[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 15-05-2007, 11:12 AM   #1701
Palacio
Junior Member

Palacio's Avatar

Palacio is on a distinguished road
Send a message via MSN to Palacio

To ce bit provi gradski derbi
Palacio is offline   Reply With Quote
Old 15-05-2007, 11:12 AM   #1702
101 dalmatinac
Senior Member

101 dalmatinac's Avatar

101 dalmatinac is on a distinguished road

[QUOTE=monkul;90409]1.1.predlažem GRAHAMA POOL-a da nakon šta se umirovi dođe na škoj sudit..
1.2.oće li Poskok poslat ća svoje strance i dovest u klub igrače koji igraju po drugim klubovima a imaju nekakve veze sa Pitvima..ne znam i ne zanima me.
1.3.oće li Južnjak napravit isto..vidi pod 1.2.
1.4.ja ću gledat za dogodine dovest još jednog "stranca" u ekipu....
2.1.niste nitko napisali dvi tri riči o ovoj sezoni svog kluba.
2.2.je istina da je marić dobi džipa???
.....

1.1umirovi se prin 4 dona pa zašto ne
1.2imaš prov,bavmo se svak svojin poslon
1.3gore navedeno
1.4jo mislin da će Dalmatinac probat dovest kojega autoktonega ali ne znan
2.1poslin zodnjega kola,prin kupa ću to obavit
2.2je,to san ti 120% siguran
101 dalmatinac is offline   Reply With Quote
Old 15-05-2007, 11:14 AM   #1703
Palacio
Junior Member

Palacio's Avatar

Jo san isto cu da ce poskok igrat bec ''placenika'' ali da ce i juznjak donit igrocih sa otoka
Old 15-05-2007, 11:15 AM   #1704
101 dalmatinac
Senior Member

101 dalmatinac's Avatar

101 dalmatinac is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Palacio View Post
To ce bit provi gradski derbi
to su uvik bili derbiji koje je stvarno bilo lipo za gledat ali su bili i napeti rezultatski

ako stvarno polotidu i Poskok i Južnjak strance i dovededu domoće to je super,ali.....otkud će dovest domoće??onda će drugima falit igročih pa će i oni u ''Internacionalu'' po pojačanja
101 dalmatinac is offline   Reply With Quote
Old 15-05-2007, 11:26 AM   #1705
Chelsea8
Member

Chelsea8's Avatar

Chelsea8 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Fabrice Santoro View Post
bit ce to provi derbi ali ipak mislim da smo mi trenutačno kvalitetniji od njih
Ma koji derbi,Dalmatinac će dobit nakon ovih 0-0 s Južnjakon ...
Čestiton Diegu Ribasu Da Cuhni ...Nimoš nego 1 post, pomakni se malo...Viš 101 dalmatinca ča non se raspiso,ugledoj se od njega...
Kad je SOŠK-Jadran? . . .
Old 15-05-2007, 11:34 AM   #1706
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by Palacio View Post
Je ko zno sa kin igro Jelsa
Quote:
Originally Posted by monkul View Post

Viii Kolo

Mladost-vrisnik
SoŠk-dalmatinac
Jadran-levanda
JuŽnjak-sloga
Jelsa-varbonj
Vatra-poskok

Ix Kolo

Poskok-mladost
Varbonj-vatra
Sloga-jelsa
Levanda-juŽnjak
Dalmatinac-jadran
Vrisnik-soŠk

X Kolo

Mladost-soŠk
Jadran-vrisnik
JuŽnjak-dalmatinac
Jelsa-levanda
V Atra-sloga
Poskok-varbonj

Xi Kolo

Varbonj-mladost
Sloga-poskok
Levanda-vatra
Dalmatinac-jelsa
Vrisnik-juŽnjak
SoŠk-jadran

evo vam raspored zadnjih par kola - samo zamijenite domačinstva i to je to.
......
alo Poskok - bil vi odigrali u nediju,a???
monkul is offline   Reply With Quote
Old 15-05-2007, 11:43 AM   #1707
Palacio
Junior Member

Palacio's Avatar

A je se zno kad mi igromo sa južnjakom
Old 15-05-2007, 11:46 AM   #1708
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

nezno se još ništa..dok ne stigne raspored od povjerenika lige a obično dođe ili parvidon navečer ili utorak ujutro...čim dođe biti će i ovdje.
...
inače jedan malo jače krvnički ulet izbacio je jedno rame mom igraču pa mu želim ovih misec dana u zavojima da mu što bezbolnije prođu a igraču koji ga je pokosio nadam se da će mu to bit škola kako se ne ide u protivničke igraće.....
Old 15-05-2007, 12:43 PM   #1709
Fabrice Santoro
Member

Fabrice Santoro's Avatar

Fabrice Santoro is on a distinguished road

ma more svak govorit ča hoće ali teško da poskok i južnjak druge sezone zaigraju bez vlasih
Fabrice Santoro is offline   Reply With Quote
Old 15-05-2007, 12:58 PM   #1710
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Batistuta is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
nezno se još ništa..dok ne stigne raspored od povjerenika lige a obično dođe ili parvidon navečer ili utorak ujutro...čim dođe biti će i ovdje.
...
inače jedan malo jače krvnički ulet izbacio je jedno rame mom igraču pa mu želim ovih misec dana u zavojima da mu što bezbolnije prođu a igraču koji ga je pokosio nadam se da će mu to bit škola kako se ne ide u protivničke igraće.....
Monkule,

...bi sam jedan od malobrojnih gledatelja u Nediju na utakmici Sloga-Vatra (valjda malobrojnih - zbog vrućine...ili zbog pustih pričesti...)...i vidi sam start igrača vatre - bio je grub i s leđa...(igrač je dobi žuti karton...), ali zanimljivo je bilo vidit dva igrača Vatre do mene sa istim ozljedama! - jedon cili savijen - drugi zamotan do glave - svima stradala ramena!!! - biće ovo misec ramena (Ramelov). tereni su tvrdi zbog suše - pa je svaki pad - rizičan!

Judi, pazite malo jedni na druge....litnja sezona samo što nije počela- niko će lavrat, niko će se kupat, Niko će trenirat na poljudu....a bit u zavoju ili gipsu....nebi nikome poželi....

Brz oporavak ovoj trojici - i Nikši B. iz Jadrana... koji je također bio jedan od ozljeđenih gledatelja skrivenih u hladu mendula....

Pozdrav!
Old 15-05-2007, 01:20 PM   #1711
STOPER
Member

STOPER's Avatar

STOPER is on a distinguished road

Evo i mog komentara nakon dugo vrimena, vidi se da je vec kraj sezone, prvak je poznat, nema vise imperativa, treba samo odradit zadnju utakmicu.

Nisu mi vise ni levandete aktivne na forumu, sigurno se sprema koreografija za finale kupa

Cestitke svim igracima i klubovima na dobroj sezoni i neka se ovogodisnja borba na sredini ljestvice dogodine bude odvijala za prvo misto, naravno sa Levandom u glavnoj ulozi

A sta se tice kupa, cuo sam da se sprema velika organizirana povorka navijaca-ica iz V.Grablja, uz takvu podrsku sa tribina igraci nebi smili podbacit

FORZA LEVANDA
Old 15-05-2007, 01:47 PM   #1712
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

batigol..ispada da su ta dva vatrena bili ispod omendula jer su se ozlijedili na toj utakmici??!!!..ma mislim da san bi jasan, i start je bi gadan a pad još gadniji - jer ono nije trava nego beton, a čovik koji je pa niti je u formi niti je trenira oho ho vrimena pa svaki i bezazleniji start moga je izazvat težu povredu. Valjda znamo zašto se zagrijavamo prije utakmica????Sasvim sigurno da i vatrenima i nikši i mom napadaču želim brz oporavak a vatreni koji je starta na mog igrača nadam se da mi neće zamirit jer reka san istinu i ništa više..možda manje - nisu ni moji nevini šta se tiće grubih startova a na meni i treneru je da im dokažem da to nije to....

šta se mene tiće sezona još nije završena - dapače!!!! ide Hajduk dinamu na promociju a idemo i mi Poskoku baš nekako u isto vrime...pa di češ većeg gušta nego pokvariti feštu slavljeniku - jedino me strah terena u JELSI JER NAM NIKAKO NE LEŽI, a manje me strah igrača Poskoka koliko bi moji mogli ući nezainteresirano u utakmicu...
a posli zadnjeg kola naravno da se svi posvećujemo finalu kupa, ja ću sigurno biti uz Levandu, jer nemojte se ljutiti al uvik sam za slabijeg, a na vama je da dokažete da to niste...
.....
Vatra?? iskreno žao mi je jer san i ja vidi njihove odlične igraće pod omendul i obečanje dato njihovom treneru mi smo održali koliko smo mogli...zna on o čemu ja..
............
Šime?? oće-neće???
Old 15-05-2007, 01:53 PM   #1713
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Sprema se "ZELENI BUS", svi transparenti idu u pogon, (i oni kad smo bili prvaci...), harmonika (možda i tri)- bez nje se ne ide nigdje....i svi ostali navijački rekviziti...stvarno trebao bi biti spektakl - samo da nas još sreća pomazi!!!

Pozivam sve navijače Levande da se za taj dan pripreme....ko je u mogućnosti neka napravi bilo kakav transparent, zastavu, lancun bilo koji rekvizit, da se Jelsa tog dana ZELENI!!!!

ZELENA JE NAŠA KLUPA - BIT ĆEMO PRVACI KUPA!!!
Old 15-05-2007, 02:04 PM   #1714
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

...išo je u nediju u Zagreb, sinoć sam ga baš zazvo - zvoni - a ne javije se - biće su ga slomili pa je išo leć...tako da nemam najfriškije informacije - što se gore događa,... Mislim da će bit ovu sedmicu gore na probama, pa će vikend iskoristit za derbi u Maksimiru....skupit malo force i koju novu fintu - te će doć do finala kupa!!!
Old 15-05-2007, 02:08 PM   #1715
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by Batistuta View Post
...išo je u nediju u Zagreb, sinoć sam ga baš zazvo - zvoni - a ne javije se - biće su ga slomili pa je išo leć...tako da nemam najfriškije informacije - što se gore događa,... Mislim da će bit ovu sedmicu gore na probama, pa će vikend iskoristit za derbi u Maksimiru....skupit malo force i koju novu fintu - te će doć do finala kupa!!!
ajd neka, neka....
možda martin iz zagreba napravi intervju sa njime gore...
...
ja odoh na sprovod..a i vidi san da je balunjer proviri pa da me ne napadne kako mu nisam čestita postizanje goala - pa kidam ubit oko uru vrimena.
sfsn.
Old 15-05-2007, 02:35 PM   #1716
balunjer
don

balunjer's Avatar

balunjer is on a distinguished road
Post p.s.

jadran - sošk
subota 17.30h
nije 100%, ali mi smo domačini, a naša logistika je tako najavila, pa...

-------------------------------------------------------------------

inače, kad Monkul lipo pita ja i odgovorim:

STRIJELCI:
1. Beleca 15
2. Plančić, Zagalo 4
4. Sirko 3
5. Plamo, Aco, Škontre, Škarpa M., balunjer 1

ASISTENTI:
1. Beleca 5
2. Lušić M. 3
3. Sirko, File 2
5. Stančić, Dino, Aco, Zagalo, Ghandi, Brko 1

35 žutih kartona, prema mojoj evidenciji nitko od Jadranaša nije dobio crveni karton ove sezone.

-------------------------------------------------------------------------

još jedna stvar onda kidam kao i Monkul. poslije utakmice sa Vrisnikom sam se zadržao malo duže na travnjaku, pa sam načuo delegata dok je pisao zapisnik, a između ostalog rekao je:
"suci nisu napravili nikakve pogreške..."
blago nama, ja sam se od srca nasmijao, možete i vi skupa sa mnom.
Attached Images

Old 15-05-2007, 05:08 PM   #1717
br27
Member

br27 is on a distinguished road

Skuzoj Stoperu, znon da smo malo izostali sa foruma ca nam bas i ni uredu ali sezona je pocela! Tarc po rivi gore dole docekuj katamaran, poj u hotel provjer je sve stima, jesu gosti kuntenti.... Cak son jedon vikend zaletila se do Engleske na pir!
A kad dojdem doma jedva cekon poc lec a kompjuter ne zelin vidit!
Pokusat ce mo organizirat cagoda za kup a Jesa ce se zelenit, somo se nodon da nasi igraci ce svi bit spremni i dat svih 100%.
br27 is offline   Reply With Quote
Old 15-05-2007, 07:53 PM   #1718
Diego Ribas da Cunha
Junior Member

Diego Ribas da Cunha's Avatar

Diego Ribas da Cunha is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Chelsea8 View Post
Ma koji derbi,Dalmatinac će dobit nakon ovih 0-0 s Južnjakon ...
Čestiton Diegu Ribasu Da Cuhni ...Nimoš nego 1 post, pomakni se malo...Viš 101 dalmatinca ča non se raspiso,ugledoj se od njega...
Kad je SOŠK-Jadran? . . .
Hvala na cestitkama...... ....jo san nesto cu da ce jelsi falit par prvotimaca,ali bez obzira na to bit ce to pravi derbi(nisto kako OLD FIRM)...i neka bolji pobjedi.....chelsea8,danas ni bilo prilike,da zaigromo na balun da vidimo jes zaboravila igrat,nema veze kojin drugi put....... .....EEE.....evo nisto za tebe,pogledoj video,pozdrav...... http://www.youtube.com/watch?v=aFTZnCRYh_Y
Diego Ribas da Cunha is offline   Reply With Quote
Old 15-05-2007, 08:13 PM   #1719
Palacio
Junior Member

Palacio's Avatar

Jo san isto za Jelsu parvo zbog tega ca tamo igro po meni nojboji stoper na otoku a drugo zbog tega ca mi se svidjo kako oni igroju.
Nodon se da ce past dosta goli i da ce bit utakmica bez puno faulih
Old 15-05-2007, 08:36 PM   #1720
Chelsea8
Member

Chelsea8's Avatar

Chelsea8 is on a distinguished road
Default SOŠKOVCI!->Narančasti dresovi su Von sritniji i boji nego bilo-plavi....

Quote:
Originally Posted by Diego Ribas da Cunha View Post
Hvala na cestitkama...... ....jo san nesto cu da ce jelsi falit par prvotimaca,ali bez obzira na to bit ce to pravi derbi(nisto kako OLD FIRM)...i neka bolji pobjedi.....chelsea8,danas ni bilo prilike,da zaigromo na balun da vidimo jes zaboravila igrat,nema veze kojin drugi put....... .....EEE.....evo nisto za tebe,pogledoj video,pozdrav...... http://www.youtube.com/watch?v=aFTZnCRYh_Y
Aaaaa,kojin video,ebemu mishaaaa!A ok,valjda je Manchester zasluženo osvoji Premiership(a neka,Chelsea je 2 godišća zaredon),al mi je žol ča su i Manchester i Chelsea ispali iz LP,jo san itila da to bude finale
E danas ni bilo prilike da mi zaigromo na balun,bit će drugi put!A u derbiju Dalmatinac-Jelsa ovako->ukoliko je u subotu,onda san za Dalmatinca,a ukoliko je u nediju onda san za Jelsu->Pa se ti pensoj zoč....
E nećete FA kup,jo ti govorin!Nodon se da imenjok tvojega pasa i mali crveni broj 7 nećedu činit probleme obrani Chelsea-ja,a da će s druge strone moji bluesi 11 i 21(ufon se u ove iz Obale Slonovače) napravit čagod + njih dvo mogli bi i moj omiljeni 8 i 10 zabit čagod...Napad je nojboja obrana!!!!
P.S.Jo san mislila da mi šaješ video od svojega gola.... E da,evo ti odgovor na onin tvoj video,doduše malo stariji al eto -
19.5.Wembley(15:55) --- CHELSEA FC vs. MANCHESTER UNITED ---

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules