[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 20-03-2007, 08:39 PM   #1381
zelena
Member

zelena's Avatar

zelena is on a distinguished road

Skuzoj falila sam napisat balotjeri!!!
Baloteri po domacu!
Bocari za sve ostale koji nos ne kapidu!
zelena is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2007, 09:56 PM   #1382
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

sutra je sastanak predstavnika klubova i povjerenika lige, moglo bi bit zanimljivo obzirom na prošlo nedjeljni prekid na utakmici sošk-poskok..nakon povratka sa sastanka dobit će te kratki izvještaj ovdje....
jutros na kafi sa dva soškovca i jednim južnjakom...kaže soškovac: mi više nećemo igrat zbog sudaca - ja rekoh: odlično, četvrti smo!!!, malo poslije kaže južnjak da je načuo da se sumnja u registraciju dva poskokova igraća - ja nadodah: ODLIČNO!!!!..treći smo.....
monkul is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2007, 11:27 PM   #1383
Totti
Senior Member

Totti is on a distinguished road

Mislin da bi klubovi u svojim redovima tribali pocet uvodit disciplinu i red, a to znaci da se igrace kazni ako i pomisle napravit koje sranje, a da ne govorim za šta gore.
Onom igraču koji udre suca treba kaznit dvi godine, a ako to ponovi onda je kazna doživotna.
Igrac Nk Jelsa T.M. u misec dana dva puta udre suca. Jednom na polufinalu kupa i to tri udarca u mali mozak (sudac odveden u bolnicu), i proslu subotu isto digne ruku na suca koji mu po godinama može bit dide.
Sramotno za Jelsu, a mladica neka suci privatno tuže pa neka dobro plati za svoje gluposti.
Totti is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2007, 11:52 AM   #1384
STOPER
Member

STOPER's Avatar

STOPER is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Totti View Post
Mislin da bi klubovi u svojim redovima tribali pocet uvodit disciplinu i red, a to znaci da se igrace kazni ako i pomisle napravit koje sranje, a da ne govorim za šta gore.
Onom igraču koji udre suca treba kaznit dvi godine, a ako to ponovi onda je kazna doživotna.
Igrac Nk Jelsa T.M. u misec dana dva puta udre suca. Jednom na polufinalu kupa i to tri udarca u mali mozak (sudac odveden u bolnicu), i proslu subotu isto digne ruku na suca koji mu po godinama može bit dide.
Sramotno za Jelsu, a mladica neka suci privatno tuže pa neka dobro plati za svoje gluposti.

Svi znomo da se na otoku igro nojboji nogomet (Forska i Engleska liga), u skladu sa tim tribalo bi uvest i disciplinske mjere ko na otoku (Engleska)
Old 21-03-2007, 12:08 PM   #1385
zelena
Member

zelena's Avatar

zelena is on a distinguished road

Disciplina tuko svima, ovo je sramotno ca se dogodo po balunu! A i sudci bi tukali naucit kako se sudi!
zelena is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2007, 12:10 PM   #1386
KRAKOZIJA
Senior Member

KRAKOZIJA's Avatar

KRAKOZIJA is on a distinguished road

Kod soška sve je počelo na faulu na mikiju iz poskoka kojeg nije bilo i sudac je dao prvi žuti B.B. Nekoliko minuta kasnije dali su gol iz faula kojeg nije bilo, ali dobro,nastavila se utakmica.I odmah nakon 5 min od danog žutog kartona B.B. on ga isključuje a zavrijeđivaloje samo opomenu i tu su pukli živci SVIMA.
Ali B.B nebi se smijelo kaznit jer nije opće udario nikog.Igrač je pao ispred njega a on mu je oduzeo loptu iz nogu i stao je tek onda kad je čou zvižduk sudca,a iman i za reć da je glavni sudac prije mjesec dana imao isto jedan prekid utakmice,te je prije utakmice Poskok-sošk izjavio da nije psihički spreman.
Sudac opće nije imao razloga da prekine utakmicu jer sudca nitko nije udario. Prošle godine hvar je igrao sa trogirom i došlo je do nekog naguravanja,možda i do tučnjave nisam 100% siguran ali sudac je prekinuo utakmicu i krenuo prema svlačioni.Na to ga je DELEGAT pozvao i reko mu da nastavi utakmicu i utakmica je nastavljena i hvar je iz 1:2 izjednačio na 3:3.,što još jednom dokazuje na ZNANJE i ISKUSTVO sudaca.
KRAKOZIJA is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2007, 02:15 PM   #1387
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Cool ajde mala dođi u moju sobu, šćeta bi bilo da propadne biznis okej...

ako postoje problemi, a izgleda da postoje onda su oni u nama samima jer smo pregrintavi i 'ebe nas ego, također su problemi i u nogometnom savezu županije koji šalje mlade suce na kaljenje i usvršavanje na utakmice forske lige ne vodeći računa o tome da se mi po ničemu ne razlikujemo od "velikih" liga i da i kod nas postoje utakmice "visokog rizika", problem je i u delegatima koji uglavnom napišu da je sve bilo divno krasno, vrijeme idealno, igralište označeno po zakonu, policija je-nije bila prisutna i da su kazneni udarci i disciplinske mjere izrećene ispravno....a kad bi delegati napisali da npr. sudac monkul po nahođenju delegata nije dobro vodio utakmicu te je svojim postupcima izazvao grintavost kod igrača onda bi se valjda u nogometnom savezu zamislili i pitali bi tog suca monkula: jeli momak kako si to sudio dole???, pa bi idući put nogometni savez vodio računa o tome koga i na koju utakmicu šalje....ja ne bih generalizirao sve suce jer sam se uvjerio da ima i dobrih sudaca,ima i loših koji loše reagiraju u određenim škakljivim situacijama, ima ih koji ponekad naginju na jednu stranu ili drugu, a bogami ima ih i onih koji su zaista od onih: "sudija nema piše..." - dakle ništa što nemamo ni u našoj prvoj nogometnoj ligi.
jednom Krečaku smo svi mi (uglavnom svi...) 'ebali sve po spisku zbog onog zaleđa u rijeci a danas je on glavni sudac, sjećam se da se posli utakmice sa australijom govorilo kako nema šanse da onaj englez primiriše jadransko more više ikada, sudac sa najvećim brkovima upropastio je jednu generaciju šibenke i tako dalje i tako dalje..pa ipak: rijeka je nakon nekog vremena osvojila kup, hrvatska reprezentacija rastura sve u šesnaest u kvalifikacijama za euro, o draženovoj karijeri govorimo sa poštovanjem i divljenjem i sve nam to govori da koliko mi bili grintavi na suce, s razlogom ili ne ( a biti ćemo uvik grintavi!!), uvijek rezultati dolaze ne pomoću sudaca nego vlastitom voljom i trudom, željom za uvik biti bolji od protivnika a sad ako je protivnik bio bolji - svaka mu čast, ja ću uvik prvo vidit u svojim redovima jel se moglo bolje, pa bolje se pripremit za naredne susrete, a sucu...sucu ću naravno 'ebat sve po spisku jer mi nije sudio penal a svi smo vidili da je balun udario u ruku njihovom igraću... .
..........
idući vikend, između ostalog....vrisnik-sloga. veselim se susretu sa forumašem a nadam se da će moj klub prekinuti ovaj crni niz.....
Old 21-03-2007, 07:28 PM   #1388
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

a jo se monkule nodan da bas necete proigrat protiv vrisnika

a ti krakozija igracu B.B. ni ovo parvi incident ca on ima tuc igroca na klehu posli sučevog znaka
mr.BIG is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2007, 10:23 PM   #1389
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

a šta govorit? najbolje ništa jer ništa nije ni rečeno na sastanku na kojem su bili tajnik NSŽSD i povjerenik za suđenje, osoba zanimljivog prezimena. Sinovčić..a nije Renault. U glavnom nikakvog zaključka nema, a nije bilo ni teme jer se sve svelo na prepucavanja koja su dolazila od predstavnika samo jednog kluba i pojedinačne upadice prouzrokovane nezadovoljstvom suđenjem...Predstavnik jednog od nas dvanaest klubova je otišao prije završetka sastanka uz najavu da njegov klub neće više učestvovati u forskoj ligi...a najtužnije i najjadnije od svega je da još uvijek ima klubova koji nisu uplatili kotizaciju za razliku od nas phizda koji jesmo, te da je na izlaganje tajnika NSŽSD-e jedan od nas dobacio kako igraći Poskoka i Južnjaka nisu "naši" već neznam ni ja šta je pjesnik htio kazati....Uzrok svemu je ipak u prvenstveno nama samima i našem ponašanju a ja o tome više ne želim ništa govoriti jer sve je to mlaćenje prazne slame...Suci su loši i šta sad? da prekinemo prvenstvo?? tko neće igrat ligu neka ne igra.amen.
Old 21-03-2007, 11:12 PM   #1390
orbit
Member

orbit's Avatar

orbit is on a distinguished road
Default odlazak

Odlazak ili ne , pitanje je sad. Otići iz FNG, a gdje, u ligu na telafijermu. Vidim da je jedan od prestavnika naših klubova otišao sa sastanka uz najavu izlaska iz lige. No moje je mišljenje da jedan pojedinac ili nekolicina njih ne čine klub. Ja sam uvjeren da takvu odluku donese naš predsjednik ili čak izvršni odbor kluba , da se ona ne bi poštovala. Mislim da u našem klubu ima dosta onih koji vole igrat nogomet i da ih nijedna odluka koja bi ih u tome sprječavala bila od.......
A nađite mi jedan klub koji nije oštećen odlukom sudca, nađite mi barem jedan klub koji nije govorio protiv ovog ili onog sudca.
Sudci možda nisu uvjek na razini svog posla, ali da netko napusti natjecanje radi njih u to ne mogu vjerovati.
Ne vjerujem, jer znam da u tom klubu ima ljudi koji ipak igraju nogomet radi gušta i iz ljubavi, a ne radi nekih viših interesa i istjerivanja pravde.
Uz to ova njihova halabuka ipak će ispasti kao ona uzrečica "tresla se brda rodio se miš"
orbit is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2007, 11:38 PM   #1391
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

ko nece da igra neka ne igra a ca bi mo judi cinili da ni ove nase lige kad lipo posli svake ukakmice popijemu jednu pivu i izmedu sebe govorimo kako judi ali izgleda da i nismo svi takovi da niki igraju somo radi natjecanja naravno da je bitno i natjecanje ali judi moji tote je i zabava digod izgubimo kojin god zivac vece ali sve je to normalno

a ionako se zno ko se uvik buni igri mo judi balun a sudenje ostavmo na bondu
Old 21-03-2007, 11:46 PM   #1392
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Default naši vaše nadigraše, čiji su vaši?

...imamo sad problema, odma ću direktno kazat..sad se osporava jer nije izvršena identifikacija igrača, dali su na jednoj utakmici nastupili ti i ti igraći jer je delegat omaškom krivo upisao prezime, a ja vam sad tvrdim, pošto su svi igraći vaši, nalaze se u informatičkom sistemu..
- nisu oni naši (upada osoba A),
..naši, naši... (nastavlja tajnik NSŽSD)
-vaši jesu naši nisu ( opet osoba A)
..vaši, vaši...( ne da se tajnik)
- da su oni naši sa otoka onda bi ja znao koji su...(ne popušta ni osoba A)
..ma dobro, al ovdi ćemo govorit da su oni svi naši, oni su igraći hrvatskog nogometnog saveza...( tajnik nastavlja...)

a ja prekidam ovo citiranje sa sastanka jer dovoljno je....

bilo je dovoljno.....

Last edited by monkul; 22-03-2007 at 08:02 PM.
Old 21-03-2007, 11:56 PM   #1393
KLASNIC-11
Member

KLASNIC-11's Avatar

KLASNIC-11 is on a distinguished road

predstavnik kluba koji je rekao da neče nastavit igrat ligu,jer kako san čua reka je pod uvjeton da se ponovi utakmica (znate o kome je rič)..igrač soška je zaslužija drugi žuti jer mi je on osobno reka da je falija al da nije udarija ni sudca a ni igrača dok je bija na podu.primili su gol iz slobodnog udarca jer kako san čua faula nije bilo ali nije ni to zakuhalo stvar nego neko amo reč ne suđenje penala ili tako nešto..ali nije ni bitno.neču otvarat temu sudci jer ako čemo o temu sudac ne može do 6 sati pit u "chuare" i vikat da mu se puste cajke i sutra prije utakmice reč da nije sposoban,ali daleko od toga da i mi nismo u 60% slučajeva krivi..mi igrači dosta puta napravimo sranje tako da mislin da nema smisla pričat ko je kriv.stvar je u tome da "NAŠ" HNS opče nije briga šta se događa i kako se sudi i sve drugo,tako da....monkule ako možeš napisat listu naj strijelaca,ako znoš...POZDRAV
KLASNIC-11 is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2007, 05:35 PM   #1394
annie_skywalker11
Junior Member

annie_skywalker11's Avatar

annie_skywalker11 is on a distinguished road

i onda kad je finale turnira? u subotu u 19 i 20? kad i Hrvatska-makedonija?!

annie_skywalker11 is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2007, 07:29 PM   #1395
KRAKOZIJA
Senior Member

KRAKOZIJA's Avatar

KRAKOZIJA is on a distinguished road

Ovo je sve žalosno.Mislim da bi forsku ligu morali igrat samo OTOČANI sa otoka sa eventualno 2,3 strana igroča jer to baš ništa ne znači.Igro se forska liga i bilo bi norlmalno sa foranima,a ča se tiče sudoc.Neka sudci sudidu iz splita,ali da delegat napiše svaku pogrešku ča je fali ča mu je i posol. Složete se?
KRAKOZIJA is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2007, 08:07 PM   #1396
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

1. termin finala i termin reprezentacije...sigurno da ću doma gledat utakmicu na tv....
2.sunčani hvar..ako je hvar onda bi tu trebali raditi i upravljati samo hvarani, tj. otočani, a ne tamo neki orkovci...pa tako i u forskoj ligi, jel tako..
Old 22-03-2007, 11:12 PM   #1397
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

ne da jo sad bronin te suce ali pust mo ih na miru malo da nismo mi kakovi jesmo i da ne iscemo nerede na utakmicama i njima bi bilo lakse sudit ali nema veze igrimo balun iz gusta
Old 22-03-2007, 11:55 PM   #1398
-josip-
Senior Member

-josip- is on a distinguished road

evo i ja se želim uključiti u ovu raspravu o suđenju, sucima i samoj organizaciji naše forske lige.
1.) i laiku je jasno da suđenje generalno gledajući nije kvalitetno.
2.) jesmo li svjesni koju ligu igramo i koji rang natjecanja? u najnižem rangu natjecanja svugdje i u pravilu sude suci početnici, pa se pitam što bi mi htjeli, možda Collinu ili Merka...
3.) ne slažem se sa tvrdnjama (koje čujem od mnogih) da suci sude za Poskoka i Južnjaka jer s njima putuju u trajektu i zato što ih možda bolje poznaju nego ljude koji žive na otoku. mislim da ni jedan sudac ne preferira niti jednu ekipu.
4.) Siguran sam da sucima nije lako doći suditi na otok gdje se svaka njihova odluka pogrdno komentira od strane 20ak članova kluba koji smatraju da je odluka pogrešno donesena na uštrb njihovog kluba.
5.) Reda u forskoj ligi nema, stojim iza tvrdnje da postoje dvostruka mjerila pri određivanju kazni igračima i rukovoditeljima klubova.
6.) Vidim mnoge propuste u samoj organizaciji, ali ne bi bilo korektno od mene degradirati i kritizirati nečiji rad putem ovog foruma.
7.) Ne volim nametati svoje vizije i ideje nikome, pa ako ikad bude trebao savjet ili pomoć (bilo kome što se tiče organizacije) stojim na raspolaganju koliko god je to u mojoj moći.
8.) Monkule, ja stižem u nedjelju pa ćemo se konačno upoznat i malo popričat vezano za sve ovo.
9.) Zdravi i veseli mi bili i uživajmo u nogometu i druženju, a sudačke pogreške, kao i naše pobjede i porazi su sastavni dio svakoga sporta pa tako i našeg otočkog nogometa.
-josip- is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2007, 12:07 AM   #1399
Totti
Senior Member

Totti is on a distinguished road

Nadovezo bi se na Josipa sa kojim se u velikoj većini slažem. Ja bi vam postavio samo jedno pitanje:
Da li bilo koja osoba na svijetu zaslužuje da se digne ruka na njega ?
Totti is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2007, 10:57 AM   #1400
STOPER
Member

STOPER's Avatar

STOPER is on a distinguished road

Ajde dosta o sucima i neredima, sutra pocinje novo kolo! kakove su vase prognoze? Po meni su vodeci trojac izraziti favoriti, Mladost favorit radi domaceg terena, Sloga ce mislim opeta dobro zaigrat i uvjerljivo dobit ,i na kraju LEVANDA bi tribala dobit iako me vece stroh Dalmatinca nego da igromo sa Poskokom!

Ajmo zeleni! Batistuta! Motiviraj malo nase igrace!

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules