[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hrvatski sport

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 11-11-2011, 10:07 PM   #101
brainsn
Senior Member

brainsn's Avatar

brainsn is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by HSTZ View Post
neznam jel smješniji čosić ili ovaj komentar . jeli moguće da je bilić prvi put nakon 3 godine pogodio sa taktikom???
mislim da je prije hiddink falija ali ozbiljno turci su ekstremno losi pogotovo u obrani
Old 11-11-2011, 11:09 PM   #102
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

optimist is on a distinguished road

kako smo pobjedili bez samira, vrsaljka, badelja i kelave?!

hebali smo im majku

dinastija mamić se nastavlja, USKOK je naša posljednja šansa

optimist is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2011, 11:39 PM   #103
Seti
Member

Seti is on a distinguished road

Di si SVABO87, MAJKU TI BALIJSKU JEBEM, KAO I OSTALOJ AUTONOMAŠKOJ, ORJUNAŠKOJ BANDI KOJA UVIK NAĐE NEKI RAZLOG DA BI NAVIJALI KONTRA HRVATSKE. PATI GUBO UŠLJIVA!!!!! I ODJEBI OD HAJDUKA!!!!! HRVATSKA IZNAD SVIH! VELIČANSTVENA POBJEDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

ZA DOM SPREMNI!
BOG I HRVATI!
Seti is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2011, 12:21 AM   #104
Bule
Senior Member

Bule's Avatar

Bule is on a distinguished road

caps off, time samo pokazujes kolki si debil a ne kakve argumente imas

Gledao sam samo golove i stvarno samo ih nakantali usred Istanbula, neznam prije sam skakao na gol hrvatske kao da je i hajduk dao, sada samo meh...

P.S. Nadam se da ekipa iz mostara sada slavi jer kada se sjetim 2008 kada je balijska polovica živjela za tursku
Bule is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2011, 12:26 AM   #105
Sergio
Senior Member

Sergio's Avatar

Sergio is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Seti View Post
Di si SVABO87, MAJKU TI BALIJSKU JEBEM, KAO I OSTALOJ AUTONOMAŠKOJ, ORJUNAŠKOJ BANDI KOJA UVIK NAĐE NEKI RAZLOG DA BI NAVIJALI KONTRA HRVATSKE. PATI GUBO UŠLJIVA!!!!! I ODJEBI OD HAJDUKA!!!!! HRVATSKA IZNAD SVIH! VELIČANSTVENA POBJEDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

ZA DOM SPREMNI!
BOG I HRVATI!
Mrs u pizdu materinu budaletino i ne spominji Hajduka u svom odvratnom postu !

Last edited by Sergio; 12-11-2011 at 01:09 AM.
Sergio is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2011, 01:30 AM   #106
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

a turski vratar??
monkul is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2011, 01:32 AM   #107
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road
Default pay back time

Old 12-11-2011, 02:57 AM   #108
svabo87
Slavonijo, tko te nije volio

svabo87's Avatar

svabo87 is on a distinguished road

Quote:

ZA DOM SPREMNI!
BOG I HRVATI!
Necu se spustat na tvoju razinu pa te necu vrijedat, vidi se da si bolestan Drugo moja "baljiska" majka ( kako ti kazes) je izgubila svog brata ( mog ujaka) za vrijeme rata u nasoj rodnoj Slavoniji zato ti nemas pravo pricat o njezinom "Hrvatstvu" jer je sto posto cisca Hrvatica od tebe.
Kao trece, reci mi molim te gdje sam ja to reko, da navijam za turke? ja ti zivim u njemackoj,znas li ti kakav je to osjecaj kad oko tebe zive tri milijuna turaka? Ja se bogu zahvaljujem da smo ih danas sredili, neznas koliko sam ponosan da od tih turaka sad neko vrijeme necu nista cuti. Cak se i njemci nama zahvaljuju. I nisam "autonomas" samo nemogu vise tako navijati za "repku" kao prije ( osim protiv turaka i srba) zbog neke stvare koje se dogadjaju u savezu. Ali nikad, bas NIKADA nisam bio PROTIV nase reprezentacije

Inace svaka cast nasim momicma, pogotovo Olicu i Srni...Sta su ova dvojca danas odigrali - svaka im dala
svabo87 is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2011, 05:12 AM   #109
Corto Maltese
Senior Member

Corto Maltese's Avatar

Corto Maltese is an unknown quantity at this point

Quote:

ZA DOM SPREMNI!
BOG I HRVATI!
Svašta majka rodi i traktor povuče.
Ovo predzadnje ti pogotovo nije tribalo,a odgovorit ću ti potpisom jednog kolege sa foruma- BASKI,IRCI,DALMATINCI.
Corto Maltese is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2011, 09:24 AM   #110
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Quote:

ZA DOM SPREMNI!
BOG I HRVATI!

Moj je tata veći ustaša od tvog.
Old 12-11-2011, 11:18 AM   #111
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Bome samljeli ih jučer
Old 12-11-2011, 11:23 AM   #112
Mrky
Senior Member

Mrky's Avatar

Mrky is on a distinguished road

Quote:

ZA DOM SPREMNI!
BOG I HRVATI!
Imam nekako osjećaj da si ti još jedan pripadnik Mladeži HDZ-a koji nama ovdi prosipaš dogme i parole o ustašama, orjunašima i partizanima. A di si bija majmune kad je grmilo?? Mišu iza tipkovnice.

Old 12-11-2011, 11:40 AM   #113
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bule View Post
caps off, time samo pokazujes kolki si debil a ne kakve argumente imas

Gledao sam samo golove i stvarno samo ih nakantali usred Istanbula, neznam prije sam skakao na gol hrvatske kao da je i hajduk dao, sada samo meh...

P.S. Nadam se da ekipa iz mostara sada slavi jer kada se sjetim 2008 kada je balijska polovica živjela za tursku
ista stvar

sad prodat 10 000 karata za uzvrat, ostalih 30 000 podjelit, maminjo će dovest tamburaše i idemo na euro
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2011, 12:14 PM   #114
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

mamic - "ova godina bit će označena kao veliki uspjeh hrvatskog nogometa. Hrvatska se plasirala na EP u Ukrajinu i Poljsku, Dinamo igra Ligu prvaka. To je poruka svima onima koji su se nabacivali blatom na hrvatski nogomet, koji su ga polijevali crnilom. Nakon večeri u Istanbulu sve je sjajno, divno, hajdmo sad svi uživati.".

markovic - "jebe mi se i za vas i za izjave! Gdje su sada ti favoriti za HNS?"

Zidak je neki dan pisao o najljepsem i najgorem scenariju utakmica s Turskom ... po njemu najljepsi je nazalost pogodio sto pokazuju i izjave mamica i markovica gori

"... Vlatko Marković i Zorislav Srebrić bit će spašeni od narodnog gnjeva i vikat će Štimcu: “Nećeš, razbojniče”! ... Sammiru će biti oproštene sve lumperajke i na SP-u u Brazilu bit će u hrvatskoj ekspediciji."

Jbga sad nazalost necemo doznat bi li se i onaj po njemu najgori ostvario

"Kompletan Hrvatski nogometni savez išuljat će se iz Rusanove ili požarnim stepenicama ili na vrata za poslugu."
Old 12-11-2011, 01:22 PM   #115
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

http://sportske.jutarnji.hr/-najpono...se----/986677/

evo ga, nije dugo trebalo cekat.
pa vi navijajte i veselite se braco hrvti, jos da hdz ponovno dobije mandat i sve ce bit divno i krasno, hrvatska ce cvasti.
Old 12-11-2011, 01:53 PM   #116
fanat baštoni
Senior Member

fanat baštoni's Avatar

fanat baštoni is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Mauser View Post

pa vi navijajte i veselite se braco hrvti, jos da hdz ponovno dobije mandat i sve ce bit divno i krasno, hrvatska ce cvasti.
Nabijem ga na kurac, njega i slična smeća.....
Draža mi je jedna turska riječ od cijele hrvatske nogometne repke
fanat baštoni is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2011, 05:34 PM   #117
Švabo
deutschtürke

Švabo's Avatar

Švabo has a little shameless behaviour in the past

svaka čast momcima, napokon su odigrali utakmicu s mudima, za razliku od onih sranja dosada.....

razbit Tursku u Istanbulu s 3:0, kad smo svi, uključujući i mene očekivali pušing sa 3:0, stvarno kapa do poda, nisan virova da naši imaju snage za to nakon ovako kriminalnih kvalifikacija....

a ljude koji će želit da Hrvatska ispadne da bi se Mamić i Marković makli neću i nemogu razumit, nisu oni Hrvatska, i ka šta je neko već ode prije mene reka, niste navijali protiv Hajduka dok su ga vodili Livaja, Svaguša, ili prije Grgić ili ne znam ko, zato ne serite kvake i ne likujte nakon odlične pobjede Hrvatske.....

i žalosno je da zaboravljate da nas ima sve skupa ko taj kvart u Istanbulu di se igrala utakmica, a razguzili smo ih ko niko...... a dosta vas će možda za tjedan dana u Vukovar na 20 godina, a već navijate protiv Hrvatske radi ova dva izroda i smeća od ljudi.....

U svakom slučaju, još dovršit posao u Zagrebu i pakirajmo kufere za Euro........
Švabo is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2011, 08:39 PM   #118
Torcida Kr
Senior Member

Torcida Kr's Avatar

Torcida Kr is on a distinguished road

Odlična utakmica jučer u Istanbulu, napokon je Bilić pogodija s taktikom i odabirom igrača. Vidjelo se koliko nam znači Olić, čovik sa svoje 32 godine ima više snage i brzine od mnogih koji ni 25. nisu prešli. Svaka čast momcima na igri i pobjedi, i svaka čast svima onima koji su potegnuli do Turske bodrit Hrvatsku. Isto tako svaka čast Torcidi na organiziranom praćenju utakmice uz svinjetinu. IDEMO NA EURO!
Torcida Kr is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 05:10 AM   #119
Corto Maltese
Senior Member

Corto Maltese's Avatar

Corto Maltese is an unknown quantity at this point

Quote:
Originally Posted by Mauser View Post

Neka slavi,ima i razloga.Jučer se izvuka,pitanje je oće li drugi put imati toliko sriće.Ovakva liga mora prije ili kasnije doći na naplatu.
Corto Maltese is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 11:10 AM   #120
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Zakaj se ovaj veseli?

http://sportske.jutarnji.hr/tko-kaze...iptiz-/986850/
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules