[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 28-10-2009, 01:43 PM   #8381
nkranjcar
Senior Member

nkranjcar's Avatar

nkranjcar is on a distinguished road

[QUOTE=barcafan;196321]

N.K.SLOGA-N.K.JUŽNJAK 12 ako bude Južnjak igro ko u nediju ono ne izgleda da je južnjak nika jača momčad i ako se Sloga nažesti more ih komodno dobit ajmo sloga

Na tvoju žalost,a moju radost želja ti se neće ispunit.Pasono godišće većina forumaša je imala Južnjaka na zub radi splićanih,a ovo godišće se sitvacija na forumu prominila jer u Južnjaka od 21registrironega igrača 18 imo prebivalište na otoku,ti si osto posljednji mohikanac na forumu koji baš ne simpatiziro Južnjaka,čak i sucko ovo godišće skoro ne piše ništa kad u Južnjaka već ni splićanih.Jučere sam ču da u Slogi imo devet igračih iz Splita,ali o temu ne piše niko jer se naravno Sloga ne bori za parvo misto.Važno da je tvoja Levanda u parvo tri kola pokozala da je joka momčad tri boda uz gol razliku 2:4,a Južnjak devet bodova uz gol razliku 10:1
nkranjcar is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2009, 01:58 PM   #8382
no.1
Senior Member

no.1 is on a distinguished road
Talking

južnjak igro koliko mu tribo ne lomidu se puno, jos da su darko i nikola iskoristili somo 40% šansih mogli su dobit svih sa 7-8 razlike , a levanda ne igro nikako a koliko su loši pokozace in jadran u nediju
no.1 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2009, 02:44 PM   #8383
gari
kapo

gari's Avatar

gari is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Totti View Post
Gari evo odgovora.

Točno je da son jo i svi ostali iz uprave uvik za to da se poštuju običaji mista odakle smo mi. Kako u subotu ni termina na igralištu u Foru jedina opcija (bez odgode) je bila igrat u nediju.
U dogovoru sa fabricerima i starijin sviton u nediju u Grobje odlučeno je da se ipak odigro ali somo u terminu koji se ne priklopo sa mison koja je u nediju u 15.00 u Grobje.

Odgoda utakmice ni nikome u interesu, ali ovo je jedino moguće riješenje.
niste pitali za mogućnost odigrovonja već sutra t.j. u petak?
gari is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2009, 04:18 PM   #8384
Totti
Senior Member

Totti is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by gari View Post
niste pitali za mogućnost odigrovonja već sutra t.j. u petak?
Fola na savjetu, ali ta kombinacija ni bila moguća.
Totti is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2009, 05:05 PM   #8385
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Talking

Quote:
Je, istina! rečeno mi je da se odgođena utakmica mora odigrat nojkasnije u roku 10 don a to znači ili parvu ili drugu šetemonu, ali ni bilo govora o točnemu terminu (donu) odigrovonja odgođene utakmice, a kamoli o unaprijed usaglašenom terminu uz pristanak (po potribi i pismeni) protivničke eqipe (!), nego se somo paušalno spomenilo rok od 10 don za odigravanje... eto vidiš u ten je "MOLA" razlika
"ne bi se štel inpačavati", ali evo ti dio iz mog upisa nakon održanog sastanka predstavnika klubova:
"
Za ovu sezonu svi smo se složili da pokušamo napokon ne imati utakmice koje će se odgađati u nedogled, pa je riješeno da se svaka odgođena utakmica iz bilo kojeg razloga ( a vjerujem da neće pirevi biti uzrok odgodama) MORA odigrat do idućeg kola, znači srijeda ili četvrtak!!"...e sad to šta ja tu ne vidim tih spominjanih deset dana, paušalno spomenutih...- NE ULAZIM......MOŽDA DA PRIUPITAMO POVJERENIKA DA NAM DOSTAVI ZAPSINIK SA SASTANKA ILI TONSKI ZAPIS??
......jer ja sam izgleda čuo jedno, a tvoj glasnik nešto drugo ili??? nikakvih deset dana, nikakva paušalna spominjanja...al ko će ga znat, jer ću son jo puno tega, i reka isto tako - pa na kraju: ponekad ništa...
monkul is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2009, 05:47 PM   #8386
Stanko Bubalo
Junior Member

Stanko Bubalo's Avatar

Stanko Bubalo is on a distinguished road

U ime svih igrača ispričao bih se svim navijačima Vatre na debaklu protiv SOŠK-A.Uopće nismo igrali loše,bolje rečeno nismo ni došli na utakmicu.Neznam koji nam je ku... bija ali mene kao,vjerujem,većinu igrača bilo sram posli utakmice.
Slažem se sa drugom Garijem kad kaže da smo poletili visoko,i dobro nam je došlo ovo prizemljenje.Iz ovoga ćemo vjerujem izvući veliku pouku.Kao putokaz nam mogu poslužiti prve dvije utakmice u kojima smo ginuli za svaku loptu.Vjarujem da ćemo već u subotu u gradskom derbiju pokazat VATRENO SRCE i ostavit srce na terenu pa nek bolji pobijedi.

BORY,BORY VATRA..
Stanko Bubalo is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2009, 07:18 PM   #8387
barcafan
Member

barcafan is on a distinguished road

[quote=nkranjcar;196331]
Quote:
Originally Posted by barcafan View Post

N.K.SLOGA-N.K.JUŽNJAK 12 ako bude Južnjak igro ko u nediju ono ne izgleda da je južnjak nika jača momčad i ako se Sloga nažesti more ih komodno dobit ajmo sloga

Na tvoju žalost,a moju radost želja ti se neće ispunit.Pasono godišće većina forumaša je imala Južnjaka na zub radi splićanih,a ovo godišće se sitvacija na forumu prominila jer u Južnjaka od 21registrironega igrača 18 imo prebivalište na otoku,ti si osto posljednji mohikanac na forumu koji baš ne simpatiziro Južnjaka,čak i sucko ovo godišće skoro ne piše ništa kad u Južnjaka već ni splićanih.Jučere sam ču da u Slogi imo devet igračih iz Splita,ali o temu ne piše niko jer se naravno Sloga ne bori za parvo misto.Važno da je tvoja Levanda u parvo tri kola pokozala da je joka momčad tri boda uz gol razliku 2:4,a Južnjak devet bodova uz gol razliku 10:1
Negovorin jo o temu da marzin Južnjaka i da ga ne simpatizirion nego jednostavno napiso son svoje mišljenje o utakmici koja će bit u sub i voli bi da sloga dobije (Jo san reko svoje mišljenje ako ti misliš drukčije ja to prihvaćan
barcafan is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2009, 08:20 PM   #8388
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

ma ća se pensote? Sloga će dobit Južnjaka u subotu.......a možda i zgubi, ko zno? korte su kod Reje, kako ih on posloži takva će bit i igra i vjerovatno krajnji rezultat...
zanimljivo će bit od podne na stadionu Dolci, jer posli utakmice Sloga - Južnjak na teren će istrčat mladi Jadranaši u svojoj utakmici županijske lige....
kad spominjete furešte u Slogi...točno je. Al ste promašili moj upis o sustavu ovogodišnje igre Sloge di se spominje da će Sloga igrat u sistemu 6-5 ili 5-6.....ti splićani koje spominjete su zadovoljni u Slogi, i igraći Sloge isto tako..prema tome, nema tu neke velike priće...Sloga je u proteklih 5-6 godina svaku sezonu uvik imala 5 i više registriranih igraća koji nemaju prebivalište na otoku, i ove godine je slićno....
Sloga se drži i držat će se šta više i duže bude mogla one: gdje je Sloga tu je i pobjeda..
i za kraj: svi ti "furešti" igraju za Slogu bez ne kune nego lipe zauzvrat.

... a i zašto ne bi učinili prvenstvo zanimljivijim dobrim rezultatom protiv favorita??
Old 28-10-2009, 08:32 PM   #8389
milan fan
Senior Member

milan fan is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by barcafan View Post
N.K.VARBONJ-N.K.DALMATINAC 1 Dalmatinac je Naj(bolja)gora momčad Forske lige ti nit znaju dodat nit pucat Panika prime balun na 16m i odma ga izbiju strah tako da

N.K.VRISNIK-N.K.MLADOST 2 mladosti dajen prednost jer je iskusnija i boja momčad ali to ništa u forskoj lizi ne govori

N.K.VATRA-N.K.JELSA 1 vatra treba dobit nakon poraza dolazi sunce a jelsi je već odzvonilo došo joj je konačno jedan jači protivnik tako da 1

N.K.HVAR-N.K.SOŠK 1 pasonu subotu poraz ali sad slijedi oporavak sošk jedino može x tražit

N.K.LEVANDA-N.K.JADRAN 1 Levanda se diže i sad se vraća k slavnima tako da ja(ran)dran može pružit partiju jedino ako Noćna subota bude teška (opiti nikad se neću zbog tebe moja ljepoto kunem se životom
ca si se okomi na ekipe iz jelse???parvo nako oblati dalmatinca da nemaju pojma,a onda jelsu da nisu imali teske utakmice,ali prijateju bodi se gledodu...a jesa ih ima 9 tako da...
milan fan is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2009, 10:45 PM   #8390
gari
kapo

gari's Avatar

evo malo pokazne vježbe za naše trenere:

Dedy, Dinko, Vinko, Pero, Tahi, Duje, Kekica, Jakic, Antun, Piksi, Goran i Krstan molim za malo pažnje budući da ovakega stručnjaka još niste vidili a i nećete valjda, jer bi ste se prid njin svi vajali pokrit ušima...

...a ni ni ovi Pantić za hitit... (a ni mu sa ovima bogami ni lako)

Last edited by gari; 28-10-2009 at 11:09 PM.
Old 28-10-2009, 11:17 PM   #8391
gari
kapo

gari's Avatar

evo i za naše vjerne navijače a pogotovo za torcidu primjer kako se vlodaju provi primjerni navijači, he, he ...

Old 28-10-2009, 11:31 PM   #8392
gari
kapo

gari's Avatar

nison imo voju ali i ovo se vajo pogledat obavezno
Naslov: "ČA JE FEŠTA VINA U JELSI NASPRAM RAKIJADE U PRANJANIMA" joooooooojjjj!!!

Old 29-10-2009, 10:58 AM   #8393
sucko
Senior Member

sucko is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by nkranjcar View Post
Na tvoju žalost,a moju radost želja ti se neće ispunit.Pasono godišće većina forumaša je imala Južnjaka na zub radi splićanih,a ovo godišće se sitvacija na forumu prominila jer u Južnjaka od 21registrironega igrača 18 imo prebivalište na otoku,ti si osto posljednji mohikanac na forumu koji baš ne simpatiziro Južnjaka,čak i sucko ovo godišće skoro ne piše ništa kad u Južnjaka već ni splićanih.Jučere sam ču da u Slogi imo devet igračih iz Splita,ali o temu ne piše niko jer se naravno Sloga ne bori za parvo misto.
uvik za našu dicu sa otoka. nison jo protiv splićanih nego za naše jude. ovo bi vajala bit liga za njih u kojon oni igrodu. dovest kojega sa bonde se more ali pol ili veće od pol ekipe ni dobro. komese do gledot svih pasonih godišć utakmicu južnjaka i poskoka . josan govori da je tu utakmicu vajalo igrat digoda po vlaškoj jerbise dosta šoldih uštedilo za put. sad tega ni i lipo je poć pogledot i to kadsu ovako lipi doni. u subotu vajo pogledot vatru i jesu a u nediju u for jadran i grobje
sucko is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2009, 03:44 AM   #8394
franema
Senior Member

franema is on a distinguished road
Default "Moderan" trener ??!!

Quote:
evo malo pokazne vježbe za naše trenere:

Dedy, Dinko, Vinko, Pero, Tahi, Duje, Kekica, Jakic, Antun, Piksi, Goran i Krstan molim za malo pažnje budući da ovakega stručnjaka još niste vidili a i nećete valjda, jer bi ste se prid njin svi vajali pokrit ušima...

http://www.youtube.com/watch?v=Mhrfr...eature=related

...a ni ni ovi Pantić za hitit... (a ni mu sa ovima bogami ni lako)

http://www.youtube.com/watch?v=55FEV...eature=related
Ovaj "vrli trener", koji uz aut-crtu skače, viće", u stvari nepotrebno očajava, me neodoljivo podsijeća na jednog našeg "uvaženog pedagoga" ... samo se ne mogu sjetiti imena. Nije važno,jer ako se i jednog od, preko 90%, naših trenera imenuje, neće se pogriješiti. Ipak bi, ovom, uz bok stavio našeg Jurčića.
Koliko je god navedeno ponašanje trenera uz aut-crtu nekorisno toliko je i za vidjeti
franema is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2009, 06:37 PM   #8395
no.1
Senior Member

no.1 is on a distinguished road

sutra nema mirka a sa njim je sloga 30% jača,iako je južnjak favorit i ovako i onako,u jesi ce vjerovatno bit nerješeno iako bi vatra mogla prin do pobjede a jadran dobije levandu ,varsnik sućuraj
no.1 is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2009, 06:46 PM   #8396
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by no.1 View Post
sutra nema mirka a sa njim je sloga 30% jača,iako je južnjak favorit i ovako i onako,u jesi ce vjerovatno bit nerješeno iako bi vatra mogla prin do pobjede a jadran dobije levandu ,varsnik sućuraj

ima i više od tih 30 posto...nije samo tih 30%..al naravno da oćekujemo "fer i korektnu utakmicu" pa nek pobijedi bolji, sretniji i spretniji..
Mirka nažalost nema, ali zar je Sloga rekla rekla da će bit prvak i da će redom sve dobivat???? Sloga mora dobivat sebi ravne, i na tim utakmicama želimo bit kompletni, naravno i na svim ostalim, kao i ovoj sutra...ali realni smo.
tražimo nemoguće.

Bože moj ko nebi voli pobijedit Južnjaka?
a za to je potriba puno stvari da se poklopi...eto jedna je već ispala ( tih 30 posto... )
Old 30-10-2009, 08:05 PM   #8397
amauri
Member

amauri's Avatar

amauri is on a distinguished road

N.K.VARBONJ-N.K.DALMATINAC x
N.K.SLOGA-N.K.JUŽNJAK x
N.K.VRISNIK-N.K.MLADOST 2
N.K.VATRA-N.K.JELSA 1
N.K.HVAR-N.K.SOŠK 1
N.K.LEVANDA-N.K.JADRAN 2

amauri is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2009, 08:47 PM   #8398
nadal5252
Senior Member

nadal5252's Avatar

nadal5252 is on a distinguished road

nista se ne pise o lizi na moli balun.......zelin somo rec da smo mi MNK UDAR zauzeli celnu poziciju na moli balun,,,ajmoooooooooooooooooo
nadal5252 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2009, 03:00 PM   #8399
mačak
Junior Member

mačak is on a distinguished road

juŽnjak Će kako sad stvari stoje dobit.......1:0 za sada........hahahahahah
mačak is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2009, 04:21 PM   #8400
nkranjcar
Senior Member

nkranjcar's Avatar

nkranjcar is on a distinguished road

SLOGA-JUŽNJAK 0:1
Utakmica tvrda,bez puno šansih,Sloga parvo poluvrijeme ništo boja,imala inicijativu.Južnjak
puno lošiji nego pasona tri kola,ali u 80min Južnjak pove golom Darkota glovom i sačuvo pobjedu do kraja.I danas se dogodilo nepisano pravilo da velike momčadi dobiju kad i ne igrodu dobro.Sloga odlična svakog će namučit,imala hendikep času joj se ozlidili dvo bitna i dobra igrača u parvemu poluvremenu.Nemogu,a da ne spomenem da se igralo u podne,a da ni bilo nijedne utakmice posli.Ču sam da je utakmica pionira Jadrana odgođena,ali da niko iz Jadrana ni obavijesti doljane,i umisto da se igro uru ili dvi kasnije igralo se nojgluplji termin.
nkranjcar is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules