[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hrvatski sport

Closed Thread

Thread Tools Display Modes
Old 24-09-2006, 01:25 AM   #81
B.J.
Marazola

B.J.'s Avatar

B.J. is on a distinguished road

zar je ova regionalna liga opet aktualna...neka se ovi "spasitelji" hr-nogometa ostave ćorava posla...jer ionako neće doći do takve lige
ako je regionalna liga za njih jedini način da se spasi naš nogomet onda im je bolje da otiđu iz nogometa jer ovime samo pokazuju koliko su nesposobni...a neka dođu ljudi koji shvaćaju da bez kvalitetnog rada i dobre organizacije nema ni uspjeha, a da ne spominjem transparentno poslovanje klubova

još jedna stvar...sponzori...
Quote:
Poruka je jasna: netko treba napraviti projekt, iznijeti ga tvrtkama i onda će uprava razmotriti ponudu. Bi li to bilo djelomično sponzorstvo, ili generalno, pa bi se možda to natjecanje zvalo MOL-ova liga ili nekako slično, zasad se ne zna. I u našoj naftnoj kompaniji razmišljaju na sličan način. Prvo projekt, a onda treba vidjeti bi li Ina ušla u ulaganje.
pazi ti ovo - oni bi razmislili o ulaganju u regionalnu ligu, a tko im brani da ulažu u HNL...uz dovoljno novaca i kvalitetan rad naša liga bi postala dovoljno jaka da nam se klubovi malo duže zadrže u europi(LP,liga UEFA) što je u svakom slučaju bolje nego tamo neke regionalne lige

a nije da nema sponzora - INA, HT...i još mnogi drugi
Old 24-09-2006, 01:48 AM   #82
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by B.J. View Post
zar je ova regionalna liga opet aktualna...neka se ovi "spasitelji" hr-nogometa ostave ćorava posla...jer ionako neće doći do takve lige
ako je regionalna liga za njih jedini način da se spasi naš nogomet onda im je bolje da otiđu iz nogometa jer ovime samo pokazuju koliko su nesposobni...a neka dođu ljudi koji shvaćaju da bez kvalitetnog rada i dobre organizacije nema ni uspjeha, a da ne spominjem transparentno poslovanje klubova

još jedna stvar...sponzori...

pazi ti ovo - oni bi razmislili o ulaganju u regionalnu ligu, a tko im brani da ulažu u HNL...uz dovoljno novaca i kvalitetan rad naša liga bi postala dovoljno jaka da nam se klubovi malo duže zadrže u europi(LP,liga UEFA) što je u svakom slučaju bolje nego tamo neke regionalne lige

a nije da nema sponzora - INA, HT...i još mnogi drugi
ma briga strance za hrvatsku ligu....
monkul is offline  
Old 24-09-2006, 01:51 AM   #83
BILI ANDJEO
Barba's Backup Boy

BILI ANDJEO's Avatar

BILI ANDJEO will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
ma briga strance za hrvatsku ligu....
upravo tako. liga vani apsolutno nezanimljiva. domaći sponzori ovako svoje proizvode nemogu pokazati izvan hrvatske, pa samim time i sponzori klubovima nude manje. manjim financijama smanjuje se broj kvalitetnih igrača, a bez kvalitetnih utakmica nema ni gledatelja. jedno drugo povlači.
želimo li kvalitetnu hrvatsku ligu netko mora "riskirati" i napokon nešto i uložiti.
BILI ANDJEO is offline  
Old 24-09-2006, 02:40 AM   #84
B.J.
Marazola

B.J.'s Avatar

Quote:
Originally Posted by BILI ANDJEO View Post
želimo li kvalitetnu hrvatsku ligu netko mora "riskirati" i napokon nešto i uložiti.
upravo tako...zašto čekati regionalnu ligu, ajmo "riskirati" pa da napravimo nešto od ove naše lige...kad bi nam liga bila kvalitetnija ne bi se ni razmišljalo o regionalnoj ligi
Old 25-09-2006, 12:49 AM   #85
Divljak
nije vidija SP

Divljak's Avatar

Divljak is an unknown quantity at this point

Quote:
Originally Posted by B.J. View Post
upravo tako...zašto čekati regionalnu ligu, ajmo "riskirati" pa da napravimo nešto od ove naše lige...kad bi nam liga bila kvalitetnija ne bi se ni razmišljalo o regionalnoj ligi
šta bi to riskiranje trebalo značiti
Old 25-09-2006, 01:12 AM   #86
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by Divljak View Post
valjda da se navuku ris no risk pa da se pazi koga i kad šaljemo vani...
monkul is offline  
Old 25-09-2006, 07:45 PM   #87
majstor s mora
Senior Member

majstor s mora's Avatar

majstor s mora is on a distinguished road

Ma takva liga ne dolazi u obzir. Ja ne znan kome je to uopće palo napamet. Pogledaj samo šta se desilo sa košarkaškom Goodyear ligom. Totalna šteta.
Old 26-09-2006, 01:12 AM   #88
B.J.
Marazola

B.J.'s Avatar

Quote:
Originally Posted by Divljak View Post
trebalo bi značiti ulaganje love u hr-nogomet...a to je rizik za sve koji bi imali želju za nečim takvim...pogotovo kad se uzme u obzir sadašnje stanje našeg nogometa
zato nam je potreban netko tko je spreman na taj rizik...a ne da svi čekaju neku regionalnu ligu koji bi bila primamljivija za sponzore(ulagače), ali našoj ligi ne bi donijela ništa dobro
Old 04-10-2006, 03:32 PM   #89
TORCIDA-KONAVLE
Ghandi

TORCIDA-KONAVLE's Avatar

TORCIDA-KONAVLE will become famous soon enough

o ovome mislim sljedece.

To bi bio dobar potez ako bi prva 2 kluba isli direktno u ligu prvaka buduci da je to medunarodna liga,a ostala 4 u kup uefa.Doslo bi do povezivanja ekipe i bilo bi 6-7 pravih utakmica godišnje.

ali da se nakon te lige igra prvenstvo hrv ili neke druge drzave to bi bilo smjesno mozda i gore od nase lige sada.Upravo se to dogodilo sa kosarkom
TORCIDA-KONAVLE is offline  
Old 04-10-2006, 03:37 PM   #90
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Zanima me koliko Nizozemska liga ima klubova, igraju li kakvu regionalnu, igraju li u Ligi prvaka/UEFA, di im je reprezentacija i koliko su veliki?
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline  
Old 04-10-2006, 08:32 PM   #91
majstor s mora
Senior Member

majstor s mora's Avatar

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
Zanima me koliko Nizozemska liga ima klubova, igraju li kakvu regionalnu, igraju li u Ligi prvaka/UEFA, di im je reprezentacija i koliko su veliki?
Evo ukratko. Nizozemska liga ili Holland Eredivisie broji 18 klubova, a ove godine to su: ajax, psv, feyenoord, az, roda, gronigen, twente, heerenveen, excelsior, utrecht, heracles, breda, vitesse, waalwijk, NEC, willemII, den haag, sparta rotterdam.
Ne igraju nikakvu regionalnu ligu, u ligu prvaka imaju 2 predstavnika, a u kup uefa mislim 4. Ima površinu 41526km kvadratnih, nešto manja od Hrvatske(56542km).
Spada u zemlje beneluksa, kraljevina je i ima svoju kraljicu. Najpoznatija po vjetrenjačama, tulipanima i klompama.
Reprezentacija im nije nikad bila prvak svijeta, a uvik su imali svjetske klase poput koemana, van bastena, riijkarda, gullita, seedorfa, davidsa itd.
Old 04-10-2006, 10:09 PM   #92
Đoni
VILSON

Đoni's Avatar

Đoni is on a distinguished road

Živila Hrvatska Liga

ni bendovi nisu više kao što su bili
moj se amaterski priprema da sviri

Mentalita ultras 24/7
Đoni is offline  
Old 04-10-2006, 10:15 PM   #93
Duje_KH
PRODAJMO HRVATSKU

Duje_KH is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by majstor s mora View Post
Reprezentacija im nije nikad bila prvak svijeta, a uvik su imali svjetske klase poput koemana, van bastena, riijkarda, gullita, seedorfa, davidsa itd.
Ali je Ajax osvojio LP 95te
Old 04-10-2006, 11:30 PM   #94
majstor s mora
Senior Member

majstor s mora's Avatar

Je. Bili su jednom prvaci europe, 1988. u tadšnjoj SR Njemačkoj kada su u finalu svladali bivši SSSR 2-0. Od važnijih rezultata na EP-ima, valja izdvojiti 3. mjesto 1976. u Jugoslaviji kada su slavili protiv domaćina nakon produžetaka 3-2. U polufinalima su bili 1992. u Švedskoj, 2000. u Belgiji i Nizozemskoj te 2004. u Portugalu.
Old 05-10-2006, 08:10 AM   #95
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by TORCIDA-KONAVLE View Post
o ovome mislim sljedece.

To bi bio dobar potez ako bi prva 2 kluba isli direktno u ligu prvaka buduci da je to medunarodna liga,a ostala 4 u kup uefa.Doslo bi do povezivanja ekipe i bilo bi 6-7 pravih utakmica godišnje.

ali da se nakon te lige igra prvenstvo hrv ili neke druge drzave to bi bilo smjesno mozda i gore od nase lige sada.Upravo se to dogodilo sa kosarkom

Ja takvu ligu ne bi gledao nit bi me zanimali naročito s našim istočnim susjedima prviše je toga lošeg među nama..................

a šta se tiće regionalnih liga čemu uopče laprdati o tome pa zna se da UEFA ne priznaje regionalne lige i da klubovi iz regionalnih liga ne mogu ostvariti pravo nastupa u natjecanjima pod UEFA-inom organizacijom
UEFA sve radi na jačanju nacionalnih prvenstava što je po meni dobro

Postoji regionalna liga(Švedska,Norveška,Danska:::???) i igraju je eto da tako kažem samo rekreativno jer UEFA takvi ligu dopušta ali ne priznaje rezultate iz nje bla bla

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline  
Old 05-10-2006, 10:54 AM   #96
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

mislim da su neki falili poantu baRBinog upisa .. no dobro

pa jer vi doista mislite da bi regionalnom ligom i privatizacijom klubovi poceli igrati znacajnu ulogu u europi a rep. osvajale SP? pa 'ebate, bez ljutnje ali niste normalni .. ili da Vas pitam .. u to doba u Hrvatskoj (ostali me ne zanimaju) je postojalo, onako na brzinu sad, barem 10 svjetskih firmi .. danas nakon privatizacije imamo 2, 3 .. znaci li to da bi se opet trebali 'udruziti' da bi imali manje nezaposlenih, vece place, da bi bolje zivjeli ?

regionalna liga nikako ne znaci i jak nogomet, ustvari ja sam siguran da se ne bi nista promijenilo na bolje, cak stovise jedino sto bi bilo nesto vise love za lopove koji sjede u upravama nasih i 'njihovih' klubova .. uostalom nemamo li takvu ligu u jos jacem i kvalitetnijem sportu pa ga je ta liga unazadila, a istovremeno jedan drugi sport jos uvijek daje vrhunske rezultate bez obzira sto nema zajednicke lige .. mladjima jos i oprostim takvo razmisljanje jer ne znaju, ali neki stariji se prave blesavi .. polazite od gotovih stvari, od jednog, dva rezultata i laprdate ..

pitanje koje ce Vam dati odgovor - jesu li i onda u upravama sjedili ljudi koji imaju vise prekrsajnih i kaznenih prijava nego svi navijaci u nedjeljnom derbiju zajedno ? a o strukturi i organizaciji sporta, ulaganju u njega, o radu s mladima doista nemam volje ..

treba promijeniti sustav, ljude, a ne mijenjati ligu!

partizan i trepča da, ali ne u nekoj novoj ju ligi vec u uefinoj LP ..

jer Mi smo Sv. Duji obecanje dali ..

p.s. rezultati nizozemaca ne svode se na jednu osvojenu LP i jedno EP, nego na znatno vise toga .. a imaju jednu od najjacih hool scena, ogromnih 'problema' s navijacima, .. pa su im opet stadioni puni, pa opet dobiju organizaciju EP, pa opet ..

tema ide u Cakule
Old 05-10-2006, 11:01 AM   #97
nostalgija
Banned

nostalgija's Avatar

nostalgija is on a distinguished road

ma svejedno kakva je liga i kako se zove, jer i bez sudaca i bez milijona Dalmacija dobit će novog šampiona
nostalgija is offline  
Old 27-11-2006, 07:51 PM   #98
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

suzanaoko has a spectacular aura aboutsuzanaoko has a spectacular aura about
Send a message via AIM to suzanaoko

malo off topic, a možda i nije, vidim da se svuda priča o regionalnoj ligi, ebate život koliko će nas tribati na recimo Hajduk-partizan, a još ako se budu primale organizirane skupine gostujućih navijača , neznam, mislim da će to sve skupa teško proći na ovim prostorima !!!!
il će biti tako rigorozne mjere, da će mnogima loše doći......
vaše mišljenje????

p.s. ako već ima nešto prije o ovome, moja isprika svima!!!
Old 27-11-2006, 08:27 PM   #99
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by suzanaoko View Post
malo off topic, a možda i nije, vidim da se svuda priča o regionalnoj ligi, ebate život koliko će nas tribati na recimo Hajduk-partizan, a još ako se budu primale organizirane skupine gostujućih navijača , neznam, mislim da će to sve skupa teško proći na ovim prostorima !!!!
il će biti tako rigorozne mjere, da će mnogima loše doći......
vaše mišljenje????

p.s. ako već ima nešto prije o ovome, moja isprika svima!!!

Doli regionalne lige i guranja u neke nove projekte(jugoslavije) doli EU,doli svjetski centri moći,doli masoni

ma kakve regionalne lige???iskreno kakav efekt od toga???tko nas gura u to??jel naša košarka jača zbog te lige??????nije nogomet bi bio još sakatiji od te lige

ojačajmo Hrvatski nogomet zabranimo prodaju alkohola na stadionima i prodaju igraća prije 25 godine vani i zaštitmo našu vodu, voda je tekućina budučnosti EU nas oće samo zbog vode puka čovik sto po sto ili sto po dvisto

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline  
Old 27-11-2006, 08:32 PM   #100
majstor s mora
Senior Member

majstor s mora's Avatar

Ma to stvarno nema smisla organizirat. Ne znan kome je to uopće palo napamet i kako to naši mogu prihvatit. Borili smo se godinama da izađemo iz bivše države i sad bi opet tribali igrat sa njima. Ma nema šanse. Ovde laprdaju o divljim navijačima, a sad nas stavljaju u istu ligu sa srbima. Pa na šta bi to ličilo? Istina, liga bi bila jača ali ne bi to funkcioniralo. Ne znan da li bi to bilo isto ali vidili smo šta se desilo sa košarkaškom Goodyear ligom.
Po meni ta regionalna liga ne bi imala smisla. Srbe dalje od nas

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules