[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 01-05-2007, 07:08 PM   #1621
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Wink

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI UTAKMICA XIX KOLA

N.K.VRISNIK N.K.MLADOST 3:2
N.K.DALMATINAC N.K.SOŠK 1:1
N.K.LEVANDA N.K.JADRAN 5:0
N.K.SLOGA N.K.JUŽNJAK 3:2
N.K.VARBONJ N.K.JELSA 1:2
N.K.POSKOK N.K.VATRA 2:0

TABLICA

1.POSKOK... 19 15 3 1 48 18 48
2.JUŽNJAK.. 19 13 4 2 44 18 43
3.SOŠK..... 19 10 5 4 45 24 35
4.SLOGA.... 19 9 3 7 42 30 30
5.LEVANDA.19 6 7 6 45 34 25
6.VRISNIK.. 19 7 4 8 23 27 25
7.DALMATINAC.19 8 1 10 27 37 25
8.JELSA 19 5 8 6 29 22 23
9.MLADOST 19 7 1 11 32 37 22
10.JADRAN 19 5 5 9 25 46 20
11.VARBONJ 19 4 3 12 23 39 15
12.VATRA 19 1 4 14 17 68 7

RASPORED UTAKMICA XX KOLA 05 i 06 SVIBNJA 2007

N.K.MLADOST-N.K.POSKOK nedjelja 06.05.2007 igrališteEmilLenkoSlavić u16.00h
N.K.SOŠK-N.K.VRISNIK subota 05.05.2007 igralištePelinje u15.30h
N.K.JELSA-N.K.SLOGA subota 05.05.2007 igralištePelinje u17.30h
N.K.JUŽNJAK-N.K.LEVANDA subota 05.05.2007 igrališteKrižnalukaHvar u17.00h
N.K.JADRAN-N.K.DALMATINAC subota 05.05.2007 igrališteDolci u17.00h
N.K.VATRA-VARBONJ nedjelja 06.06.2007 igralištePelinje u15.00h

Last edited by monkul; 01-05-2007 at 10:30 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2007, 07:17 AM   #1622
hello232
Guest

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
[CENTER][B]
N.K.SOŠK-N.K.VRISNIK subota 05.05.2007 igralištePelinje u15.30h
Vjecni derbi susjednih sela i nadam se da ce Vrisnik proci sa pozitivnim rezultatom......Vrisnik je u dobroj formi dok je sošk malo zablokirao a neka tako i ostane jos ovo kolo pa neka im se popravi forma poslije ovog kola
  Reply With Quote
Old 02-05-2007, 08:19 AM   #1623
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Batistuta is on a distinguished road

Dobro jutro ...

Evo imao sam stativu....sve pogođeno osim Varbanja, čestitke Jelsi,

VRISNIK - MLADOST: 1, +
DALMATINAC - SOŠK: X2 +
LEVANDA - JADRAN: ??? +
SLOGA - JUŽNJAK: 1X +
VARBONJ - JELSA: 1 -
POSKOK - VATRA: 1 +

Završen je turnir u Hvaru pod reflektore....pred brojnom publikom turnir je osvoila ekipa Manduro (Andro Balić, Filip bumbar, i mješana ekipa galapagosi),
Drugo mjesto ekipa UPU, (braća Karković i mješana ekipa NK Hvara) i 3 mjesto mješana ekipa ĐILASI (ribari, komunalni službenici, umjetnici, gradski _ebivjetri).
Nakon turnira organizator je priredio pečenku za sve...tako da se na igralištu uz jelo, piće i "travu", ali umjetnu - gledalo uzvratni susret Liverpool - Chelse...

Znači poredak:
1. MANDURO
2. UPEU
3. ĐILASI
4. VETERANI HVAR
.
. DVD- Hvar
itd.
.

Do slušanja!....
Old 02-05-2007, 10:26 AM   #1624
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by hello232 View Post
Vjecni derbi susjednih sela i nadam se da ce Vrisnik proci sa pozitivnim rezultatom......Vrisnik je u dobroj formi dok je sošk malo zablokirao a neka tako i ostane jos ovo kolo pa neka im se popravi forma poslije ovog kola
a opet im padne zadnje kolo....!
mali osvrt na utakmicu prošlog kola: naivni i zli ljudi pričaju priće kako je Slogi bilo lako dobiti Južnjaka nakon šta je Južnjak osta bez dva igrača???...javiti će se valjda neki "plačenik" pa napisat dva slova...a glede sudaca: šta bi se dogodilo onom sucu koji je sinoć poništio gol liverpulu da se slučajno to dogodilo na terenima forske lige samo anđeli znaju....
.....
Živila prohibicija!!!! zdravlje jetri!!!!!!
Old 02-05-2007, 01:04 PM   #1625
digitron
Šime

digitron's Avatar

digitron will become famous soon enough

a kad van je kraj sezone na Foru?
digitron is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2007, 02:17 PM   #1626
STOPER
Member

STOPER's Avatar

STOPER is on a distinguished road

Bravo Levanderi! vidim da strijelci bruse formu za kup, bilo bi dobro stavit listu strijelaca na forum, bas me zanimo kako nasi stoju.

Nodon se da ste svi gledoli utakmicu sinoc i borbu za svaki balun, a pogotovo suci koji pustaju musku igru tako da igraci ne moredu glumit!

Veceras navijan za Milano! Dobit cedu na iskustvo! Drugacije i ne moredu kad su veterani, a imaju Gattusa da tarci za njih!
Old 02-05-2007, 02:22 PM   #1627
plačenik
Junior Member

plačenik is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
a opet im padne zadnje kolo....!
mali osvrt na utakmicu prošlog kola: naivni i zli ljudi pričaju priće kako je Slogi bilo lako dobiti Južnjaka nakon šta je Južnjak osta bez dva igrača???...javiti će se valjda neki "plačenik" pa napisat dva slova...a glede sudaca: šta bi se dogodilo onom sucu koji je sinoć poništio gol liverpulu da se slučajno to dogodilo na terenima forske lige samo anđeli znaju....
.....
Živila prohibicija!!!! zdravlje jetri!!!!!!
Evo malo me je bilo sram nakon poraza od Sloge bilo šta reć al kad sam već prozvan...
Prvo sve čestitke idu na stranu Sloge koja je pokazala kako se brane boje svoga kluba.Mislim da se nemožemo vaditi na ništa pa tako ni na suca ovaj put.Čisto zaslužena dva crvena kartona koja su bila samo odraz stanja na terenu i velike nervoze sa naše strane.Ipak se na ovakav način ne može loviti titula prvaka!Iako sam uvjerenja da smo kvalitetnija ekipa od Poskoka oni za razliku od nas nemaju kikseva protiv ajmo reć malih klubova.
I da se osvrnem na mali klub koji u svojim redovima ima dva fantastična igrača iz Splita a to su Mirko i Lovrić koji je pokazao da nije samo vrstan košarkaš već i jako dobar nogometaš.Još jednom čestite Slogi i nadam se da će jednako ovako uspješni biti i u zadnjem kolu kad igraju protiv Poskoka jer teoretski prvenstvo još uvjek nije odlučeno.
plačenik is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2007, 02:35 PM   #1628
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by digitron View Post
a kad van je kraj sezone na Foru?
paaaa... , počinje tu negdje krajem četvrtog mjeseca stidljivim dolascima uglavnom janeza, koji oko prvog svibnja imaju produžene praznike pa ih iskoriste i spuste se na hrvatski dio jadranskog mora..tu ih uglavnom dočekaju iskopane rive i radovi u punom zamahu jer sve smo spremni napraviti kako bi se čehinje i talijanke u osmom mjesecu osjećale nesputane i slobodne...
a sezona završama kako gdje, negdje prije negdje poslije - a siguran znak za završetak sezone je taj kad se počmemo okretati za domačim djevojkama, ženama , majkama i domačicama jer bude sve manje preplanulih i naivnih čekinja i manjagati....

nogometna sezona završava za tri kola fnl-e, ukoliko vremenski uvjeti dozvole a obzirom na novonastale klimatske uvjete nema razloga ne vjerovati u drugačiji ishod.....nakon odigravanja posljednjeg kola finaliste kupa očekuje finalna utakmica, a tu su uobičajeno i revijalne utakmice stari-mladi, mi-vi....a i završetku sezone svjedočiti će i janjci ili kozlići sa mladim krompirima i kapulom......
zatim se cijelo ljeto živi na lovorikama ili se smišljaju ideje kako iduću sezonu biti bolji a i transferi su tijekom cijelog ljeta otvoreni...
Old 02-05-2007, 03:02 PM   #1629
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by plačenik View Post
Evo malo me je bilo sram nakon poraza od Sloge bilo šta reć al kad sam već prozvan...
Prvo sve čestitke idu na stranu Sloge koja je pokazala kako se brane boje svoga kluba.Mislim da se nemožemo vaditi na ništa pa tako ni na suca ovaj put.Čisto zaslužena dva crvena kartona koja su bila samo odraz stanja na terenu i velike nervoze sa naše strane.Ipak se na ovakav način ne može loviti titula prvaka!Iako sam uvjerenja da smo kvalitetnija ekipa od Poskoka oni za razliku od nas nemaju kikseva protiv ajmo reć malih klubova.
I da se osvrnem na mali klub koji u svojim redovima ima dva fantastična igrača iz Splita a to su Mirko i Lovrić koji je pokazao da nije samo vrstan košarkaš već i jako dobar nogometaš.Još jednom čestite Slogi i nadam se da će jednako ovako uspješni biti i u zadnjem kolu kad igraju protiv Poskoka jer teoretski prvenstvo još uvjek nije odlučeno.
..dani ponosa i slave... ..al pored navedenih da ne bi neupućeni mislili kao su samo navedena dvojica igrala tu su još i profesori, i vozači mješalica, i prodavači, i poljoprivrednici i ribari a posebno - kada je raspoložen tu je i igrač koji je u stanju pretrčatii cijeli teren, i nazad i naprid po više puta, oduzeti balun - bolje reći iskopati balun bez faula..jednom riječu all round igrač...
eto....apsolvirali smo zadnje kolo i pripreme za još jedan derbi su u tijeku...jer kako nazvati utakmicu protiv jelse nego derbi??!!!
Old 02-05-2007, 04:23 PM   #1630
Totti
Senior Member

Totti is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by STOPER View Post
Bravo Levanderi! vidim da strijelci bruse formu za kup, bilo bi dobro stavit listu strijelaca na forum, bas me zanimo kako nasi stoju.

Nodon se da ste svi gledoli utakmicu sinoc i borbu za svaki balun, a pogotovo suci koji pustaju musku igru tako da igraci ne moredu glumit!

Veceras navijan za Milano! Dobit cedu na iskustvo! Drugacije i ne moredu kad su veterani, a imaju Gattusa da tarci za njih!
Nodon se da ce ipak crveni vragovi veceras festat u Milanu. Prognoza: 1 - 3
Totti is offline   Reply With Quote
Old 03-05-2007, 09:24 AM   #1631
orbit
Member

orbit's Avatar

orbit is on a distinguished road
Default osvrt

Evo već jenjava rasprava o utakmicama prošlog kola, pa i da ja dam svoje mišljenje. Poskok je pobjedio Vatru nakon sumljivo dosuđenog penala za njih. Moram reći da sam se iznenadio kako su se igrači Vatre disciplinirano branili. Klasičan bunker koji nije probijen nego tek sviranjem penala. Onaj gol poslije ne računam, to je već bila stvar rutine.
Dalmatinac je odigrao vrlo dobro drugo poluvrjeme, i nakon negativnog rezultata iz prvog poluvremena, zasluženo su izjednačili. Sošk je odigrao loše, gotovo neprepoznatljivo.
Jelsa je uzela bodove pod Goricom premda je pri rezultatu 1:1 igrač Varbanja promašio penal. Šteta. Vidljivo je bilo koliko im fali Ivan koji je sa zborom u Italiji.
"Pet komada, pet komada...." Jadran je primio opet ljepu porciju od Levande. No od nekih koji su gledali utakmicu rečeno mi je da Levanda nije bila tako superiorna. Da je Jadran iskoristio samo dio svojih prilika, moglo je biti i obrnuto.
I na kraju naša utakmica sa Južnjakom. Mogu reć da je bila utakmica vrlo napeta i vjerojatno interesantna za gledanje. Bilo je svega, 5 golova, crvenih kartona, stativa,gredi, stopostotnih šansi. Jedna od kvalitetnijih utakmica do sada na otoku. Mi smo pobjedili prije svega jer smo dokazano ekipa , i to ne samo na terenu nego i vani. Činjenica da sreća prati hrabre pokazala se i ovog puta.
Gledam već evo drugu utakmicu gdje vratar Južnjaka čini nered po utakmicama a ne biva kažnjen. Protiv Poskoka je navodno "grlio" sudca, a protiv nas ga je pljunuo i pogodio bocom vode s leđa. I oba puta je ostao nekažnjen. Ja bi mu preporučio da ako ne želi igrati nogomet, da neka uzme stado ovaca i put pod noge pa prema Mosoru.
orbit is offline   Reply With Quote
Old 03-05-2007, 10:21 AM   #1632
STOPER
Member

STOPER's Avatar

STOPER is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Totti View Post
Nodon se da ce ipak crveni vragovi veceras festat u Milanu. Prognoza: 1 - 3
A CA SI MISLI! Taljonci su maheri! koja obrana! ucinkovit napad! sinoc ih niko ni mogo dobit!
Ovo je vecini igraca Milana labudji pijev, jos prid kroj stavi Caffu-a da podeblja razliku u godinama!
Onako se trkacki nosit sa duplo mladjima i jos ih vozat po terenu! ISKUSTVO!

I zato ce Frio za Levandu igrat jos 5 godisc

Kad me ovako dobro gredu prognoze u ligi prvaka onda prognoziram:

MLADOST-POSKOK 1X (prizeljkujem iznenadjenje)
SOSK-VRISNIK 1x (mislim da su boji,ali more bit svega)
JELSA-SLOGA 2 (u nevidjenoj su formi)
JUZNJAK-LEVANDA 2 (FORZA LEVANDA)
JADRAN-DALMATINAC 2 (i boji su i u formi su)
VATRA-VARBONJ 2 (derbi zacelja)
FORZA LEVANDA
Old 03-05-2007, 02:47 PM   #1633
NAPOLEON
Junior Member

NAPOLEON is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by KRAKOZIJA View Post
Onda se ne šalje neiskusne i mlade suce da sude jer mi plaćamo suce isto kao i drugi,i zašto da se uče na nama?!
Sudci nisu plaćeni već pola godine.
NAPOLEON is offline   Reply With Quote
Old 03-05-2007, 10:04 PM   #1634
balunjer
don

balunjer's Avatar

balunjer is on a distinguished road
Red face

Quote:
Originally Posted by Batistuta View Post
Starigrad dobar u prvom dijelu (1:0) u drugom 4 pogotka, olako primljena...neka balunjer malo prokomentira ovaj negativan niz od neznam kolilko već poraza i to visokih...govori se o nekim mladim momcima....ali nisam ih baš vidi, i koji su igrali nisu grizli - kako jedan mladi poletan igrač - treba!!!...
prijatelju, piše se Stari Grad, skupa se piše samo: starograđani, starogradska uvala i sl.

e sad da komentiram negativan niz. po meni uzrok da je tomu tako nije jedan, i nije nešto što se dogodilo evo ove godine i sada. o tome se u klubu nesmije pričati, da te ne pojede crna noć
jer mislim da većina ljudi koja klub vodi to ne radi dobro. i ja volim reći da je moj klub "sustavno izje..." mi evo sada plačamo greške onih od prije. ali nije samo to razlog, ima tu još gomila toga. i klub trebaju pogoditi velike promjene, i to u glavama igrača i većine funkcionera, da bi stvari krenule naprijed.

ja vjerujem u ove igrače i u promjene...
dali će stvari krenuti na bolje ostaje da vidimo.
Old 03-05-2007, 10:11 PM   #1635
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by NAPOLEON View Post
UPRAVA ODLAZI!!!!!
Old 04-05-2007, 10:20 AM   #1636
gazoo
Junior Member

gazoo's Avatar

Location: ideš desno pa ravno pa desno pa livo pa desno pa livo onda se skotrljaš pa se popneš skreneš desno
gazoo is on a distinguished road

FORCA LEVANDA

SUCIMA ISPLATA
gazoo is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2007, 11:56 AM   #1637
KRAKOZIJA
Senior Member

KRAKOZIJA's Avatar

KRAKOZIJA is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by NAPOLEON View Post

Zbog čega?! Suđenja u korist boljih na terenu,ali ne mislim na igru nego na tablicu!!!
KRAKOZIJA is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2007, 10:31 PM   #1638
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

počmimo polako razmišljat o idućoj sezoni...
pa vidimo možemo li se dogovoriti da npr. svaki klub na terenu smije imat najviše 5-6 (?) igrača koji nemaju mjesto boravišta na otoku....
spiskovi igrača da budu napisani najmanje dvadeset minuta prije početka utakmice i dostavljeni delegatu po rednom broju a delegat mora biti na utakmici najmanje pola sata prije početka utakmice, da se svaki verbalni ili fizički napad na službene osobe sankcionira od klubova čiji su ti koji se tako ponašaju.da disciplinska komisija bude sastavljena od 4 predstavnika klubova sa otoka i jednog od strane nogometnog saveza...
Natjecateljska i sudačka komisija morale bi u svome članstvu imati najmanje jednog predstavnika klubova.
a ne bi bilo loše ni da se financijski provjeri klubove pa da ako netko eventualno plača svoje igrače plati i pdv za iznos dat igračima....
Attached Images

Last edited by monkul; 04-05-2007 at 10:41 PM.
Old 05-05-2007, 08:32 PM   #1639
101 dalmatinac
Senior Member

101 dalmatinac's Avatar

101 dalmatinac is on a distinguished road
Default suci,nužno zlo

Zdravo svima,htio bih se osvrnuti na današnju utakmicu Jadran-Dalmatinac(4:0)i na katastrofalno suđenje na toj utakmici.Jedan od sudaca je po mom mišljenju imao maksimalno 25 godina i nimalo sudačkog iskustva,pri rezultatu 2:0 za Jadran je propustio priznati čisti gol Dalmatinca a nakon utakmice je ispred mene i još nekolicine priznao da je lopta prošla crtu.Tu je još bilo nedosuđenih prekršaja,ne davanja kartona igračima sa obje strane i jedan nedosuđeni kazneni udarac za Dalmatinac.Gdje nas to vodi??? Glavni sudac je priznao neke svoje greške a pomoćnika je branio,citiram:momku je to tek DRUGA utakmica koju sudi u životu!Mislim da to postaje besmisleno i da smo postali poligon za obuku mladih sudaca.
P.S čestitke Jadranu na fenomenalnoj utakmici i zasluženoj pobjedi
101 dalmatinac is offline   Reply With Quote
Old 06-05-2007, 03:25 AM   #1640
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

VRISNIK-SOSK 0:2
sosk je pokazao da je bolja ekipa ove godine od vrisnika vrisnik bez svoja dva igraca je igrao kao da je izggubljen sosk je sa svojim iskusnim igracima naravno to iskoristio
mr.BIG is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules