[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 07-05-2010, 01:30 PM   #10481
luknom
Junior Member

luknom is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by mr.BIG View Post
ma vlahu jedon o cemu ti opce govoris.Kako te ni srom o icemu govorit.Stoj tamo di jes u to Splita i ostav se otoka i nasih poslih!!!
Tako je Mr. big,reci mu!!!!Neka zabada nos u svoja posla. Sada Vrisniku ne trebaju ovakvi "PROMATRAČI".
luknom is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2010, 01:43 PM   #10482
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by luknom View Post
Tako je Mr. big,reci mu!!!!Neka zabada nos u svoja posla. Sada Vrisniku ne trebaju ovakvi "PROMATRAČI".
nojlasnje je bandit kad je tesko.Stoj tamo.
i nojlasnje je zapravo tumacit..
Old 07-05-2010, 08:58 PM   #10483
-josip-
Senior Member

-josip- is on a distinguished road

Mr.Big mislim da ista razina šale ne može biti u pisanju putem ovog foruma i u verbalnoj komunikaciji između nas dvoje.
Mislio sam da imaš godina i pameti dovoljno da to shvaćaš, ali nažalost očito nemaš...
-josip- is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2010, 09:07 PM   #10484
-josip-
Senior Member

-josip- is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by luknom View Post
A ti moj dragi gospodine, ipak još uvijek sam mnogo više utakmica odigrao za Vrisnik nego ti te se to neće tako skoro promijeniti, a bilo bi kulturno i fino da barem to poštuješ...
Mislim, ne moraš, tvoj problem, ne moj.

E i još nešto čujem da trenutno u NK Vrisniku na utakmicama određeni igrači dodaju loptu samo igračima sa kojima su u vrlo bliskoj rodbinskoj vezi ili protivnicima. Ne bi bilo loše malo poraditi na tome, a ne filozofirati i podbadati putem foruma jer filozofiranje i pametovanje ipak prepustite onima koji više ne igraju jer ako se ne igra normalno je pametovat, ali ako se igra trebalo bi igrati, a ne pametovati...
Utvaram si da je to tako, ali isto tako ne mora biti da je to uistinu tako ili da tako treba biti...
Tko ne zna, a zna da ne zna, dijete je, naučite ga, kazaše u davnim vremenima uvijek veliki, slavni i priznati Konfucije...
-josip- is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2010, 09:44 PM   #10485
foranin
Member

foranin is on a distinguished road

jadran-for 0:4 ... jadran puno boji parvih 30-35 min. ((vilim cini dar-mar nasima al bez uncikovitosti)) nakon tega pogreska jadranovega golmana((ispado balun iz ruke)) i bepo za 1:0 ni pasalo 5 min bepo 2:0 i tako se portilo na poluvrijeme. nakon tega svi mi koji smo gledalia ocelivali smo otvoreniju i boju igru al od tega ni bilo nista for doje jos 2 gola(( pjer,ive)) iz "amo rec" ca pogreske jadrana ca srice nasih ito je bilo to... sve u svemu bez daljnjega for zasluzi pobijedu igrali su koliko im je vajalo i puno pametnije... evalaaaa
foranin is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2010, 09:44 PM   #10486
gari
kapo

gari's Avatar

gari is on a distinguished road

prijateljska utakmica SOŠK-VATRA , sutra (NEDJELJA) u 5 uri popodne odigrat će se na Pelinju odma iza KUP utakmice Jelsa - Mladost
gari is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2010, 04:23 AM   #10487
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by foranin View Post
jadran-for 0:4 ... jadran puno boji parvih 30-35 min. ((vilim cini dar-mar nasima al bez uncikovitosti)) nakon tega pogreska jadranovega golmana((ispado balun iz ruke)) i bepo za 1:0 ni pasalo 5 min bepo 2:0 i tako se portilo na poluvrijeme. nakon tega svi mi koji smo gledalia ocelivali smo otvoreniju i boju igru al od tega ni bilo nista for doje jos 2 gola(( pjer,ive)) iz "amo rec" ca pogreske jadrana ca srice nasih ito je bilo to... sve u svemu bez daljnjega for zasluzi pobijedu igrali su koliko im je vajalo i puno pametnije... evalaaaa
mene somo zanima kako je vilim mogo danas igrat kad je protiv njega pokrenut disciplinski postupak?????
Old 09-05-2010, 02:27 PM   #10488
foranin
Member

foranin is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by mr.BIG View Post
mene somo zanima kako je vilim mogo danas igrat kad je protiv njega pokrenut disciplinski postupak?????
to bi vajalo pitat dragicevica
foranin is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2010, 03:29 PM   #10489
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Exclamation

1. ni Vilim ni Sviličić nisu navedeni u zapisniku utakmice Jadran-Sloga..stoga kakav je to disciplinski postupak mogao biti pokrenut???????
2. I jedan i drugi se nalaze u zapisniku kojeg je napravi policajac POSLI utakmice i to je DRUGI POR POSTOLI..............
3. ako neki od igraća ( nadam se da nitko nikad neće....) izazove odma posli utakmice npr. na Pelinju na izlasku sa parkinga saobraćajku i policija napravi zapisnik i pokrene postupak, znači li to da taj igrać ne smije nastupit u slijedećoj utakmici?????
4. u zapisniku je naveden samo trener Sloge kao onaj koji je dobio crveni karton zbog verbalnog napada na suca
monkul is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2010, 05:20 PM   #10490
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

plamus1 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
1. ni Vilim ni Sviličić nisu navedeni u zapisniku utakmice Jadran-Sloga..stoga kakav je to disciplinski postupak mogao biti pokrenut???????
2. I jedan i drugi se nalaze u zapisniku kojeg je napravi policajac POSLI utakmice i to je DRUGI POR POSTOLI..............
3. ako neki od igraća ( nadam se da nitko nikad neće....) izazove odma posli utakmice npr. na Pelinju na izlasku sa parkinga saobraćajku i policija napravi zapisnik i pokrene postupak, znači li to da taj igrać ne smije nastupit u slijedećoj utakmici?????
4. u zapisniku je naveden samo trener Sloge kao onaj koji je dobio crveni karton zbog verbalnog napada na suca
al ne traje jos dvi ure mogucnost posli utakmice da dobije carveni karton, a somin tin i suspenziju ako je pocini tezu povredu pravila???
to je drugo ako nisu napravili prekrsaj, a cinimi se po tvome pisonju da jesu!!!
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2010, 09:01 PM   #10491
FORZA MLADOST
Senior Member

FORZA MLADOST's Avatar

FORZA MLADOST is on a distinguished road
Default kup je naš!

FORZA MLADOST is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2010, 09:13 PM   #10492
roleandar
Junior Member

roleandar is on a distinguished road

cestitke mojim suigracima na pobjedi protiv jelse...neopisivo mi je krivo sta van nisan moga danas pomoc u toj pobjedi al vidin ja da vi to mozete i bez mene!!!))
al ja se isto nadan da cu se oporavit do finala i da cu van moc pomoc,naravno ako dodemo do finala, a ja se potajno nadan da ocemo!!!
jos jednon momcii svaka cast!!!!!!

...KUP JE NAŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ!!!!!!!...
roleandar is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2010, 10:45 PM   #10493
Del Piero
Senior Member

Del Piero's Avatar

Del Piero is on a distinguished road

Vatra - Sošk 2:2.......bilo je promašajih ala sivonjić ili sharbini
Del Piero is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2010, 01:22 AM   #10494
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by plamus1 View Post
al ne traje jos dvi ure mogucnost posli utakmice da dobije carveni karton, a somin tin i suspenziju ako je pocini tezu povredu pravila???
to je drugo ako nisu napravili prekrsaj, a cinimi se po tvome pisonju da jesu!!!
je, mislim da to traje uru nakon završetka utakmice....al ova dvojica nisu niti tada kažnjena ili opomenuta....
čestitke Hvaru i Mladosti, idući vikend slijedi još iznenađenja.....
Old 10-05-2010, 01:24 AM   #10495
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by FORZA MLADOST View Post
Quote:
Quote:
Quote:
prijatelju razumijem i odobravam tvoje veselje zbog pobjede...ali, molim te - zar moraš po jedon jedini smajlić stavijot na svaki upis???? moglo je i ovako, sve na jednom mjestu, jel da?
Old 10-05-2010, 10:16 AM   #10496
Sv. Nikola
Senior Member

Sv. Nikola's Avatar

Sv. Nikola is on a distinguished road
Thumbs up Osvajači

Quote:
prijatelju razumijem i odobravam tvoje veselje zbog pobjede...ali, molim te - zar moraš po jedon jedini smajlić stavijot na svaki upis???? moglo je i ovako, sve na jednom mjestu, jel da?
Ae monkule ne grintaj molin te Bogon! Dovest cu ti hakera pa ce past cili forum!
Bitno da si se ti sad nasa pametan i ucit ljude kako se pise po forumu!
Di si bija kad se grubo vriđalo jedni druge i svašta nešto šta ne dolici ovome mjestu komunikacije, pickaranja omalovazavanja...nego ti sad smetaju violine naše pobjede!!
Eto nemoj se jutit i budi pozdravljen!
Sv. Nikola is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2010, 03:11 PM   #10497
FORZA MLADOST
Senior Member

FORZA MLADOST's Avatar

Quote:
al sad postoji i zabrana više od jednog posta za sućurane????
dobro ti je napisa moj sv.nokola pa da se ne ponavljamo!!!!!
KUP JE NAŠ!!!!
Old 10-05-2010, 03:12 PM   #10498
FORZA MLADOST
Senior Member

FORZA MLADOST's Avatar

Default Kup

Old 10-05-2010, 03:31 PM   #10499
Sloga za prvaka!!!
Junior Member

Sloga za prvaka!!! is on a distinguished road

Ako Mladost ne osvoji kup zajebovat cedu ih do kraja života.....koliko su stranih napisali kup je naš....
Sloga za prvaka!!! is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2010, 07:11 PM   #10500
Skretnicar
Junior Member

Skretnicar is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Sloga za prvaka!!! View Post
Ako Mladost ne osvoji kup zajebovat cedu ih do kraja života.....koliko su stranih napisali kup je naš....

srica pa imaju velike sanse
Skretnicar is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules