[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 20-04-2012, 08:36 AM   #5741
Deranja
Senior Member

Deranja is on a distinguished road

adio Tomasov, adio Reno !
Deranja is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2012, 11:33 AM   #5742
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by portun View Post
Pa ovaj nadzorni odbor je odbia potpisat sa Tomasovom tako da ne znan o čemu pričaš.
Šta nije Tomasov odbija potpisat ugovor koji mu je NO ponudija?? Ja neznam o čemu ti pričaš?
Bože kojih debila sve ima??
edit:
Ma lik kroz postove provlači druge nezadovoljne igrače i arbitražne raskide ugovora. Pretpostavljan da je familija od nekog nezadovoljnika pa ode sipa žuč. Idi prika Malešu i NO i njima kukaj.
Old 20-04-2012, 11:38 AM   #5743
ofsajd zamka
Senior Member

ofsajd zamka's Avatar

ofsajd zamka is on a distinguished road

Reno i Marine pocuclajte mi ga.
ofsajd zamka is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2012, 01:24 PM   #5744
portun
Senior Member

portun is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by belfast View Post
Šta nije Tomasov odbija potpisat ugovor koji mu je NO ponudija?? Ja neznam o čemu ti pričaš?
Bože kojih debila sve ima??
edit:
Ma lik kroz postove provlači druge nezadovoljne igrače i arbitražne raskide ugovora. Pretpostavljan da je familija od nekog nezadovoljnika pa ode sipa žuč. Idi prika Malešu i NO i njima kukaj.
Koja prazna glava, lako li je manipulirat ovin tudumima iz NO. Odma paranoja, mora da san neki rodjak, ćaća, brat, nekakav glodavac koji sipa žuč jer je sve inako oglođano. Je, je, uvjeravaj ti sebe koliko oćeš, ti i ostatak budala kojima se manipulira. Tomasov je ugovor potpisa, a NO ga je odbia potvrdit. Nakon toga na igrača na kojeg ne računa u totalnoj besparici umisto da se zaštiti klub i plate plaće Vukušiću, Sharbiniju, Maloči, Limi od kojih se očekuje prodaja ovo lito, oni plaćaju Tomasovu 500 iljada eura da drka kurac u Zadru, a Reno ga uzima džabe, potpisuje na godinu ipo i dobija 100% odštete. Koliko ste paranoični pitan se kako van nije palo napamet da neko iz tog super sposobnog NO nije u kakvom dogovoru sa ribaron.
portun is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2012, 01:53 PM   #5745
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
Tomasov je ugovor potpisa, a NO ga je odbia potvrdit. Nakon toga na igrača na kojeg ne računa u totalnoj besparici umisto da se zaštiti klub i plate plaće Vukušiću, Sharbiniju, Maloči, Limi od kojih se očekuje prodaja ovo lito, oni plaćaju Tomasovu 500 iljada eura da drka kurac u Zadru, a Reno ga uzima džabe, potpisuje na godinu ipo i dobija 100% odštete. Koliko ste paranoični pitan se kako van nije palo napamet da neko iz tog super sposobnog NO nije u kakvom dogovoru sa ribaron.
Tomasov je ima priliku potpisat još prošlo lito pa nije. U jesen mu je opet dosa ugovor na potpis pa ga je odjeba. Kad se nije uspija prodat doša je sa nekim svojim uvjetima o 70% utakmica. NO nije prihvatija njegov uvijet nego je ponudija svoje koje Tomasov nije prihvatija. Zašto je sad krivnja na NO a ne na Tomasovu? Šta NO nije štitija interese kluba tako da mu jedan Caktaš nepropada na klupi jer Tomasov mora igrat 70 % utakmica bez obzira u kakvoj je formi?
NO je reka da nema para u klubu a tebi je to ogroman minus? Pa ko je napravija taj minus? Ko je potpisa sve te ugovore?? NO? Nisi ima pojma u kakvin je govnima Hajduk dok NO nije počeja čistit sranja... Sve mi se čini da si ti neki ifrustrirani debil jer više neprolazi mito za igranje tatinih sinova u mlađim uzrastima..

Uostalom , koji kurac je tomasov??? u 3 godine koliko je u Hajduka taj mega talent nije dobija ni jednu poštenu ponudu za transfer!! pa jurica buljat je napravija bolji transfer od njega. Zanima me oce imat u Dinamu klauzulu od 70 % ili da nesmi igrat u Lokomotivi ako nije konkurentan za 1. ekipu.
Old 20-04-2012, 02:23 PM   #5746
portun
Senior Member

Quote:
Tomasov je ima priliku potpisat još prošlo lito pa nije. U jesen mu je opet dosa ugovor na potpis pa ga je odjeba. Kad se nije uspija prodat doša je sa nekim svojim uvjetima o 70% utakmica. NO nije prihvatija njegov uvijet nego je ponudija svoje koje Tomasov nije prihvatija. Zašto je sad krivnja na NO a ne na Tomasovu? Šta NO nije štitija interese kluba tako da mu jedan Caktaš nepropada na klupi jer Tomasov mora igrat 70 % utakmica bez obzira u kakvoj je formi?
NO je reka da nema para u klubu a tebi je to ogroman minus? Pa ko je napravija taj minus? Ko je potpisa sve te ugovore?? NO? Nisi ima pojma u kakvin je govnima Hajduk dok NO nije počeja čistit sranja... Sve mi se čini da si ti neki ifrustrirani debil jer više neprolazi mito za igranje tatinih sinova u mlađim uzrastima..

Uostalom , koji kurac je tomasov??? u 3 godine koliko je u Hajduka taj mega talent nije dobija ni jednu poštenu ponudu za transfer!! pa jurica buljat je napravija bolji transfer od njega. Zanima me oce imat u Dinamu klauzulu od 70 % ili da nesmi igrat u Lokomotivi ako nije konkurentan za 1. ekipu.
Ti si sinko retardiran ili namjerno ignoriraš ono šta ti ne odgovara. NO je odbia Tomasova, sad me uopće više ne interesira šta su odbili u lito uzet odštetu za igrača kad klub nema 1 lipe, već se pitan zašto su bacali 4 miseca u vitar pare na tog ribarovog mačića umisto da plate Sharbinija, Vukušića, Maloču i Limu za koje jedino postoji interes u klubu? Ajde mi daj odgovor na to pitanje.
Šta mene boli kurac šta će Tomasov tražit u Dinamu, mene zanima ko mu je dava 4 miseca plaću ovdi dok se zajebava po Zadru kad se već odbilo zaradit na njemu. A šta s omladinskon školon, jesi ti malo mutav, pa jučer san pita ko to normalan za vrime zimske doselekcije miče šefa škole, ko će selekciju radit na lito i zimu? Ne razumiš ti kurca. A ta paranoja koja vas pere ko san ja i zašto ja ovo pišen je za umrit od smija.
Old 20-04-2012, 02:31 PM   #5747
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

NO je odbio ugovor koji je RETARDIRAN!
NO nije odbio nijednu stavku njegove place,duljine ugovora
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2012, 02:49 PM   #5748
portun
Senior Member

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
NO je odbio ugovor koji je RETARDIRAN!
NO nije odbio nijednu stavku njegove place,duljine ugovora
Dobro je, apsolvirali smo da je svemogući NO odbia ugovor. Sad mi odgovori zašto mu nije da raskid, zašto ga je plaća 4 miseca, a kukaju kako nema love.
Je li ti misliš da Sharbini ne more na arbitražu ili koji drugi igrač? Šta misliš šta će ta arbitraža presudit? Ko će in donit pare u klub? Oće možda onaj prevarant Hrabar kojem je važnije jebavanje trenutnog predsjednika kluba u zdrav mozak od stanja u klubu?
Old 20-04-2012, 03:14 PM   #5749
zoranvulic
Senior Member

mozda da ne igra za drugi klub,jesi o tome razmislio ikad.da radi ponasanja menagera izgubi 6 mjeseci nogometa!! Da su dali raskid idu na dusu menageru koji je to i htio.inace taj covjek kojeg branis je odjeba Olympiakos jer mu je malo bilo 300.000 E,hajduk i marin su se vec oprostili a reno je kuva svoje.plus da je maloca prodan za 10 mil kn,hajduk bi izdrzao do lita sa tih 20 mil kn od sube,marina i maloce
Old 21-04-2012, 12:56 AM   #5750
shaka_zulu
Ku-Klux-Klan

shaka_zulu is on a distinguished road

Quote:
Dobro je, apsolvirali smo da je svemogući NO odbia ugovor. Sad mi odgovori zašto mu nije da raskid, zašto ga je plaća 4 miseca, a kukaju kako nema love.
Je li ti misliš da Sharbini ne more na arbitražu ili koji drugi igrač? Šta misliš šta će ta arbitraža presudit? Ko će in donit pare u klub? Oće možda onaj prevarant Hrabar kojem je važnije jebavanje trenutnog predsjednika kluba u zdrav mozak od stanja u klubu?
ovo je istina, ako igraci krenu na arbtitraže onda nan se crno piše.....
shaka_zulu is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2012, 01:44 AM   #5751
zoranvulic
Senior Member

stanje je ocito jako lose..vodjenje kluba je dovelo do toga,da 2 godine zivis ka kralj,a slijedece 2,3 cemo ko sirotinja
ne daj Boze da je neko smislio da recimo 5 godina zivimo normalnim zivotom
kada imas potrosis,a sada placi,moli,zicaj
Old 21-04-2012, 01:49 PM   #5752
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
stanje je ocito jako lose..vodjenje kluba je dovelo do toga,da 2 godine zivis ka kralj,a slijedece 2,3 cemo ko sirotinja
ne daj Boze da je neko smislio da recimo 5 godina zivimo normalnim zivotom
kada imas potrosis,a sada placi,moli,zicaj
O ovome san pisa na početku sezone,kada se "igrala Europa",pa smo imali takav raspored (čitaj:takve vjerne navijače koji dolaze uvik u startu,dok je rezultata "aktivan") da se puni stadion par puta u roku dva miseca,e onda se triba mislit na štednju,a ne sada,kada se štedit nema šta.Zato ja i ne beren ljude koji tvrde da je trenutni model loš,ali da bi bilo dobro prodat dionice navijačima.Pa u čemu je razlika?I kad bi se prodale sve dionice,to je isto jednokratna financijska inekcija,koju bi,garantiram,potrošili u polusezoni.Išlo bi se na pripreme na Bahame,dovelo nekog Petrića,i za dva miseca opet ni lipe.
Pare su kao seks,masu su važnije kad ih nemaš.
Triba mislit na vrime,kada počme druga sezona,kad se napuni stadion 5 puta u misec i po,opet će sve bit super.Do misec dana posli.
Old 21-04-2012, 02:49 PM   #5753
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
Originally Posted by Bukowski View Post
O ovome san pisa na početku sezone,kada se "igrala Europa",pa smo imali takav raspored (čitaj:takve vjerne navijače koji dolaze uvik u startu,dok je rezultata "aktivan") da se puni stadion par puta u roku dva miseca,e onda se triba mislit na štednju,a ne sada,kada se štedit nema šta.Zato ja i ne beren ljude koji tvrde da je trenutni model loš,ali da bi bilo dobro prodat dionice navijačima.Pa u čemu je razlika?I kad bi se prodale sve dionice,to je isto jednokratna financijska inekcija,koju bi,garantiram,potrošili u polusezoni.Išlo bi se na pripreme na Bahame,dovelo nekog Petrića,i za dva miseca opet ni lipe.
Pare su kao seks,masu su važnije kad ih nemaš.
Triba mislit na vrime,kada počme druga sezona,kad se napuni stadion 5 puta u misec i po,opet će sve bit super.Do misec dana posli.
samo sta lova od dionica ide gradu a ne u klub. samim time u hotel marjan. igraci bi i isli na arbitrazu da imaju bolju ponudu ali nece nigdi dobit lovu koju imaju ovdi. bar ovi skuplji. a znaju da ce ih isplatit prije nego posli. mislim da smo na dobrom putu i s dva tramsfera i ovon politikom mozemo bit stabilni. za rezultat ce ipak tribat puno rada i srice a za to trebaju dobri temelji. s ovom omladinom i 2,3dobra pojacanja (posudba je puno manji rizik) mozemo napravit i solidan rezultat (EL). Hajduk se triba pojacat i pripremit samo za prva 3 miseca sezone. na euforiji moze zaradit dobru lovu i odvojit se sq dinamom od 3.plasirqnog.
Old 21-04-2012, 09:27 PM   #5754
portun
Senior Member

Quote:
samo sta lova od dionica ide gradu a ne u klub. samim time u hotel marjan. igraci bi i isli na arbitrazu da imaju bolju ponudu ali nece nigdi dobit lovu koju imaju ovdi. bar ovi skuplji. a znaju da ce ih isplatit prije nego posli. mislim da smo na dobrom putu i s dva tramsfera i ovon politikom mozemo bit stabilni. za rezultat ce ipak tribat puno rada i srice a za to trebaju dobri temelji. s ovom omladinom i 2,3dobra pojacanja (posudba je puno manji rizik) mozemo napravit i solidan rezultat (EL). Hajduk se triba pojacat i pripremit samo za prva 3 miseca sezone. na euforiji moze zaradit dobru lovu i odvojit se sq dinamom od 3.plasirqnog.
Na kojin si ti drogama, aj daj i meni. Lakše je stabilizirat ekonomiju ove države nego Hajduk. Danas na utakmici se rugaju malon Šilji, momku koji nije 12 miseci primia lipe i doša ovdi da bi dobia isto toliko. Glavno da je labud legenda kojem uredno sida na račun, koji je doša da otpiše dug iz davne prošlosti, koji je koketira s Dinamon, kojeg ismijavaju razni drugoligaški igrači.
Old 23-04-2012, 09:37 AM   #5755
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

"Mislim da igrači poput Xavija ili Inieste, kao i Josepa Guardiole u njegovim igračkim počecima, u drugim klubovima uopće ne bi dobili priliku za igru. Na mnogo bi im mjesta, čak i prije no što bi ušli u seniorski nogomet, rekli da su premali i preslabi za zahtjeve modernog nogometa"

ovo je Cruyff neki dan izjavio ... jel to bilo na nas racun?!
Old 23-04-2012, 02:11 PM   #5756
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

Hajduk ovo ljeto mora rijesiti svoje financijsko stanje jer ovako vise ne ide, igraci ne dobijaju place, ne razmisljaju o nogometu nego o egzistenciji i onda dolazi do losih predstava. Treba se rijesiti svih igraca koji imaju ugovor preko 120 000 eura, prodat, raskinut, kako s kime. Npr. prodat Anasa Sharbinija, Vukusica, Jamesa, Limu raskinut sa Ahamdom, K.Ljubicicem, ne produzit s Andricem, Neretljakom pa i pod cijenu borbe za opstanak iako ja sumnjam da bi se to dogodilo i da nam sve juniori igraju. Treba sredit klub financijski, dovest ugovore u realne okvire i odgajat te igrace da za 2-3 godine budu konkurentni Dinamu i europskim zahtjevima igre. Treba napraviti pravu selekciju, psiho-fizicko-tehnicko-takticku i na temelju toga odredit kako zelimo igrati, kako to ostvariti i koji su nam igraci potrebni za to. Mislim da u Radosevicu, Andrijasevicu, Caktasu, Tomasu, Lendricu, Dzoniju, Kisu, Barisicu, Milicu, Kuseti, Mujanu, Vladislavicu, Jelavicu itd. imamo sasvim dobar potencijal za razvijati, sad je li Miso pravi za to, nadam se da jest, jedino me brine sto ga svi nesto previse hvale, mislim na novinare.
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2012, 02:17 PM   #5757
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by anonymous69 View Post
Hajduk ovo ljeto mora rijesiti svoje financijsko stanje jer ovako vise ne ide, igraci ne dobijaju place, ne razmisljaju o nogometu nego o egzistenciji i onda dolazi do losih predstava. Treba se rijesiti svih igraca koji imaju ugovor preko 120 000 eura, prodat, raskinut, kako s kime. Npr. prodat Anasa Sharbinija, Vukusica, Jamesa, Limu raskinut sa Ahamdom, K.Ljubicicem, ne produzit s Andricem, Neretljakom pa i pod cijenu borbe za opstanak iako ja sumnjam da bi se to dogodilo i da nam sve juniori igraju. Treba sredit klub financijski, dovest ugovore u realne okvire i odgajat te igrace da za 2-3 godine budu konkurentni Dinamu i europskim zahtjevima igre. Treba napraviti pravu selekciju, psiho-fizicko-tehnicko-takticku i na temelju toga odredit kako zelimo igrati, kako to ostvariti i koji su nam igraci potrebni za to. Mislim da u Radosevicu, Andrijasevicu, Caktasu, Tomasu, Lendricu, Dzoniju, Kisu, Barisicu, Milicu, Kuseti, Mujanu, Vladislavicu, Jelavicu itd. imamo sasvim dobar potencijal za razvijati, sad je li Miso pravi za to, nadam se da jest, jedino me brine sto ga svi nesto previse hvale, mislim na novinare.
apsolutno se slažem da klub treba financijski stabilizirati, ali mi nije jasno kako sa ugovorima od max. 120 000 eura misliš bit konkurentan dinamu ??
Naparvit nekakav rezultat bez extra pojačanja ???
Evo i famozni Apoel, na koji se mnogi ovdi pozivaju, imaju igrača s godišnjom gažom od 600 000 eura......
A na način na koji funkcionira kaljuža zvana HNL, talentirane juniore, i dalje ti može odvlačit Mamić, i slat ih u svoje satelite.....
Ne zaboravite Hajdukovu povijest, uvik su se kupovala, i plačala ( naravno u okvirima tadašnjih financijskih uvjeta ) extra igrači sa strane, od Vukasa, Mešovića, Oblaka, Holcera, Simovića, Sliškovića, Gračana pa ako hočete danas do Anasa....
Old 23-04-2012, 02:28 PM   #5758
anonymous69
Senior Member

Problem je sto trenutno para nema i ne mozes kupit ekstra pojacanje za male pare, 3-5 mil eura su neke cifre za koje se moze kupit pravi igrac ali pitanje je bi li taj doso u Hajduk, dalje niti jedan igrac u HNL-u izuzev Dinama ne vrijedi vise od milijun eura, ali nakon 2-3 godine kada se klub stabilizira, kada se i ako poveca budzet, dodju sponzori, clanovi, prihod od fan shop, ulaznica, europskih natjecanja e onda mozes u skladu s tim dovest svake godine jedno pojacanje, ali mi moramo bit svjesni da je proslo vrijeme kad ces moc kupit kvalitetnog igraca, treba ga proizvesti, pa evo samo pogledaj koje smo ekstra klase kupovali zadnjig godina Tomasov, Rukavina, Subasic, Anas, pa i Brkljaca je bio cijenjen zadnji vezni u HNL, i sta smo dobili od njih nego debeli minus i bodova i titula i financija. Rijesenje je proizvodnja i skauting mladih igraca od kojih onda napravis igraca, a kupovanje nekih ekstra pojacanja mozemo zaboraviti.
Old 23-04-2012, 02:35 PM   #5759
zoranvulic
Senior Member

Kako mislite dovest kvalitetnog igraca za manje od 120 tisuca €
pa u svakoj iole ozbiljnijoj ligi igrac moze dobiti 120.000 € bruto

nas minus nisu ovi gore nabrojeni igraci,nasi minusi su 5 napadaca koji ne igraju(Vukovic-Ahmad-Tokic,Sacer-Novak,Vukcevic,Surac) a koji kostaju 500.000 € godisnje a ne doprinose rezultatu

nas minus su ODSTETE OD TRANSFERA juniorima Hajduka,nas minus su KAda na vrijeme ne potpisemo ugovore sa igracima,nas minus su CUDNI BONUSI,lose selekcije

igrac koji dopirnosi momcadi i rezultatu nije skup pa i da kosta 500.000 € ako ce taj igrac od Lendrica napraviti golgetera ka sta je Ibricic pomogao Vukusicu.ili Anas
Old 23-04-2012, 02:47 PM   #5760
anonymous69
Senior Member

Mislim da mladog igraca iz HNL-a, Bih, Makedonije, Albanije, Afrike mozes dovest za tu cifru, a igraca koji je afirmiran, koji ima neko ime, koji je vrhunski u Hajduk ne mozes dovest, ili cemo opet dovodit Cernate, Verpakovskise pa pusit qurac za par godina.
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules