[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Ćakule

View Poll Results: Moj predsjednik je...
Andrija Hebrang 3 6.12%
Milan Bandić 3 6.12%
Damir Kajin (Bože sačuvaj) 4 8.16%
Ivo Josipović 11 22.45%
Josip Jurčević 6 12.24%
Boris Mikšić (feminist) 1 2.04%
Dragan Primorac 5 10.20%
Vesna Pusić 8 16.33%
Miroslav Tuđman 6 12.24%
Nadan Vidošević 2 4.08%
Voters: 49. You may not vote on this poll

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 18-12-2009, 05:14 PM   #61
malduk
mišO

malduk's Avatar

malduk will become famous soon enough

Stvarno niti jedan od kandidata mi ne ulijeva povjerenje, razočaran san ka i svi sa cjelokupnom političkom scenom u Hrvatskoj

Ipak na kraju ću dat glas nekome da ga neko drugi sam nebi uzea (The Balkans), a trenutno se dvoumin između M. Tuđmana i Dragana Primorca...

Osoba koja bude izabrana neće moć ništa prominit ni na gore ni na bolje, ovlasti predsjednika u Hr su ionako skoro pa nikakve, tako da je sasvim svejedno, iman osjećaj ko bude da bude da će ejdino izvuć samog sebe iz krize i vratit vlastiti dug

Po svim izlaznim anketama ta osoba će bit Ivo Josipović, on mi je trenutno zadnja opcija uz Nadana Vidoševića, čovik je prekilav, beskičmenjak kako se kaže, tribalo bi izabrat Mikšića on je čvrsta ruka i tuče ženu (pravi Hrvat), ako je gazda u svojoj kući bit će i u državi...
Old 19-12-2009, 12:31 PM   #62
PRIVATEERS
Senior Member

PRIVATEERS's Avatar

PRIVATEERS is on a distinguished road

nisu mu mogli ništa drugo nać,da je nešto ukra ili pronevjrijo pa su mu našli da je tuka navodno ženu...
da ne spominjen špekulacije da mu je mesić ukra izbore....
PRIVATEERS is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2009, 09:21 PM   #63
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Talking

http://www.facebook.com/l.php?u=http...f438b59&ref=nf

ištvan varga i FRANKA BATELIĆ.

http://josipovic.net/put-ka-sreci/

monkul is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2009, 01:24 PM   #64
Tina
UVIK KONTRA BARBE!

Tina's Avatar

Tina is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
Bandić državu, Kerum Split.......Ja Košute.
di ću ja?
ja znam za koga neću. dvoumin se između bandića i primorca
Old 21-12-2009, 01:25 PM   #65
Tina
UVIK KONTRA BARBE!

Tina's Avatar

Tina is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by malduk View Post
Stvarno niti jedan od kandidata mi ne ulijeva povjerenje, razočaran san ka i svi sa cjelokupnom političkom scenom u Hrvatskoj

Ipak na kraju ću dat glas nekome da ga neko drugi sam nebi uzea (The Balkans), a trenutno se dvoumin između M. Tuđmana i Dragana Primorca...

Osoba koja bude izabrana neće moć ništa prominit ni na gore ni na bolje, ovlasti predsjednika u Hr su ionako skoro pa nikakve, tako da je sasvim svejedno, iman osjećaj ko bude da bude da će ejdino izvuć samog sebe iz krize i vratit vlastiti dug

Po svim izlaznim anketama ta osoba će bit Ivo Josipović, on mi je trenutno zadnja opcija uz Nadana Vidoševića, čovik je prekilav, beskičmenjak kako se kaže, tribalo bi izabrat Mikšića on je čvrsta ruka i tuče ženu (pravi Hrvat), ako je gazda u svojoj kući bit će i u državi...
ja bi isto za primorca,al mi se čini da nema šanse. a vidoševića nemogu vidit.a s obzirom da je borba između bandića i vidoševića za drugi krugg sve mi se čini da ću za bandića
Old 21-12-2009, 01:35 PM   #66
somalija
Member

somalija's Avatar

somalija is on a distinguished road

8.10.2009 bio sam u zagrebackom kaficu MGfilm.Sjedim ja kad dolazi Ivo Josipovic,a ceka ga Budimir Loncar(zadnji ministar vanjskih poslova SFRJ).MG je filmska kompanija(neznam tocno naziv),a MG je takodjer kratica za Major General ili ti po naski general bojnik.Na TV se prikazivao film Express pukovnika Ryana(bijeg saveznickih vojnika iz nacistickog logora u Italiji,2.svjetski rat).Do kafica se nalazi radnja www.papillon.hr.
francPapillon=leptir je nadimak Francuza koji je nepravedno osudjen za ubojstvo koje nije pocinio.Dosao je u Francusku Gvajanu iz koje je stalno pokusavao pobjec.
Na kraju je i uspio.Postoji knjiga i film.

le mariage est tombeau de l'amour
brak je grobnica ljubavi

Last edited by somalija; 21-12-2009 at 01:37 PM. Reason: forget
somalija is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2009, 04:08 PM   #67
Mrky
Senior Member

Mrky's Avatar

Mrky is on a distinguished road

Quote:

Boris Mikšić je moj kandidat jer jedini svoju kampanju financira vlastitim novcem, za razliku od drugih kandidata, koji su se obećali ko zna kojim interesnim lobijima i tajkunima, jer nisu podastrijeli ko ih financira. Mikšić baš i nema nekih izgleda, ali može pomrsit račune velikima (Bandić,Vidošević, Josipović). Živija B.Mikšić (dečko z Trešnjevka)

Mrky is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2009, 04:37 PM   #68
somalija
Member

somalija's Avatar

Quote:

Na prvim izborima 1990 u jednoj izbornoj jedinici svim ljudima koji nisu izasli na izbore zaokruzili su HDZ(to mi je pricao prijatelj cija mama je radila u toj izbornoj jedinici).Tu se vjerojatno nista nije promjenilo.

brak je grobnica ljubavi
Old 21-12-2009, 06:45 PM   #69
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

BRAVO FORUMAŠI!!!!!
http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...ja/466302.aspx

Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2009, 05:27 PM   #70
somalija
Member

somalija's Avatar

Jurcevic je prije par godina u "Nedjeljom u 2" izjavio da je Jasenovac bio najobicniji radni logor i da je u njemu bilo oko 30 zrtava.

brak je grobnica ljubavi
Old 22-12-2009, 06:09 PM   #71
malduk
mišO

malduk's Avatar

malduk will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Mrky View Post
Boris Mikšić je moj kandidat jer jedini svoju kampanju financira vlastitim novcem, za razliku od drugih kandidata, koji su se obećali ko zna kojim interesnim lobijima i tajkunima, jer nisu podastrijeli ko ih financira. Mikšić baš i nema nekih izgleda, ali može pomrsit račune velikima (Bandić,Vidošević, Josipović). Živija B.Mikšić (dečko z Trešnjevka)

Za njega nikad nebi glasa, covik cili zivot zivi u Americi, pobiga odavde situira se i sad se oce vratit i bit predsjednik, sefovat u Hrvatskoj. Đođe mi da svasta sad napisen al necu

Neka se kandidira za guvernera Kalifornije a Hrvatsku zaobiđe u najsirem luku sta se mene tice.

A ovo gori sta san napisa da bo volija da bude izabran je cista zajebancija.

Quote:
Originally Posted by somalija View Post
Jurcevic je prije par godina u "Nedjeljom u 2" izjavio da je Jasenovac bio najobicniji radni logor i da je u njemu bilo oko 30 zrtava.
e i???

Ko prica danas u Hrvatskoj o zlocinima komunizma na ovim prostorima i koliko su partizani neduznih ljudi ubili?!?

Danas je u modi u ovoj drzavi osudjivat "ustaske zlocine" a do prije 3 godine su svi se deklarirali ka teski desnicari

Quote:
Originally Posted by Tina View Post
ja bi isto za primorca,al mi se čini da nema šanse. a vidoševića nemogu vidit.a s obzirom da je borba između bandića i vidoševića za drugi krugg sve mi se čini da ću za bandića

Pa tako će i bit na kraju u drugi krug će uć Bandić i Josipović, tu stvarno ću birat manje zlo

Bandić bi moga dobro proć na ovim izborima, dosta SDP-ovog birackoj tijela kako se u nas kaze ce povuc za sobon i tu gubi Josipovic poene, samo je problem sta HDZ objektivno nema pravoga kandidata i nece bas njihovo biracko tijelo ga ni poduprit tako (Hebranga) pa bi moglo i dosta HDZ-ovih biraca glasat za Bandica.

skuzajte sta vas debljan

Last edited by malduk; 22-12-2009 at 06:20 PM.
malduk is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2009, 06:38 PM   #72
somalija
Member

somalija's Avatar

Prije par godina u "Nedjeljom u 2" je bio covjek iz firme Bruketa&Zinic.Rade reklame,dobitnici su raznih nagrada.Voditelj ga je pitao kako to da ljudi s fakultetom izvana dolaze radit u njegovu firmu za 7000kn kad vani mogu zaradit vise.Covjek je odgovorio kad uzmete troskove zivota vani i kod nas ta placa je sasvim ok.Inace,2001 sam cuo kako dipl.ing.elektrotehnike(informaticari) koji su kod nas radili za 6000kn vani ce radit za 6000DM,a oni sa 8000kn za 8000DM.Place dipl.ing.elektrotehnike u Hrvatskoj idu do 10000kn(osim ako nisu sefovi),a u Njemackoj je to islo do 10000DM.Neki dan sam cuo u busu kako neka zubarka radi za 7500kn.Kuhari i gradjevinari u Njemackoj rade za 3000DM. 1euro=2DM

brak je grobnica ljubavi
Old 22-12-2009, 07:22 PM   #73
somalija
Member

somalija's Avatar

1991 sam cuo od covjeka kako mu tetka(dipl.ing.informatike)radi za 7500DM,a tetak(dipl.ing.elektrotehnike)za 9500DM u MERCEDESU!

brak je grobnica ljubavi
Old 22-12-2009, 07:40 PM   #74
somalija
Member

somalija's Avatar

Da,jos mi je rekao kako zaposlenici MERCEDESA imaju popust pri kupnji auta i da svako malo mijenjaju aute.

brak je grobnica ljubavi
Old 22-12-2009, 11:27 PM   #75
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Lightbulb

VODOVOD I KANALIZACIJA

Stotinjak radnika karlovačkoga gradskog poduzeća Vodovod i kanalizacija moralo se javiti u Ured za obranu radi određivanja radne obveze. Svima njima je u vojnu knjižicu određen ratni raspored - mobilizacijsko mjesto Vodovod i kanalizacija.

- Ne znamo o čemu se radi. Radim već 20 godina u ovoj tvrtki i nikad nam još nitko nakon ratnih godina nije određivao radnu obvezu. Evo, sad sam tu s kolegama i u vojne knjižice nam je naše radno mjesto uneseno kao mjesto mobilizacije. Doduše, u zadnje se vrijeme šuškalo o mogućnosti uvođenja radne obveze u slučaju štrajka, a ovo je, čini se, bila samo formalnost koja se morala zadovoljiti da bi nam se uvela radna obveza - kazuje nam jedan od zaposlenika.

Uvođenjem radne obveze Vlada je posljednji puta zaprijetila početkom svibnja ove godine, kada su sindikati javnih službi najavili val štrajkova. Jadranka Kosor tada je kao potpredsjednica Vlade otvoreno poručila sindikalcima da Vlada razmišlja o uvođenju radne obveze štrajkašima.

- S određivanjem radne obveze uprava poduzeća nema ništa. To je pitanje u nadležnosti Ministarstva obrane. Nisu samo radnici pozvani, i ja sam bio dužan javiti se u Ured za obranu - bio je suzdržan Ivan Mrzljak, direktor Vodovoda i kanalizacije. Za pojašnjenje smo se obratili MORH-u, ali odgovor nismo dobili.....

....................

šta vojska radi u vodovodu i kanalizaciji ? tko čuva granice ?
monkul is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2009, 12:28 AM   #76
Švabo
deutschtürke

Švabo's Avatar

Švabo has a little shameless behaviour in the past

uz najbolju volju nisan izdura slušat večeras ove na HTV priko 2 ure, umorili su me...

znan samo da će moj izbor konačno bit ili Mikšić ili Primorac, to ću vjerojatno odlučit na dan izbora...
Švabo is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2009, 12:34 AM   #77
Žele
Neuhapšeni 1950

Žele is on a distinguished road

Vesna Pusić 7 20.00% ... Ulazi u drugi krug i odnosi pobjedu ...
Old 23-12-2009, 08:17 AM   #78
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by Žele View Post
Vesna Pusić 7 20.00% ... Ulazi u drugi krug i odnosi pobjedu ...
to je to!

P.S. Jos jednom bravo za forumase sta su od pocetka izabrali najboljeg kandidata!
Vesna Pusić najbolje odradila zadnje sučeljavanje
Kad se pod sučeljavanje podvuče crta, treba primijetiti da je najbolji dojam ostavila Vesna Pusić. Kandidatkinja HNS-a u svom je izlaganju bila smirena, spontana i prirodna, a bila je i jedina koja je pokazala da je doista svjesna predsjedničkih ovlasti. Pusić bi tako, u slučaju da dođe na Pantovčak, veći dio svog napora bacila na gospodarsku diplomaciju, a borbi protiv korupcije pridonijela bi preko tajnih službi. Na kraju emisije Pusić je efektivno poentirala pozivom građanima da obavezno izađu na izbore i daju svoj glas jer su "u ovom sučeljavanju vidjeli kakve sve opasnosti prijete ako to ne učine".

S istoka, zapada, sjevera
iz centra, lijeva, desna,
sprema se izborna nevera
predsjednica postaje Vesna.
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2009, 11:41 AM   #79
somalija
Member

somalija's Avatar

Konobar je u Njemackoj 1991 zaradjivao 4000DM.Prije godinu dana slusam pricu jednog konobara kako radi za 4000-5000KN.
Prijatelj mi je zivio u Rimu 2000-2001 i upoznao je nekog covjeka koji radi za 7000DM(preracunato u tadasnje lire)u telekomunikacijama.Rekao je da su najbolje place u Torinu.

Znam jednog koji se zaposlio (2002,kod privatnika) i radio za 2000KN,a jos je dobivao 2000KN ali to nije bilo u papirima.
Takodjer se pricalo 2001(2002)da informaticari kod privatnika 6000KN dobivaju kroz papire+4000KN na crno.Na privatnike nemislim na firme tipa Siemens,Ericsson,T-HT jer tamo kad dobijes placu 10000KN sve je u papirima

brak je grobnica ljubavi
Old 23-12-2009, 11:47 AM   #80
Žele
Neuhapšeni 1950

Žele is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
to je to!

P.S. Jos jednom bravo za forumase sta su od pocetka izabrali najboljeg kandidata!
Vesna Pusić najbolje odradila zadnje sučeljavanje
Kad se pod sučeljavanje podvuče crta, treba primijetiti da je najbolji dojam ostavila Vesna Pusić. Kandidatkinja HNS-a u svom je izlaganju bila smirena, spontana i prirodna, a bila je i jedina koja je pokazala da je doista svjesna predsjedničkih ovlasti. Pusić bi tako, u slučaju da dođe na Pantovčak, veći dio svog napora bacila na gospodarsku diplomaciju, a borbi protiv korupcije pridonijela bi preko tajnih službi. Na kraju emisije Pusić je efektivno poentirala pozivom građanima da obavezno izađu na izbore i daju svoj glas jer su "u ovom sučeljavanju vidjeli kakve sve opasnosti prijete ako to ne učine".

S istoka, zapada, sjevera
iz centra, lijeva, desna,
sprema se izborna nevera
predsjednica postaje Vesna.
Gledamo ovako npr.
Vesna Pusić i Ivo Josipović u drugom krugu .... Od Milana Bandića bi se glasovi opredjelili na 50/50 , dok bi se od ostalih kandidata (njihovi birači) u većem postotku od 60% opredjelio Vesnu Pusić .... i Pusićka nosi pobjedu ....

Za novu Hrvatsku !!!
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules