[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-11-2014, 07:23 PM   #17201
balunjer
don
 
balunjer's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Location: downtown paiz
Posts: 478
balunjer is on a distinguished road
Talking

Quote:
Originally Posted by Pokislo govno View Post
Ni te bilo dugo ca si se skrivo ispod kamika?
Puno divjarijih pišeš, nedo mi se komentirat svaku...
__________________
"Con cantera y afición, no hace falta importación"
balunjer is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2014, 08:29 PM   #17202
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Talking

Quote:
Originally Posted by vruca cokolada View Post
Pozivam sve ekipe s podrucja srarog grada i jelse na bojkot turnira u hvaru.
Ako oni ne moredu igrat ovamo zoc bi mi hodili tamo.
ne mogu razumit al ostavit ću - svatko nojboje govori o sebi, i mišlju, i rječju i djelom.... - pa ću ipak zamišljat da se ti somo zajeboješ...

Quote:
Originally Posted by pelinje1 View Post
u jesu je bilo dosta ekipih a u storigrod nijedna...
a DVD Hvar??? a igrači iz Hvara u različitim ekipama nebitno odakle su??

Quote:
Originally Posted by Pokislo govno View Post
Ne govor gluposti to ca govoris ni istina! Svako godisce ekipe iz fora dohodu u Jelsu na balun prosleg godisca bili su DVD moj For, dica iz Natoca I GC i mozda jos niki al se ne sicom. Svakog godisca ekipe iz Jelse i Storega Groda dohodu na balun u foru Lampedusa, Gubavci i drugi i nece niko poput tebe unistit ovi turnir jer ti si jedon lazov isfrustironi igro si proslega godisca za Gubavce i propja si bi los. Zodnjih dvodeset godisca gledom ovi turnir pri tega som i igro. Turnir ni ko nekod bilo je puno vise svita i ekipi ovi turnir je za cili otok i ti ne dohod.

Bubli ti si uvozeni novinor koji rodi na portolu naprov niku promociju za novogodisni balun
Nison uvozeni nego odovde i nison nikakav novinar nego trenutno skladištar -zaljubljen u otok For, u balun, u Slogu, u Jadrana, Levondu,Varbonj, Mladost, Vrisnik, Jelsu, Vatru, SOŠK, RK Jelsa, NK Hvar.... ,Bronx - itd itd... - svojin malim aktivnostima i u svijetu interneta ( i radija i novina i politike...) pokušavam uvijek dat svoj mali doprinos i otoku i popularizaciji baluna prvenstveno ka poveznice svih nos na otoku...... i ako urednik odluči da vridi informirat čitatelje o turniru, zoč da ne napišen dvi tri četiri riči..
A šta se tiće malonogometnog turnira Hvar - tu se nema šta ni ddat ni oduzet jer brojka 34 je velika brojka i treba je poštovati.... Postoji jedon moli libar o tom turniru koji se još uvik može nabavit i preporučam svakome da ga nabavi i proštije.... Osobno, nekoliko sam puta vodi ekipe na tom turniru i da mogu sutra bi opet...i ne somo u Foru nego i u Paizu i u Jesi i bilo di - kad bi moga.
Imo kod nos ljudih tin niki jebeni gen da gadimo i ono ća vridi i ono ća ne vridi, nebitno je to ća gadimo stvarno vridi ili ne vridi - al da ne vridi nebi bilo ni predmet niti za gadit niti za folit.


.................................................. .................................................. ..

Za mene je u nediju u podne u Jelsi baš provi derbi..Vrisnik -Sloga, jer dobije li Sloga - e onda bi se moglo reć " e jebate Sloga grize!!" i tek bi tad dobili na vrijednosti rezultati Sloge iz prva tri kola ( protiv Jelse, Jadrana i Levande!!!!) iako su ti rezultati i ovako zaista veliki.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2014, 09:59 PM   #17203
zoc uvik jo???
Senior Member
 
zoc uvik jo???'s Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 213
zoc uvik jo??? is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by vruca cokolada View Post
Pozivam sve ekipe s podrucja srarog grada i jelse na bojkot turnira u hvaru.
Ako oni ne moredu igrat ovamo zoc bi mi hodili tamo.
Vidim da kod tebe još uvijek, nakon godinu dana, ne jenjavaju dojmovi o turniru u Hvaru. Još ti se motaju suci i njihove policijske značke, prijetnje i šta sve već nisi izgovorio ode. Moram priznat da sam očekivao grintanje o turniru na forumu, ali poziv na bojkot nisam mogao zamislit ni u najluđim snovima. Na svu sreću momčadi s područja Jelse i Starog Grada će se sigurno odazvati, a također sam siguran da ću i tebe vidit na Tenis. Bilo kako bilo, s takvim stavom ne moraš ni dolazit u Hvar jer te nitko ne zove, a ako ti se turnir ne sviđa i ako stalno sereš po njemu, poštedi nas voljne dobrog malog baluna na otoku i nemoj se prijavit na turnir.

Quote:
Originally Posted by Pokislo govno View Post
Bubli ti si uvozeni novinor koji rodi na portolu naprov niku promociju za novogodisni balun
A šta bi to trebalo promovirat? Možda primitivne ispade, pozive na bojkot i miniranje najstarijeg i najkvalitetnijeg turnira na otoku. Kad se stvori zdrava klima oko turnira bit će i uvjeta za promociju. Mislim da se nikome ne isplati promovirati ovakve gluposti i primitivne ispade pojedinaca.
__________________
KAD NEPRAVDA POSTANE ZAKON, OTPOR POSTAJE DUŽNOST!
zoc uvik jo??? is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2014, 10:36 PM   #17204
Kagawa - 90
Senior Member
 
Kagawa - 90's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 229
Kagawa - 90 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by vruca cokolada View Post
Pozivam sve ekipe s podrucja srarog grada i jelse na bojkot turnira u hvaru.
Ako oni ne moredu igrat ovamo zoc bi mi hodili tamo.
pozivas sve ekipe na bojkot,a vlastita ekipa ce ti se 1. prijavit haha
__________________
Znaj da volim ga ja,jer on je prvak svita
1911-2011
Kagawa - 90 is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2014, 07:24 PM   #17205
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Thumbs up Fnl

NK Jelsa - NK Varbonj 2:2

početak prvenstva pripada klubovima "priko Prismena" !!
Dobro je to.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2014, 02:49 PM   #17206
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Vrisnik - Sloga 2:1
monkul is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2014, 09:07 PM   #17207
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

zna li netko rezultate ostalih utakmica današnjeg rasporeda FNL??

Levanda - Mladost 1:3
SOŠK - Vatra 3:1

Last edited by monkul; 23-11-2014 at 10:09 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2014, 09:31 PM   #17208
Pokislo govno
Senior Member
 
Pokislo govno's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 156
Pokislo govno is on a distinguished road
Default

Moj For je dobi Vis 1-2. Oba gola je do moli Koci
__________________
Parvoci 2012/13
Pokislo govno is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2014, 10:05 PM   #17209
baRBa
hAJMOOOOOOOO
 
baRBa's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 14,053
baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough
Default

Sta nije obveza u cometu pisat zapisnike?
__________________
Bez pinezi i rišpeta rodilo se dite puka iz jubavi, iz dišpeta
Kontra mraku, kontra sili nareslo je ka iz vode i trkalo do slobode
Priko ognja, priko žica on je gubi, on je tuka, njegova smo svi mi dica
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2014, 10:22 PM   #17210
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default 4.kolo FNL

1.Jelsa .........4.....2-2-0...10-7....8
2.SOŠK......... 4......2-0-2...11-9....6
3.Levanda.... 4.....2-0-2...10-10....6
4.Vrisnik ........3......2-0-1...4-5....6
5.Varbonj...... 3.....1-2-0....6-3....5
6. Sloga........ 4......1-2-1...8-6....5
7.Jadran ........3......1-1-1...8-7....4
8.Mladost ......4.....1-1-2....7-13....4
9.Vatra .........3......0-0-3...1-10....0


NK Jelsa – NK Varbonj 2-2
NK Levanda – NK Mladost 1-3
NK Vrisnik – NK Sloga 2-1
NK Vatra NK – SOŠK 1-3

5.KOLO:

Sloga - Vatra
Mladost - Vrisnik
Varbonj - Levanda
Jadran - Jelsa
monkul is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2014, 11:25 PM   #17211
sucuranin
Member
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 97
sucuranin is on a distinguished road
Default

dobili na zajbanon gostovanju i polako izahodimo iz krize. protiv vrisnika se odlipijemo sa dna tablice
sucuranin is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2014, 12:53 AM   #17212
Pokislo govno
Senior Member
 
Pokislo govno's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 156
Pokislo govno is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by sucuranin View Post
dobili na zajbanon gostovanju i polako izahodimo iz krize. protiv vrisnika se odlipijemo sa dna tablice
Sucuroj izosa, zeleni usli drugi poraz u dvi setemone. Poceli su sa dvo slovlja ali Sloga koja je danas parvi put izgubila ih je dobila na opce iznenodenje. Parvenstvo je tek pocelo jos se do sve okrenut. Jelsa za sod nojboja dok Jodron sve daje od obrane parvog mista. Ocekivo som vise od Vatre ali Kaki je puno znoci.
__________________
Parvoci 2012/13
Pokislo govno is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2014, 12:46 PM   #17213
Guillermo Ochoa
Senior Member
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 117
Guillermo Ochoa is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
Sta nije obveza u cometu pisat zapisnike?
u zupanijskim i ostalim ligama je ali u hvarskoj nije
Guillermo Ochoa is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2014, 07:57 PM   #17214
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by Guillermo Ochoa View Post
u zupanijskim i ostalim ligama je ali u hvarskoj nije
... nažalost - ipak smo mi najamaterskija liga u ovoj Državi - i isto tako najjača i najbolja liga, jedinstvena i bilo kome "izvani" a pogotovo nama samima.
Btw, zanimljiv start prvenstva, od prvog do šestog mjesta razlika 3 boda, a lako moguće da od slijedećeg vikenda od prvog do pretposljednjeg bude razlika isto 3 boda.... - SOŠK, Mladost i Varbonj uspješno su odradili (i) ovo kolo, Jelsa je remijem protiv Varbanja zadržala prvo mjesto i slijedeće kolo kao lider dolazi u Stari Grad protiv Jadrana. "Utvrda" Gorica doćekuje u posljednja dva kola "nokautiranu" momčad Levande .

Last edited by monkul; 24-11-2014 at 08:21 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2014, 09:39 PM   #17215
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

RASPORED V KOLA 29 i 30 STUDENOG 2014

N.K.SLOGA-N.K.VATRA ned. 30.11.2014 igralište Dolci u14.00h

N.K.MLADOST-N.K.VRISNIK ned. 30.11.2014 igralište Emil Lenko Slavić u14.00h

N.K.VARBONJ-N.K.LEVANDA ned. 30.11.2014 igralište Gorica u14.00h

N.K.JADRAN-N.K.JELSA sub. 29.11.2014 igralište Dolci u14.00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2014, 11:21 PM   #17216
pelinje1
Senior Member
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 248
pelinje1 is on a distinguished road
Default

ne svido mi se ova ideja da se igro novogodisnji priko sedmice,dosta igrocih studiro i to moradu vazest u obzir
pelinje1 is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2014, 11:43 AM   #17217
cunga lunga
Senior Member
 
cunga lunga's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 492
cunga lunga is on a distinguished road
Default

sloga grize...to san primjeti...za svaki balun za svaki aut za svaki faul....vela je to razliika od onega ca smo puno godisc gledoli.bravo za slogu! mi imomo 6 bodih iz 3 utakmice...moglo je i boje ali je odlicno
__________________
Football is a beautiful game played by 22 players, and the Germans always win!

Ne zelim da se blamiram...
cunga lunga is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2014, 01:43 PM   #17218
Lav Nikolajevič Tolstoj
Member
 
Lav Nikolajevič Tolstoj's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 50
Lav Nikolajevič Tolstoj is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by pelinje1 View Post
ne svido mi se ova ideja da se igro novogodisnji priko sedmice,dosta igrocih studiro i to moradu vazest u obzir
Odakle ti to da ce se igrat priko setemone ? To bi bilo glupo
Ugl odavno nison napiso post, da buden iskren nison ni sti redovito forum ali kad san cu da ce mladost vjv istupit iz lige zbog nedostatka igracih to me zabrinilo.Tuzno je to case malo po malo raspada ova liga ,u zodnjih 6 godisc istupilo je 3 kluba caje puno za ovaku ligu,tuzno je i to ca klubovi koji su uvik bili protiv splicanih sad zbog nedostatka igraca dovodi sve vece splicanih jedino se jos par klubovih darzi ,osobno nison protiv strancih ali zalosno je to ca ce se liga svest na 5 6 klubovih a onda to vec nece imat puno smisla ni natjecateljskega duha.pozz
Lav Nikolajevič Tolstoj is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2014, 05:18 PM   #17219
sucuranin
Member
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 97
sucuranin is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Lav Nikolajevič Tolstoj View Post
Odakle ti to da ce se igrat priko setemone ? To bi bilo glupo
Ugl odavno nison napiso post, da buden iskren nison ni sti redovito forum ali kad san cu da ce mladost vjv istupit iz lige zbog nedostatka igracih to me zabrinilo.Tuzno je to case malo po malo raspada ova liga ,u zodnjih 6 godisc istupilo je 3 kluba caje puno za ovaku ligu,tuzno je i to ca klubovi koji su uvik bili protiv splicanih sad zbog nedostatka igraca dovodi sve vece splicanih jedino se jos par klubovih darzi ,osobno nison protiv strancih ali zalosno je to ca ce se liga svest na 5 6 klubovih a onda to vec nece imat puno smisla ni natjecateljskega duha.pozz
mola ti te price i pricice. igrat cemo ovo godisce i dogodisce. ca se tice spliconih jo son za jerbo nimo vec mlode dice da igrodu ovu ligu zaboli njih za nas otok i ovu ligu pari mi se imo ih sve manje i manje. a mi cemo ostat. govorilo se tako i za slogu pa su sad imodu nojbolje otavaranje sezone u zodnjih ko zno koliko godisc
sucuranin is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2014, 08:05 PM   #17220
amunike
Junior Member
 
Join Date: Jan 2013
Location: hvar
Posts: 15
amunike is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by pelinje1 View Post
ne svido mi se ova ideja da se igro novogodisnji priko sedmice,dosta igrocih studiro i to moradu vazest u obzir
To su siguro napisali za svaki slučaj. bome turnir mora finit 31.12. a pocet ce nojvjerojatnije 8ega. ako bude slabega vrimena i puno ekipih valjda je vajalo ostavit otvoreno da se mozda i cagod priko setemone nadoknadi

p.s. onemu koji govori o bojkotu ovo je četvrtfinale jelse pasono godišče, jo hi brojin 4 iz fora a ni mi se dalo iskat je ko jos bi u parvi dil. A stori grod je vec pomalo i prid i u sezonu ni normalno mislit da svak more

NK "KOPITO" - MNK "NATOC" ..................... 6 : 3
MNK "GUBA" - MNK "Vodenjača" ................. 3 : 0
MNK "Lampedusa" - DVD HVAR" .................. 2 : 5
PUSLIĆEVA VLAHADIJA - MNK "GALAPAGOS" . 2 : 2 na penale 4 : 3
amunike is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +2. The time now is 01:18 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svaki komentar na forumu je osobni stav pojedinca te se na nikakav način ne može povezati sa Hajduk OnLine stranicom, HNK Hajdukom, administratorima i moderatorima foruma.