[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 28-03-2007, 11:50 AM   #1441
STOPER
Member

STOPER's Avatar

STOPER is on a distinguished road

E sad! jo naprimjer nojvece volin igrat protiv Poskoka i Juznjaka bas radi dokazivanja da nisu boji,jer ako on igro za solde i ni mu gust doc igrat na For, a jo ostavim sarce na teren za klub (i festu posli dobivene utakmice) i ako nas svih 11 tako misli, nema sanse da nas dobiju! npr. Levanda protiv Juznjaka imo priblizno jednak skor pobjeda i poraza do sad,somo ca Levanda imo problem u pristupu protiv "malih" klubova! a nijedan klub na otoku ni "mali"! Sve u svemu mislim da nam je potriba to rivalstvo sa "stranim" klubovima da mi otocani budemo slozniji! Znon da je tesko gledot kako osvojaju nase prvenstvo, ali kad jo (otocani) budem u prilici osvojit prvenstvo znon da ce za mene navijat cili otok i svi klubovi,a za njega niko
Nodon se da ovo ni preoptimistican tekst

E i na kraju: kladim se da Juznjak i Poskok nisu parvi nebi bilo ni govora o njima, znaci ne muci nas to ca igraju stranci nego to ca su parvi

ZELENA JE NASA KLUPA, BIT CEMO PRVACI KUPA!
Old 28-03-2007, 12:04 PM   #1442
balunjer
don

balunjer's Avatar

balunjer is on a distinguished road
Red face opet moj komm.

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
...zadnju utakmicu poskoka protiv jadrana igralo je deset igrača iz vonka i jedan jedini sa otoka ( mislin da je roman bi jedini...) - problem je u rukovodstvima tih klubova jer neznaju sastavit ili nemaju dovoljno svita za sastavit donekle momčad koja bi predstavljala misto iz koji su....a da je po interes tu se ne bismo složili, jer svit siguro gušto gledot dobar potez mirkota a isto tako i šabana...
u prvoj postavi Poskoka je bio jedan otočanin, onaj mlađi napadač. kasnije su ušli Roman i još jedan kojemu neznam ime (igrao je također u napadu, mada njegov ulazak spada u taktičke izmjene)
čitajući zapisnik utakmice po prezimenima mogu zaključiti da je u zapisniku bilo 5 otočana, za Poskok, jedan u prvoj postavi i četiri na klupi.igrali su samo trojica.
u svim ligama europe, bilo da je riječ o nogometu ili vaterpolu, košarci,rukometu; kvota stranaca postoji da bi se podigla kvaliteta domačih igrača.mi na otoku nemožemo ovoriti o strancima jer smo svi naravno 'RVATI. osim jednog, ako se ne varam.
jedino možemo u interesu forskega baluna, uvesti kvotu igrača koji nisu sa otoka, koji na otoku ne žive ili nisu familjarno vezani sa otokom. i to jedino u svrhu podizanja kvalitete forana, igrača sa otoka.i to na način da bi, uzmimo primjer Poskoka: ova četri igrača sa otoka,igrali u prvoj postavi, jer bi na to trenera prisilila kvota stranacu u momčadi.a oni bi na taj način više naučili i napredovali, nego da kao sada služe za taktičke izmjene, te ulaze u igru kada se utakmica već zatvara.
ali čini mi se da ćemo svi skupa opet dobit packe od Monkula, jer njemu ova tema nije draga, i on nevoli o njoj raspravljati.ali mi volimo jer:
postoje dva načina da postaneš velik, najveći; brz, najbrži:
1) DA SVE ONE KOJI SU BRŽI OD TEBE USPORIŠ, UČINIŠ SPORIJIMA,
2) DA MARLJIVO TRENIRAŠ I RADOM POSTANEŠ BOLJI BRŽI.
budimo sami sebi iskreni, ovaj prvi način je lakši.
btw. potez Šabana, jest uistinu raritetna pojava i to u intergalagtičkim okvirima.
(no hard feelings Shabanee Nuonda)
Old 28-03-2007, 01:28 PM   #1443
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Batistuta is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by STOPER View Post
E sad! jo naprimjer nojvece volin igrat protiv Poskoka i Juznjaka bas radi dokazivanja da nisu boji,jer ako on igro za solde i ni mu gust doc igrat na For, a jo ostavim sarce na teren za klub (i festu posli dobivene utakmice) i ako nas svih 11 tako misli, nema sanse da nas dobiju! npr. Levanda protiv Juznjaka imo priblizno jednak skor pobjeda i poraza do sad,somo ca Levanda imo problem u pristupu protiv "malih" klubova! a nijedan klub na otoku ni "mali"! Sve u svemu mislim da nam je potriba to rivalstvo sa "stranim" klubovima da mi otocani budemo slozniji! Znon da je tesko gledot kako osvojaju nase prvenstvo, ali kad jo (otocani) budem u prilici osvojit prvenstvo znon da ce za mene navijat cili otok i svi klubovi,a za njega niko
Nodon se da ovo ni preoptimistican tekst

E i na kraju: kladim se da Juznjak i Poskok nisu parvi nebi bilo ni govora o njima, znaci ne muci nas to ca igraju stranci nego to ca su parvi

ZELENA JE NASA KLUPA, BIT CEMO PRVACI KUPA!
...Evo za mog prijatelja STOPERA... znak kakav je zaslužio!!!
Attached Images

Old 28-03-2007, 04:57 PM   #1444
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI UTAKMICA XVI KOLA
N.K.DALMATINAC N.K.LEVANDA 3:2
N.K.JADRAN N.K.POSKOK 0:2
N.K.JUŽNJAK N.K.VATRA 2:0
N.K.MLADOST N.K.JELSA ODGOĐENO
N.K.SOŠK N.K.VARBONJ ODGOĐENO
N.K.VRISNIK N.K.SLOGA ODGOĐENO

TABLICA

1.POSKOK 16 13 2 1 42 16 41
2.JUŽNJAK 16 12 3 1 40 15 39
3.SOŠK 15 9 3 3 38 18 30
4.SLOGA 15 6 3 6 34 24 21
5.LEVANDA 16 5 6 5 38 29 21
6.DALMATINAC 16 7 0 9 24 34 21
7.JADRAN 16 5 5 6 24 33 20
8.JELSA 15 3 8 4 19 16 17
9.MLADOST 15 5 1 9 22 33 16
10.VRISNIK 15 4 3 8 15 23 15
11.VARBONJ 15 3 2 10 15 34 11
12.VATRA 16 1 4 11 17 53 7

RASPORED ZAOSTALIH UTAKMICA XVI KOLA 31 OŽUJKA 2007

N.K.MLADOST-N.K.JELSA subota 31.03.2007 igrališteEmilLenkoSlavic u14.15h
N.K.SOŠK-N.K.VARBONJ subota 31.03.2007 igralištePelinje u14.30h
N.K.VRISNIK-N.K.SLOGA subota 31.03.2007 igralištePelinje u16.30h

NASTAVAK ODIGRAVANJA XVII KOLA BITI ĆE POSLIJE USKRŠNJIH BLAGDANA!!!!
monkul is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2007, 05:19 PM   #1445
bodulka
Junior Member

bodulka is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by plačenik View Post
Evo da se i ja uključim u ova vaša razmišljanja. Zaintrigiralo me ovo vaše razbacivanje velikim svotama a budući sam ja jedan od "plačenika" koji zarađuje velike novce u vašoj ligi želio bih se osvrnuti na neke detalje.
Kao prvo buđet našeg kluba (Južnjak) jest veći za 6 puta od buđeta Monkulova kluba ali je bitna stvar da se više od 50% klubskog proračuna troši na turneju (Češka,Slovačka;Slovenija,Ukrajina?...) koja nije interes nas igrača već ljudi iz Svete Nedilje iako nemogu reć da i nama igračima nije drago malo se maknit u svit.
Druga stvar i po meni vrlo bitna je da Južnjak u svojim redovima ima igrače koji su započeli i do danas ostali samo igrači Južnjaka (Babić i Zvone), a ostatak ekipe "plačenika" je na okupu dvije-tri sezone tako da smo postali svi skupa jedna dobra klapa što se vidi i po ovogodišnjim rezultatima.
Sve ovo želim reći jer mislim da su u ovoj priči novci u drugom planu. Znam da će sad netko reći zašto onda igrate za novce kada nisu važni, a ja ću reć da karta tamo i nazad košta 60ak kuna, popiješ kavu i uplatiš tiket eto te na 100 kuna a izgubiš utakmicu dobiješ 150kn, igrati na Hvaru - NEPROCIJENJIVO!!
složen se s tobon u vezi love...Jo vos svih veće manje znon,a za ove "starješine" južnjaka,tipa babić,zvone... mogu i siguro reć da oni nemaju veze s lovon. put in treba plotit je ipak je to koliki toliki trošak,ali virujte mi da svi oni igrodu iz gušta....a fola bogu normalna je stvor da ti je drogo dobit,kako namin otočanima tako i njima.....
bodulka is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2007, 10:05 PM   #1446
br27
Member

br27 is on a distinguished road

Name:  hv190307dal1.jpg
Views: 424
Size:  77.9 KB

Evo upravo san dobila sliku od Bocarskog kluba Levande sa osvojenim peharom!
A nodon se da ce i Nogometni klub Levande osvojit Kup!
br27 is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2007, 11:13 PM   #1447
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

vidim ovdi civile koji su bili aktivni dok je Levanda osvajala pehare......
a o uspjesima levandera napisat će netko već....
Old 29-03-2007, 11:37 AM   #1448
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

RASPORED ZAOSTALIH UTAKMICA...

...moja prognoza...(ove dvi u Jelsi ću pogledat...ako bude vrime...)

N.K.MLADOST-N.K.JELSA 1X - Mladost je u naletu...ima dvi - tri pobijede za redom, teško da će doma propustit priliku....no nikad se nezna?!

N.K.SOŠK-N.K.VARBONJ 1 - Svirče je jače i mora dobit!

N.K.VRISNIK-N.K.SLOGA X - Ovo je susret di stvarno nemogu reć ko će dobit...Sloga mora uzest napokon koji bod...a Vrisniku je to šansa!...igraju u Jelsi, to Vrisniku odgovara....
Old 29-03-2007, 01:06 PM   #1449
tigar
Junior Member

tigar's Avatar

tigar is on a distinguished road
Default a

Quote:
Originally Posted by br27 View Post
Attachment 1136

Evo upravo san dobila sliku od Bocarskog kluba Levande sa osvojenim peharom!
A nodon se da ce i Nogometni klub Levande osvojit Kup!

lipo su ispali
propju šesno, vidi se da se bave sportom
Old 29-03-2007, 02:20 PM   #1450
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

...TRAŽI SE PAS IZ OKOLICE KARLOVCA!!!
Poštenog nalaznika čeka bogata nagrada

Javiti se na broj mob: 091 444 333 8
Attached Images

Old 29-03-2007, 03:13 PM   #1451
br27
Member

br27 is on a distinguished road

Kad capon par minuti sa baloterima napisat cu o njihovim uspjesima!
br27 is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2007, 08:30 PM   #1452
sucko
Senior Member

sucko is on a distinguished road

batistuta nemoj se jidit ali nonstop staviješ nike slike koje su na početku i bile simpatićne, ali pretjera si, jebiga! svaki toj post je slika i to ogromna a ni baš ni za se nasmijat.
sucko is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2007, 08:33 PM   #1453
sucko
Senior Member

sucko is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Batistuta View Post
RASPORED ZAOSTALIH UTAKMICA...
N.K.VRISNIK-N.K.SLOGA X - Ovo je susret di stvarno nemogu reć ko će dobit...Sloga mora uzest napokon koji bod...a Vrisniku je to šansa!...igraju u Jelsi, to Vrisniku odgovara....
Sloga je ovo godišće dovela dvo-tri iz splita. Naš josip govori da niki Mirko iz Sloge je nojboji igroč forske lige. Parvu utakmicu ni igro protiv Vrisnika pa ćemo ga vidit sad u Jesi. Nodon se da "novi" Vrisnik može igrat ravnopravno sa svima.
sucko is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2007, 10:47 PM   #1454
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

druga utakmica di predsjednik neće biti nazočan al zbog predsjedničko-humanitarnih razloga u vrijeme odigravanja utakmice vrisnik-sloga biti će negdje u šumama oko Samobora di ćemo okončat organiziranje
HKNH-a "BILO SRCE",
normalno da očekujem pobijedu ..a šta drugo???? no i slučaju poraza čestitat ćemo pobjedniku...
dakle:
vrisnik-sloga....sve je moguće, a još nisam siguran tko će nastupiti u mojoj ekipi al budu li svi - od nikoga me nije strah.
mladost-jelsa..mladost je spremna za seriju dobrih rezultata al jelsa sigurno neće dozvoliti da se bar ne pokuša vratiti trobodom iz sućurja
(op.p.- ekipi mladosti dužan sam gajbu pive...vidjeti nekoliko upisa od prije...)
sošk-varbonj....sošk je izraziti favorit, al nikad se nezna..a šta ako varbanjani uvale prvi gol a svirćanima ne bude dan?? ipak sve osim pobjede sošk-a bilo bi iznenađenje..
....................................
(na slici su gledatelji utakmice južnjak-vatra prije proloma oblaka...)
Attached Images

Old 30-03-2007, 08:24 AM   #1455
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Quote:
Originally Posted by sucko View Post
batistuta nemoj se jidit ali nonstop staviješ nike slike koje su na početku i bile simpatićne, ali pretjera si, jebiga! svaki toj post je slika i to ogromna a ni baš ni za se nasmijat.
Jutro svima....

...evo ode sam prozvan, pa moram odgovorit!

...nemam se zašto idit - ako ti se nesviđa... ne gledaj i ne čitaj...samo preskoći...Humor je moj stil - nekad prođe, nekad ne (neko ni ne razumi)...ja od njega nemogu pobić...i uvik će bit prisutan!!!

...ovo je Forum di svak govori što misli i što hoće...a administrator je onaj koji te može izbacit i zabranit...(možda sam ja na granici) ,ali još am tu - i stavljat ću šta mi god padne napamet!.

POZDRAV!!!

...ipak ću ovaj vikend navijat za Slogu! Ha,ha,ha...

...ovo me razbudilo odma ujutro!!!
Old 30-03-2007, 11:46 AM   #1456
tigar
Junior Member

tigar's Avatar

tigar is on a distinguished road

Slažem se sa Batistutom, svako ima svoj stil a njegov je ti koji je! Pa nikome će bit ovakov, nikome onakov ali je svoj i nikoga ne vriđa i zato ga podržavam!!!
Samo naprid Batistuta, osvježi si Forsku ligu i na internetu..
Old 31-03-2007, 12:32 PM   #1457
KRAKOZIJA
Senior Member

KRAKOZIJA's Avatar

KRAKOZIJA is on a distinguished road

Danas nemojte zaboravit na sošk-vrbanj u 2 ipo, i vrisnik-sloga u 4 ipo.
Oslabljeni soška s manjkom igrača i željni svakog boda i vrisnik i sloga.
KRAKOZIJA is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2007, 06:32 PM   #1458
hello232
Guest

N.K. SOŠK-N.K. VARBONJ:1-1

N.K. VRISNIK-N.K. SLOGA:2-0
a šta reći konačno pobjeda Vrisnika i nadam se da ce ih još bit puno do kraja sezone.........
  Reply With Quote
Old 31-03-2007, 07:52 PM   #1459
sucuraj
Member

sucuraj's Avatar

sucuraj is on a distinguished road

Mladost - Jelsa 1:0

Tablica nakon kompletnog 16. kola:
1. POSKOK 41
2. JUŽNJAK 39
3. SOŠK 31
4. SLOGA 21
5. LEVANDA 21
6. DALMATINAC 21
7. JADRAN 20
8. MLADOST 19
9. VRISNIK 18
10. JELSA 17
11. VARBONJ 12
12. VATRA 7

P.S. Meni se sviđaju Batistutine slike.

Last edited by sucuraj; 31-03-2007 at 08:09 PM.
sucuraj is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2007, 08:44 PM   #1460
zelena
Member

zelena's Avatar

zelena is on a distinguished road

Ca fali Batistutinima slikima? Grobajke grintoju da stavije umjetne silikone a ne prove navijacice a ko ce ih gledot neka gledo a ko ne neka priskoci!
zelena is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules