[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Navijački kutak

Closed Thread

Thread Tools Display Modes
Old 13-11-2005, 05:51 PM   #41
ADEMA
urbani

ADEMA's Avatar

ADEMA is on a distinguished road

Umjesto da slavite pobjedu hajduka u kojeg se toliko kunete, vas uopće ne zanima niti hajduk niti rezultati nego tko se potukao!
SVI STE VI GNJUSNI HULIGANI, SRAM VAS BILO, MOLIM POLICIJU DA POHAPSI SVE OVE FORUMAŠE KOJI PRIČAJU O TUČAMA UMJESTO O VANSERIJSKOM USPJEHU HAJDUKA!

"Pazi plastiku!"
"Ne bereš momenat starče."
"Ja sam biiiiL i buuuum se obraaaanil."
"Naaamojte,šef mi ne da,nemam novca"
"Kolko je osta Fljedrerer? Fljederer mi odnia Maltu"
ADEMA is offline  
Old 13-11-2005, 06:42 PM   #42
Vito Corleone
Cosa nostra

Vito Corleone's Avatar

Vito Corleone will become famous soon enoughVito Corleone will become famous soon enough

Moran proznat da me webmaster iznenadija, svaka čast stari ode imaš pravo a svi ovi mulci koji podržavaju ovo "u sjeni" mogu se sramit. ako nekog ne zanima hajduk da ide ovo sranje napravit, onda bolje neka to radi lola u svom kraju daleko od kluba, da se bar ne povezuje s hajdukom & torcidom.

sve u svemu GADLJIVO!!!
Vito Corleone is offline  
Old 13-11-2005, 09:27 PM   #43
GE
slovenac aka "janez"

GE's Avatar

GE will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Bobika
Bravo!To su pravi navijači! I oni koji su tamo napravili sranje i ovi koji sad prijete webmasteru.Čestitam.Ajmo potuć sve koji nemisle kao JA!
Quote:
Originally Posted by ADEMA
SVI STE VI GNJUSNI HULIGANI, SRAM VAS BILO, MOLIM POLICIJU DA POHAPSI SVE OVE FORUMAŠE KOJI PRIČAJU O TUČAMA UMJESTO O VANSERIJSKOM USPJEHU HAJDUKA!
Quote:
Originally Posted by BBB Dubrava
...
Quote:
Originally Posted by wbri
...
Izgleda da ideja iznesena u Čakule -> Obračun kod Poljud korala i nije tako loša...
Inače, primječujem puno posla za moderatore, osim ako neki od ove gospode ne spadaju u onu rubriku "zaslužni"....

Last edited by pegula; 14-11-2005 at 09:06 AM.
GE is offline  
Old 13-11-2005, 09:51 PM   #44
ToNi
I´m a Bosnian, jeah!

ToNi's Avatar

ToNi is on a distinguished road

http://www.vecernji-list.hr/newsroom...16948/index.do

13.11.2005 20:54
DIVLJAŠTVO Torcidaši poslije utakmice teško ozlijedili mladića u Posedarju pokraj Zadra
Mladi Posedarac mogao bi ostati paraliziran
Autor STELA FILIPI, FRANE ŠARIĆ

Mario Baričević, 19-godišnjak iz Posedarja, mogao bi ostati paraliziran. Tog Posedarca, Hajdukova navijača koji je došao gledati gostovanje kluba u Posedarju, bejzbolskom je palicom teško ozlijedio 18-godišnji Splićanin Stanko Mirošević, pripadnik Torcide.

Na kraju utakmice Hrvatski vitez Hajduk izbila je masovna tučnjava i privedena su 32 navijača, a Mario Baričević napadnut je na poluvremenu pošto su pripadnici Torcide opustošili obližnju trgovinu.

Policija je podnijela prekršajne prijave protiv 11 sudionika tučnjave, ali i protiv NK iz Posedarja koji nije službeno prijavio utakmicu pa je onemogućena nazočnost i brža policijska akcija. Taj propust kluba i neprijavljivanje skupa na kojem je bilo više od 600 ljudi predsjednik kluba HV Posedarje Žarko Zurak obrazložio je tvrdnjom da ionako nemaju praksu prijavljivati prijateljske nogometme utakmice!?

Paralizirana ruka
Obitelj Marija Baričevića tužit će napadača, a premda je on trenutačno stabilno, njegovo će liječenje potrajati mjesecima i nije isključeno da ostane paraliziran.

- Pacijent ima pojačanu slabost u desnoj ruci zbog nagnječenja dijela mozga koji upravlja funkcijom desne strane. Takav je osjet normalan pri jakom udarcu, a oporavak će trajati mjesecima. Ne možemo isključiti mogućnost da mu desna strana ostane paralizirana, no za sada je ona minimalna rekao nam je dr. Rade Škarica, neurokirurg. Ostaje samo nada da će nemile scene u Posedarju i policiji "preliti čašu strpljenja" s navijačima-huliganima.

Jer, dolazak s bejzbolskim palicama u mjesto u kojem su većina navijači Hajduka, dakle istomišljenici, novost je u ponašanju ekstremnog dijela Torcide. Očito je da je riječ o skupini kojoj je jedina svrha postojanja izazivati nerede. Policija lako može naći izazivače nereda, a ako im Zakon ne dopušta prevelike mogućnosti, onda nije zabranjeno javno kazati o kome je riječ.

Susret za pamćenje
Jer, mladić koji će u Posedarju cijeli život pamtiti susret s Torcidom nije prva ni posljednja žrtva. Treba li čekati da netko umre pa da se u odnosu prema nasilnicima nešto promijeni?

Miroševiću prijeti kazna do osam godina zatvora
Stanko Mirošević (18), torcidaš iz Splita, jučer je nakon kriminalističke obrade u PU zadarskoj pušten kući. Protiv njega je podnesena kaznena prijava zbog nanošenja teške ozljede (99. stavak 2. KZ-a) za što je predviđena kazna od šest mjeseci do osam godina zatvora. (S. F.)
Old 13-11-2005, 10:22 PM   #45
ADEMA
urbani

ADEMA's Avatar

ADEMA is on a distinguished road

Koliko nelogičnosti, za poludit. Policija bi kažnjvala klub jer nije prijavio utakmicu pa kao nisu znali da se igra ! Ali bolje kazniti klub nego priznati propust !
Nadam se da novine kao i občino napuhuju sve živo i mrtvo, te želim brzo oporavak mladića koji je ozlijeđen !

"Pazi plastiku!"
"Ne bereš momenat starče."
"Ja sam biiiiL i buuuum se obraaaanil."
"Naaamojte,šef mi ne da,nemam novca"
"Kolko je osta Fljedrerer? Fljederer mi odnia Maltu"
ADEMA is offline  
Old 13-11-2005, 10:50 PM   #46
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by ADEMA
Koliko nelogičnosti, za poludit. Policija bi kažnjvala klub jer nije prijavio utakmicu pa kao nisu znali da se igra ! Ali bolje kazniti klub nego priznati propust !
Nadam se da novine kao i občino napuhuju sve živo i mrtvo, te želim brzo oporavak mladića koji je ozlijeđen !
Jebes rezultat, policiju i propust (da se prigledavalo onda bi to za neke bila represija). Momak je popusio takve batine na prijateljskoj utakmici usrid Dalmacije. Pa to je strasno!

P.S. Nego, aj nam reci sta mislis jel' ovaj junak trenira bejzbol ili se boja BBB-a u Posedarju?
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline  
Old 13-11-2005, 11:10 PM   #47
argentinac
bilos über alles

argentinac's Avatar

argentinac is on a distinguished road

Cijeli dan mi se ovaj događaj vrti po glavi i neznam šta bi napisa....neznam šta je bilo ali osakatit momka tek tako takoreć brat na brata.....torcida ponos i dika hajduka hajdukova svetinja......šta li se s vama dešava ovim postupcima samo dokazujete da je volonter u pravu .....reka je već neko gadljivo ja dodajem neprobavljivo......ZBOGOM
argentinac is offline  
Old 13-11-2005, 11:29 PM   #48
Torca NYC
Member

Torca NYC's Avatar

Torca NYC is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by argentinac
Cijeli dan mi se ovaj događaj vrti po glavi i neznam šta bi napisa....neznam šta je bilo ali osakatit momka tek tako takoreć brat na brata.....torcida ponos i dika hajduka hajdukova svetinja......šta li se s vama dešava ovim postupcima samo dokazujete da je volonter u pravu .....reka je već neko gadljivo ja dodajem neprobavljivo......ZBOGOM

izgleda da je volonter jedini koji je ima muda
sram vas moze biti
nikad nisan mislija da cu ovo reci
ali moran
volonter triba da se vrati da otira ove huligane ca
Torca NYC is offline  
Old 13-11-2005, 11:43 PM   #49
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by Torca NYC
izgleda da je volonter jedini koji je ima muda
sram vas moze biti
nikad nisan mislija da cu ovo reci
ali moran
volonter triba da se vrati da otira ove huligane ca
Vatra se gasi vodom, a ne pozarom...
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline  
Old 14-11-2005, 12:00 AM   #50
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

jeba Vas patak..
napravilo se sranje i točka.
ima u torcidi i pijanih i drogiranih i budala isto ka i drugdi.ima nas i na forumu svakakvih.al da se ide na ovakve utakmice radit sranja to mi ne ide u glavu.hajduk se voli.....
šta se onda nije ostalo doma ako nisi ima za u jedno jebeno (oprostite na izrazu,cijenim posedarje samo tako-tamo sam proveo 20 dana 1993 dok su srbi tukli po nama) posedarje dvi kune za biru nego se kurchija po samoposlugama i još tuka po ljudima,jeba vas patak.
tribalo je u izvještaju sa te utakmice bit važnije da su dva igrača dala devet golova i onda raspravljat o njima i o hajdukovu napadu koji nam je katastrofa...
neću da budem švabo u nasmiješenom filmu.
monkul is offline  
Old 14-11-2005, 01:12 AM   #51
Fidel
Senior Member

Fidel will become famous soon enough

U pičku, budala stvarno ima svugdi . Stvarno se nadam da će momak bit dobro, a vi ostali nemojte zbog jednog debila napadat cilu Torcu, ova stvar se triba riješit da se više nikad ne ponovi. Jebala ga palica, da ga jebala. A ovome za Štimca cigana neka mi popuši kurac.
Fidel is offline  
Old 14-11-2005, 08:47 AM   #52
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Glas etera
Izgleda da ideja iznesena u Čakule -> Obračun kod Poljud korala i nije tako loša...
Inače, primječujem puno posla za moderatore, osim ako neki od ove gospode ne spadaju u onu rubriku "zaslužni"....
Mislim da mene nisi dobro shvatio (a možda ja nisam dovoljno jasno napisao),no moj odgovor je trebao biti ciničan tj. pisao sam ga s tom namjerom.
Ništa osobno,ali pogriješio si citirajuči me.
Old 14-11-2005, 10:22 AM   #53
Dalmatian
purger

Dalmatian's Avatar

Dalmatian is on a distinguished road

nakon ovog događaja,ne znan ima li se uopće više smisla povezivati s imenon torcida..i nije kriv jedino ovaj koji je palicon udria,bilo ih je puno više,takvih kretena,znan,bia san tamo...samo da znate,meni je ćaća iz tog sela,tamo mi je po rodbine,a znan i njih dosta od tamo,pa mi stvarno nije svejedno što se ovo dogodilo.koliko mi se čini,jedini je b... ispa pametan od svih njih tamo,jedini je smiriva i dobro reka da se u posedarje palica NE NOSI!!!!!!
Dalmatian is offline  
Old 14-11-2005, 11:15 AM   #54
lazial
young force

lazial is on a distinguished road

Lock na ovo a vi koji serete niste bili ne znate pa zato zavežite
Old 14-11-2005, 11:17 AM   #55
Kacunar
kežval

Kacunar's Avatar

Kacunar is an unknown quantity at this point

Quote:
Originally Posted by TORCIDA-VISOKA
imaju i neki trans posedarje nacrtana neka stara kamena kuca u sridi mislin
Taj trasparent je bija na dosta gostovanja...
Old 14-11-2005, 11:21 AM   #56
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by lazial
Lock na ovo
Zašto lock, zbog ovoga možda:
"Mario Baričević, 19-godišnjak iz Posedarja, mogao bi ostati paraliziran. Tog Posedarca, Hajdukova navijača koji je došao gledati gostovanje kluba u Posedarju, bejzbolskom je palicom teško ozlijedio 18-godišnji Splićanin Stanko Mirošević, pripadnik Torcide."

Ono šta meni nikako nije jasno zašto se sada ne oglasi KN i ne osudi ovo šta se dogodilo u Posedarju i ogradi se od tog nasilja.
Old 14-11-2005, 11:28 AM   #57
Jabuka
Ulalalala jupi je...

Jabuka is on a distinguished road

a kako če se sada ogradit kad su oni napali toga momka znaš šta više mi se ovo sve zgadilo
Jabuka is offline  
Old 14-11-2005, 11:55 AM   #58
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by marko1950
a kako če se sada ogradit kad su oni napali toga momka znaš šta više mi se ovo sve zgadilo
Pa ja ne virujem da je taj Stanko predstavnik cile Torcide i baš zato mislim da je ovo prilika da Torcida pokaže svoj stav i da kao što sam rekao osudi to šta se dogodilo u Posedarju.
Ja se isreno nadam da to nije bila planirana akcija Torcide.
Jedino šta je dobro izašlo iz ovoga je to šta se ljudi napokon spominju imenom i prezimenom, znači nije Torcida razbila glavu tom momku već budala koja ima svoje ime i prezime i koju triba najstrože kaznit.
Old 14-11-2005, 11:55 AM   #59
adisandoša
young force

adisandoša will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Bodul

Ono šta meni nikako nije jasno zašto se sada ne oglasi KN i ne osudi ovo šta se dogodilo u Posedarju i ogradi se od tog nasilja.

Klub navijača Torcida Split se ograđuje i u potpunosti osuđuje incident koji se dogodio u Posedarju od strane neodgovornih pojedinaca. Ozlijeđenom mladiću Mariju Baričeviću želimo što brži oporavak.
adisandoša is offline  
Old 14-11-2005, 12:00 PM   #60
Dalmatian
purger

Dalmatian's Avatar

Dalmatian is on a distinguished road

ne bi ja tom miroševiću više na tribinu da
Dalmatian is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules