[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 11-04-2007, 11:17 AM   #1501
KRAKOZIJA
Senior Member

KRAKOZIJA's Avatar

KRAKOZIJA is on a distinguished road

21 bod von imo sloga,na čemu bi mogla i ostat u nediju!
KRAKOZIJA is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2007, 11:30 AM   #1502
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Batistuta View Post
Igrač Nk Levanda Šime Jeličić odlazi u NK.Zagreb na prove, Jučer je sve dogovorio s Ćirom Blaževićem, čak bi po govoru Ćire i do kraja sezone mogao zaigrati!?
Čestitke Šimetu i neka mu je sa srećom!!!
Odavno je njega trebao uzest Hajduk...nebi bilo problema s golovima!!!
ne znam kakav je momak igrac, ali ako ga Zagreb dovodi na probu onda
pretpostavljam da nije samo neki zanesenjak u nogomet .. ako me razumite
jer kako objasniti da ce 'domaci' covik otic ca za Zagreb, a nas Hajduk ce
svoja buduca 'pojacanja' traziti po Bosni, Makedoniji, Urugvaju , a vrlo
vjerojatno uskoro i po komsiluku ..

ne, ne kazem da ga je tribalo dovest u Hajduka, ali moglo ga se provjeriti, a
momku zelim sve najbolje i da Bog da ga uvali Hajduku ma koliko mi bilo za ..

UPRAVA ODLAZI !
Old 11-04-2007, 12:53 PM   #1503
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Batistuta is on a distinguished road

Prijatelju, on ti je ko Šuker, Fizički ne ostavlja dojam čvrstog jakog momka, (nije ni suprotno) al ima "nos za gol", zabit će ga uvik i iz svake pozicije...
Zamisli da prođe u Zagrebu - dobije snagu na treninzima, usmjere ga još taktički - i neka zabije koji gol....ode!!!! neka ga sreća prati...Niko sretniji od nas kada budemo išli u Kranjčevićevu navijat za Šimuru...
JELIČIĆU KO TE _EBE - NEMOŽEMO MI BEZ TEBE!!!

Gledam jučer utakmicu MAN UNITED - ROMA 7:1, Nešto fenomenalno, kakve kontre, kakva realizacija - crveni vragovi su me impresionirali...pogotovo C. Ronaldo - sazri je i sad je trenutno najbolji igrač europe!!!

Ako ste se umorili od Europskog nogometa...danas u 15.00 u Starigradu prijateljska nogometna utakmica između Vatre i Levande...priprema za nadolazeće kolo...
...navećer u Hvaru na igralištu križna luka, nastavak turnira pod reflektore u 19.30 i 20.30 - 2.kolo...

--------------------------------------------------------------------------------

Moja prognoza za slijedeće kolo:

N.K. Dalmatinac-N.K.Mladost: X, imam osijećaj da će dalmatinac uzest bod samouvjerenom Sućurju.
N.K. Levanda-N.K.Vrisnik:: 1, Bez puno razmišlanja - Levanda mora uzest bodove - sa Šimetom ili bez njega!!!
N.K.Sloga-N.K.Sošk:: X, Doljani će se borit ko lavovi protiv obijektivno jaćeg protivnika...publika će dat prevagu...
N.K.Varbonj-N.K.Jadran:1, virujem da će Varbonj doma dobit mlade momke iz Starigrada.
N.K.Poskok-N.K.Juznjak:: X - ništa se još neće odlučit!!!
N.K.Vatra-N.K.Jelsa: 2, neriješeno ili prije pobijeda Jelse, sve ostalo je iznenađeneje, Jedino ako se dobro ne uigraju u ovom prijateljskom susretu protiv Levande...

....Hajduk mora tražit talente u svom dvoru!!!
Old 12-04-2007, 09:05 AM   #1504
gazoo
Junior Member

gazoo's Avatar

Location: ideš desno pa ravno pa desno pa livo pa desno pa livo onda se skotrljaš pa se popneš skreneš desno
gazoo is on a distinguished road

slabo vam se piše bez šimeta, ali sad se vi drugi morate pokozat. Ne somo lajot nego i tarkat, trenirat i pokozat se na utakmicama.
Ala drž te se i vazmite bodove.

FORCA LEVANDA
gazoo is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2007, 11:22 AM   #1505
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

...u utakmici Juniora između NK. Hvar i Nk. Dinamo 2:1, Šime Jeličić (koji je zaigrao za Hvar) dao oba dva pogotka za pobijedu!!! Manđukić iz Zagreba slomio nogu....TISUĆU razloga Ćiri da ga odmah pozove....razgovarao sam sa šimetom i preporučio mu da odmah ode....

Levanda izgubila prijateljsku od Vatre u Starigradu 5:2, nisam bi ali čuo sam da je to bila žalost?! ...
Old 12-04-2007, 12:42 PM   #1506
don y
Junior Member

don y's Avatar

don y is on a distinguished road

sad cemo bar imat zicer na kladionici, sime daje gol. Sime kad bude rezerviraj koji dres, nojvaznije daje bila boja
don y is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2007, 01:32 PM   #1507
KRAKOZIJA
Senior Member

KRAKOZIJA's Avatar

KRAKOZIJA is on a distinguished road

Mislim da je sad levanda dosta oslabljena jer nema već kvalitetnega napadoča ali etoga neka mu je sa srićom.
A Hajduk!!Prin kad je hodi po otoku i po županiji trožit igroče bilo je ništo od njega.a sad sa je .urac. Jer umisto da u klub donosi mlode igroče kako rukavina i gabrić on kupuje store koji su mu za godišće dvo i čo onda, .urac na kvadrat!!
KRAKOZIJA is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2007, 02:42 PM   #1508
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

...imamo mi zamjenu za sve, pa tako i za šimeta...
...pozivamo sve...
Attached Images

Old 12-04-2007, 02:44 PM   #1509
Totti
Senior Member

Totti is on a distinguished road

Moran rec da je Šime prema n.k. Levanda imao odličan odnos i da smo ponosni da smo imali takvog igrača i covika u svojem klubu. (napominjen da je on još službeno igrač N.k. Levanda). Očekujemo da ce se n.k. Zagreb i službeno obratit nama.
Želimo mu sve najbolje u nastavku karijere.
Totti is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2007, 11:17 PM   #1510
sucko
Senior Member

sucko is on a distinguished road

levonda u lošoj seriji i sad ostala bez nojbojeg igroča? Nodon se pobjedi Vrisnika. Kod nos se nikad ne zno ali mislin da smo kompletni.
sucko is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2007, 08:26 AM   #1511
plačenik
Junior Member

plačenik is on a distinguished road

Nemogu virovat koliko ste se raspisali o Šimetu.Momka ne poznajem i nije mi poznato da iti jedan igrač može iz ove naše forske lige igrat u 1 HNL.Bez uvrede al mislim da prerano momka uvrštavate u prvu ligu.On je otišao na probu,a kako je otišao tako se može i vratit.Ja pretpostavljam da će ga držat gore još ovih par kola do kraja prvenstva pa će mu se zahvalit.Ćiro je veliki showmen ali ako taj momak želi naprid onda se ipak neko mora pobrinuti za njega u smislu plati da bi igra.Momku želim puno sreće i da uspije,a vama da se strpite dok ne zaigra pa će onda bit dresova.
plačenik is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2007, 11:01 AM   #1512
STOPER
Member

STOPER's Avatar

STOPER is on a distinguished road
Talking

Eto Simeta smo lansirali u Zagreb i sad se mozemo vratit u stvarnost FNL-a! Prijateljska utakmica Levande i Vatre je bila katastrofa: Vatra losa, a Levanda neprepoznatljiva, doduse falilo je igracih i Simura ni mogo dat gol jer je igro zodnjega posli 3 primljena gola, ali nema opravdanja za ovako los nastup! jedina svijetla tocka je da je Dejan opeta zabio ! Nadamo se velikom preobrazaju vec sutra protiv Vrisnika sta je normalno ocekivat jer je Levanda majstor za za iznenadit (ugodno i neugodno)

P.s. molio bi odredjene igrace iz obrane Levande da se koncetriraju na utakmicu i cuvanje opasnog napadaca Vrisnika
Old 13-04-2007, 04:20 PM   #1513
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

netko je očigledno jako zimogrozan u županijskom nogometnom savezu....jer samo osoba kojoj je jako, jako hladno mora biti tako pametan pa stavljat utakmice u DVI I PO URE popodne...... - vjerovatno opravdanje je kako je trajekt u 5 pa bi suci trebali stići na trajekt al mene to ne bi smetalo da utakmice stavljam šta kasnije jer igrat po ovoj kalduri jednostavno nije normalno...
onda?? - oće li Levanda sutra nastupit sa ili bez napadača???? jer ako on zaigra sutra onda cila jedna stranica na forumu je bačena.....,meni je u ciloj toj prići ( naravno cijenjeći nogometno znanje dotičnog...) zanimljivije od toga zašto zagreb a ne Hajduk, zašto ne Hvar????? jer Nk Hvar bi koliko sam ja to shvatio u svojim redovima treba imat najbolje što se može naći u gradu i okolici a to sa Šimetom nije slučaj??? zašto.....jer o ćemu onda prićaju u NK Hvaru ako i njima izmiću tavi dragulji???????..........
........
inaće sutra u dvorani (arghhh ima li klima uređaja u njoj???) starta ženski malonogometni turnir, ekipe su podijeljene u dvi grupe a nakon međusobnih susreta u grupama po dvi prvoplasirane razigravaju polufinale i finale...pored već standardnih ekipa malonogometnom baratanju baluna pridružila se i novo osnovana ekipa "Ploča" pa im poželimo dobrodošlicu.....a red je i prispomenuti da je nivo "ženstvenosti" u toj ekipi na zavidnoj visini - bar po skromnoj osobnoj procjeni koja kaže da i jedna jedina lasta može i te kako donijeti proljeće...
.........
.........
doli rasprodaja otočkog zemljišta strancima!!!!!!!
ubijmo se prije nego nam se dica počmu osvećivat jer im nećemo ništa ostaviti osim da će biti najamni radnici englezima, norvežanima, luksemburžanima i svima njima inima....
monkul is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2007, 04:23 PM   #1514
sucko
Senior Member

A kako će Levonda dat gol obrani Vrisnika? Teško teško ako budemo kompletni. Pusarić isprid obrane Darijo iza njega a nojvažniji od svih je Josip ko zodnji. Malo koja ekipa imo boju obranu kad smo u takovemu sastavu.
Još kad bi Visnik pokušo čogoda odigrat, a ne nabijat, mislin da bi se mogli borit za četvorto misto jer su Sošk, Južnjak i Poskok dosta boji od nos ostalih.
Moran pofolit Mirkota iz Sloge jer na pasonoj utakmici toliko faulih na njemu napravjeno a ni nikome ni riči reko.
Old 13-04-2007, 10:17 PM   #1515
balunjer
don

balunjer's Avatar

balunjer is on a distinguished road

evo nemogu a da ne primjetim da se postovi pišu uglavnom ako se nešto pozitivno dogodi ako se stvari maknu, kada se uđe u plus. a mene nije dugo bilo...
nema ni orbita, valjda čeka veliki derbi, pa ce onda raspisat.
malo smo flakali u ovoj nekome trotjednoj, nekome dvotjednoj pauzi.
ostaje da vidimo jesmo li zaboravili igrat na balun
nismo, ali zanimljivo će bit vidit jeli i tok je radio za vrijeme pauze.
dali je ko avanco ili smo ostali di smo i bili...
Old 14-04-2007, 02:28 PM   #1516
gazoo
Junior Member

gazoo's Avatar

Location: ideš desno pa ravno pa desno pa livo pa desno pa livo onda se skotrljaš pa se popneš skreneš desno
gazoo is on a distinguished road

Ala homo levonda bii bi red da nam priredite iznaneđenje i dobijete danas.
Fali von igračih a ča če te, potrud te se.
gazoo is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2007, 05:47 PM   #1517
Totti
Senior Member

Totti is on a distinguished road

Levanda - Vrsnik 1 :1

Žestoka borba uz puno opasnih startova.
Šime jeličić je dobi u 65 min. izravni crveni karton za udaranje igrača Vrsnika - Ivo Ivanković, nakon ca je bi ispriovociron čestim faulima istega igrača.

Sudac utakmice se nažalost već u početku izgubi nakon ca su igrači Vrsnika konstantno vršili pritisak na njega. Osim igrača i cila klupa je u dva navrata utrčala u teren za sucem.
Totti is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2007, 06:41 PM   #1518
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

poskok-južnjak zero:zero
još od početka utakmice južnjak je igrao sa igrać manje pošto je isključen igrać južnjaka zbog negodovanja kod suca koji nije dosudio očigledan penal za južnjaka nakon rušenja južnjakova napadača u 16 metara, odmah nakon toga kompletna momčad (čast izuzecima) okružila je suca prosvjedujući zbog nedosuđenog penala, u općoj gužvi nitko nije dobio nikakvu opomenu..vidili smo golmana južnjaka di drži za vrat suca, vidili smo publiku di je uletila na teren i ništa to nije bilo dovoljno da se susret prekine imajući na pameti prijašnje prekide u forskoj ligi....nakon toga šta se tiće baluna poskok je uglavnom napadao na južnjakovoj polovici al južnjakova obrana odlično je odigrala svih devedeset minuta i na kraju zasluženi bod ide južnjaku...o sucu opet nećemo previše - jako loše suđenje, izbjegavanje davanja kartona jednim i drugim igraćima zbog očiglednih nesportskih ponašanja ( fizički nasrtaji na protivničke igraće....) primjer je lošeg suđenja.
jelsa-vatra 6:0
sve je rečeno....
levanda-vrisnik 1:1
očigledna zakašnjela prvotravanjska šala levandera oko odlaska njihovog igraća na probu u zagreb....ili momak nije zadovoljio zagrebovu struku pa se toliko iznervirao da nije izdržao napade protivničkog igraća pa je reagirao kako se ne reagira i zaslužio crveni???!! sad znamo kako ga u idućim susretima "škartat" - lagano ga isprovocirat faulovima, štipanjima, ne dat mu disat i eto levandi igrać manje....preporuka: pogledati kako Mirko igra BALUN.
ZA SUTRA NEMA NIKAKVIH NAJAVA SA MOJE STRANE JER STAKLENE NOGE NA KOJIMA JE TRENUTNO MALI KLUB PRIJETE DA SE RAZBIJU U TISUĆU KOMADA....SOŠK je kvalitetniji i moji će se trebat dobro dobro dobro oznojit za pokušat izvući pozitivan rezultat u kojeg moram vjerovat ako ni zbog čega a ono po funkciji bar....
monkul is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2007, 12:23 AM   #1519
sucko
Senior Member

Levanda - Vrisnik 1:1!
Levonda puno boja, naš golman broni čuda. Nismo bili kompletni i to se vidilo pogotovo u obrani. Obrana danas loša. Biće boje kad budemo kompletni. Sudac loš isto.
Old 15-04-2007, 09:21 AM   #1520
mola_3
Junior Member

mola_3's Avatar

mola_3 is on a distinguished road

Gledala sam nekih pol ure utakmicu Levanda-Vrisnik, ma katastrofa, digo mi je tlak oni sudac. Dobro, mozda je krivo procijeni faul na Simet, a vec kad su se on i ona 4-vorka uvatili, bijase obojicu iskljucit, a on obojici pokazije zuti karton, i niko od ta dva doticna igraca udre ga po ruci dok mu pokazije karton. Cisti prekid utakmice, a da ne govorim kako su i sluzbene osobe s klupe Vrisnika uletili u teren i napali suca.
Nazalost vidi se da je sudac mlad i neiskusan, a to ocito niko ne more shvatit!
Posli je da Simetu crveni karton kad se konzultira s pomocnikom.
Cisti promasaj!
mola_3 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules