[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16-11-2014, 04:56 PM   #17181
vruca cokolada
Member
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 49
vruca cokolada is on a distinguished road
Default

Nema bodova na Grbavici
vruca cokolada is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2014, 06:42 PM   #17182
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

I NK Varbonj pobrinuo se da nam ovogodišnja sezona FNL ne bude dosadna i nezanimljiva..... nakon odličnog starta u prvenstvo Sloge, danas je i Varbonj napravio svoj iskorak pobjedivši na svom igralištu HNK Jadran rezultatom 3-0.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2014, 08:40 PM   #17183
pelinje1
Senior Member
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 248
pelinje1 is on a distinguished road
Default

e moj balunjeru ,gazi jadran!!!!
pelinje1 is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2014, 08:00 PM   #17184
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default neslužbeno...

Sloga -Levanda 4:1
Varbonj -Jadran 3:0
Mladost - Jelsa 1:3
SOŠK -Vrisnik 3:0

1. Jelsa .........3.....2-1-0...8-5....7
2. Levanda.... 3.....2-0-1...9-7....6
3. Sloga........ 3......1-2-0...7-4....5
4.Varbonj...... 2.....1-1-0....4-1....4
5.Jadran ........3......1-1-1...8-7....4
6.SOŠK......... 3......1-0-2...8-8....3
7.Vrisnik ........2......1-0-1...2-4....3
8.Mladost ......3.....0-1-2....4-12....1
9.Vatra .........2......0-0-2...2-7....0

Raspored 4.kola FNL:
NK Jelsa – NK Varbonj
NK Levanda – NK Mladost
NK Vrisnik – NK Sloga
NK Vatra NK - SOŠK
monkul is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2014, 02:42 AM   #17185
balunjer
don
 
balunjer's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Location: downtown paiz
Posts: 478
balunjer is on a distinguished road
Talking

Quote:
Originally Posted by pelinje1 View Post
e moj balunjeru ,gazi jadran!!!!
"..ako se osoba odluči skrivati iza potpuno lažnog identiteta, to govori o strahu i nedostatku samopoštovanja iza lažne maske."

šporko rilo - šporko govorilo

loni si se iskozo. stvarno ti tribo još jedna sezona da pokožes svoje vrline i svoje znanje, kulturu i svoj obroz.

pa izvoli, nastav uveseljavat raju onime ca znoš (dali umiš čo drugo?!?), prav budalu od sebe da se raja smije hahaha

samo veselo
__________________
"Con cantera y afición, no hace falta importación"
balunjer is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2014, 06:36 PM   #17186
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Wink krenuli smo i prema medijima.....

dalmatinskiportal
pokušat ćemo nakon svakog odigranog kola pratiti na ovom portalu našu forsku otočku ligu...
monkul is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2014, 09:28 PM   #17187
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default tablica 2.žnl

1. Glavice 11 8 3 0 27 7 20 27
2. Hvar 11 8 1 2 29 12 17 25
3. Poljičanin 1921 11 7 1 3 30 14 16 22
4. Jadran (S) 11 5 2 4 30 16 14 17
5. Trogir 1912 11 4 2 5 30 25 5 14
6. Adriatic 11 3 2 6 16 21 -5 11
7. Vrlika 11 3 1 7 20 29 -9 10
8. Vis 11 0 0 11 7 65 -58 0
monkul is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2014, 10:51 PM   #17188
pelinje1
Senior Member
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 248
pelinje1 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by balunjer View Post
"..ako se osoba odluči skrivati iza potpuno lažnog identiteta, to govori o strahu i nedostatku samopoštovanja iza lažne maske."

šporko rilo - šporko govorilo

loni si se iskozo. stvarno ti tribo još jedna sezona da pokožes svoje vrline i svoje znanje, kulturu i svoj obroz.

pa izvoli, nastav uveseljavat raju onime ca znoš (dali umiš čo drugo?!?), prav budalu od sebe da se raja smije hahaha

samo veselo
veliki filozof,jos pod dojmom naslova i bit ces iducih 10 godisc minimalno
pelinje1 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2014, 11:32 PM   #17189
Pokislo govno
Senior Member
 
Pokislo govno's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 156
Pokislo govno is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
dalmatinskiportal
pokušat ćemo nakon svakog odigranog kola pratiti na ovom portalu našu forsku otočku ligu...
Bubli ca cemo te citot i u portolima. Koliko si im soldi do? Neces koristit portol za dizonje Sloge u nebo?
__________________
Parvoci 2012/13
Pokislo govno is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2014, 07:11 AM   #17190
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by Pokislo govno View Post
Bubli ca cemo te citot i u portolima. Koliko si im soldi do? Neces koristit portol za dizonje Sloge u nebo?
portolima, portolima....eee.
ništa. dobru voju.
neću. zoč?....a inace Sloga je na zemlji ne na nebu i shvati da je bilo koji uspjesan rezultat Sloge zadovoljstvo svima koji smo bili ili jesu dio tog kluba...ja Slogu dizem u nebo zbog osvajanja Memorijala davnog finala Kupa ili osvojenog 4-og mjesta....Velikima to izgledaju male stvari al one to nisu....ako mozes shvatit da postoji netko tko je uziva kad je Levanda osvojila prvenstvo....a da nema veze sa levandom (osim ca son zahvaljujuci njon kupi parvu petnaesticu) - onda neces imat ovakove komentare.

Last edited by monkul; 19-11-2014 at 08:10 AM. Reason: inače nemaš pojmA KOLIKO U TRI PM VRIĐOŠ TO SA TIN KOLIKO SON ŠOLDI DO... DA BUOG TI DO DA IMO KOLIKO I JO.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2014, 03:03 PM   #17191
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default igraci.com

rezultate i tablice i malo arhive (i igrati se sa statistikom) možete pronađi i ovdje:

forska nogometna liga igraci.com

http://igraci.com/natjecanje/forska-liga

Npr. ako otvorite raspored za slijedeće kolo FNL otvorit će vam se parovi tog kola... kliknete na dio predviđen za upis rezultata otvorit će vam se "detalji utakmice" sa statistikom, postocima vjerovatnosti obzirom na rezultate protekle četiri sezone tih dvaju klubova....

Last edited by monkul; 19-11-2014 at 10:29 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2014, 03:13 PM   #17192
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

RASPORED IV KOLA 22 i 23 STUDENOG 2014

N.K.JELSA-N.K.VARBONJ subota 22.11.2014 igralištePelinje u14.00h

N.K.LEVANDA-N.K.MLADOST nedjelja 23.11.2014 igrališteHvar u14.00h

N.K.SOŠK-N.K.VATRA nedjelja 23.11.2014 igralištePelinje u14.00h

N.K.VRISNIK-N.K.SLOGA nedjelja 23.11.2014 igralištePelinje u12.00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2014, 03:10 PM   #17193
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Thumbs up Novogodišnji turnir Hvar 2014

poziv svima zainteresiranima..
Attached Images
 
monkul is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2014, 03:21 PM   #17194
vruca cokolada
Member
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 49
vruca cokolada is on a distinguished road
Default

Pozivam sve ekipe s podrucja srarog grada i jelse na bojkot turnira u hvaru.
Ako oni ne moredu igrat ovamo zoc bi mi hodili tamo.
vruca cokolada is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2014, 05:07 PM   #17195
sucuranin
Member
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 97
sucuranin is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by vruca cokolada View Post
Pozivam sve ekipe s podrucja srarog grada i jelse na bojkot turnira u hvaru.
Ako oni ne moredu igrat ovamo zoc bi mi hodili tamo.
jos si jedon put dokozo da si obicni primitivac. mola se pizdariji ine govor gluposti. pogledoj parvo turnir u jesu koji je prosli put bi katastrofa i na koji su sudili niki tamo sa tribin. ako neces igrat u for nemoj. i onda govoridu da smo mi sucurani primitivci
sucuranin is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2014, 05:12 PM   #17196
A jo neznon
Member
 
A jo neznon's Avatar
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 74
A jo neznon is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by vruca cokolada View Post
Pozivam sve ekipe s podrucja srarog grada i jelse na bojkot turnira u hvaru.
Ako oni ne moredu igrat ovamo zoc bi mi hodili tamo.
Jel ti vidiš šta piše gore?? 34-ti turnir ej 34!!! To nije običan turnir,ljudima ovaj turnir znači nešto....ne samo hvaranima nego i ostalima s otoka.Još se sicam kad bi volat igro u hvar,tu atmosferu,publiku,napetost i druge stvari zbog kojeg ovaj turnir je poseban.Istina u jelsu je organizacija na levelu,ali umisto da pozivas na bojkot hvarskog turnira ja pozivam da se što više ekipe dolaze prijavit,vidio sam i mnoge mlade ekipe koji jedva čekaju igrat novogodišnji i zato dođite i vratite tu atmosferu u hvar
__________________
IVO BEGO ŽIVI VJEČNO
A jo neznon is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2014, 06:29 PM   #17197
pelinje1
Senior Member
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 248
pelinje1 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by vruca cokolada View Post
Pozivam sve ekipe s podrucja srarog grada i jelse na bojkot turnira u hvaru.
Ako oni ne moredu igrat ovamo zoc bi mi hodili tamo.
u jesu je bilo dosta ekipih a u storigrod nijedna...
pelinje1 is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2014, 07:00 PM   #17198
Pokislo govno
Senior Member
 
Pokislo govno's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 156
Pokislo govno is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by vruca cokolada View Post
Pozivam sve ekipe s podrucja srarog grada i jelse na bojkot turnira u hvaru.
Ako oni ne moredu igrat ovamo zoc bi mi hodili tamo.
Ne govor gluposti to ca govoris ni istina! Svako godisce ekipe iz fora dohodu u Jelsu na balun prosleg godisca bili su DVD moj For, dica iz Natoca I GC i mozda jos niki al se ne sicom. Svakog godisca ekipe iz Jelse i Storega Groda dohodu na balun u foru Lampedusa, Gubavci i drugi i nece niko poput tebe unistit ovi turnir jer ti si jedon lazov isfrustironi igro si proslega godisca za Gubavce i propja si bi los. Zodnjih dvodeset godisca gledom ovi turnir pri tega som i igro. Turnir ni ko nekod bilo je puno vise svita i ekipi ovi turnir je za cili otok i ti ne dohod.

Bubli ti si uvozeni novinor koji rodi na portolu naprov niku promociju za novogodisni balun
__________________
Parvoci 2012/13
Pokislo govno is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2014, 07:01 PM   #17199
balunjer
don
 
balunjer's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Location: downtown paiz
Posts: 478
balunjer is on a distinguished road
Post

Quote:
Originally Posted by pelinje1 View Post
veliki filozof,jos pod dojmom naslova i bit ces iducih 10 godisc minimalno
A ti si pod kojim dojmom? Dupla kruna - Trn u oku ha ha ha
jes plako :'(

Quote:
Originally Posted by Pokislo govno View Post
Bubli ca cemo te citot i u portolima. Koliko si im soldi do? Neces koristit portol za dizonje Sloge u nebo?
Ti se propju neznoš škercovat. A govoriš kako zali redikul, misliš da činiš divjoke otočane kako govoridu, a jedino činiš divjoka od sebe. Redikulu
grieš Monkulu govorit o forumu, velicanju Sloge, pravis se pametan, a ni som neznos koliko si.. po sa kruške. Smišan si
ča ti smieto Sloga, je ti krivo? Poj lov zjake di drugo i piš normalno, ovako nasmiješ somo sebe. A to je ditinjasto
__________________
"Con cantera y afición, no hace falta importación"
balunjer is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2014, 07:07 PM   #17200
Pokislo govno
Senior Member
 
Pokislo govno's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 156
Pokislo govno is on a distinguished road
Default

Ni te bilo dugo ca si se skrivo ispod kamika?
__________________
Parvoci 2012/13
Pokislo govno is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +2. The time now is 12:44 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svaki komentar na forumu je osobni stav pojedinca te se na nikakav način ne može povezati sa Hajduk OnLine stranicom, HNK Hajdukom, administratorima i moderatorima foruma.