbu, pošaljite je na adresu NS ŽSD !!
Otok Hvar, pored seniorske lige, u posljednje vrijeme razvio je respektabilan "dječji" nogometni pogon /Hvar, Stari Grad, Vrbanj, Jelsa..../ i na osnovu rada s djecom mogučnost odobravanja financijskih sredstava samim time je i veća..
Četiri nogometna igrališta također zahtijevaju financijska ulaganja, i to je naša šansa....da ne sjedimo i obojčemo ajmee ni šoldi već da uzmemo malo vrimena i napišemo nekoliko riječi te dostavimo NS ŽSD.
Hvarski vodovod d.o.o svojom će financijskom donacijom našoj ligi svim klubovima smanjiti visinu kotizacije - na nama je da se potrudimo opravdati jedinstvenost i kvalitetu forske nogometne lige - 3. županijske lige.

https://webmail.iskon.hr/?_task=mail...zmOdeN&_part=2
monkul is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2018, 10:46 AM   #18144
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default Službeni podaci uoči nastavka nogometne sezone na otoku...

LISTA STRIJELACA:

9
Plenković Ivica (1 KU) (SOŠK)

7
Grgićević Marin (Vrisnik)

6
Jelen Mateo (Jelsa)
Lušić Dorian (Jadran (SG))
Posinković Tedi (Varbonj)

5
Vujnović Juraj (Mladost (S))

4
Cvrković Tomislav (Vatra)
Jurić David (SOŠK)
Matijević Darko (Varbonj)
Pavičić Ivelja Ivo (Varbonj)
Veža Jerko (1 KU) (SOŠK)

3
Batoš Robert (Levanda)
Carić Andro (SOŠK)
Ljuba Domagoj (1 KU) (Sloga (DnH))
Martinović Marko (Jelsa)
Matijević Darko (Levanda)
Mihaljević Zoran (Mladost (S))
Mišković Toni (Jelsa)

2
Buratović Vinko (Jadran (SG))
Ćurin Jadranko (1 KU) (Levanda)
De Gouveia Carlos (Levanda)
Franetović Josip (Jadran (SG))
Gamulin Toni (Jelsa)
Kačić Bartulović Juraj (Mladost (S))
Pentić Marijo (Varbonj)
Radonić Ivan (Vrisnik)
Sanseović Jure (Sloga (DnH))
Zaninović Ivan (Levanda)

1
Balić Boris (1 KU) (SOŠK)
Biočić Filip (Mladost (S))
Bučić Marko (Levanda)
Carić Luka (SOŠK)
Carić Luka (Sloga (DnH))
Carić Toni (SOŠK)
Čorić Luka (Sloga (DnH))
Dobrošić Bartul (SOŠK)
Dobrošić Ivan (SOŠK)
Franičević Aldo (Mladost (S))
Gareljić Milorad (Mladost (S))
Grgičević Božen (Sloga (DnH))
Hailo Jakša (Levanda)
Jerčić Igor (Mladost (S))
Kovačić Đorđe (Vatra)
Kovačić Kruno (Varbonj)
Lovrinčević Matko (Varbonj)
Lušić Marko (Jadran (SG))
Marušić Bernard (Vrisnik)
Mišić Mislav (1 KU) (Mladost (S))
Petrić Toni (Jadran (SG))
Sanseović Stipe (Sloga (DnH))
Schober Lukas (Vrisnik)
Stančić Vinko (Jadran (SG))
Trogrlić Luka (Varbonj)
Vuljan Stipe (Mladost (S))
1
Autogol
Luketa Jurica (Mladost (S))
Šošo Ivan (Mladost (S))

----------------------------------------------------------------------------------

ŽUTI KARTONI:

3 Akumulirani žuti kartoni

Jadran (SG)
Stančić Vinko (2118018)

Vrisnik
Grgičević Prošper (2116826)

2 Akumulirani žuti kartoni

Jadran (SG)
Dulčić Ivan (2107995)
Buratović Vinko (2112239)
Petrić Krešo (2112231)

Jelsa
Mišković Ivan (2100491)
Viličić Ante (2119287)

Levanda
Zaninović Matko (2101599)

SOŠK
Plenković Danijel (2105368)
Balić Božidar (2100253)

Sloga (DnH)
Sanseović Stipe (2113049)
Sansević Toni (2118017)
Ljuba Domagoj (2105949)

Vatra
Bonković Srećko (2101584)

Vrisnik
Babić Valerije (2113971)
Grgićević Marin (2117248)

1 Akumulirani žuti kartoni

Jadran (SG)
Petrić Toni (2118019)
Petrić Vinko (2100675)
Franetović Josip (2120580)
Lušić Marko (2107030)
Pavičić Dino (2107515)
Dužević Tomislav Petar (2117786)

Jelsa
Milijanović Zlatan (2108814)
Martinović Marko (2118956)
Jelen Mateo (2101257)
Levanda
Buzolić Nikola (2106669)
Zaninović Ivan (2101814)
Ćurin Jadranko (2101819)

Mladost (S)
Vuljan Stipe (2101096)
Biočić Filip (2105027)
Luketa Jurica (2101947)
Petričević Juraj (2101098)
Ligutić Marin (2110404)
Jeličić Roko (2103163)
Mihaljević Zoran (2114348)
Jerčić Igor (2112051)
Pavlović Mario (2101108)
Gareljić Milorad (2102105)

SOŠK
Dobrošić Bartul (2100263)
Balić Andro (2103302)
Kotromanović Ivan (2100073)

Sloga (DnH)
Dužević Stjepko (2100230)
Brnić Božo (2106552)
Carić Luka (2118958)
Stančić Kuzma (2114341)

Varbonj
Pavičić Mišo (2100608)
Vidošević Ivan (2100612)
Trogrlić Luka (2100516)

Vatra
Rodin Miro (2114653)
Pavičić-Donkić Jure (2110100)
Baćani Sandro (2120376)

Vrisnik
Grgičević Ivo (2100265)
Marušić Bernard (2114194)
Šišejković Mihovil (2114500)
Schober Lukas (2107380)
Ostojić Marjan (2100320)
monkul is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2018, 09:49 PM   #18145
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default 3.Županijska liga - forska nogometna liga /neslužbeni rez. i tablica/

Rezultati 10. kola:

N.K.JADRAN-N.K.LEVANDA 8-1

N.K.MLADOST-N.K.VATRA 5-1

N.K.VRISNIK-N.K.JELSA 0-2

N.K.SOŠK-N.K.VARBONJ 1-2

TABLICA

1. SOŠK............9.....7-1-1.....27-7......22
2.JELSA............9......7-1-1....16-5......22
3.MLADOST.......9.....5-2-2.....21-15....17
4.VARBONJ.......9.....5-1-3.....21-12....16
5.JADRAN.........9....3-2-4......21-23....11
6.VRISNIK........9....2-3-4......12-12....9
7.SLOGA..........8....2-2-4......9-14......8
8.LEVANDA......9....1-1-7......15-38....4
9.VATRA..........9....0-3-6......6-22......3

Varbonj je pobijedom u Jelsi protiv SOŠK-a učinio nastavak prvenstva još zanimljivijim, omogučivši Jelsi da današnjom pobjedom izjednači se po bodovima sa vodećim SOŠK-om. Jadran je deklasirao u drugom poluvremenu Levandu rezultatom 8-1, iako je Levanda na poluvremenu vodila 0-1. Dorijan Lušić sa postignuta 4 gola izjednačio se na listi strijelaca sa Ivicom Plenkovićem iz SOŠK-a, obojica imaju na svom kontu po 10 postignutih golova. Mladost je na svom terenu u Sućurju ispratila Vatru sa 5-1 i zadržala treće mjesto.
Bilo bi lijepo da klubovi polako krenu sa nekim detaljima koji nas sve skupa i čine sudionicima 3. županijske lige. Danas je da su i Jadran i Levanda /nažalost/ imali po jednog igraća na klupi za rezerve ali ni jedan od njih dvojice nije na sebi kao rezervni igrač nosio markirku. Također bilo bi dobro da se samo unošenje Zapisnika sa utakmica unosi odmah nakon završetka utakmice, to i ne zahtijeva velika ulaganja, jer osim njih dovoljna je i dobra volja u klubovima - uostalom to će nam i biti obveza. /Inače ne laje pas radi sela nego radi sebe...tako i ja..jer često se dogodi da pripremajući izvještaje, koje vjerujem većina Vas ipak pročita - na Dalmatinskom Portalu, nije moguće do utorka srijede doznati rezultate pojedinih utakmica.../.
i još jedno slovo..dobronamjerno... jedna od najspominjanijih imenica, glagola, pridjeva.. na utakmicama naše lige nije "dodaj", "pucaj" "idi" "igraj"...već je to Bog... to je lijepo i poželjno jer On vidi sve i čuje sve i sigurno će pomoći svakome...ali čisto sumljam..da će prihvatiti ako ga ovoliko spominjemo u kontekstu psovanja....uostalom utakmice gledaju i djeca i zar nije u redu da ta djeca vide sve nas u najpozitivnijem smislu...kao vrhunske nogometaše, djelatnike u balunu....
monkul is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2018, 01:31 PM   #18146
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default Raspored 11.kolo

RASPORED XI KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA 16 i 17 OŽUJKA 2018

N.K.JADRAN-N.K.SOŠK subota 16.03.2018 igralište Dolci u14.00h

N.K.SLOGA-N.K.LEVANDA nedjelja 17.03.2018 igralište Gorica u12.00h

N.K.VATRA-N.K.VRISNIK nedjelja 17.03.2018 igralište Pelinje u14:00h

N.K.VARBONJ-N.K.MLADOST nedjelja 17.03.2018 igralište Gorica u14:30h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2018, 01:02 PM   #18147
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

ŽUPANIJSKIM NOGOMETNIM SAVEZIMA
-svima



PREDMET: Obavijest amaterskim klubovima o formiranju Komisije za
amaterski nogomet


Odlukom Izvršnog odbora HNS od 29.01. i 22.02.2018. formirana je
Komisija za amaterski nogomet HNS. Dana 08.03.2018. konstituirana je
Komisija u sastavu Predsjednika Komisije Mato Kljajić član, članovi
Komisije Igor Žiković, Pero Karatović, Milan Matanović i Damir Bognar.
Tajnik Komisije je Hrvoje Hrkač.
Mole se amaterski klubovi HNS da se svojim matičnim županijskim
savezima u pisanom obliku očituju o problemima amaterskog nogometa
klubova sa područja ŽNS.
Županijski savezi u pisanom obliku dostaviti će problematiku klubova
tajniku Komisije ne mail adresu hrvoje.hrkac@hns-cff.hr najkasnije do
30.04.2018. koji će o problematici amaterskih klubova obavijestiti
Komisiju na idućoj sjednici Komisije.

Predsjednik Komisije
Mato Kljajić


a možda, kažem možda...bi bilo pametnije da su članovi te Komisije po jedan iz svake Županije te da su dobili nalog da u mjesec dva obiđu sve..doslovno sve, od otočkih klubova, preko Čačinaca do onog ženskog nogometnog kluba negdje u Istri... stave sve na papir /u laptop, i sjednu zajedno na sastanku te Komisije pa jedan po jedan iznesu sve što su vidjeli, odnosno što nisu vidjeli..
Prvo i osnovno trebalo bi napraviti kvalitetnu analizu stanja amaterskog nogometa, a nakon analize donijeti program/plan/strategiju amaterskog nogometa. Koliko god profesionalni nogomet bio "glavni", toliko, još i više je važniji amaterski nogomet, mi na otoku to vrlo dobro znamo jer amaterski..čitaj volonterski...održavamo infrastrukturu kakva je da je, spajamo ljude sa otoka - još i šire nakon što smo dopustili i nogometašima izvan otoka da sudjeluju u našoj ligi, i doslovno krpamo kraj s krajem.... zbog profesionalnih obaveza...jer - gdje je granica između profesionalizma i amaterizma?

Opstanak naših klubova doslovno ovisi o volji i znanju nekolicine volontera, kao i o praćenju jedinica lokalne samouprave onoga što se događa u njihovim sredinama vezano ne samo uz nogomet, već sport kao nešto više od samog nogometa.

Ovo što je vrh HNS -a donio odluku da poprati stanje amaterskog nogometa i nije loša ideja, al osobno...ne vjeruj Danajcima ni kada darove nose.
Županijski nogometni Savezi morali su doći do ovakvih ideja i oni su morali biti generatori i nositelji ovakvih ideja.
#nijeušoldimasve


Kad već nije tako, dobro je i ovo - dobro je sve što je u smislu boljitka amaterizma. Ako je.....

I u amaterizmu sve se vrti oko love...love potrebne za kupovinu svega što je potrebno za održavanje nogometnih terena, o popratnim prostorijama da se i ne govori, pa i za lovu kojom se vikendom plaćaju trajektne karte igraćima van otoka. Lovu nam neće dati ni HNS ni Županijski Savez jer toliki standard nemamo niti ćemo ikada imati.

Kako i na koji način doći do love ovisi prije svega od nas samih u klubovima..od Povjerenika lige, preko županijskog Saveza pa i do haenesa tamo gore u kancelarijama u metropoli.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2018, 11:02 PM   #18148
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

SOŠK nakon poraza od Varbanja nije dozvolio još jedan luksuz poraza...U Starom Gradu Jadran nije ponovio rezultat iz prošlog kola i SOŠK zasluženo osvaja 3 boda pobjedom 2-4.
Strijelci za Jadran Marko Lušić i Vinko Buratović, za SOŠK: Carić Andro, Dobrošić Ivan, Veža Jerko i Jurić David.
Vodeći dvojac liste strijelaca Dorian Lušić i Ivica Plenković nisu se upisali u strijelce danas......
NK Hvar na igralištu Pelinje u Jelsi osvojio je važna 3 boda u borbi za opstanak u l. Žup.Ligi, golom Antonia Božikovića Hvar je pobijedio Jadran/K.S/.
Bravo NK Hvar.
Attached Images
 
monkul is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2018, 02:54 PM   #18149
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Unos zapisnika na stranicu Comet-a morat će biti i brži i ažurniji.....
danas je utorak, 20.03.2018....13,54.
Attached Images
 
monkul is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2018, 02:33 PM   #18150
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default


RASPORED XII KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA 24 i 25 OŽUJKA 2018

N.K.SLOGA-N.K.VARBONJ nedjelja 25.03.2018 igralište Gorica u14.30h

N.K.LEVANDA-N.K.VATRA nedjelja 25.03.2018 igralište Dolci u14.30h

N.K.SOŠK-N.K.JELSA subota 24.03.2018 igralište Pelinje u14:00h

N.K.MLADOST-N.K.VRISNIK nedjelja 25.03.2018 igralište EmilLenkoSlavić u 14:45h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2018, 07:00 PM   #18151
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

SOŠK - Jelsa 1-1
Mladost - Vrisnik 3-1
Levanda - Vatra 2-2
Sloga - Varbonj 0-4

Last edited by monkul; 26-03-2018 at 09:51 AM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2018, 03:19 PM   #18152
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default neslužbeno !!

Rezultati:

SLOGA - VARBONJ 0-4
JELSA - SOŠK 1-1
MLADOST - VRISNIK 3-1
LEVANDA - VATRA 2-2

Tablica:

1.SOŠK.................11.........8-2-1.........32-10.....+22.......26
2.JELSA.................10........7-2-1.........17-6.......+11.......23
3.VARBONJ............11........7-1-3.........26-12.....+14.......22
4.MLADOST............11.......6-2-3..........24-17.....+7.........20
5.VRISNIK.............11.......3-3-5..........15-16.....-1.........12
6.JADRAN..............10.......3-2-5..........23-27.....-4.........11
7.SLOGA................10.......2-2-6.........10-22.....-12........8
8.LEVANDA............11.......2-2-7..........21-41.....-20........8
9.VATRA................11.......0-4-7...........9-26......-17.......4

Slijedeće kolo FNL:

JELSA -MLADOST
VATRA - SOŠK
VARBONJ - LEVANDA
JADRAN - SLOGA

Nepotpuna lista strijelaca:

1.Plenković Ivica - 11 /2 KU/
2.Lušić Dorian - 10
3.Jelen Mateo - 8
3.Matijević Darko - 8
3.Grgičević Marin - 8
.......

Last edited by monkul; 26-03-2018 at 06:58 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2018, 07:27 PM   #18153
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Thumbs up

Levanda - Vatra

..zonji skonsi utakmice između Levande i Vatre u 12.kolu Forske nogometne lige. Golman Vatre Štefan...gledajući ovako, na prvu...a i drugu treću, strijelac je za Vatru nakon ubačaja iz kornera, no spretniji od Štefana bio je igrač Vatre Petar Mrše donijevši Vatri izjednačenje za Vatreni bod...
monkul is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2018, 08:18 PM   #18154
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Čestit i blagoslovljen Uskrs svim sudionicima forske nogometne lige !!!
monkul is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2018, 04:36 PM   #18155
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

RASPORED XIII KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA 07 i 08 TRAVNJA 2018

N.K.JELSA-N.K.MLADOST subota 07.04.2018 igralište Pelinje u14.00h

N.K.VATRA-N.K.SOŠK nedjelja 08.04.2018 igralište Pelinje u14.30h

N.K.VARBONJ-N.K.LEVANDA subota 07.04.2018 igralište Gorica u14:00h

N.K.JADRAN-N.K.SLOGA subota 07.04.2018 igralište Dolci u14:00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2018, 07:57 PM   #18156
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default Neslužbeno !!

Jelsa-Mladost 2-1
Vatra - SOŠK 0-3
Varbonj - Levanda 2-1
Jadran-Sloga 5-0


1.SOŠK……….12……9-2-1…..25……29
2.JELSA………11…..8-2-2……12……26
3.VARBONJ…12….8-1-3…..15……25
4.MLADOST..12….6-2-4…..6……..20
5.JADRAN…..11….4-2-5…..1……..14
6.VRISNIK…..11….3-3-5…..-1…….11
7.SLOGA……11…2-2-7…….-17…..8
8.LEVANDA…12…2-2-8…..-21….8
9.VATRA……..12..0-4-8…..-20….4
Attached Images
 

Last edited by monkul; 08-04-2018 at 10:28 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2018, 06:22 PM   #18157
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Rezultati 14.kolo FNL

N.K.SOŠK-N.K.MLADOST 11-2

N.K.JADRAN-N.K.VATRA 2-0

N.K.SLOGA-N.K.JELSA 0-2

N.K.LEVANDA-N.K.VRISNIK 0-2

TABLICA Forske nogometne lige


1.SOŠK……13….10-2-1….+34…..32
2.JELSA…..12…..9-2-1….+14……29
3.VARBONJ..12…8-1-3….+15…..25
4.MLADOST…13…6-2-5….-3…….20
5.JADRAN….12….5-2-5….+3……17
6.VRISNIK…12…..4-3-5….+1…..15
7.SLOGA….12……2-2-8….-19……8
8.LEVANDA..13…2-2-9…-23……8
9.VATRA……12….0-4-9…-22…..4

Raspored slijedeće kolo FNL:


Vrisnik - SOŠK
Jelsa-Levanda
Vatra - Sloga
Jadran - Varbonj


Subota,14.04. Pelinje Jelsa 1.županijska liga.

NK Hvar- NK Postira Sardi 1-0

Kadeti NK Hvar - NK Sloga/M/ 2-2
Pioniri NK Hvar - NK Sloga/M/ 6-1

U-11
HNK Jadran - RNK Split ll 1-2
Attached Images
 

Last edited by monkul; 15-04-2018 at 08:11 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2018, 03:02 PM   #18158
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Exclamation

RASPORED XV KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA 21 i 22 TRAVNJA 2018

N.K.VRISNIK-N.K.SOŠK subota 21.04.2018 igralište Pelinje u14.30h

N.K.VATRA-N.K.SLOGA nedjelja 22.04.2018 igralište Pelinje u12.30h

N.K.JELSA-N.K.LEVANDA nedjelja 22.04.2018 igralište Pelinje u14:45h

N.K.JADRAN-N.K.VARBONJ subota 21.04.2018 igralište Dolci u14:30h


Mole se klubovi da krenu sa unošenjem podataka u sustavu COMET nakon odigranih utakmica !!
monkul is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2018, 03:18 PM   #18159
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Exclamation

Unošenje podataka u sustav COMET je jednostavno, ovlaštene osobe klubova imaju ulaznu šifru, te nakon ulaska na stranicu COMET unosite podatke. Nakon odigrane utakmice službena osoba kluba i delegat utakmice unose zapisnik i izvještaj.
Za primjer navodim da HNK Jadran već unazad nekoliko kola unosi podatke odmah nakon odigranih utakmica. Na stadionu Dolci nema WI-FI signala te se laptop spaja na internet preko podatkovnih podataka via mobitel.
Ukoliko ima nejasnoća oko unosa podatka u sustav zamoliti će se Povjerenika lige da organizira sastanak predstavnika klubova na kojem bi bilo prikazano kako se unose podaci u sustav.
Attached Images
    
monkul is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2018, 12:10 AM   #18160
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default neslužbeno

FORSKA NOGOMETNA LIGA
/3.županijska liga/

Rezultati 17.kolo:

JADRAN – JELSA 1:3
VATRA – VARBONJ 0:3
MLADOST – LEVANDA 3:2
VRISNIK – SLOGA 2:3

Tablica:

1.SOŠK………….15……….12-2-1…….54-13……..+41……..38
2.JELSA…………15……….10-3-2……26-11……..+15……..33
3.VARBONJ…..15………10-1-4…….33-16…….+17………31
4.MLADOST….15………7-2-6………30-37…….-7………..23
5.JADRAN……..15……..6-3-6……….34-31……+3………..21
6.VRISNIK……..15…….4-4-7………..20-22……-2………..16
7.SLOGA……….15…….4-2-9……….18-33……-15……….14
8.LEVANDA…..16…….2-3-11……..26-55……-29………..9
9.VATRA………15……..1-4-10…….11-34……-23…………7

Raspored 18.kolo:
SOŠK – SLOGA
JADRAN – MLADOST
VARBONJ – VRISNIK
VATRA - JELSA
monkul is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +2. The time now is 03:45 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svaki komentar na forumu je osobni stav pojedinca te se na nikakav način ne može povezati sa Hajduk OnLine stranicom, HNK Hajdukom, administratorima i moderatorima foruma.