[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Navijački kutak

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 16-12-2011, 03:04 PM   #1
timi1950
Junior Member

timi1950's Avatar

timi1950 is on a distinguished road
Default Svicarska

Dragi moji

nazalost san roden u svicarskoj ali ta jubav prema mom gradu i mojin ljudima je jaca od svega. od malih nogu pratin basel i u sceni sam vec duze vrime..
sad san ja sa par prijatelja mislia da bi bilo dobro da osnovamo KN Torcida Svicarska... poznajete li vi nekoga iz svicarske nema veze odakle ko voli hajduk i koji je spreman na sve ?

hvala

pozz iz hladnog basela !!
timi1950 is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 03:21 PM   #2
osvomposlu
Senior Member

osvomposlu's Avatar

osvomposlu will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by timi1950 View Post
Dragi moji

nazalost san roden u svicarskoj ali ta jubav prema mom gradu i mojin ljudima je jaca od svega. od malih nogu pratin basel i u sceni sam vec duze vrime..
sad san ja sa par prijatelja mislia da bi bilo dobro da osnovamo KN Torcida Svicarska... poznajete li vi nekoga iz svicarske nema veze odakle ko voli hajduk i koji je spreman na sve ?

hvala

pozz iz hladnog basela !!

Ako si rođen u Baselu i tamo živiš onda je to tvoj grad i građani Basela su tvoji ljudi. Zašto tuguješ zbog toga?
Old 16-12-2011, 03:28 PM   #3
timi1950
Junior Member

timi1950's Avatar

Quote:
Originally Posted by osvomposlu View Post
Ako si rođen u Baselu i tamo živiš onda je to tvoj grad i građani Basela su tvoji ljudi. Zašto tuguješ zbog toga?
zato sto san zivia u splitu 10godina i prije 8 godina san mora opet u svicarsku...
i takve kao sto si ti da me smatras svicarcom takve mrzin jer ja iman hrvatsko ime hrvatsko prezime hrvatske korijene, i samo sto ovdi radin i zivin neznaci da san svicarac... ali jbg neznas ti kako mi je
Old 16-12-2011, 03:38 PM   #4
CHICO DJ
Senior Member

CHICO DJ's Avatar

CHICO DJ is on a distinguished road

bit će bolje
Old 16-12-2011, 03:45 PM   #5
osvomposlu
Senior Member

osvomposlu's Avatar

Quote:
zato sto san zivia u splitu 10godina i prije 8 godina san mora opet u svicarsku...
i takve kao sto si ti da me smatras svicarcom takve mrzin jer ja iman hrvatsko ime hrvatsko prezime hrvatske korijene, i samo sto ovdi radin i zivin neznaci da san svicarac... ali jbg neznas ti kako mi je
Prijatelju ja te samo pitan odakle ti ta ljubav jer nisi reka da si ikad živija u Splitu. Nisan te ni nazva Švicarcem, al čak i da jesan, ne vidin šta je tu uvredljivo. Oćeš se ti smatrat Švicarcem ili Hrvatom meni je svejedno, tvoj je izbor
Old 16-12-2011, 03:50 PM   #6
timi1950
Junior Member

timi1950's Avatar

Quote:
Prijatelju ja te samo pitan odakle ti ta ljubav jer nisi reka da si ikad živija u Splitu. Nisan te ni nazva Švicarcem, al čak i da jesan, ne vidin šta je tu uvredljivo. Oćeš se ti smatrat Švicarcem ili Hrvatom meni je svejedno, tvoj je izbor
reka si da su to moji ljudi. nema veze sad.. ja sebe oduvik smatran hrvatom jer ovdi sa ic u prezimenu si takoitako otpisan...

a sad na moje pitanje: poznaje li iko nekog kojeg toridasa iz svicarske ?
Old 16-12-2011, 06:15 PM   #7
jerkovac
Senior Member

jerkovac's Avatar

jerkovac is on a distinguished road

tu se javi ljudima

Torcida dijaspora
Old 17-12-2011, 02:22 PM   #8
Sergio
Senior Member

Sergio's Avatar

Sergio is on a distinguished road

Quote:
A reci mi sinko moj , ti si kako kazes ,,nazalost rodjen u Svicarskoj" je te tamo tuku,ponizavaju ili je ti daju malu platu za rad ?Je mozda radno misto moras priko veze trazit? Koliko iznosi socijalna pomoc u CH- FR u Svicarskoj kad neko propadne? Obrazlozi to malo jer clanovi ovog foruma su uvik spremni pomoc.
Sergio is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2011, 05:56 PM   #9
timi1950
Junior Member

timi1950's Avatar

ne sta se tice toga je stvarno odlicno organizirano i sve. ali ljudi su ovdje jako zatvoreni znaci nema te otvorenosti kao u nas.. npr. neki dan me mater od jednog prike poslala kuci jer sam doso im pozvonit a nisan prije nazvo da cu doci.. pa ajde di to ima
Old 17-12-2011, 06:44 PM   #10
CHICO DJ
Senior Member

CHICO DJ's Avatar

CHICO DJ is on a distinguished road

Quote:
ne sta se tice toga je stvarno odlicno organizirano i sve. ali ljudi su ovdje jako zatvoreni znaci nema te otvorenosti kao u nas.. npr. neki dan me mater od jednog prike poslala kuci jer sam doso im pozvonit a nisan prije nazvo da cu doci.. pa ajde di to ima
zajebana situacija
Old 17-12-2011, 07:02 PM   #11
timi1950
Junior Member

timi1950's Avatar

Quote:
Originally Posted by CHICO DJ View Post
zajebana situacija
a je prika, dignem se u 6ipo idem radit. zavrsim u 5. i tako cili tjedan. dode vikend odem se napit i opet izpocetka. nemogu dugo vise vratit cu se cim skupin sta love jbg.
Old 18-12-2011, 12:15 PM   #12
fanatic1950
Member

fanatic1950's Avatar

fanatic1950 is on a distinguished road

Skupi lovu,dođi nazad u Dalmaciju sagradi apartmane ili uloži u kafić i dođi prati Hajduka....a drugi put nemoj zaboraviti nazvati i najaviti se...ili nemoj uopće više ić kod tog prike.....
Old 18-12-2011, 01:29 PM   #13
timi1950
Junior Member

timi1950's Avatar

Quote:
Originally Posted by fanatic1950 View Post
Skupi lovu,dođi nazad u Dalmaciju sagradi apartmane ili uloži u kafić i dođi prati Hajduka....a drugi put nemoj zaboraviti nazvati i najaviti se...ili nemoj uopće više ić kod tog prike.....
pa to mi je i plan prika
Old 18-12-2011, 03:55 PM   #14
osvomposlu
Senior Member

osvomposlu's Avatar

Prika iman ja puno bolji plan. Kad je već život u Švicarskoj tako težak, zašto ne dođeš živit ovdje s nama, u grad koji najviše voliš i skupa sa svojim narodom dijelit sudbinu, moć ćeš puno lakše pratit svoju najveću ljubav - Hajduka. A, šta kažeš???
Old 18-12-2011, 04:30 PM   #15
bubi
Senior Member

bubi's Avatar

bubi is on a distinguished road

Quote:
a je prika, dignem se u 6ipo idem radit. zavrsim u 5. i tako cili tjedan. dode vikend odem se napit i opet izpocetka. nemogu dugo vise vratit cu se cim skupin sta love jbg.
budi sritan da imas posal.
mislis da ces u hrvatskoj prezivit bez posla?
bubi is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2011, 06:31 PM   #16
timi1950
Junior Member

timi1950's Avatar

Quote:
Prika iman ja puno bolji plan. Kad je već život u Švicarskoj tako težak, zašto ne dođeš živit ovdje s nama, u grad koji najviše voliš i skupa sa svojim narodom dijelit sudbinu, moć ćeš puno lakše pratit svoju najveću ljubav - Hajduka. A, šta kažeš???
da to je glavni cilj. ali to sa poslom sta bubi kaze isto je sjebano :s all mislim da kad skupin love cu otic doli trazit posa. ako ga nadem ostajem ako ne onda cemo vidit... dvosjekli mac jbg
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules