[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 06-03-2007, 01:35 PM   #1261
hello232
Guest

A judi ca mislite ko če osvoit prvenstvo ove godine?S.O.Š.K. po meni od ovih koji nisu splicani najbolji za osvoit prvensto.ali za osvoit prvenstvo treba puno više oni su dosta razjedinjeni................
Poskok i Juznjak su tu negdje.Od te trojke poskok i juznjak su glavni a sošk kad bi bar uspio iznenadit i osvoit prvenstvo....
Poskok 41%
Juznjak 39%
SOŠK 15%
ostali 5%
Ali ovi ostali nemože se tu puno izenadjenja dogodit na žalost,ali ce se vodit velika bitka oko sredine tablice.........

Tako bar ja mislim..............

Last edited by hello232; 06-03-2007 at 02:20 PM.
  Reply With Quote
Old 06-03-2007, 03:23 PM   #1262
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Batistuta is on a distinguished road

...gotovo radno vrime...

...ja mislim da ove godine Južnjak uzima titulu, premda bi voli da Svirče osvoji...ali fali im ništo, šta si i nave gore!? Za osvoit prvenstvo moraš bit konstantan...dobijat sve, a to Svirče za razliku od Južnjaka i Poskoka nemože...kiksat će kad im bude najpotrebnije....nažalost
etto...

Pozdrav!!!
Old 06-03-2007, 08:35 PM   #1263
orbit
Member

orbit's Avatar

orbit is on a distinguished road
Default proslava

Nakon velike pobjede nad Sućurjanima,bilo je velika festa u Dolski kafić,evo vam samo dvi slike da ovjekovječimo taj prekrasni dan!!!!!!!!!!!!!
Feštalo se do ranih jutarnjih sati a uz žaljenje onih koji nisu nazočili jer su propustili feštu ipo.Lijepi pozdrav!!!!!!!!!!!!!
Attached Images

Last edited by orbit; 07-03-2007 at 12:01 AM.
orbit is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2007, 08:39 PM   #1264
načelnik
Junior Member

načelnik's Avatar

načelnik is on a distinguished road

Čujem da je u Dol bila velika fešta nakon pobjede nad Sućurjanima,a da je profesor bi nojboji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
načelnik is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2007, 08:51 PM   #1265
hello232
Guest

Ovi ode na parvu sliku,profesor u OŠ nojboji..........
bravo profesore...............

Evo pocela je utakmica LP kad bi bar dobi Liverpool,a imo velike šase da paso daje

Last edited by pegula; 07-03-2007 at 08:34 AM.
  Reply With Quote
Old 06-03-2007, 10:37 PM   #1266
hello232
Guest

I evo Liverpool je na svu srecu prosao.Dosta zanimljiva utakmica u prvom poluvremenu a i u drugom se nemoze rec da nije bila zanimljiva utakmica kad je Barcelona malo stisla..........¨

Liverpool

Barcelona
  Reply With Quote
Old 06-03-2007, 10:50 PM   #1267
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

eben mu sve..mora biti ludilo ovo kad na Anfieldu cili stadion šeta sa svojim igračima na kraju utakmice....naježiš se i promisliš: a da je ovako nešto doživit na Poljudu..osamdeset tisuća ruku sa dignutim šalovima!!!...
---------
javljeno od povjerenika da je termin utakmice Levanda-Sloga u subotu a ne u nedjelju kako je bilo napisano..!
---------
da spriječimo rat Galaksija je na Orionovom pojasu
---------
monkul is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2007, 10:53 PM   #1268
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by Batistuta View Post
...gotovo radno vrime...

...ja mislim da ove godine Južnjak uzima titulu, premda bi voli da Sloga osvoji... ništo si nave gore? Za osvoit prvenstvo moraš bit konstantan...dobijat sve, a to Svirče za razliku od Južnjaka i Poskoka nemože...kiksat će kad im bude najpotrebnije....nažalost
etto...

Pozdrav!!!
ti ga na.
Old 06-03-2007, 11:30 PM   #1269
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

oni ca in na majice pise u pe u se zovedu mumije

a tin klub ako se osnuje racuno se da ce za njega igrat igroci sa otoka a pogotovo oni sa gornjeg dila otoka zastraziscani gdinjani ..........
mr.BIG is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2007, 12:16 AM   #1270
Bambi
Senior Member

Bambi's Avatar

Bambi is on a distinguished road
Thumbs up primjer

neka profesori feštaju do jutarnjih sati.
neka to bude primjer dici
Bambi is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2007, 10:09 AM   #1271
-josip-
Senior Member

-josip- is on a distinguished road

Dragi moji, lijepi pozdrav,
eto da se i ja konačno uključim. Nije za se pohvaliti ali nisam baš čest gost ovog foruma, a truditi ću se da u bliskoj budućnosti to popravim. Malo mi je i neugodno se javiti s obzirom na neke pohvale koje sam ovdje pročitao o meni, ali nitko od nas nije imun na pohvale, stoga hvala onima koji me znaju, a koji imaju onakovo visoko mišljenje o meni (nebitno mišljenje o igraču, već kao čovjeku). Dalje, sucko i tebi hvala, ali malo si ipak pretjerao, jer ja zasigurno nisam među najboljim igračima otoka na velikom balunu (možda i jesam bio jako dobar (ali ne najbolji) do one jako teške ozljede 2005, ali sada više ne).
E i još nešto, drago mi je također da prepoznaješ moje kvalitete na malom nogometu, ali vjeruj mi da nisam igrao sam protiv protivnika jer da ostali ne znaju kako ti kažeš. Ne može mi nitko osporiti da su Lukas i Luka odigrali jako dobro i da će sigurno napredovati i biti sve bolji i bolji na malom nogometu jer ga svojim poimanjem nogometa, umijećem baratanja loptom te fizičkom konstitucijom sigurno mogu dobro igrati. Borio sam se koliko sam mogao (borili smo se svi), ali ako se je željelo nešto više napraviti mišljenja sam da mi je ipak trebao dati zeleno svjetlo samo da dovedem jednoga igrača sa sobom iz Splita. Ipak odluku vodstva kluba poštujem i uvijek ću je poštivati, a za sada nema govora o mome prijelazu u neku drugu ekipu (bez obzira na pozive) tako da se uistinu ne moraš brinuti. Ipak u životu sam naučio, nikad ne reci nikad, ali zasada stvari stoje kako sam ti rekao.
Zdravi i veseli mi bili i srdačan pozdra od Josipa!

P.S. Mr.Big, Hello232, sucko volio bih kada bi mi privatnom porukom napisali tko ste vi jer uistinu nemam pojma, niti ne naslućujem, a volio bih znati. Ostale vjerojatno osobno ne poznajem (osim Batistute)... Hvala

Da i još nešto zaboravih, čestitke gosp. Monkulu na pokretanju svega ovoga, međutim mislim da jako mali broj ljudi za ovo zna, stoga moj savjet (ne želim da netko pomisli da se pravim pametan) je da netko popriča sa povjerenikom natjecanja te da na svakom službenom biltenu (koji izlazi svaki tjedan) obvezno i uvijek u zaglavlju stoji nekakva obavijest tipa: "Sve zanimljivosti i događanja na, oko i u našoj forskoj ligi komentirajte na www......."

Last edited by -josip-; 07-03-2007 at 10:19 AM.
-josip- is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2007, 10:36 AM   #1272
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

...dobar dan svima...

...Drago mi je da se Josip prijavio, njegovi komentari, savijeti i ideje za otočki nogomet su uvjek dobrodošle, pogotovo što je on otočani, a u balunu je i oko njega non-stop!!!

Slažem se da "Sve zanimljivosti i događanja na, oko i u našoj forskoj ligi" tj.,ova web stranica - bude napisana u svakom službenom biltenu - Tako neka svi znaju!!! (prvi korak - onog što stalno predlažem...)

Pozdrav novom forumašu Josipu, sa željom da se na ovaj forum, svakim danom prijavi što više našega svita!!!!
Old 07-03-2007, 10:58 AM   #1273
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

dobar dan Josipe... ,
u dva slova: nema nikakvog službenog biltena forske lige, postoji raspored i tablica koji stižu na e-mail adrese predstavnika klubova, postoji poznanstvo sa povjerenikom lige i to je to. U Sportskim Novostima izlazi utorkom mali članak o rezultatima forske lige. U Slobodnoj rijekto kad izađe nešto tako da Slobodnu i ne računam za dalmatinske novine...Preko njihovog dopisnika sa otoka pokušavao sam nekoliko puta poslat informaciju o našem turniru u Starome Gradu al bezuspješno. Očigledno Slobodnu ne zanima sport na škoju....Sportske bi sigurno objavile i neki malo veći članak al to je zahvaljujući osobnom poznanstvu sa novinarem tih novina al ni on nije svemoguć a ni ja ne želim nikoga "tlačiti".
Postoji bilten Nogometnog Saveza Županije koji izlazi nemam pojma kad, uglavnom to se klubovima forske lige preko povjerenika lige na sastancima predstavnika klubova, i u tim biltenima su večinom informacije vezane za sastanke Nogometnog Saveza, prijelazi igraća i sl.
Poslao sam dopise na razne adrese, od sportske emisije "Arena", do urednika sportske rubrike Slobodne sa pozivom da budu gosti na otoku i da nam medijiski posvete malo više pažnje al čisto sumnjam da će netko to pročitati...tako da nam preostaje ova stranica skrivena na neslužbenim Hajdukovim stranicama i tko zna - zna!!!. Meni je dovoljno i ovo malo prostora, a uostalom nije ni ovo malo, jel tako?..Ja sam koliko mi je slobodno vrijeme dozvoljavalo pratio ženski mali nogomet sa otoka na Crofutsal
i žene igraju balun. zar ne?stranici..a za nešto više u bespućima interneta možemo se naći na kafi par nas i pokušat se dogovoriti o pokretanju stranice forske lige....samo da se ne dogodi kao sa pokušajem osnivanja podružnice Torcide na otoku kakda su svi bili za na rijećima a nas dva tri divljaka ćekali na osnivačkim skupštinama da se netko pojavi...i zato najdraže mi je o svom poslu, kao sada na putu u Zgb na derbi..najmirniji sam tako!!!!!

Last edited by monkul; 07-03-2007 at 11:38 AM.
Old 07-03-2007, 11:23 AM   #1274
Zoroo
Member

Zoroo's Avatar

Zoroo is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
dobar dan Josipe... ,
u dva slova: nema nikakvog službenog biltena forske lige, postoji raspored i tablica koji stižu na e-mail adrese predstavnika klubova, postoji poznanstvo sa povjerenikom lige i to je to. U Sportskim Novostima izlazi utorkom mali članak o rezultatima forske lige. U Slobodnoj rijekto kad izađe nešto tako da Slobodnu i ne računam za dalmatinske novine...Preko njihovog dopisnika sa otoka pokušavao sam nekoliko puta poslat informaciju o našem turniru u Starome Gradu al bezuspješno. Očigledno Slobodnu ne zanima sport na škoju....Sportske bi sigurno objavile i neki malo veći članak al to je zahvaljujući osobnom poznanstvu sa novinarem tih novina al ni on nije svemoguć a ni ja ne želim nikoga "tlačiti".
Postoji bilten Nogometnog Saveza Županije koji izlazi nemam pojma kad, uglavnom to se klubovima forske lige preko povjerenika lige na sastancima predstavnika klubova, i u tim biltenima su večinom informacije vezane za sastanke Nogometnog Saveza, prijelazi igraća i sl.
Poslao sam dopise na razne adrese, od sportske emisije "Arena", do urednika sportske rubrike Slobodne sa pozivom da budu gosti na otoku i da nam medijiski posvete malo više pažnje al čisto sumnjam da će netko to pročitati...tako da nam preostaje ova stranica skrivena na neslužbenim Hajdukovim stranicama i tko zna - zna!!!. Meni je dovoljno i ovo malo prostora, a uostalom nije ni ovo malo, jel tako?..Ja sam koliko mi je slobodno vrijeme dozvoljavalo pratio ženski mali nogomet sa otoka na Crofutsal stranici..a za nešto više u bespućima interneta možemo se naći na kafi par nas i pokušat se dogovoriti o pokretanju stranice forske lige....samo da se ne dogodi kao sa pokušajem osnivanja podružnice Torcide na otoku kakda su svi bili za na rijećima a nas dva tri divljaka ćekali na osnivačkim skupštinama da se netko pojavi...i zato najdraže mi je o svom poslu, kao sada na putu u Zgb na derbi..najmirniji sam tako!!!!!

ca ces kad smo drustvo lako ce mo!!
Zoroo is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2007, 11:30 AM   #1275
Zoroo
Member

Zoroo's Avatar

ajme zaboravi son pozdravit gabriela
di si stori jes vidi kako smo izbacili mocnu barcu...drogo mi je i da je i roma pasala jer za ti klub me vezu lipe uspomene,jedno od nojbojih gostovanja ca son bi .
Old 07-03-2007, 11:42 AM   #1276
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by Zoroo View Post
ajme zaboravi son pozdravit gabriela
di si stori jes vidi kako smo izbacili mocnu barcu...drogo mi je i da je i roma pasala jer za ti klub me vezu lipe uspomene,jedno od nojbojih gostovanja ca son bi .
hajduk-roma

Old 07-03-2007, 01:27 PM   #1277
Zoroo
Member

Zoroo's Avatar

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
bilo bi lipo i ovo godisce nidera poc pa makar jedon put s obzirom da hajduk ni paso u drugo kolo ohoho...vidis da ispadomo od nekih kytdfklmgf..ili kako se vec zovedu.
Old 07-03-2007, 01:38 PM   #1278
hello232
Guest

Quote:
Originally Posted by Zoroo View Post
bilo bi lipo i ovo godisce nidera poc pa makar jedon put s obzirom da hajduk ni paso u drugo kolo ohoho...vidis da ispadomo od nekih kytdfklmgf..ili kako se vec zovedu.
A tako ti je to naš balun gre sve vece i vece pud nose,a caces kad je takova politika klubovih a i saveza........
Vazno da se mi moremo folit kako je nasa liga hnl(hrvatska nogometna liga) blizu ligima petice,a u euro kupovima ispadomo od nikakvih albanskih,madjarskih i irskih klubova.........

Last edited by hello232; 07-03-2007 at 06:09 PM.
  Reply With Quote
Old 07-03-2007, 03:46 PM   #1279
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

...piso sam jednu dugu poruku...ali sam sve izbriso - u _urac i internet!!! (a opet je lipo se dopisivat...).

Pozdrav Zoroou...

...ovo da smo medijski izostavljeni stoji!!! (barem je mogla slobodna stavit mali članak o rezultatima, ako već drugi nemogu), vidim da se svakako pokušalo....!? žalost!

Ti sam se nadovezat na Monkulov tekst... slažem se da se nađemo nas par na coffe (mi koji smo ovdje po ovoj stranici), Po mogućnosti iz svakog kluba po jedan...te da se dogovorimo! Virujem da imo force kod ovih judi da pokrenu stranicu (to je bar lako...) a i da je održe "živom", , tj. da je svakodnevno održavaju - virujen da mi to možemo...

...AJMO KO JE ZA?!

IZ SVAKOG KLUBA PO JEDAN (ili više ako Vas ima)...(Monkule, mislim da ode malo lakše za razliku od podružnice Torcide - barem nema skupštine, hm!?)

Evo ja GABRIJEL OMAR "BATISTUTA", predstavnik NK. Levande, prijavljujem se za sastanak! (...mogu pomoć za grafički izgled, za pronać sponzore, prijedlog za web dizajnera - dvi solucije, i sve što treba, grbove mogu izradit svim klubovima, naravno ko želi - BESPLATNO...itd, itd).

...idemo dalje... MONKUL, BALUNJER, ZOROO, MLADOST SUĆURAJ, JOSIP, BAMBI, CHELSEA 8....i svi - nemogu se sitit svih imena...neka svak reće kako bi mogo pomoć...i jeli za!

Etto,

(i Ronaldhino),

malo sam duže osto na radnom mistu, ali isploti se!!!

Ugodan kišovit, ostatak dana...
Old 07-03-2007, 04:15 PM   #1280
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

specijalni dopisnik iz Hvara, Martin Tahi - javio se uživo sa treninga NK Levande pored Inine pumpne stanice. Red na pumpi je kilometarski zbog najavljenog poskupljenja goriva, a javni red i mir oko stanice odžavaju Mišićevi redari. Na umjetnom terenu zagrijavanje za subotnji derbi odradila je nekolicina momaka u zelenim dresovima i primjećeno je uzastopno vježbanje slobodnih udaraca...
PROMIJENA TERMINA DERBIJA:
LEVANDA-SLOGA IGRA SE U SUBOTU U TRI URE POPODNE (15,00 sati!!)
...Pučki pjevaći sa otoka idu u posjetu hrvatskoj dijaspori u Boki a među njima se nalaze i članovi malog kluba, preostaje nam da vidimo oće li ovi šta ostaju na otoku znat igrat kao šta neki od nas znaju pivat.
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules