[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 23-05-2007, 11:35 AM   #1781
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Batistuta is on a distinguished road

Evo malo sam proučavao tabelu (ako su sve točni podaci)...
i dolazim do zaključka da se u FINALU KUPA sastaju dvi momčadi sa najviše postignutih golova u ligi,
Prvi i drugi napad lige!
1. Poskok 59 postignutih pogodaka...
2. Levanda 50 -//-

Još jedan razlog da dođete, iako sumljam da će biti puno golova...no nikad se nezna - vidit ćemo većeras kako će ovo finale proteć....
Old 23-05-2007, 01:37 PM   #1782
STOPER
Member

STOPER's Avatar

STOPER is on a distinguished road

Stoperu? ...trebamo te....[/QUOTE]

Drogo mi je da tako mislis,ali to znaci da je slaba situacija ako je od mene potriba!

Virujen da ce trener za finale nac ne 11 PIT BULL-ova, nego 11 PIT BULL TERIJER-a
Old 23-05-2007, 01:57 PM   #1783
KRAKOZIJA
Senior Member

KRAKOZIJA's Avatar

KRAKOZIJA is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
...
a prema mojim....južnjaci će se zahvaliti nekima, a dovest par novih tipa "mara", te će izjednačiti primanja stranaca i domačih (neznam koliko je tih domačih?)..
a prije svega odoše oni na nagradno putovanje u evropsku uniju..
mi možemo na nagradno putovanje u rekreacioni centar Remik - Budinjac na visinske pripreme..

južnjaka ili poskoka treba moći pobijediti i to je to...a igrati protiv njihovih igrača može vam samo biti plus da se što bolje pripremite i dokažete ,a?
Poskok imo siguro momčad iz otoka ali mislin da je tako i iz južnjaka baranke kako se govori u zodnje vrime
KRAKOZIJA is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2007, 02:02 PM   #1784
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Svi su potrebni - a najviše ti.....

Ako ti dođes odiza - šanse su nam odma porasle, takvi terijeri su nam najpotrebniji !

Potreban si nam ko ozeblom sunce!
Old 23-05-2007, 02:10 PM   #1785
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Evo plakata...
Attached Images

Old 23-05-2007, 02:24 PM   #1786
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by Batistuta View Post
Svi su potrebni - a najviše ti.....

Ako ti dođes odiza - šanse su nam odma porasle, takvi terijeri su nam najpotrebniji !

Potreban si nam ko ozeblom sunce!
ebate batistuta..smucek je za tebe pele!!!

al brate dragi zar i ti???
citiram:
"ako ti dođeš odiza - šanse su nam odma porasle"...svi bi nešto od iza u zadnje vrime..nije ni čudo da smo lani u HVARU IMALI POKUŠAJ penderske konferencije...
....
savjet?:
protiv poskoka se ne smi opuštat, od prve do zadnje minute... i ako su vam puna pluća ( šta oće reć - imate kondicije!!) biti će i rezultata..
a za foto reportažu za finala sve je spremno...samo se ćeka da istrčite na teren ..i jedni i drugi.
inače hvala grobajki šta je ašeštila najboljeg strijelca...
monkul is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2007, 03:16 PM   #1787
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

ha,ha,ha...

...monkule vidim da si dobro upoznat sa situaciom u Hvaru....ovo odiza i te stvari....

Cijenim tvoje savijete, pa mi molim te prokomentiraj odluku našeg trenera - da kroz ovu sedmicu nemamo niti jednog treninga ?!

Idem sad doma, odgovor ću pročitat sutra izjutra....

Pozdrav!
Old 23-05-2007, 05:00 PM   #1788
Anna
moja anuška

Anna is on a distinguished road

Ja nisan imala pojma da se na Hvaru igra nogomet

Nekako mi se uvik čini kad je otok da će lopta završiti u moru, tako
je baren na mom otoku
Old 23-05-2007, 10:17 PM   #1789
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
ha,ha,ha...

...monkule vidim da si dobro upoznat sa situaciom u Hvaru....ovo odiza i te stvari....

Cijenim tvoje savijete, pa mi molim te prokomentiraj odluku našeg trenera - da kroz ovu sedmicu nemamo niti jednog treninga ?!

Idem sad doma, odgovor ću pročitat sutra izjutra....

Pozdrav!
..
hmmm, malo je kasno ako mislite tek par dana prije utakmice se utrenirat....ja sam misli da se vi još od one utakmice protiv Sloge koju ste riješili u svoju korist pripremate za finale...a s druge strane šta će vam trening zadnju sedmicu uoči finala??? samo konfužijun u glavama...valjda vaš trener puca na to da bistrih glava uđete u utakmicu - volio bih se osobno naći u situaciji da moram svoje igrače pripremit za takvu utakmicu, vjerovatno bi dva dana prije utakmice svi moji igrači i jeli i spavali kod mene doma i bili bi kao pit-bulovi kad ih doveden na utakmicu istrčali bi nabrušeni i ludi samo tako..a opet smireni i ..štono bi rekli englezi: cool......u takvim bi me situacijama bilo najviše strah svih mogučih trenera sa strane i iz publike koje svaki naš otočki klub ima koliko ti duša hoće....
al NOGOMET je to...i svaka je utakmica prića za sebe a di neće to biti finale kupa?treba biti dovoljno ludast i uporan i nikad ne gubiti volju i nadu ma kakav rezultat bio..sjetimo se kako je Sloga dobila Levandu u prvoj utakmici ove sezone..na ništa drugo nego na ludost i na griženje do kraja utakmice....bilo bi idealno da u finalu nema Poskoka sa druge strane jer sve utakmice koje sam gleda ovu sezonu u kojima je igra Poskok, Poskok je riješio u svoju korist i to ne na sriću ili ludost nego "mljevenjem" protivnika igranjem nogometa....( ne ulazim u one utakmice di su se događala raznorazna sranja koja veze nemaju sa nogometom i fer plejom..)..
evo ti dobar primjer..jel ti izgledalo da je liverpul bolji i da jakog milana nema nigdje cilo prvo poluvrijeme??? sigurno je....al milan ga je uvalio pa ti pjevaj.....
Prije svega i Poskoku i Levandi želim da utakmica bude u rangu finala, da publika uživa u nogometu, da bude golova i u jednoj i u drugoj branci ...a kako se ono kaže?- neka pobijedi BOLJI!!!
..................
Anne....igra se balun ovdje ola laaaaa....a nekad davno dok još nisu bila izgrađena igrališta igralo se uz samu rivu pa se za izvođenje kornera tribalo dobro pazit da se ne uzima veliki zalet jer bi se lako moglo završit u moru, a koliko je baluna završavalo u moru sam Bog zna...pa možeš mislit koliko su trajale te utakmice jer nije bilo rezervnih baluna već se čekalo da se dohvati ovaj balun šta bi otpliva..pa još ako bi bila bura: ode balun na pučinu....
danas na Hvaru imamo 5 travnatih igrališta, 12 klubova, svaki klub po bar 20 igrača, liga nam je jedinstvena...a otok Hvar ima možda nekih desetak jedanaest tisuća stanovnika.......
monkul is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2007, 10:35 PM   #1790
Anna
moja anuška

Anna is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
..
Anne....igra se balun ovdje ola laaaaa....a nekad davno dok još nisu bila izgrađena igrališta igralo se uz samu rivu pa se za izvođenje kornera tribalo dobro pazit da se ne uzima veliki zalet jer bi se lako moglo završit u moru, a koliko je baluna završavalo u moru sam Bog zna...pa možeš mislit koliko su trajale te utakmice jer nije bilo rezervnih baluna već se čekalo da se dohvati ovaj balun šta bi otpliva..pa još ako bi bila bura: ode balun na pučinu....
danas na Hvaru imamo 5 travnatih igrališta, 12 klubova, svaki klub po bar 20 igrača, liga nam je jedinstvena...a otok Hvar ima možda nekih desetak jedanaest tisuća stanovnika.......
A kod nas ima jedno igralište u starom Palacu, okruženo ostacima zidina nekadašnjeg dvora, vlasnika otoka, talijanskog grofa Kontea ...Tu je zemlja, i kamenje, i kad je litnji turnir skupi se cilo selo okolo, dica, turisti.......i tu si ili pukovnik ili pokojnik
Old 23-05-2007, 11:23 PM   #1791
Bambi
Senior Member

Bambi's Avatar

Bambi is on a distinguished road

poskoku ostaje jedino miki
nevirujen da bi vec ko moga
Bambi is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2007, 01:11 PM   #1792
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

fabrice santoro i ti si jednin dilon iz pitav tako da bis i ti moga barz igrat za njih to bi in bilo veliko pojacanje jer tako dobar stoper ko ca si ti puno bi in pomogo

cujen jos da se nezna ko je napravi vece penalih ti ili trubi-tribi

Last edited by pegula; 25-05-2007 at 07:37 AM.
mr.BIG is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2007, 01:44 PM   #1793
Fabrice Santoro
Member

Fabrice Santoro's Avatar

Fabrice Santoro is on a distinguished road

istina je jednin dilon son pitovljanin pa bi čak i jo moga ako hoću zaigrat za njih, a ča se tiče penalih jo son ih ove sezone napravi 2 s tin da jedon ni postoja a koliko znon za trubija-tribija on ih je napravi 4
Fabrice Santoro is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2007, 04:48 PM   #1794
Trubi-Tribi
Junior Member

Trubi-Tribi is on a distinguished road

Ajde santoro nesan napravi jedon penal za razliku od tebe koji si ih napravi desetak majmune.
Trubi-Tribi is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2007, 09:32 PM   #1795
lolovka
Junior Member

lolovka's Avatar

lolovka is on a distinguished road

dogodišća u varbonj dolazi jedon kvalitetan visoki tehnicar ,nisto ala ibrahimovića!al neznan kako ce igrat jer ni odovna igro veli balun,al sve usvemu mislin da je to jedon veliki minus za vatru ca ga nisu doveli,stvorat ce probleme svakoj obrani.pogotovo tebi fabrice santoro,jer mu ti nis jednadžba s dvi nepoznanice.pozdrav

.
lolovka is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2007, 12:54 AM   #1796
gazoo
Junior Member

gazoo's Avatar

Location: ideš desno pa ravno pa desno pa livo pa desno pa livo onda se skotrljaš pa se popneš skreneš desno
gazoo is on a distinguished road

če ovo počeli su se judi grubim ričima svađot na forumu
gazoo is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2007, 07:48 AM   #1797
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

opomene i jedan ban su podijeljeni,

stoga vise 'punih pluca' (suza ti ovo ne citas ),
a manje medjusobnog bestimanja

pozdrav drugom najnogometnijem otoku na svitu
Old 25-05-2007, 12:26 PM   #1798
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

...Blažičko je nekidan posli finala lige prvaka, najavio da nas čeka još jedna uzbudljiva utakmica, namjerno ili nenamjerno zaboravio je da nas čekaju dvije uzbudljive utakmice - ona za nas više uzbudljiva je - FINALE KUPA OTOKA!

...još samo jedan dan...

...Zoroo, stoper, levandeta, Luca toni, br.27, Jose Mourinho...i ostali "zeleni" sigurno su nestrpljivi.....

ova slika može bit i nekakav omjer snaga...

Attached Images

Old 25-05-2007, 01:29 PM   #1799
STOPER
Member

STOPER's Avatar

STOPER is on a distinguished road

Quote:
...Blažičko je nekidan posli finala lige prvaka, najavio da nas čeka još jedna uzbudljiva utakmica, namjerno ili nenamjerno zaboravio je da nas čekaju dvije uzbudljive utakmice - ona za nas više uzbudljiva je - FINALE KUPA OTOKA!

...još samo jedan dan...

...Zoroo, stoper, levandeta, Luca toni, br.27, Jose Mourinho...i ostali "zeleni" sigurno su nestrpljivi.....

ova slika može bit i nekakav omjer snaga...

Dobro je sve dok ova slika ne bude omjer snaga
Attached Images

Old 25-05-2007, 01:38 PM   #1800
KRAKOZIJA
Senior Member

KRAKOZIJA's Avatar

KRAKOZIJA is on a distinguished road

santoro molin te muč!
KRAKOZIJA is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes