[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 13-12-2014, 06:01 PM   #17321
plamus1
Senior Member
 
plamus1's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,048
plamus1 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Totti View Post
Tako je.
I jedna stvor za tebe više edukativna nego bilo co drugo.
Na Novogodišnjemu turniru u Foru igralo je puno utakmica sa tenzijama koje su nekad znale pasat svaku miru. Suci, delegat, igrači, organizator mogu falit, ali ne znon da je niko namjerno fali ili namjerno iša ništo loše činit. Gledon turnir jako dugo i tega se ne spominjen.

U svim utakmicama di su tenzije bile velike i prevelike uvik bi se posli pružila ruka i reklo čestitam ili oprosti.
Tako i jo, iako smatram da nison fali, uvazavan mišljenje svakog sudionika turnira koji imo dobre namjere, a takovih je 99%.

Nitko ne zasluzuje da se prema njemu drugi sudionik turnira ponaša neljudski i nekulturno.
Ovin tvoj cirkus je bas to, ali ako si misli da ces mene imalo zastrašit sa svojin vokabularom ili komentarima sa tribine malo si se prevari.

Na tribinama je danas bilo dosta dice i onih koji su dosli uzivat u balunu, a ne sudjelovat u cirkusu nekoga kome je izgleda igraliste nepoznat pojam.

I mozda bi paso i priko vriđonja i priko dobacivanja sa tribine i sl. ali tvoja po meni najveća greška je što posli utakmice nisi noša za shodno da pružiš ruku i da se skuzos.

To dijeli "igrače" od igrača.

IO ovog turnira ce svakako vodit racuna i o tome.
vratar upeu je plamus1, a ne pelinje1

a drugo nojjjjjjtradicionalniji turnir u dalmaciji zasluzije i nojjjjjvece kazne..... dogodine opet 10 ekipih jbg.....
poslusojte malo ca ekipe iz fora mislidu o sucima i prigovorima na njihovo sudenje vec par godisc, jbg to necujete

pa covice bozji nis bi u stanju zbrojit 5 faulih.......na kraju ne dojete galapagosima cisti akumulironi nego govorite daje drugi.....sromte se kako vodite turnir
a jo cu svoje ponasanje rjesit som sa sobon i svojom ekipom.....
svaka moja ric upucena delegatu,organizatorima i sucima stoji i stojin iza nje.....
a tajnik ( delegat ) zoc si reka da ca tebi govorin ista u vezi org a sad ode se ponosas ko odvjetnik organizatorima????
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2014, 06:13 PM   #17322
Totti
Senior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 547
Totti is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by plamus1 View Post
vratar upeu je plamus1, a ne pelinje1

a drugo nojjjjjjtradicionalniji turnir u dalmaciji zasluzije i nojjjjjvece kazne..... dogodine opet 10 ekipih jbg.....
poslusojte malo ca ekipe iz fora mislidu o sucima i prigovorima na njihovo sudenje vec par godisc, jbg to necujete

pa covice bozji nis bi u stanju zbrojit 5 faulih.......na kraju ne dojete galapagosima cisti akumulironi nego govorite daje drugi.....sromte se kako vodite turnir
a jo cu svoje ponasanje rjesit som sa sobon i svojom ekipom.....
svaka moja ric upucena delegatu,organizatorima i sucima stoji i stojin iza nje.....
a tajnik ( delegat ) zoc si reka da ca tebi govorin ista u vezi org a sad ode se ponosas ko odvjetnik organizatorima????
Strašan si !!!!!
Totti is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2014, 06:33 PM   #17323
plamus1
Senior Member
 
plamus1's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,048
plamus1 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Totti View Post
Strašan si !!!!!

objasni kako nis uspi galapagosima izbrojit 3 faula???
ti si strasan, makni se sa mista delegata i gledoj sa tribinih, mores sidit i do mene posto znon da cete dat 3-4 utakmice kazne,,,,,,,,iako za to nema argumentih
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2014, 06:44 PM   #17324
Totti
Senior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 547
Totti is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by plamus1 View Post
objasni kako nis uspi galapagosima izbrojit 3 faula???
ti si strasan, makni se sa mista delegata i gledoj sa tribinih, mores sidit i do mene posto znon da cete dat 3-4 utakmice kazne,,,,,,,,iako za to nema argumentih
Fola na pozivu.
Znaci ti mislis da je 3-4 utakmice optimalna kazna ?
Dobro je i to znat.
Totti is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2014, 06:54 PM   #17325
plamus1
Senior Member
 
plamus1's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,048
plamus1 is on a distinguished road
Default

zbo vrjedanja suca, direktan carveni.........jo mislin maximalno 1 ali znon da vi imate poseban pravilnik pa 3-4

jes objasni ca je bilo sa trecin akumuliranin galapagosima, ipak si imo respekta prema legendi turnira i na jedon nocin ( nesportski ) ukozo na svoje greske......
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2014, 07:34 PM   #17326
Totti
Senior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 547
Totti is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by plamus1 View Post
zbo vrjedanja suca, direktan carveni.........jo mislin maximalno 1 ali znon da vi imate poseban pravilnik pa 3-4

jes objasni ca je bilo sa trecin akumuliranin galapagosima, ipak si imo respekta prema legendi turnira i na jedon nocin ( nesportski ) ukozo na svoje greske......
ko je ta legenda turnira ?
Totti is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2014, 07:37 PM   #17327
pelinje1
Senior Member
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 248
pelinje1 is on a distinguished road
Default

E moj totti neznos ni koga bi vec napo da bi obroni turnir,sromte se i vi i suci jer cinite lakrdiju od turnira ,i nemojte lagat ovin narod o kazni za grgota jer ste tin potezomspustili turnir na nojteze grone od njegovega osnutka,igran sa grgoton cili zivot i svi znomo da mu se reklo da vec nikad nece zaigrat u for na tenis...
pelinje1 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2014, 07:40 PM   #17328
pelinje1
Senior Member
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 248
pelinje1 is on a distinguished road
Default

I kako racunon ove greske bi mogle utjecat na prolaz grupe ....
pelinje1 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2014, 08:00 PM   #17329
Totti
Senior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 547
Totti is on a distinguished road
Default

Super da i to znon. Ti si provi izvor informacija.
Ova debata sa tobon je pun pogodak. Somo turnir ce hodit daje bez tebe ili mene i bit ces somo dio rubrike "dogodilo se na danasnji dan".

Subota je lipo izojdi vonka, popi jedno, dvo, tri...... alkohola i nemoj da ti koja do carveni karton.
Sutra kad se probudis popi kafu sa malo mlika, i jednega da ti stepli zivot.
Pasat ce te jid i nervoz, jer koliko se god nerviro i priti ipak ne mores nista napravit.

Somo mores izgubit ili dobit kojega prijateja. Ovisi o tebi.
Totti is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2014, 09:02 PM   #17330
pelinje1
Senior Member
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 248
pelinje1 is on a distinguished road
Default

Totti vidi se da si navijac juventusa
pelinje1 is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2014, 10:04 AM   #17331
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Talking

nekad davno, davno, davno... bi son otvori poseban dil Foruma somo za moli balun... al ni von se dolo..jebaiga.nema veze..ionako je ovo jedon veliki šank di svak svakomu govori ono ća bi i za šankom govorili... - dobro je za šankom i zavikat i ponekad doleti kome kojo boca viskija, somo ni dobro ako se posli šanka ne javijemo jedni drugima i okrićemo glove.
Bez obzira na sve pravedno i nepravedno po turnirima svi bi morali poštivat organizacije bilo kojega turnira po otoku, Hvor, Jelsa i Stori Grod su turniri koje organizatori organizirodu da bi se neki k dogođo na otoku, da bi se okupljali, družili i takmičili a nikad, ama baš nikad neće bit od a do ž onako kako bi bilo ko od nos iti da bude.... - ništa boji ni ništa lošiji nisu ti turniri jedon od drugega, jedon imo tradiciju oho ho, drugi je u dvoranu ća je poseban gušt treći je nekome po guštu nekome ne , ali sva tri se organizirodu nojboje baš onako kako organizatori znodu i umidu... ni valjda da ću se vajat vraćot na one turnire dice od hvora preko paiza do jelse i ukazivot na bit svega tega: da se družimo, da se nahodimo i u temu da se takmičimo jedni protiv drugih a u takmičenju uvik je i bojih i lošijih, uvik je i zakinutih i protežironih, uvik je sudoc za obisit na parvu maslinu, uvik je i nervoznih i vrhunskih igroći, uvik je svega, je tako??!!! Na organizatorima i na sudionicima je da svaki turnir činidu uvik još boljim i od prethodnih i od ostalih turniri....Koliko je to teško ( a i lako ) somi smo i svidoci i krivci.

Današnje utakmice turnira u Hvoru već će pomalo iskristalizirat stanje na tablicama po grupama,.forzza naši

Inače danas je na nogometnim terenima forske lige u kontroli Gosp.Zekan iz nogometnog saveza, nojpri je na obidu u Dol onda gre uokolo..a utakmice danas obećavaju zanimljiv balun, SOŠK-Sloga, Vrisnik-Varbonj između ostalih - derbiji svaki na svoj način.

i još jedon put, molim nekoga tko je dobi raspored današnjih utakmica ( i tablicu) od Povjerenika da stavi na Forum jer ja nemam zadnji mail od Povjerenika.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2014, 10:46 AM   #17332
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Thumbs up

Na ovom Forumu često prolaze nezapažene vrijedne stvari ostalih sportaša sa otoka, odnosno uspjesi sportskih ekipa.... Jedna takva je zasigurno i uspjeh Rukometnog kluba Jelsa... na kraju jesenskog djela 2.HRL-Jug rukometaši RK Jelsa osvojili su prvo mjesto. Čestitke RK Jelsa na uspjehu i promociji otoka!!!
Attached Images
 
monkul is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2014, 01:04 PM   #17333
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Rezultati danas odigranih utakmica u Hvaru:

U'PEU - GALAPAGOSI 3:3
NA BOOR - BARAKA 4:2
NATOC - CASTELLO 7:0

GUBA - POLASUCA 4:1
DVD HVAR - VODENJAČA 3:2
VOLAT - GAME OVER 4:1
HONOLULU - GC 9:0

Last edited by monkul; 14-12-2014 at 07:32 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2014, 02:40 PM   #17334
Kagawa - 90
Senior Member
 
Kagawa - 90's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 229
Kagawa - 90 is on a distinguished road
Default

Honolulu 9-0 gc
Honolulu izgleda jako dobro i mogli bi daleko dogurat....
__________________
Znaj da volim ga ja,jer on je prvak svita
1911-2011
Kagawa - 90 is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2014, 05:21 PM   #17335
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Exclamation neslužbeno

SOŠK-Sloga 3:0
Vrisnik-Varbonj 0:2
Levanda -Jadran 3:4
Mladost - Vatra 0:4

1.Varbonj...... 5.....3-2-0....10-3....11
2.Jadran ........5......3-1-1...16-12....10
3.SOŠK......... .5......3-0-2...14-9....9
4.Vrisnik ........5......3-0-2...8-9....9
5.Jelsa........ .5......2-2-1...12-11....8
6.Sloga..........6.....2-2-2...11-10....8
7.Levanda.... 6.....2-0-4...13-16....6
8.Mladost ......6.....1-1-4....9-19....4
9.Vatra ..........5......1-0-4....8-13....3

raspored 7.kolo FNL:

Mladost - SOŠK
Varbonj - Vatra
Jadran - Vrisnik
Jelsa - Levanda

(slobodna NK Sloga)

Last edited by monkul; 15-12-2014 at 09:12 AM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2014, 07:05 PM   #17336
sucuranin
Member
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 97
sucuranin is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
Mladost - Vatra 0:4
horor ....
sucuranin is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2014, 07:33 PM   #17337
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Question

Quote:
Originally Posted by sucuranin View Post
horor ....
ćo horor?' al son fali napisat rezultat??????????????
monkul is offline   Reply With Quote
Old 15-12-2014, 08:08 AM   #17338
gari
kapo
 
gari's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 123
gari is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
ćo horor?' al son fali napisat rezultat??????????????
nis rezultat ali igralo se u Jelsi tako da je Vatra bila domaćin. Ali ni mi jasno di su nami iscurili "postignuti" golovi jer smo ih zabili još par, pogledaj tablicu na igraci.com
gari is offline   Reply With Quote
Old 15-12-2014, 08:29 AM   #17339
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Nisu nikuda iscurili...nego son jo zabarstado...vjerovatno. isto kako je meni pisalo da vatra igro u sucuraj a ne u jelsu i ca je nojgore...sinoc son takov izvjestaj poslo ..... sad ce vajat pisat ispravak a ako je vec objavljeno oboj meni.
Gari je sad ok?? Vatra ima 8-13 gol razliku....(?)
a vidis da mi se ni sloga i jelsa ne komparidu....
evo prekopijono je tablica od tamo....a jedino mjerodavno je ona od Povjerenika pa cu sacekot nju.

Last edited by monkul; 15-12-2014 at 09:13 AM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 15-12-2014, 12:35 PM   #17340
plamus1
Senior Member
 
plamus1's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,048
plamus1 is on a distinguished road
Default

evo pošto raspravijen sa organizatorima malonogometnog turnira u foru , spremi san in još dvo pitanja......
zoc turnir sudidu suci bez položenih ispitih za suce i suci koji niti ne sudidu splitsku ligu,
a sa parama kojin in dojete morete dovest vrhunske suce........ako treba jo cu van dat broj moba od covika kojin ce vas spojit sa sucima......pozdrav
plamus1 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +2. The time now is 11:53 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svaki komentar na forumu je osobni stav pojedinca te se na nikakav način ne može povezati sa Hajduk OnLine stranicom, HNK Hajdukom, administratorima i moderatorima foruma.