[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 08-12-2012, 08:04 PM   #41
CHICO DJ
Senior Member

CHICO DJ's Avatar

CHICO DJ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
ne bolje je staviti lušticu i bencuna koji nisu kurca napravili osim bencuna u jednoj utakmici.
bolje da sluša sam sebe pa drži najtalentiranijeg napadača na klupi jer je"premlad" a stariji je od pola njih što igraju. nabijem ga na kurac!!!!
onaj luštica ne može za moju zgradu igrat
za lušticu se slažem potpuno da nije igrač za Hajduk, ne za Hajduk već za nijedan klub u našoj ligi, i u dugopolju je bio truba, ne kužim što mišo vidi u njemu i zašto ne stavlja kiša, al napravio je mišo previše dobroga da bi se sralo po njemu !
Old 08-12-2012, 08:22 PM   #42
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Jedino mjerilo trenera je rezulta,covik je drugi u ligi di vladaju cigani iz maximirske sume i mocvarni s kantride,naravno tu su i pituri...Napokon ne gledamo konstantno kendu...igraci vride tri puta vise sad nego prije 4 miseca...gledamo napokon muski Hajduk..o igracima mozemo imat ovako ili onako misljenje al na kraju balade odlucuje trener jer je zato tu..i sta je najbitnije ima rezultate bolje nego sta je iko ocekiva...
Old 08-12-2012, 09:50 PM   #43
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

Ja sam opet s druge strane sretan sta sam imao prilike vidjeti te momke,pa se moze i dati neki sud i vidjeti gdje skripi
Po meni bi veci problem bio nakon ovakvih partija da recimo jedan Lustica ostane nakon polusezone medju 15,16 ozbiljnih kandidata za prvu ekipu

Ja smatram da je ovo dobar uvid u to da nam je potreban jedan desni bocni igrac,te jedan veznjak koji moze doniti malo zivosti u drugom dijelu

a ostalo opet ovisi o prodajama igraca i nadopunjavanjem iz omladinske i Primorca
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2012, 12:42 PM   #44
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

a koga ce stavit? pa mi na klupi nemamo bas nekog izbora a nemamo ni para da dovedemo neka pojacanja ili da popunimo kadar. jedino kog smo mogli dovest je onaj lik iz osijeka sto je ozlijedjen. tako je kako je, bolje da i ovi mladici igraju i da im se pruzi prilika nego da placamo bezveze "pojacanja".
puno puta je miso govorio da ce svima pruzit priliku ove sezone i onda preko ljetne pauze napravit selekciju ko je a ko nije, pa cemo da vidimo...
Old 09-12-2012, 01:01 PM   #45
shaka_zulu
Ku-Klux-Klan

shaka_zulu is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Mass_Sarr View Post
Odjebite laganin troskokon svi pametni treneri...prije 4 miseca ste svi molili Boga da ne budemo medju zadnja 3 a sad je najbitnije otirat trenera i dovest nekog ko ce nam vratit nasu prepoznatljivu hajducku kendu...i naravno stavljat igrace koje mu navijaci traze
licemjeri odjebite!!!
to je to
shaka_zulu is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2012, 11:28 AM   #46
fanat baštoni
Senior Member

fanat baštoni's Avatar

fanat baštoni is on a distinguished road

Dobro je, čak i odlično. Ovo je puno više od onog što sam očekivao na početku sezone a može bit još i bolje samo kad bi se zadržalo ovih par mlađih talenata. I Kiša bi ful volio gledat češče. Drugo mjesto je za ovu mladu ekipu uspjeh. A da ne spominjem kup. Ali drugom mjestu u prvenstvu se ja neću veselit. Moja osobna stvar. Ne navijam za Rijeku nego za Hajduk iz Splita i to je stvar mentaliteta i onoga što Hajduk predstavlja. Ajte bok.
Old 12-12-2012, 01:48 PM   #47
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Meni je ovo sve skupa gledano perfekcija.Taman.Nisan očekiva manje,a više očekujen uvik.Znači ne mogu reć da san prezadovoljan u smislu jer san iznenađen (i uvređen ) jer san očekiva borbu za opstanak i te šeme,ali san prezadovoljan jer se napravilo sve šta san očekiva.Dal ćemo bit drugi,treći ili četvrti sad na stanci mi je svejedno ako je to par bodova,ja san očekiva upravo to,da smo pri vrhu,i da guramo u kupu.Ispunjeno,dapače,prema tome,sve skupa,bravo.Svima.Da se moglo bolje je,u smislu da bi imali veću prednost pred trećim (prvi ne moremo),al meni je ovako čak i draže,neka momci ne lete.Neka igraju svaku do kraja,neka znaju da mogu oed svakog izgubit,ali i da mogu svakog dobit.To more samo dobar štimung stvorit.I bitno je da nismo imali sve pobjede kontra Zagreba i Intera,a da je sve šta smo izgubili bilo kontra Rijeke i Splita.Ovako,baš ovako.To šta je taj rezultat stvoren kako je,to šta se radi na riješavanju financijske situacije,to šta se nije otjeralo trenera na prvi kiks,to šta su igračima normalne plaće,sve je to meni razlog zadovoljstva.Samo pametno,polako,sve snage uprit na kup,mislin da bi to bilo pametno pošto je ciganarija ispala,u prvenstvu polako,trudit se,i to je to.
Old 12-12-2012, 01:59 PM   #48
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

Ma sve u svemu ocjena vrlo dobar za ovu ekipu Hajduka na čelu s Mišom. Nadam se da će nakon još jednih priprema, normalnih utakmica ova ekipa još više narasti, naravno bez nekih ogromnih prodaja i uz pokoje pojačanje kao Jakoliš, iako i ovako ova ekipa ima prostora za napredak u svim segmentima igre. Trka neće doći u pitanje to je sigurno, još da u napadačkom dijelu dobijemo još rješenja i to je to. Samo se bojim da Lokomotiva mora u Europu bilo to putem kupa, bilo prvenstva.
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules