[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 31-01-2011, 01:01 PM   #11481
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

plamus1 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Donjski muli View Post
Sramite se Jelšani!!! I svi vi ostali koji šutnjom u biti odobravate njihove postupke! Dole primitivizam! Dole nasilje nad sucima! Najstrože kazniti prijestupnike!
vidin da si upoznat sa situacijom, pa ako mi mozes malo rec ca je bilo da mozemo komentirat.
igroc jadrana je reka da ni niko udri suca vec da je bilo guranja, zbog opravdanog/neopravdanog nedosudivanja penala i zbog neopravdanog/opravdanog nedavanja drugog zutog igrocu jadrana.
ako znos co vece o temu nasilju napis..
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2011, 02:05 PM   #11482
cunga lunga
Senior Member

cunga lunga's Avatar

cunga lunga is on a distinguished road

Vrisnik-Juznjak 1-2
Dosta napeta utakmica puna nervoze.po mojemu mislenju nismo tako lose igrali nosili smo se dobro protiv joke ekipe juznjaka.ponosonje i jednih i drugih lose,s obziron na utakmicu to je i za kapit.Presudila veca kvaliteta juznjaka.Nodon se da cemo drugo kolo odigrat dobru utakmicu i dobit uvik neugodni varbonj

Jos bi reko jednu stvor u vezi juznjaka:njihova ekipa koja je igrala ovin turnir u jesi mi se strasno svidila,10 svita igro,svi otocani i po mojemu misljenju uz 2-3 pojacanja mogli bi igrat i na veli balun i stvorit jednu prepoznatjivu generaciju svojega kluba.

Vodenjaca-Vrisnik konoba Humac 2-0
I moli balun smo spusili.vodeni su nos rijesili i zasluzeo dobili.imali smo nike svoje sanse nismo iskoristili ,vodeni su svoje majstorski iskoristili i zasluzeno gredu u polufinale.Cestitke Vodeni! Vela pohvala bucmastom golmanu vodenih,vrhunska izvedba,,,

O navijonju protiv ekipe Split-Paiz-Bubli imon ovako misljenje:kad stvoris tako niku ekipu sastavijena iskljucivo od igrocih iz Splita i to dobrih igrocih,svi se mi na oji smo tad natribinima "okricemo" protiv njih...Za mene je to skroz ok pogotov jer su se u jednoj utakmici na ovemu turniru ponosali 0.nista nean protiv nikoga,,,,bubli je legenda ali cu opet kad bude ovaka ili slicna utakmica navijat ko lud za njihove protivnike...dosli su osvojit turnir i drogo mi je da ga necedu osvojit,,,

NK Jelsa je vec dosta putih otkad san jo poce igrat napravila sranje,,,eznon ca je bilo nison bi na utakmici,,,ali mislin da se tako na sudacke greske nesmi reagirat,,,al nismo ni mi bas dobri.Zol mi je jer je to jesa ucinila,,,

Ne zelim da se blamiram...
cunga lunga is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2011, 04:32 PM   #11483
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by cunga lunga View Post
Vrisnik-Juznjak 1-2
Dosta napeta utakmica puna nervoze.po mojemu mislenju nismo tako lose igrali nosili smo se dobro protiv joke ekipe juznjaka.ponosonje i jednih i drugih lose,s obziron na utakmicu to je i za kapit.Presudila veca kvaliteta juznjaka.Nodon se da cemo drugo kolo odigrat dobru utakmicu i dobit uvik neugodni varbonj

Jos bi reko jednu stvor u vezi juznjaka:njihova ekipa koja je igrala ovin turnir u jesi mi se strasno svidila,10 svita igro,svi otocani i po mojemu misljenju uz 2-3 pojacanja mogli bi igrat i na veli balun i stvorit jednu prepoznatjivu generaciju svojega kluba.

Vodenjaca-Vrisnik konoba Humac 2-0
I moli balun smo spusili.vodeni su nos rijesili i zasluzeo dobili.imali smo nike svoje sanse nismo iskoristili ,vodeni su svoje majstorski iskoristili i zasluzeno gredu u polufinale.Cestitke Vodeni! Vela pohvala bucmastom golmanu vodenih,vrhunska izvedba,,,

O navijonju protiv ekipe Split-Paiz-Bubli imon ovako misljenje:kad stvoris tako niku ekipu sastavijena iskljucivo od igrocih iz Splita i to dobrih igrocih,svi se mi na oji smo tad natribinima "okricemo" protiv njih...Za mene je to skroz ok pogotov jer su se u jednoj utakmici na ovemu turniru ponosali 0.nista nean protiv nikoga,,,,bubli je legenda ali cu opet kad bude ovaka ili slicna utakmica navijat ko lud za njihove protivnike...dosli su osvojit turnir i drogo mi je da ga necedu osvojit,,,

NK Jelsa je vec dosta putih otkad san jo poce igrat napravila sranje,,,eznon ca je bilo nison bi na utakmici,,,ali mislin da se tako na sudacke greske nesmi reagirat,,,al nismo ni mi bas dobri.Zol mi je jer je to jesa ucinila,,,
mali dodatak.... neznon zoć bi se uopće protiv koga navijalo osim za svoje....hoćeš nećeš ipak nisu bili isključivo iz splita..... ispada da se cila momčad na jednoj utakmici ponošala nula, al opet krivo, ponošo se jedon igroč i to ne ni nula ni pet, nego nekulturno, ko to ni doša osvojit bilo koji turnir ako se prijovi???? sinoć je ekipa Majte bila bolja i zasluženo išla dalje a ekipa koju su sastavili Žare, Mirko i Bubli - odigrala je četiri utakmice, dobila Volat i Gib, izgubila od Vrisnika u grupi, i u četvrtfinalu zajedno sa ekipom Majte pružila gledljivu i interesantnu utakmicu po meni.......meni dovoljno i sad se naravno na tribini okrićen ekipi koju čine igraći Sloge. Meni je isti je ko odovde ili odonde, meni je gušt gledot balun....

za utakmicu u stg ne može se objektivno govorit, jer uglavnom će govorit ili jelšani ili starograjani, a rijetki su koji bi u tom slučaju pokušali bit objektivni, jo son bi dole i vidi ća son vidi, al neću ništa komentirat, pogovoto neću komentirat situaciju zbog koje je došlo do prekida jer još je friško ono od lone sa di son i som učestvova nažalost. ne ponovilo se.

INAČE ČESTITAM EKIPI NK LEVANDA, JESENSKOM PRVAKU OTOKA HVARA
monkul is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2011, 08:56 AM   #11484
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

RASPORED XII KOLA 05 i 06 VELJAČE 2011

N.K.JADRAN-N.K.JUŽNJAK subota 05.02.2011 igrališteDolci u14.00h

N.K.VRISNIK-N.K.VARBONJ subota 05.02.2011 igralištePelinje u14.00h

N.K.LEVANDA-N.K.SOŠK subota 05.02.2011 igralištaHvar u12.00h

N.K.HVAR-N.K.SLOGA subota 05.02.2011 igrališteHvar u14.15h

N.K.VATRA-N.K.MLADOST nedjelja 06.02.2011 igralištePelinje u 14.00
Old 02-02-2011, 09:31 PM   #11485
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

došlo je određenih promjena u rasporedu odigravanja utakmica slijedećeg kola hvarske lige

Zamoljen sam od Povjerenika lige da objavim kako je ovo zaista posljednji put da se skoro u zadnji čas rade izmjene, utorak je krajnji termin kada možete najaviti promjene ( osim naravno više sile, a to smo dogovorili na sastancima, jel da?)
dakle:

subota: HVAR-SLOGA u 14,00 sati
subota: JADRAN-JUŽNJAK u 14,00 sati
nedjelja: LEVANDA-SOŠK u 14,00 sati
nedjelja: VRISNIK-VARBONJ u 12,00 sati
nedjelja: VATRA -MLADOST u 14,00 sati

(( sad moram još jedon put ovo provjerit ))
Old 03-02-2011, 12:54 AM   #11486
windfucker
Senior Member

windfucker's Avatar

windfucker is on a distinguished road

N.K.JADRAN-N.K.JUŽNJAK 1-ako jadran bude igro ko protiv jese bez problema ce dobit

N.K.VRISNIK-N.K.VARBONJ 2

N.K.LEVANDA-N.K.SOŠK 2 pasonu utakmicu levande i soska je sosk bi boji i izgubi mislin da ce ovu dobit

N.K.HVAR-N.K.SLOGA 1 ovo je nojrealnije ali jo se nodon iksicu ili mozda cak duji...

N.K.VATRA-N.K.MLADOST 1
windfucker is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2011, 03:35 AM   #11487
Try2BeFair
Member

Try2BeFair's Avatar

Try2BeFair is on a distinguished road

N.K.JADRAN-N.K.JUŽNJAK 1X2 sve je moguće......sa jadranom nikad ne znaš

N.K.VRISNIK-N.K.VARBONJ 1 mislim da vrisnik treba dobit

N.K.LEVANDA-N.K.SOŠK 1x levanda ne gubi prednost

N.K.HVAR-N.K.SLOGA 1 hvar sa pojačanjam

N.K.VATRA-N.K.MLADOST X tvrda utakmica
Old 03-02-2011, 03:27 PM   #11488
Del Piero
Senior Member

Del Piero's Avatar

Del Piero is on a distinguished road

N.K.JADRAN-N.K.JUŽNJAK 2

N.K.VRISNIK-N.K.VARBONJ 1

N.K.LEVANDA-N.K.SOŠK 1

N.K.HVAR-N.K.SLOGA 1

N.K.VATRA-N.K.MLADOST 1 s hendikepom
Old 03-02-2011, 06:39 PM   #11489
joker s klupe
Senior Member

joker s klupe's Avatar

joker s klupe is on a distinguished road
Send a message via MSN to joker s klupe

N.K.JADRAN-N.K.JUŽNJAK x

N.K.VRISNIK-N.K.VARBONJ 1

N.K.LEVANDA-N.K.SOŠK x2

N.K.HVAR-N.K.SLOGA x

N.K.VATRA-N.K.MLADOST 1

http://www.hnkjadran.bloger.hr/
joker s klupe is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2011, 09:11 PM   #11490
Guillermo Ochoa
Senior Member

Guillermo Ochoa is on a distinguished road

N.k.jadran-n.k.juŽnjak 2
n.k.vrisnik-n.k.varbonj 1
n.k.levanda-n.k.soŠk 1
n.k.hvar-n.k.sloga 1
n.k.vatra-n.k.mladost 1
Guillermo Ochoa is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2011, 01:39 AM   #11491
roleandar
Junior Member

roleandar is on a distinguished road

veliki pozdrav svim igracima otocke lige,nadan se da da cu se ubrzo vratit nakon godinu dana neigranja na hvarske terene!!!)))))NAPOKON!!!!VRIME JE DA POMOGNEN MALO AKO TO JOS UVIK MOGU MOIN SUCURANIMA!!!!
roleandar is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2011, 09:04 PM   #11492
User Name
Junior Member

User Name is on a distinguished road

Navodno je odgođeno Hvar - Sloga?
Radi čega?
User Name is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2011, 10:01 PM   #11493
britva
Senior Member

britva is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by roleandar View Post
veliki pozdrav svim igracima otocke lige,nadan se da da cu se ubrzo vratit nakon godinu dana neigranja na hvarske terene!!!)))))NAPOKON!!!!VRIME JE DA POMOGNEN MALO AKO TO JOS UVIK MOGU MOIN SUCURANIMA!!!!
ajde ne pizdekaj, natira si me da se ulogiram
britva is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2011, 04:46 PM   #11494
joker s klupe
Senior Member

joker s klupe's Avatar

Jadran - Juznjak 3:1

Juznjak pove 1:0 nason greskon...parvih 20 min su dominirali onda smo mi okrenili utkamicu...nismo nikako mogli dat gol al na kraju je dobro pasalo...sudac totalno los...nojaca mi je bila situacija kad je nas igroc ucini faul...i sad, nas igroc se diga sa poda reka je u redu faul je i isa se maknit ca...i dok se mico ca svilicic je nabi balun u njega i sudac doje zuti nasemu igrocu uz obrazlozenje da se ni maka 9 metrih...e sad, jo bi voli kad bi meni tin sudac pokozo kako se maknit 9 metrih u kvarat sekunde...

Old 05-02-2011, 04:47 PM   #11495
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Thumbs up

Quote:
Originally Posted by User Name View Post
Navodno je odgođeno Hvar - Sloga?
Radi čega?
.....jer Sloga nije bila u stanju sastaviti 11 zdravih igraća za nastup, a NK Hvar je imao razumijevanja i pristao na odgodu do srijede.

Danas na stadionu Dolci u Starom Gradu zanimljiva utakmica između klubova iz gornjeg dijela prvenstvene tablice,- Jadran-Južnjak.
Južnjak korisiti nespretnosti u redovima Jadrana i rano dolazi u prednost, Nikola je opet egzekutor....Južnjak ipak hendikepiran, ne toliko što nisu imali golmana pa je između stativa mjesto zauzeo Brzica, već zato jer je nedostajao bitan igrać iz zadnje linije Južnjaka. Jadran prije svega borbenošću i pametnom igrom malo pomalo plete mrežu oko Južnjakovih vrata, fino izrađene akcije i nabačaji sa strane omogućavaju Planjaru da dva puta zatrese mrežu Južnjaka, a točku na i stavlja Sandro..konačan ishod je 3-1 za Jadran, sasvim zasluženo - Jadran je bio bolji!!!! Pri samom kraju bilo je i malo naguravanja, tankih živaca kod igraća s jedne i druge strane, no srećom ovaj put bez nekih težih posljedica.
Južnjak ostaje di je, Jadran stiže do zasluženog 21-og boda, i ako ništa, opasno se priključuje samom vrhu tablice. Po 21 bod sada imaju i Jadran i Južnjak, Jadran s boljom gol-razlikom....sada svi nestrpljivo očekuju ishod sutrašnjeg derbija između Levande i SOŠK-a. Pobjedom Levanda nastavlja niz, porazom donekle ostavlja mogučnost ostalima da je prate na 4-5 bodova, dok s druge strane SOŠK pobjedom dolazi do drugog mjesta i također istiće kandidaturu za sam vrh. Dakle idealna pozivnica za pogledat sutrašnji dvoboj između Levande i SOŠK-a.
Old 06-02-2011, 12:08 AM   #11496
messi
Junior Member

messi is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by joker s klupe View Post
Jadran - Juznjak 3:1

Juznjak pove 1:0 nason greskon...parvih 20 min su dominirali onda smo mi okrenili utkamicu...nismo nikako mogli dat gol al na kraju je dobro pasalo...sudac totalno los...nojaca mi je bila situacija kad je nas igroc ucini faul...i sad, nas igroc se diga sa poda reka je u redu faul je i isa se maknit ca...i dok se mico ca svilicic je nabi balun u njega i sudac doje zuti nasemu igrocu uz obrazlozenje da se ni maka 9 metrih...e sad, jo bi voli kad bi meni tin sudac pokozo kako se maknit 9 metrih u kvarat sekunde...
neznam sta ti nije jasno tu???? ako nisi znao to,onda bar nekad upali neku utakmicu na televiziji pa ces vidit da je to zuti karton...... svudi u svjetu......
..............osim ako mi u lizi nepisemo neka nasa pravila....a ako neznamo onda radje pitaj tu na forumu pa onda napadni bilo koga pa makar to bili bidni suci koji bi da ih se 11 skupi i igra protiv selekcije otoka dali par komadi ko od sale i malo ko od nos je upola spreman i ima znanja makar teoretskog (bas praksa i ne,al dobro...) kao oni.....
messi is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 09:49 AM   #11497
balavac
Member

balavac's Avatar

Location: uvik isto,vec toko i toko godisc i nemogu da se pomaknem
balavac is on a distinguished road

messi ne seri nego se pokrij po usima i muc
balavac is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 10:05 AM   #11498
joker s klupe
Senior Member

joker s klupe's Avatar

Quote:
Originally Posted by messi View Post
neznam sta ti nije jasno tu???? ako nisi znao to,onda bar nekad upali neku utakmicu na televiziji pa ces vidit da je to zuti karton...... svudi u svjetu......
..............osim ako mi u lizi nepisemo neka nasa pravila....a ako neznamo onda radje pitaj tu na forumu pa onda napadni bilo koga pa makar to bili bidni suci koji bi da ih se 11 skupi i igra protiv selekcije otoka dali par komadi ko od sale i malo ko od nos je upola spreman i ima znanja makar teoretskog (bas praksa i ne,al dobro...) kao oni.....
ma o cemu ti govoris...naravno da je zuti ako igrac stane na balun al ako se on dize i ide ca a neko mu nabije balun u leda onda svakako nije za zuti...to da bi suci dali svakome par komada se slazen...

Old 06-02-2011, 10:38 AM   #11499
messi
Junior Member

Quote:
Originally Posted by joker s klupe View Post
ma o cemu ti govoris...naravno da je zuti ako igrac stane na balun al ako se on dize i ide ca a neko mu nabije balun u leda onda svakako nije za zuti...to da bi suci dali svakome par komada se slazen...
a jebiga...nisi bia napisa da ga je u ledja pogodio prvi put kad si komen.....onda se slazem s tobon.... i svakako je njegova greska (suca)
Old 06-02-2011, 10:40 AM   #11500
messi
Junior Member

Quote:
Originally Posted by balavac View Post
messi ne seri nego se pokrij po usima i muc
ako nisi primjetio primitivci s rjecnikom ko u tebe su se makli s foruma....i sad tu najnormalnije vodimo diskusije,dajemo informacije i postavljamo pitanja......
dakle...........sta rec drugo osim da ti nick sve govori....sam si ga stavi
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules