[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Closed Thread

Thread Tools Display Modes
Old 18-11-2012, 10:09 AM   #61
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
uzeli bod,igrali lose
Ova ekipa ima 5,6 igraca ocito
I kazao sam da ce nakon prve ozbiljnije utakmice naci
Se mana kisu a i ostalim mladim momcima
A lipo sam govorio da on nije prevaga i da im dosta vremena kada ce to postat
i lipo je vidjeti da isti ljudi koji su ga zazivali sada mu nalaze
Mane

Mijo,smiri se,ja sam uz tebe,trudi se i doci ce sve na svoje

lokomotiva je dobra momcad,mi nismo ocito kvalitetni za njih dobiti i tu treba biti realan i to kazat! ali idemo dalje igrat,uigravat se,poboljsavat i na kraju spasit hajduka
Pošto san ja jedini koji je napisa išta o Kišu,to ide meni vjerovatno u džep.
Šta ti nije jasno?To šta san tija da mali dobije šansu?Kada je to bilo sasvim realno jer šansu nije dobiva unatoč svim mogućin okolnostima koje su mu išle na ruku?I šta san napisa da san primjetio da se boji duela?Šta,ne bi triba to napisat zato šta san tražija da dobije šansu?Jesan napisa da mu triba j...t m...r i otirat ga radi toga?Je li svit crno-bil?Jesi ti retardiran?Šta ti znači to popovanje s visoka?
Jesan ja reka,jeste vidili?A sad isti oni seru?
Fali ti i dodatak,"dam se kladit da si ti seratoru izaša prije kraja i zvižda igračima."
Old 18-11-2012, 11:01 AM   #62
maith an fear
Senior Member

maith an fear's Avatar

maith an fear is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
Nek jedu govna svi koji su jučer ijednom našem igraču zviždali.

VI NISTE HAJDUK!!!!!!!!!!!
A šta se čudiš, baRBa moj? Evo ti, pa obrati pozornost nakon šta je sudac svira kraj prvog i kraj drugog poluvremena:
Old 18-11-2012, 11:13 AM   #63
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Isreno receno ne cudim se nego sam razocaran i ovo se ne moze ni zeru usporedit sa videom.

Nekad je a nekad nije vrime za zvizduke.
Iz sve ga od jucer iste one novine koje su nas jebavale da pustimo gratis sad im je najvaznije kako je neko zvizda i sta je caktas reka.

Da je po meni sad bi ih iz kluba pozva da dodju po svojih x kn sta su dali za kartu. Ako su kupili uopce.
Etto
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline  
Old 18-11-2012, 02:31 PM   #64
digitron
Šime

digitron's Avatar

digitron will become famous soon enough

Ne razumin potrebu da se zvizdi igracima ako ne odigraju kako zelimo. Pa kako brzo zaborave ljudi da smo trazili mladu momcad, nase juniore pa neka igraju pa makar bili zadnji. I onda dobijemo to, igraju bolje nego ove prethodnih ohoho sezona i jos su drugi i opet zvizduci.
I caktas i kis i franko i drugi su vec bili od zvijezda do redikula, a igraju tek godinu dana. Pa kad su navijaci trazili ovo, vecinom se pokazalo ispravno pa sta ne podrze ovo do kraja... Sta mislite kako bi ovo izgledalo za dvi godine da ostanu na okupu. Zvizduci ih nece potaknuti da ostanu.

Druga stvar, netko bi triba razgovarati s igracima i objasniti im da nisu oni pod staklenim zvonom te da im mora biti normalno kad se zvizdi ako lose igraju. Da im to triba biti poticaj da se pokrenu...
Old 18-11-2012, 03:08 PM   #65
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Ne daj Bože zviždat.Ja u životu nisan zviždija igraču Hajduka,NIKAD.Ni kada je bilo svakakvih pozera i šetača.Nikad.Ni kada neki očito nisu respektirali taj klub,mada san tija,ali bi se taj moj zviždu moga shvatit ka zvižduk Hajduku.
Ali to ne znači da neću UVIK napisat ono šta mislin i vidin kao manu.
A to šta masa ljudi koji pišu po raznim forumima svit vidi u crno-bilon tonu,jbg.Pa tako ako napišeš da nešto jest,odma se tumači kao ne samo da nisi napisa da drugo nije,nego ka da si popljuva,i isuja svu žuć po tom drugom.
Old 18-11-2012, 04:17 PM   #66
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

Nitko nikad ne zvizdi,nitko ne baca baklja
Svi pretplatnici,svi kupuju ulaznice,svi imaju tetovirano ime hajduka
Svi ostaju na stadionu prije kraja

Ono osnovno sta treba ljude uciti je doci na utakmicu i pogledati je te shvatiti da
Ce biti i dobrih trenutaka i losih,svakavih igara pojedinaca,svakakvih reakcija jer to je nogomet i zbog toga i je zanimljiv

A onaj ko je igra tri ozbiljne utakmice u nogometu
Zna da momcima nije lako i da nogomet nije onakav kakav se cini s tribine
Kada se vidi slobodan igrac,u koji kut treba pucat

A ovog bukowskog ne treba komentirat,dovoljno je reci
Da on zabija imaginarne golove i ima iste takve poteze
Pa moze prigovorit milicu kako nesto nije zabio.. Sada isto moze susicu reci ,momak je promasio sa 3 metra,on bi to zakucao 4 puta od precke i poda
zoranvulic is offline  
Old 18-11-2012, 04:29 PM   #67
SamoHajduk
Senior Member

SamoHajduk's Avatar

SamoHajduk is on a distinguished road

ala šta ste se uzasrali svi,

nismo tukli jer nije išlo i TOČKA.

pa šta sad, bitno da se vidilo da žele, i da traže pobjedu,

krivo mi je samo zbog onih ljudi šta su se pokupili u 88. minuti, a svak ko je bija je vidija šta torcida misli, i to je jedino važno jer smo mi tu uvik i zauvik!

Godine prolaze ljubav ostaje

Samo Hajduk

ps. mali caktaš nije reka navijačima ono šta su agregatovi mediji odma prenili
SamoHajduk is offline  
Old 18-11-2012, 05:14 PM   #68
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

plamus1 is on a distinguished road

nesmi se zvizdat igracima, a oni smiju izac prije utakmice, zenit se na dan derbja i javno na tv rec navijacima da jedu govna.........
normalno je da im se zvizdi, igrali su ka kurac.....
a sta se ne buna kad in se pljesce a igraju ko kurac....
plamus1 is offline  
Old 18-11-2012, 05:24 PM   #69
shaka_zulu
Ku-Klux-Klan

shaka_zulu is on a distinguished road

Quote:

potpis !!!
shaka_zulu is offline  
Old 18-11-2012, 05:29 PM   #70
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

sramota je da se žviždi igračima,htjeli smo mladu momčad,nakon 3 pobjede mora doći do oscilacija. vjerujem da sa sjevera nitko nije žviždao
Old 18-11-2012, 06:05 PM   #71
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

Bravo plamuse,to je ta podrska
Jedan los rezultat i imas dojam da su ljudi
Toliko frustrirani unutar sebe da ono jedva cekaju koji
Kiks da bi zvizdali,vrijedali

Ova momcad nema kvalitetu kao no sirinu i kome to nije jasno onda jbg
zoranvulic is offline  
Old 18-11-2012, 07:34 PM   #72
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

plamus1 is on a distinguished road

baren nasi igraci dobivaju vise podrske nego sta zasluzuju.......pa od njih se trazi samo trud i pozrtvovnost....
caktas je za mene ok igrac ali da zadnje 3-4 utakmice ne igra privatne utakmice igra....
i sad on treba radi zvizduka javno porucit navijacima da jedu govna...
je svaka cast, to je ta podrska koja im se treba pruzit....
plamus1 is offline  
Old 18-11-2012, 07:47 PM   #73
ioresk51
Member

ioresk51 is on a distinguished road

Ma ne treba im zviždat jer su oni i tako limitirani meni se čini da su gori sada nego u sedmom misecu tu nema pomaka na bolje niti pasa niti igre,u jednom trenu ih ima 10 na kupu kao da djeca igraju isred škole.I još nešto zajebite to da su djeca jer svi igraju najmanje 10 godina nogomet pod prismotrom profesionalnih trenera i oni su profesionalci a ono juče je ličilo na županijsku ligu.Mislim da će biti bolje jer ako bude gore onda smo u banani,a kako sve to poboljšati samo dragi bog zna.
ioresk51 is offline  
Old 18-11-2012, 08:02 PM   #74
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by ioresk51 View Post
Ma ne treba im zviždat jer su oni i tako limitirani meni se čini da su gori sada nego u sedmom misecu tu nema pomaka na bolje niti pasa niti igre,u jednom trenu ih ima 10 na kupu kao da djeca igraju isred škole.I još nešto zajebite to da su djeca jer svi igraju najmanje 10 godina nogomet pod prismotrom profesionalnih trenera i oni su profesionalci a ono juče je ličilo na županijsku ligu.Mislim da će biti bolje jer ako bude gore onda smo u banani,a kako sve to poboljšati samo dragi bog zna.
uzmi pištolj i upucaj se
HSTZ is offline  
Old 18-11-2012, 09:44 PM   #75
ioresk51
Member

ioresk51 is on a distinguished road

Upucavam se ja prijatelju poslije svakog kola,dao bog da sam u krivu i da će to biti jednoga dana lijepe sedamdesete i osamdesete godine pa sve do 1995.godine.
Uzdravlje!!!
ioresk51 is offline  
Old 18-11-2012, 10:07 PM   #76
gabric1950
Senior Member

gabric1950's Avatar

gabric1950 is on a distinguished road

U zadnje vrime se pocelo paziti na ulazima,nepustaju se vise ljudi bez karata, nepustaju se na iskaznice od NH i stare pretplate,cak se nepustaju na ulaz sa karton ako nije taj ulaz.
Ako to nije slucajno bravo
gabric1950 is offline  
Old 18-11-2012, 10:33 PM   #77
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Quote:

e moj barba, s ovim idiotima mi već dugo, dugo, "vodimo rat" ....
Koji im je gušt, ili cilj, ne znam...možda je ovo pitanje za uvažene psiholge, psihijatre.....
Old 18-11-2012, 10:38 PM   #78
osvomposlu
Senior Member

osvomposlu's Avatar

osvomposlu will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by gabric1950 View Post
U zadnje vrime se pocelo paziti na ulazima,nepustaju se vise ljudi bez karata, nepustaju se na iskaznice od NH i stare pretplate,cak se nepustaju na ulaz sa karton ako nije taj ulaz.
Ako to nije slucajno bravo
Super mi je kad me ovako na neku malu utakmicu pošalje s pretplaton na ulaz H pa onda uć i opet nazad na sjeveroistok. Toliko Anas nebi pritrča u ciloj utakmici.

Ali da triba uvest reda, triba itekako, a ovo je pri vrhu prioriteta.
Old 18-11-2012, 10:45 PM   #79
Bilo srce
Member

Bilo srce's Avatar

Bilo srce is on a distinguished road

Quote:
Udruga "Bilo srce" je od svojih humanitarnih akcija oko Hajduka spremna svakome tko nije zadovoljan sa "našom dicom" - mladićima koji nisu pretplaćeni, nisu umišljenji i igraju prvu sezonu prvoligaškog nogometa u kojoj su drugi u prvenstvu i daleko su dogurali u kupu jamčit povrat novca za kupljenu ulaznicu u roku od 7 dana. Sve što tražimo od vas koji niste zadovoljni je da se našim igračima više ne zviždi!

Obzirom da kasno krećemo sa akcijom, za utakmicu sa Lokomotivom odobravamo povrat samo onima koji su zviždali unatoč ambijentu i svemu onome što nas je okupilo na Poljudu (pa i diljem svijeta kroz akciju "Ako si tužan") stoga te nezadovoljne zviždače lijepo molimo da nam se jave za povrat novca.

Istina novce bi usmjerili najpotrebnijima i najugroženijim, ali se skupljaju preko ljubavi za bilu boju i stoga ćemo za dobrobit kluba koji nas sve spaja rado donirati da se na Poljudu čuje samo podrška Hajduku kakvog želimo gledat - poštenog koji igra muški i kad ga ne ide...

Istovremeno pokrećemo i osnivanje fonda "I kad gube i kad tuku" iz kojeg ćemo vraćat novce svakome tko u roku od sedam dana povrat zatraži.
Kako bi izbjegli eventualne zlouporabe ove akcije od strane navijača protivničkih ekipa nastojat ćemo primopredaju organizirati u prostorijama KN Torcida

Podsjećamo da je u tijeku humanitarna akcija od koje će sav prikupljeni novac ići maloj bolesnoj djevojčici i jednoj obitelji te vas sva skupa pozivamo da i vi do ponedjeljka kupite karate za utakmicu s Lokomotivom kroz akciju "Ako si tužan" preko Bilog srca.

za mrvu ljubavi...
www.bilosrce.com
http://www.facebook.com/BiloSrce#!/p...7676157&type=1
Attached Images

FB: http://www.facebook.com/BiloSrce
Žiro račun Bilog srca: 2390001-1100347471 (HPB)
Bilo srce is offline  
Old 18-11-2012, 10:53 PM   #80
osvomposlu
Senior Member

osvomposlu's Avatar

osvomposlu will become famous soon enough

Šta se zviždača tiče, nije to ništa novo...

Prošlih sezona bi prvi zvižduci počinjali već negdi u 15. minuti ako ne vodimo 2:0. Sad su postali malo tolerantniji, ali očito je još "letvica zahtjeva" dosta visoko.

Ja mislin da niko ne triba bit nedodirljiv i da ne triba nekome pljeskat samo zato jer je igrač Hajduka, a vuče se po terenu.
A ovaj Hajduk nije takav i ne zaslužuje zvižduke. Ne znan koji je smisao iživljavanja nad tim mladim momcima koji će, a to smo znali unaprid, imat oscilacija u igri. Oće li Caktaš kojemu ništa ne ide od ruke, odjedanput proigrat ako mu zviždi istok? Čemu nestrpljenje, pa ka da svako od nas nema perioda u životu kad mu ništa ne ide od ruke? Onda ti triba podrška, a ne izrugivanje.

Čudni su ljudi...jedan od razloga zašto mi je draže na sjeveru gledat utakmice je taj šta ne moran slušat komentare tih 1000 trenera oko mene od kojih svi znaju sve. Ali ni tu nisi siguran Evo lik do mene, šta smo na istom mistu svaku utakmicu, prvo jebe mater Krstičeviću svaku utakmicu jer ne stavlja Kiša, onda jučer jebe mater Kišu jer veze nema. I sad ti to objasni.

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules