[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 24-04-2007, 05:00 PM   #1581
balunjer
don

balunjer's Avatar

balunjer is on a distinguished road
Talking dakle...

Quote:
Originally Posted by sucko View Post
balunjeru, ne znoš ti puno tega onda kad tako govoriš. svaki klub za niku svoju utakmicu govori da je to jedini derbi škoja ali mislin da veći rivalitet od Vrisnika i SOŠKa ne postoji. Vrisnik hi ni dobi u zodnjih jo mislin 5 utakmicih i da izgubi sljedećih 50 opeta će SOŠK u svaku međusobnu utakmicu uć ko da in je zodnja u životu a isto vridi i za Vrisnika.
nemoj se uvridit ali to je ipak seoski derbi. jo tu govorim o više milenijskom Antagonizmu, ne o nekom rivalitetu koji traje par desetaka godina...
BTW. Monkule moga si stavit na izglasavanje koji je najveći otočki derbi pa da i većinski pokažemo čitateljima ko je di.
......................

inače da nastavim sa fotoreportažom sa najvećeg, i najstarijeg otočkog derbija:
15 - L kao Let Lopte, Let u more L______
20 - O kao Oduzimanje lopte
22 - H kao Hrabro naprijed (Sloga), Hitro u obranu (Jadran)
23 - G kao Gledaj Gol
24 - G kao uganuti Gležanj, Glu, Glu...
25 - N kao Napadač, Novi igrač, Na suncu... :P
26 - O kao Opet istO, Obrana spava, Obranio gOlmAN
Attached Images

Last edited by balunjer; 24-04-2007 at 05:09 PM. Reason: e a problemi tehničke prirode
balunjer is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2007, 06:31 PM   #1582
hello232
Guest

Evo da se i jo nadovezen na ovu raspravu:
Sošk-Vrisnik je uvik bi veliki derbi susjednih sela,a Sloga-Jadran je isto veliki derbi u kojem doljani zele oduzeti bodove Jadranu(zadnjih godinu-dvije obrnuto)
Tesko je govoriti koji je najveci derbi na otoku kad svaki derbi koji je prije a i danas predstavljao nekakvo rivalstvo donosi odredjeni naboj medju igrace koji zele dati sve od sebe da njihova momcad bolje odigra.

Vrisnik-Sošk:ja se nadam da ce vrisnik konacno pobijediti u derbiju susjednih sela

Ali stvarno Sošk ima jaku ekipu koju teško pobijeđuju i splicani,a Vrisniku je to malo teze,ali uz malo srece mozda se dogodi i pozitivan rezultat za Vrisnik......................
  Reply With Quote
Old 24-04-2007, 07:43 PM   #1583
sucuraj
Member

sucuraj's Avatar

sucuraj is on a distinguished road

Quote:
a sad Mladost u Jesi. Nison bi u sućuraj ovo godišće ali govoridu da je golman Mladosti protiv nos tako provociro da je to bolesno. Voli bi da hi dobijemo jer su u toj ekipi niki totalni majmuni. niko tu ekipu ne voli zbog pojedinoc (u manjini su, ali stvorodu lošu sliku) koji rušidu ugled svih nos otoćanih.
E, baš lipo...sad ćemo se i vriđat. I ja bi moga napisat da je sucko totalni m***** ali neću...pročitajte njegove upise do sada...uvik ima ništo kontra...

Puno pozdrava svim na donjem dilu otoka...
sucuraj is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2007, 09:41 PM   #1584
sucko
Senior Member

sucko is on a distinguished road

nikad nikoga nison namjerno uvridi. imon pravo iznosit svoje mišljenje a zato ovin forum i služi. nison reko da u mladosti igrodu majmuni nego da se vaš golman na utakmici u sućurju ponošo ko majmun. ako malo boje proćitaš ča san napiso vidit ćeš da san reko da su takovi u vašemu klubu u manjini i da bi van bilo pametnije ih se rješit jer zbog njih vas niti jedon klub ne voli. vi možda i ne znote da je postojala ideja da u jednoj sezoni niti jedna ekipa ne dođe u sućuraj igrat, ali ni nikad zaživila. Ćak mislin da je to bila ideja SOŠKa ali je niki drugi klubovi nisu želili podržat jer su razjedinjeni. jo mislin da nikojoj problematićnoj ekipi i pojedincima ni misto u forskemu nogometu.
Ne možeš mi oduzest pravo na mišljenje pa makor ono bilo i krivo.

Odlična ideja da se stavi ko niko pitanje koji je nojveći derbi škoja ali opet rezultati neće bit možda realni jer malo malo je posjetiteljih na ovoj stranici i nisu svi klubovi zastupljeni.

I za kroj, ono ča san vidi ove sezone SOŠK je puno puno boji od Vrisnika i Vrisniku su u derbiju mole šanse.

I ča je sa internet stranicon o kojoj ste govorili. Jesu li se nošli Monkul i Josip? Josipa ni odovno na ovoj stranici, biće da je digo ruke od svega oko naše lige ili imo puno posla. Šteta ako imo voje i vrimena mogo bi nam puno pomoć jer moli balun u Splitu je preporodi kad je posto gazda (tako govoridu judi ča igraju te lige), a kad je došo na to misto (prin jo mislin dvo godišća) zateko je totalno rasulo. Ni nami u ligi ni puno boje. Eto svaka čast onima koji se mučidu za svoje klubove (predsjednici) da bi mogli uopće imat ovu ligu.

A sad starta drugo poluvrjeme. HOMO Manchester po pobjedu!!!
sucko is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2007, 10:31 PM   #1585
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Josip i Monkul se još nisu ni upoznali tako da nisu ni mogli ništa poduzeti....
da malo iskomentiran:
evo ManU izjednačio i vratio nadu u zarađivanje 175 kuna..
majmuni u Sućurju? - pa svatko ima pravo mislit šta god hoće al da treba i tri puta razmislit prije nego se nešto kaže valjda se slažemo...meni osobno Kićo je uvik iša na jetru sa svojim ponašanjem na utakmicama al na kraju krajeva dan danas moja je jetra dobro oštečena a Kićo i dalje igra i radi iste krvožedne klizeće startove...ja se uvik držim onoga da ću prvo gledat u svoj dvor i njega učinit onakvim kakvim bih ga želio a tuđe dvore neću dirat.
derbiji?..ma svaka utakmica je derbi, pogotovo ako igraju ekipe iz susjednih mjesta, svega tu ima, svakakvih animoziteta, prilika za podhebavanja jedni drugih no opet ja se držim SPORTA i na tome i ostajem - ne dajem priliku vragu u sebi da nadvlada pa sportsko rivalstvo preokrene u nešto što nema nikakve veze sa sportom. Priznajem da mi je najveći gušt pozitivan rezultat protiv Jadrana, a statističari neka pogledaju moj skor kao trenera i predsjednika sa Jadranom pa mislim da mi mogu potvrditi da s pravom mogu reći kako imam pravo guštati....a svi koji me znaju znat će kako i iz osobnih razloga uspjehe protiv Jadrana sigurno doživljavam drugačije od svih ostalih, no isto tako vjerujte da bih na klupi Jadrana učinio sve da taj klub uvijek bude pobjednik ma koliko vam to zvučalo egoistično i nefer...
balunjerove slike.... dobro je al mene je zaintrigirala jedna stvar: naš golman brani u opremi istoj kao što imaju i protivnici i mislim da su moji trbali reagirati na to a znam da je oprema za golmana pripremljena...
iz slika ne razaznajem koje je poluvrijeme al vidim da smo i mi i oni nalazili se u situacijama oči u oči sa protivničkim golmanima tako da priće kako se Sloga cijelo drugo poluvrijeme samo branila padaju u vodu....
još malo o derbiju: nogomet nije baletna predstava i normalno je da bude modrica po nogama posli utakmice, al isto tako da treba poštovati protivnika i nogometnim vještinama biti bolji i furbastiji od njega valjda se slažemo?
sudac? totalno sučevo neznanje uvijek je opasnost po tijek utakmice a tome smo nažalost često svjedoci na utakmicama forske lige...
monkul is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2007, 11:23 PM   #1586
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

koji je veći derbi otočke lige ne isplati se stavljati...jer svatko će za svoj derbi glasat i čijih glasaća bude više njegov je... a to nije to..
jedino bi se velilčinu derbija moglo ocijenjivati kroz popijeno piće kod slavljenika a tu mislim da smo nenadhebivi znajući koliko smo otišli u minus u zadnja tri dobivena derbija...no isplatilo se.
Old 24-04-2007, 11:47 PM   #1587
sucko
Senior Member

sucko is on a distinguished road

Monkule svaka čast. Složen se da svak vajo gledot svoja posla ali jo ne igron balun tako da neman čo uredjivot svoj klub. jo somo gledon utakmice naše lige i niki klubovi su mi draži, niki manje draži, a nike ne volin i to je moje pravo ko i pravo da ode komentron, ali ništa ne lažen jer ponašanje pojedinoc je bolesno. Ako san koga uvridi isprićavan se ali pišen ča mislin. Ako to većini smeta neću se već javijat niti išta pisat i radi mira možda je tako nojboje. Nojboje da jo gledon utakmice i ne komentiron ništa kako naše utakmice izgledaju iz gledališta jer će opet bit da somo vriđon.
Ionako san ču komentare nikih koji čitaju sve ove naše gluparije da biće da sa zaljubljen u Josipa kad navodno uvik ništo obo njemu pišen. Pišen ne zato ča san ka zaljubljen u njega (jer peder nisan jer volin ženske) nego zato jer ga cjenin ko igrača, ko sposobnega i dokazano uspješnega poštenog čovika i dobrega i veselega poznanika koji je baš za kumpaniju.
Ali dobro neka judi misle ća hoće to je njihovo pravo ko i moje da pišen kako mislin.
sucko is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2007, 09:30 AM   #1588
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Monkule svaka čast. Složen se da svak vajo gledot svoja posla ali jo ne igron balun tako da neman čo uredjivot svoj klub. jo somo gledon utakmice naše lige i niki klubovi su mi draži, niki manje draži, a nike ne volin i to je moje pravo ko i pravo da ode komentron, ali ništa ne lažen jer ponašanje pojedinoc je bolesno. Ako san koga uvridi isprićavan se ali pišen ča mislin. Ako to većini smeta neću se već javijat niti išta pisat i radi mira možda je tako nojboje. Nojboje da jo gledon utakmice i ne komentiron ništa kako naše utakmice izgledaju iz gledališta jer će opet bit da somo vriđon.
Ionako san ču komentare nikih koji čitaju sve ove naše gluparije da biće da sa zaljubljen u Josipa kad navodno uvik ništo obo njemu pišen. Pišen ne zato ča san ka zaljubljen u njega (jer peder nisan jer volin ženske) nego zato jer ga cjenin ko igrača, ko sposobnega i dokazano uspješnega poštenog čovika i dobrega i veselega poznanika koji je baš za kumpaniju.
Ali dobro neka judi misle ća hoće to je njihovo pravo ko i moje da pišen kako mislin.
aj kvragu a jo cilo vrime penso da sucko igro balun i dobota son bi sigur da znon koji je tuo...
neš već ništa pisat ni komentirat?? bez veze!! nego ča ćeš ako si se već ušteka...pa svi mi imomo svoj pogled i svoje razmišljonje, moje je takovo, tvoje takovo,trećega onakovo i to je to..slabo bi bilo kad bi svi imali isto..jo doduše ispadon ovdi ponekad ka niko uje navar vode al kroz zajebanciju gledon da sve uvik ispode dobro koliko to može bit dobro...al misliš da meni masu stvori ne dimi??? nos dvo se možemo ne slogat oko nočina kako se izražavamo jer dok češ ti koristiti termin četeronožaca jo ću gledot stvori nekako uvit i provat ufino...a treća strona ima pravo da se ljuti i da broni svoje - to niko ne broni, a nojboje bi bilo da svak svojin ponošonjen dokazije da je em čovik em sportaš....a ća ču jo sad??? nose par godišć dok son bi trener u sloge iša son gore sa svojin zelenin fičoton i iscipali su mi oba dvo žmigavca i ulegli vrota..sve je to bilo od publike, a na terenu je radi dvo tri prenervozna čovika svaki čas iskrilo ka da igrodu neznon ko...a opet poznajem toliko sućurjani da bi jo bi u qrcu kad bi reka da su imbečili jer znon da nisu..još od velebita devedeset i nikije ih dobro poznajem...isto tako imo svukuda jednostavno rečeno divjoci koji ne zaslužiju da su uopće u sportu al tuot se tornojemo na ono ča son reka: nojboje da svak gledo svoj dvor pa će non i cilo misto bit lipo...nimoš se zoč jidit nego homo naprid i dogodine provat ovu našu ligu bar malo dovest ured i ča se tiće sudoc i ća se tiće termini odigravanja utakmici i broja stranaca u svakoj ekipi i liste strijelaca i opomenutih igrača..al opet mora se sest zajedno, dat dvojici trojici da vode i odgovoroju za svoj posod a klubovi somi za sebe neka vode računa o ponašanjima svojih igrača a ne da se non stop plače i kukumiječe kako baš nos krodu i zajeboju....
Old 25-04-2007, 10:38 AM   #1589
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Batistuta is on a distinguished road

...evo napokon sam ulovi malo vrimena...

...Levanda je malo klonula i pale su joj force...što se može osijetit i kroz ovu web stranicu!...
...nekoliko poraza za redom i euforija se stišala.
Treba do kraja odigrati prvenstvo i provati izboriti 4 poziciju, uči u mali kontiniitet da bi bili spremni protiv jakog Poskoka za finale kupa. Hoćemo li to uspiti vidit ćemo u slijedećih par kola...iako bi finale kupa odvojio kao utakmicu kada se sve zaboravlja i počinje se od nule.

Govorilo se o derbijima?! Pa normalno je da svako misto ima svoj derbi...sjetio bi se derbijih LEVANDA - HVAR ili LEVANDA - BRUSJE, još se prepričavaju neki golovi i akcije od onda, tako da "svako misto svoju feštu ima..." I najdraže ti je dobit prvog susjeda...

Što se tiče "kako ko piše" dali govori protiv ili za, sve je u načinu interpretacije, i u mogućnosti korištenja više različitih riječi...meni je osnovno nikog ne uvrijedit....svak iznosi svoja mišljenja s kojima se možeš slagat ili ne...ali nikad suprotna mišljenja izvrijeđat!!! već ih demantirat - kako?! svak ima svoj način...može bit ufino i grezo...itd, itd..

Balunjer se razsliko (koja riječ)....pohvala!!!

Pozdrav svima...green lavrat
Old 25-04-2007, 03:23 PM   #1590
MLADOST SUĆURAJ
Member

MLADOST SUĆURAJ is on a distinguished road

Quote:
a sad Mladost u Jesi. Nison bi u sućuraj ovo godišće ali govoridu da je golman Mladosti protiv nos tako provociro da je to bolesno. Voli bi da hi dobijemo jer su u toj ekipi niki totalni majmuni. niko tu ekipu ne voli zbog pojedinoc (u manjini su, ali stvorodu lošu sliku) koji rušidu ugled svih nos otoćanih.
JA SAN GOLMAN MLADOSTI

Imenon i prezimenon stojin iza svojih riči i dila, interesira me koga san ja to provocira, i ko ima sta protiv mene, i razloge.

Sa svima na ovom škoju san u dobre, u nikoga se ne diran...

Koje utakmice znaju bit malo žešće, nabijene emocijama i sl. tako da se u toj napetosti digod stogod grubo i reče, ali za razliku od tebe, ja mogu posli svake utakmice dat svakome ruku i popit pivu sa svakin.

sad pozdrav svima

Last edited by MLADOST SUĆURAJ; 25-04-2007 at 03:38 PM.
MLADOST SUĆURAJ is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2007, 04:47 PM   #1591
STOPER
Member

STOPER's Avatar

STOPER is on a distinguished road

Evo ti ga na! Levanda je prekinila tradiciju po kojoj sve gazi na proljece kad dolazi do izrazaja fizicka sprema, ali zato nastavljamo novu tradiciju koja se zove "uvik sedmi" nodon se da imo jos force za kup i mozda za napast cetvorto misto u prvenstvu!
Ca se tice prvaka, meni je isto drazi Juznjak,ali mislim da Poskok imo lakse utakmice do kraja jer Juznjak jos mora igrat sa Levandon

I da se malo osvrnem na ligu prvaka: veceras navijam za "redse" i najboljeg igraca na otoku(Engleska) Stevena Gerarda, a ne Cristiana Ronalda

LIVERPOOL=LEVANDA

YOU"L NEVER WALK ALONE! = I PUZECI I KLECECI...!
Old 25-04-2007, 06:15 PM   #1592
Chelsea8
Member

Chelsea8's Avatar

Chelsea8 is on a distinguished road
Default -s O Š K--s V I R Č E-

Quote:
Originally Posted by STOPER View Post
I da se malo osvrnem na ligu prvaka: veceras navijam za "redse" i najboljeg igraca na otoku(Engleska) Stevena Gerarda, a ne Cristiana Ronalda
E,da se i jo malo osvrnen na Ligu Prvaka kad san već ode:
Večeras navijen za `bluese` i najboljeg igrača na otoku(posli smišnega C.Ronalda) DIDIERA DROGBU 11 ...I ostatak ekipe,naravno....
Nadan se dobrom rezultatu na Stamford Bridgu za Chelsea,a i SOŠK-u protiv Dalmatinca u Pelinju...
...We're all together, and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
'cause Chelsea, Chelsea is our name
Here at the Bridge whether rain or fine
We can shine all the time
Home or away, come and see us play
You're welcome any day
Blue is the colour, football is the game
We're all together, and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
'cause Chelsea, Chelsea is our name
...
Old 25-04-2007, 10:29 PM   #1593
balunjer
don

balunjer's Avatar

balunjer is on a distinguished road

chelsea je klub: plati pa se rugaj.
no ako si za "Blues" od vremena Gianfranca Zole, Viallia, Mariota Melkiota, kao ja, e onda svaka ti čast.

Quote:
govoriš da nisi bi u Sućuraj, pa kako onda možeš nešto komentirat ka nisi to vidi.isto tako ti je tin koji ti je to reka moga lagat, ili ti se moga "pokvorit telefon" pok da si krivo ču ili kapi.stan na balun, svak je nervozan malo kad se vroti iz dalekog gostovanja, imoju oni minusih među igročima, ali imoju i par plusevih, ajde se potrud pa za prominu napiš nešto i o temu, misto da se cilo vrime nešto žališ

Quote:
...vi možda i ne znote da je postojala ideja da u jednoj sezoni niti jedna ekipa ne dođe u sućuraj igrat, ali ni nikad zaživila. Ćak mislin da je to bila ideja SOŠKa ali je niki drugi klubovi nisu želili podržat jer su razjedinjeni. jo mislin da nikojoj problematićnoj ekipi i pojedincima ni misto u forskemu nogometu...
Ne možeš mi oduzest pravo na mišljenje pa makor ono bilo i krivo...
ako je postojala ideja, bila je loša (mada se malo mlađi ja nebi složio) ali čovjek odraste pa nešto i nauči, tako nauči i to da su veliki prijestupi kažnjivi, a ajmo krivnju individualizirati, a ne sućurjane marginalizirati.btw. tvoje mišljenje je krivo...

Quote:
...Ionako san ču komentare nikih koji čitaju sve ove naše gluparije da biće da sa zaljubljen u Josipa kad navodno uvik ništo obo njemu pišen. Pišen ne zato ča san ka zaljubljen u njega (jer peder nisan jer volin ženske) nego zato jer ga cjenin ko igrača, ko sposobnega i dokazano uspješnega poštenog čovika i dobrega i veselega poznanika koji je baš za kumpaniju...Ali dobro neka judi misle ća hoće to je njihovo pravo ko i moje da pišen kako mislin...
e stvarno ga malo previše često spominješ.
Attached Images

Last edited by balunjer; 25-04-2007 at 10:41 PM.
balunjer is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2007, 11:21 PM   #1594
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

VRISNIK - MLADOST
mislim da bi ovo moglo biti nešto a'la chelsea-liverpool, teško će i jedna i druga momčad do bitnije prednosti a ja pucam na 1X
DALMATINAC - SOŠK
SOŠK bi trebao ovo lagano privest kraju al Dalmatincu prilika za "kup uefa" ne smije dozvoliti opuštanje protiv nikoga
LEVANDA - JADRAN
Levandi je potrebno se dignuti jer mislim da još od pobjede kontra Sloge nisu ništa napravili, a Jadran ipak treba spašavat sezonu i dokazat sebi da može - uz Vrisnik-Mladost derbi kola
SLOGA - JUŽNJAK
Favorit je Južnjak, a Slogi bi i bod bio veeelik no i taj bod bit će vrlo teško osvojit iako nikad se ne zna - u svakom slučaju nadam se da će teren u Starom Gradu biti natopljen isto kao i za utakmicu Jadran-Sloga
VARBONJ - JELSA
Ovdje laganu prednost dajem Varbanjanima iako je tradicija na strani Jelšana ako se ne varam....
POSKOK - VATRA.
idealno bi bilo da Vatra uzme bod Poskoku.al teško...teško....teškooooo...

..
do kraja prvenstva mislim da će najveća bitka biti oko prvaka di je poskok u prednosti i ako netko od ostalih ne uspije pomrsiti račune vodećem dvojcu pa jednog od ta dva kluba promovira na vrh situacija bi do kraja prvenstva mogla ostati upravo ovakva kakva je....isto tako biti će zanimljiva i borba za četvrto mjesto kojeg drži Sloga, al Sloga ima tako eben raspored da je sve stalo u ove četiri utakmice, a ako Sloga i ne bude uspješna u zadržavanju četvrtog mjesta - učinit ćemo sve da nekome od vodećeg dvojca bar pokušamo zagorčat život...

Old 26-04-2007, 12:15 AM   #1595
-josip-
Senior Member

-josip- is on a distinguished road

Narode, živili mi. Evo i mene nakon malo dužeg vremena. Za početak moram izraziti žaljenje zato što mi je mnogo ljudi reklo da skoro svakodnevno čita ovaj forum, ali da ne žele ništa komentirati nit pisati, pa mi nije jasno čemu to? Da bi sve ovo zaživjelo svatko bi trebao dati svoj obol, jer bolje je da nas je više da čujemo svačija razmišljanja i ideje. Ipak sa vrijeđanjima se ne slažem, sa prijedlozima, kritikama i primjedbama naravno da.
Sucko, lijepo je pročitati sva ova tvoja razmišljanja o meni i to ne mogu poreći jer nitko od nas nije imun na pohvale, svakome ih je drago čuti, ali ljudi me mislim dovoljno poznaju, tako da mislim da nema neke prevelike potrebe za svim tim. Nemoj mi nešto zamjerit. I da te smirim, nisam digao ruke od FNL, ali jednostavno mislim da bi tu mnogo stvari trebalo rezati u korijenu. Već sam jednom napisao da ne bi bilo pošteno da pamet prodajem ovim putem i govorim ne valja ovo, ne valja ono, ja bi ovako ili ja bi onako... Tako ne želim pričati niti raditi. Ja sve probleme ovako laički gledajući ne mogu detektirati, tu je potrebno dobro zasukati rukave, snimiti točnu situaciju, a da bi se to moglo treba imati volje, slobodnoga vremena i treći ključni faktor vrlo bitan, a taj je participirati u Upravnom oboru ili što ja već znam čemu (uglavnom u nekom odboru koji je odgovoran za organizaciju lige). Išta pokretati, a ne imati čvrste garancije da ćeš dobiti šansu da će to zaživjeti, to je utopija.
Dalje, nikako se ne želim nametati niti mogu biti čovjek koji će sve to pokrenuti jer posla imam i previše. Nije mi cilj da ovo netko shvati kao moje nekakvo pranje ruku, ali mislim da sam ionako već sad preopterećen svim obvezama. Mogu pomoći (mislim mnogo) u ideji organizacije, uspostavi reda (koji po meni strahovito puno nedostaje), u objavljivanju rezultata u pojedinim medijima i u još dosta stvari.
Ja sport volim, nogomet također, prijateljstva i druženja proizašla iz sporta još i više, otok Hvar isto tako i naravno da želim pomoći ako će se naći skupina zaljubljenika i istomišjenika koji su voljni nešto pokrenuti i promijeniti na bolje. Čitajući ove postove vidim da ih ima, i poželjno je da nas je svkim danom sve više. Zato za početak urgirajte kod svojih prijatelja, poznanika da kad već ovo čitaju da napišu koji komentarčić o bilo čemu što im je na duši što žele prikazati ili ukazati na dobre ili loše stvari. I to je dobro za početak, vjerujte...
-josip- is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2007, 01:32 AM   #1596
MLADOST SUĆURAJ
Member

MLADOST SUĆURAJ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by STOPER View Post
Ca se tice prvaka, meni je isto drazi Juznjak,ali mislim da Poskok imo lakse utakmice do kraja jer Juznjak jos mora igrat sa Levandon
i Poskok sa nama, skinuli smo južnjake, a sad cemo i njih provat skinit na domaćem terenu

pozdrav
MLADOST SUĆURAJ is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2007, 07:39 AM   #1597
hello232
Guest

Vrisnik-Mladost:Vrisnik je u velikoj formi i nadam se da će uspijet osvojit tri boda protiv mladosti i lagano privest ovu sezonu kraju i osvojit sta vise bodova i zauzet bolji plasman na tablici FNL.....
  Reply With Quote
Old 26-04-2007, 11:04 AM   #1598
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by MLADOST SUĆURAJ View Post
i Poskok sa nama, skinuli smo južnjake, a sad cemo i njih provat skinit na domaćem terenu

pozdrav
točno!!
ovo sam zaboravio..ovo da poskok mora na megdan u Sućuraj - kako bilo da bilo poskok mora proći to gostovanje a znam da Mladost neće to pustiti baš tako lako... i neka!!! bit će zanimljivije sve do zadnje minute zadnjeg kola..
Old 26-04-2007, 02:19 PM   #1599
KRAKOZIJA
Senior Member

KRAKOZIJA's Avatar

KRAKOZIJA is on a distinguished road

Jo mislin da će bit tisno oko 1. i 2. mista,a pogotovo sad ova utakmica poskoka.Na treće misto mora bit sošk bez pinku muke.Još mu je potriba od jedne eventualno dvi pobjede do kraja.A za ova druga mista na tablici...more bit svega
KRAKOZIJA is offline   Reply With Quote
Old 27-04-2007, 12:04 AM   #1600
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

na sadasnjoj tablici fnl-a volio bih da poskok bude prvak zanimljivo ce biti do kraj prvenstva nemojmo zaboravit da zadnje kolo igraju vrisnik-juznjak u hvaru sto sigurno vise odgovara vrisniku

evo cujem da vatra dogodine slaze novu ekipu i da su vec donjeli nekoliko igraca sa otoko hvara

koliko jedva da se sazna pobjednik ovogodisnje fnl toliko jedva cekam pocetak sljedrce koja ce sigurno biti mngo zanimljivija
mr.BIG is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules